8 Decembrī , Piektdiena
Sievietēm :

4178 Pagūt līdz 30!

Sievietēm » Dzīvīte

19 Jan 2014 , 11:50

Pagūt līdz 30!
Pagūt līdz 30!

Kas ikvienai meitenei būtu jāpaveic, nepārkāpjot 30 gadu slieksni? Versiju ir gana daudz. Sākot ar nopietnām un moralizējošām, kaut kas līdzīgs šīm: apgūt trīs svešvalodas, apprecēties un piedzemdēt puiku un meiteni. Līdz pat «Sekss un lielpilsēta» fanu baušļiem, kurus izlasot mēle pati refleksīvi izdveš: «Nafig?»

2522 Veiksmes formula

Sievietēm » Dzīvīte

20 Mar 2011 , 16:17

Veiksmes formula
Veiksmes formula

Lai atklātu veiksmes noslēpumu, psihologi aptaujāja ap tūkstoti veiksmīgu cilvēku visā pasaulē. Ilgstošo pētījumu rezultātā zinātnieki izveidoja t.s. veiksmes formulu, kura matemātiskajā izteiksmē izskatās šādi: V=R+M+P, kur V ir veiksme, R ir cilvēka raksturs (tai skaitā arī spēja sadzīvot ar apkārtējiem un skats uz dzīvi), M ir materiālie labumi (nauda, veselība, draugi) un P ir pašcieņa un humora izjūta.

2044 Diāna Zande: 10 padomi veiksmīgai dienai

Sievietēm » Dzīvīte

13 Jan 2011 , 18:10

Diāna Zande: 10 padomi veiksmīgai dienai
Diāna Zande: 10 padomi veiksmīgai dienai

Droši vien nekļūdīgi var apgalvot, ka grūti būtu atrast sievieti, kura nevēlētos būt laimīga un veiksmīga, sākt dienu ar smaidu un ar smaidu to arī aizvadīt. Tomēr ne vienmēr mūsu vēlme rod piepildījumu. Ikdiena ierauj mūs savā straumē un tā kūleņu kūleņiem nes mūs cauri notikumu virpuļiem. Agri vai vēlu pienāk brīdis, kad apņēmīgi sakām: "Stop! Kaut kas ir jāmaina." Bet ar ko sākt, lai katra diena būtu mūsu veiksmes stāsts? Atbild psiholoģe Diāna Zande.

1689 Kā pareizi paprasīt algas pielikumu

Sievietēm » Dzīvīte

16 Nov 2010 , 09:04

Kā pareizi paprasīt algas pielikumu
Kā pareizi paprasīt algas pielikumu

Ja uzņēmums, kurā tu strādā, sāk atkopties no krīzes, negaidi, kamēr tev kāds piedāvās algas pielikumu. Rīkojies pati, un mūsu ekspertu profesionālie padomi tev palīdzēs saņemt pozitīvu atbildi.

1610 Kurš ir mana bērna tēvs? DNS analīzes

Sievietēm » Dzīvīte

3 Nov 2010 , 15:04

Kurš ir mana bērna tēvs? DNS analīzes
Kurš ir mana bērna tēvs? DNS analīzes

«Dzīvē gadās pieļaut daudz kļūdu, ieskaitot bērniņa ieņemšanu... Nekad nav viegli runāt par to, kas nomāc tevi vairāk par visu... Esmu trešajā grūtniecības mēnesī, jau mēnesi zinu, ka būs bērniņš — bet no kā?»

1513 10 kļūdas, kas traucē karjerai

Sievietēm » Dzīvīte

15 Okt 2010 , 18:08

10 kļūdas, kas traucē karjerai
10 kļūdas, kas traucē karjerai

Iekārtojoties jaunā darba vietā, mēs interesējamies ne tikai par nākotnes algu un pienākumiem, bet arī par iespējamo izaugsmi. Bet vai Jūs zināt, cik liela nozīme ir cilvēka izskatam karjeras izaugsmē? Lielākās personāla atlases kompānijas apgalvo, ka ar laiku prasības pret darbinieku ir krietni mainījušās.

1073 Sevi ir jāmīl!

Sievietēm » Dzīvīte

24 Aug 2010 , 16:08

Sevi ir jāmīl!
Sevi ir jāmīl!

Tas taču ir egoistiski! – ne viens vien iesauktos, reaģējot uz mudinājumu sevi mīlēt. Tomēr ar egoismu tam nav nekāda sakara, pārliecināta psiholoģe Inga Birkmane, pārdomājot tēmu, ko visādi grozījuši ne vien cilvēku prāti, bet gadsimtiem ilgi arī veselas reliģijas un filosofijas sistēmas.

576 Pūra lāde kopdzīvei

Sievietēm » Dzīvīte

28 Jūn 2010 , 07:24

Pūra lāde kopdzīvei
Pūra lāde kopdzīvei

Senos laikos pirms precībām meitas krāja rokdarbu pūru, taču mūsdienās, manuprāt, nozīmīgāks kļuvis pieredzes pūrs. Krājot dzīves izpratnes un attiecību pieredzes pūrus, mēs iegūstam briedumu, lai paši spētu dibināt ģimeni. Būtiski ir saglabāt labas attiecības ar vecākiem, lai nezaudētu saikni ar piederīgajiem un ienestu laika gaitā nostiprinātās vērtības jaunizveidotajā ģimenē.

583 Pašapziņa. Neļauj sevi iemīt zemē!

Sievietēm » Dzīvīte

28 Jūn 2010 , 07:02

Pašapziņa. Neļauj sevi iemīt zemē!
Pašapziņa. Neļauj sevi iemīt zemē!

Bez pašapziņas sieviete izlaiž gaisu kā neaizsiets balons. Viņa vairs nespēj tikt tuvāk debesīm. Tāpēc vajag spodrināt savas spalvas un apzināties – tu esi vērtība tāpēc vien, ka esi! Tu esi pelnījusi skaistu dzīvi, tāpēc ka esi piedzimusi.

573 Sliktās emocijas, kuras saduļķo dzīvi

Sievietēm » Dzīvīte

28 Jūn 2010 , 06:54

Sliktās emocijas, kuras saduļķo dzīvi
Sliktās emocijas, kuras saduļķo dzīvi

Negatīvas emocijas saduļķo avotus, no kuriem smeļamies. Emocijām, kā zināms, ir dažāda ietekme uz mūsu dzīvi, iekrāsojot to gan pozitīvi, gan negatīvi. Emocijām piemīt kā dzīvinoša, tā postoša iedarbība. Emocijas nosaka cilvēka izturēšanos.

434 Kā kļūt pašpārliecinātai

Sievietēm » Dzīvīte

14 Jūn 2010 , 14:47

Kā kļūt pašpārliecinātai
Kā kļūt pašpārliecinātai

Cik tā ir brīnišķīga sajūta, kad tev viss iet no rokas, vai ne? Tev izdodas viena lieta, tad nākamā – līdz tu esi tā uzlādējusies, ka nekas vairs tevi nespēj apturēt. Esi tam gatava nekavējoties, jo Cosmo tev piedāvā apgūt šo mākslu tūlīt pat!

410 Patiess stāsts: kas liek sievietei kļūt par mūķeni?

Sievietēm » Dzīvīte

13 Jūn 2010 , 09:02

Patiess stāsts: kas liek sievietei kļūt par mūķeni?
Patiess stāsts: kas liek sievietei kļūt par mūķeni?

Koku ieskautā Mārupes nostūrī atrodas Romas Katoļu Betānijas Dominikāņu māsu svētais Jāzepa klosteris. Tajā viena no piecām iemītniecēm ir 41 gadu vecā māsa Diāna, kura klosterī dzīvo jau 11 gadus. Māsa, kas ieguvusi grādu psiholoģijā un kustību terapijā, iepriekš dzīvojusi sabiedriski aktīva cilvēka dzīvi, nu savu dzīvi velta Dievam.  

« Atvērta lapa # 1 (no 2) » Materiāli : 1-12 (no 14) Šķirot

Kas gan rada tik daudz ļaunu, pliekanu un nievājošu asprāšu - muļķība vai nelabvēlība? Varbūt gan viens, gan otrs vienlaikus.
-- Vovenargs

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

 • Visi aktuālie video
 • 8 Decembrī vēsturē

  Kā rūpējaties par ugunsdrošību mājās?
  Atbildes: 19

  „Lai karš beigtos, Krievijai tas jāzaudē,” Davosas forumā teicis Vācijas kanclers Olafs Šolcs, „tāpēc mēs piegādāsim Ukrainai bruņojumu ciešā komunikācijā ar mūsu partneriem.” Šķiet, viens no cerīgākajiem paziņojumiem. Šodien Vācijā acīmredzot tiks apstiprināts jauns aizsardzības ministrs – Boriss Pistoriuss, kuru vieni dēvē par klasisko vācu sociāldemokrātu raudzes politiķi, citi raugās uz viņu ar piesardzību, tomēr atzīst, ka diez vai ministrs pieņems lēmumus, kas nebūs saskaņoti ar Šolca politisko pozīciju. Ja Šolca pozīcija ir tāda, kādu viņš parādīja Davosā, tad nacistiskās Krievijas noorganizētā šausmu nakts varētu iet uz rīta pusi.

  19 Janvārī 2023
  Elita Veidemane

  Pedavaju kreditu

  LIELISKAS ZIŅAS JUMS..

  Komentē    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..
  15 Jūnijā 2023, 11:41
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV