6 Decembrī , Otrdiena
Sievietēm :

4523 Septiņas lietas, kuras bērns atcerēsies par vecākiem arī pieaugušā vecumā

Sievietēm » Māmiņām

13 Sep 2018 , 18:11

Septiņas lietas, kuras bērns atcerēsies par vecākiem arī pieaugušā vecumā
Septiņas lietas, kuras bērns atcerēsies par vecākiem arī pieaugušā vecumā

Bērnu atmiņas var būt visai neskaidras un ātri izplēnošas, taču dažas no tām uz visiem laikiem iesēžas atmiņā. Un tas, kas mums, pieaugušajiem, var nešķist svarīgi, bērnam var kļūt par vienu no spilgtākajiem brīžiem viņa dzīvē, turklāt tās atsauks atmiņā tieši tēta un mammas tēlu.

4502 Zinību dienu gaidot: Idejas vienkāršām ziedu kompozīcijām un pušķiem

Sievietēm » Māmiņām

1 Sep 2018 , 09:25

Zinību dienu gaidot: Idejas vienkāršām ziedu kompozīcijām un pušķiem
Zinību dienu gaidot: Idejas vienkāršām ziedu kompozīcijām un pušķiem

Jaunais mācību gads ne tikai asociējas ar grāmatu kalniem, bērnu čalām un atkalsatikšanās prieku, bet arī ar skaistiem ziediem, kas tiek dāvāti skolotājiem. "Tavs Dārzs" piedāvā pāris idejas skaistām ziedu kompozīcijām, kuras noderēs ne tikai septembra sākumā, bet arī citos svinīgos pasākumos.

 

4479 10 jautājumi, uz kuriem bērnam nav jāatbild pat kaimiņiem

Sievietēm » Māmiņām

20 Aug 2018 , 18:25

10 jautājumi, uz kuriem bērnam nav jāatbild pat kaimiņiem
10 jautājumi, uz kuriem bērnam nav jāatbild pat kaimiņiem

Nepiemērotus jautājumus parasti mēdz uzdot bērni, bet dažreiz arī pieaugušais bērnam var uzdot lieku, netaktisku un pat bīstamu jautājumu.

4387 Tulkojam grūtnieču sapņus!

Sievietēm » Māmiņām

12 Jūl 2018 , 04:03

Tulkojam grūtnieču sapņus!
Tulkojam grūtnieču sapņus!

Grūtniecība ir viena no nozīmīgākajām norisēm sievietes dzīvē, kas sev līdzi nes ne vien fizioloģiskas izmaiņas ķermeņa aprisēs, bet prasa arī pamatīgu psihes pielāgošanos topošajai un vēl tik svešajai dzīves lomai. Tādēļ nav brīnums, ka šajā periodā izjustās bailes var atspoguļoties arī sapņos. Kas tieši ietekmē sapņus mazulīša gaidību laikā, stāsta Elīna Neilande, konsultante «Labo Domu Pieturā».

4181 12 lietas, ko zīdainis vēlas pavēstīt raudot

Sievietēm » Māmiņām

19 Jan 2014 , 12:39

12 lietas, ko zīdainis vēlas pavēstīt raudot
12 lietas, ko zīdainis vēlas pavēstīt raudot

1. Es neraudu, lai padarītu tavu dzīvi grūtāku. Es raudu, jo kaut kas nav kārtībā. Pat ja tā nešķiet.

2. Es esmu pavisam mazs. Es nespēju kontrolēt savu nervu sistēmu. Ja esmu ar tevi un jūtu tavus sirdspukstus, tavu smaržu, tas manis nomierina… Tas man palīdz.

3. Tas, ka es nespēju pārstāt raudāt, nav tava vaina. Es zinu, ka tu dari visu labāko. Mēs viens otru tikai iepazīstam. Paliec kopā ar mani.

3951 Kādas rotaļlietas bērnam nekad nedāvināt

Sievietēm » Māmiņām

17 Dec 2011 , 11:11

Kādas rotaļlietas bērnam nekad nedāvināt
Kādas rotaļlietas bērnam nekad nedāvināt

Tuvojoties svētkiem mēs domājam, ar kādām dāvanām iepriecināt savus, radu vai draugu bērnus. Ilgi nedomājot, mēs izvēlāmies dāvināt rotaļlietas. Vai tu esi kādreiz aizdomājies par rotaļlietu patieso nozīmi bērna attīstībā? Kādas ir "labās" rotaļlietas un kādas labāk turēt no bērna pa gabalu, skaidro attiecību konsultants Arturs Šulcs.

3753 Seši ieteikumi, izvēloties skolas somu

Sievietēm » Māmiņām

30 Aug 2011 , 19:48

Seši ieteikumi, izvēloties skolas somu
Seši ieteikumi, izvēloties skolas somu

Tūlīt, tūlīt klāt jau 1.septembris un daudzi steidz vēl iegādāties nepieciešamās lietas skolas somai un pašu skolas somu. Māmiņu klubs ir sagatavojis ieteikumus, kas palīdzēs skolas somas izvēlē.

3698 Bērna vārdu vajadzētu izvēlēties skaidrā prātā

Sievietēm » Māmiņām

20 Aug 2011 , 13:38

Bērna vārdu vajadzētu izvēlēties skaidrā prātā
Bērna vārdu vajadzētu izvēlēties skaidrā prātā

Slavenā aktrise Gvineta Paltrova un grupas "Coldplay" solists Kriss Mārtins savu meitiņu nosaukuši par Ābolu (Apple angļu valodā), savukārt kāds izraēliešu pāris sociālā tīkla facebook.com ietekmē meitai devis vārdu Patīk (Like angļu valodā). Ķīnā kāds bērns gandrīz ticis pie vārda @, kas pat nav vārds, bet simbols, savukārt Ēģiptē – Facebook. Abos gadījumos apkārtējie tomēr vecākus no šāda soļa atturējuši. Gana dīvaini? Bērnu vārdi, kuru izruna vai būtība rada mulsumu – ar šādiem gadījumiem nereti ir jāsastopas arī Latvijā.

3501 Jauns portāls topošajām māmiņām

Sievietēm » Māmiņām

29 Jūl 2011 , 18:05

Jauns portāls topošajām māmiņām
Jauns portāls topošajām māmiņām

Saulainai vasarai iestājoties, savu darbību sācis jauns sociālais tīkls topošajām māmiņām www.babyroom.lv, portālu «Apollo» informēja Anete Unbedahte, SIA «Babyroom.lv» valdes locekle.

3370 Kā kontrolēt bērna mobilos sakarus?

Sievietēm » Māmiņām

15 Jūl 2011 , 18:06

Kā kontrolēt bērna mobilos sakarus?
Kā kontrolēt bērna mobilos sakarus?

Kā izvairīties no pārsteidzošiem mobilo sakaru rēķiniem un kontrolēt izmaksas, ko par mobilajiem sakariem "saģenerē" bērns, skaidro Oksana Stankeviča, "Bite Latvija" klientu apkalpošanas vadītāja.

3299 Kā izvēlēties vārdu jaundzimušajam?

Sievietēm » Māmiņām

30 Jūn 2011 , 19:49

Kā izvēlēties vārdu jaundzimušajam?
Kā izvēlēties vārdu jaundzimušajam?

Vārds ir kā cilvēka slepenais kods, līdzgaitnieks visam mūžam, tā ir cilvēka identitāte, tāpēc atbildība, bērnam dodot vārdu, ir ļoti liela. Pētījuma dati liecina, ka Lielbritānijā topošie vecāki ik gadu kopā patērē ap 30 miljoniem stundu, lai izvēlētos savam bērniņam vārdu. Kā ir Latvijā?

3284 Palīdzības ABC acu traumu gadījumos

Sievietēm » Māmiņām

28 Jūn 2011 , 15:41

Palīdzības ABC acu traumu gadījumos
Palīdzības ABC acu traumu gadījumos

Brīžos, kad saskaramies ar traumām, negadījumiem un īsti nezinām, kā pareizi sniegt pirmo palīdzību cietušajam, pārņem stress un apjukums. BKUS Bērnu Acu slimību klīnikas optometriste un Optikas salonu Metropole redzes speciāliste Ilze Dilāne konsultē par sadzīvē visbiežāk gūtām acu traumām, ko gūst kā pieaugušie, tā arī bērni. Aicinām ņemt vērā speciālista ieteikumus rīcībai gadījumos, kad gūts acu ievainojums, jo no ātras rīcības, sniedzot palīdzību, ir atkarīga cilvēka redze un acu veselība!

« Atvērta lapa # 1 (no 5) » Materiāli : 1-12 (no 49) Šķirot

Askētisms - galējs egoisms, kas tiek izpirkts ar galēju pašatteikšanos.
-- Igo

"Jo vairāk krievu jaunkareivju nosals tranšejās, jo būs mazāk izvarotu un nogalinātu ukraiņu"

 • Visi aktuālie video
 • 6 Decembrī vēsturē

  Cik daudz naudas mēnesī tērējat mobilā telefona sarunām?
  Atbildes: 72

  „Nu, nemīl tevi šeit neviens, saproti, nemīl!” – atceros bērnu dienu ķīviņu, kad mums, sētas bērniem, vajadzēja „atšūt” vienu kaimiņsētas puišeli, kurš runāja tikai krieviski, postīja mūsu „štābiņu”, regulāri zaga pīrādziņus un spārdīja kaķus. „Ņičevo, poļubiķe,” (nekas, iemīlēsit – krievu val.) – viņš augstprātīgi teica. Nesanāca – neiemīlējām. Tagad ar TV kanālu „Doždj” ir kaut kā līdzīgi: nu, nemīl jūs šeit neviens, saprotiet, nemīl! Iespējams, kāds tomēr mīl, bet tas ir mazākums. Un tas nav svarīgi. Galvenais – nebāzieties mums virsū ar savu dižpārākuma apziņu, nemāciet mūs dzīvot un nemēģiniet būt par spundi visām savām lielkrievu mucām, kuras te esat ievēluši. Brauciet prom. Mēs jums pat kādu savu pīrādziņu ceļam iedosim.

  06 Decembrī 2022
  Elita Veidemane

  Kā izvēlēties dāvanu vīrietim

  +1 pie Lieliskasdavanas, papildus arī ļoti patīk Gribuatpusties mājaslapa - tur ir apkopotas brīvdienu atpūtas piedāvājumi visā Baltijā, var pasūtīt tikai nakšņošanu, arī papildus kādas SPA procedūras, pirtiņu, vakariņas vai brokastis. Savam vīram nesen iegādajos šo Amber Boutique https://www.gribuatpusties.lv/lv/viesnica/amber-spa-boutique-hotel piedāvājumu, tur ir izcils pirtis, baseins, arī boulinga zāle, restorāns iekšā ir ļoti romantisks un košs. Ja budžets atļauj, tad tā būs ideāla dāvana draugam, jo sanāk it kā divi vienā - gan viņam dāvana, gan arī es pati dabūšu atpūtu :)))

  Komentē    ilzhux03 30 Augustā 2018, 08:21
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV