6 Decembrī , Otrdiena
Sievietēm :

4452 Gari svārki un bez biksītēm jeb kā sieviete var vasarā gūt īpašo enerģiju

Sievietēm » Stils

9 Aug 2018 , 04:31

Gari svārki un bez biksītēm jeb kā sieviete var vasarā gūt īpašo enerģiju
Gari svārki un bez biksītēm jeb kā sieviete var vasarā gūt īpašo enerģiju

"Staigāšana svārkos iespaido arī enerģētiski, jo tiek iegriezta Zemes enerģija, tā nonāk dzemdē, un klēpja trauks atkal uzpildās. Ne velti latvju dejās ir daudz palēcienu un griešanās, ievirpuļošanas. Tas viss vairo enerģiju, tātad dod spēku," izdevumā "36,6 C" izsakās šamane Redžina Laura.

4301 Septiņas senlatviešu metodes perfekta pludmales ķermeņa iegūšanai

Sievietēm » Stils

5 Apr 2016 , 12:57

Septiņas senlatviešu metodes perfekta pludmales ķermeņa iegūšanai
Septiņas senlatviešu metodes perfekta pludmales ķermeņa iegūšanai

Šogad bijušas jau divas puslīdz siltas dienas, kas nozīmē tikai vienu - pēc 4 mēnešiem klāt būs ilgi gaidītās 6 vasaras dienas, no kurām 3 varēs pavadīt, pludmalē sauļojoties. Protams, ka tev liekas, ka visiem rūp tavs ķermenis, tāpēc vēlēsies sevi eksponēt kā jauno dievu, taču kā panākt skaistas ķermeņa aprises veselīgi un patīkami? Jāņem talkā sentēvu metodes, ar kurām mūsu senči sevi uzturēja lieliskā formā un jebkurā brīdī varēja nekaunoties izmesties kaili, lai cepinātos saulītē.

4192 Dzīve pēc 35 eksistē !

Sievietēm » Stils

31 Jan 2014 , 16:30

Dzīve pēc 35 eksistē !
Dzīve pēc 35 eksistē !

Pārkāpjot 30 gadu slieksni, vairums cilvēku iekrīt izmisības periodā. Izdara secinājumus, nosver, novērtē, saskaita... turklāt ne vien panākumus, bet arī kilogramus, grumbiņas.

4185 20 citāti, pēc kuriem būtu jāvadās katrai sievietei

Sievietēm » Stils

23 Jan 2014 , 17:08

20 citāti, pēc kuriem būtu jāvadās katrai sievietei
20 citāti, pēc kuriem būtu jāvadās katrai sievietei

Sievietei būt nav viegli! Sākot ar fokusēšanos uz attiecībām, beidzot ar pareizā ceļa atrašanu un izlemšanu, ko lai šodien velk mugurā. Labs citāts spēj vienot sievietes sajūtās un emocijās, ar to viņas spēj viena otru saprast. Taču dažreiz ir vajadzīga kāda sveša persona, kura pasaka vārdus, kas apzīmē, kā tu jūties...

3919 Sieviešu jostas: izvēles nosacījumi

Sievietēm » Stils

6 Dec 2011 , 14:52

Sieviešu jostas: izvēles nosacījumi
Sieviešu jostas: izvēles nosacījumi

Sākotnēji šķiet, ka izvēlēties jostu ir ļoti viegli. Vajag tikai ieiet veikalā, kur ir plašs jostu klāsts, un nopirkt kādu acīs krītošu modeli. Plānas kā čūskiņas, pītas, lakādas, platas jostas – šobrīd modeļu un krāsu izvēle ir ļoti plaša. Gribas, lai josta būtu ne tikai skaists aksesuārs, bet harmonizētu arī ar mūsu apģērbu, izceltu vērtīgo un noslēptu figūras nepilnības.

3848 Kā pareizi lietot smaržas. Praktiski padomi

Sievietēm » Stils

3 Okt 2011 , 08:16

Kā pareizi lietot smaržas. Praktiski padomi
Kā pareizi lietot smaržas. Praktiski padomi

Katram cilvēkam ir sava unikālā smarža, ko nosaka ķermeņa ķīmiskā uzbūve, tādēļ, smalkajiem parfīmu aromātiem sajaucoties ar ādas smaržu, tiek radīta individuāla smarža. Līdz ar to vienas un tās pašas smaržas uz dažādiem cilvēkiem var smaržot niansēs atšķirīgi.

3784 7 kaitīgi paradumi, kas bojā sievietes skaistumu

Sievietēm » Stils

9 Sep 2011 , 16:50

7 kaitīgi paradumi, kas bojā sievietes skaistumu
7 kaitīgi paradumi, kas bojā sievietes skaistumu

Dzirdot vārdu salikumu «kaitīgi paradumi», visbiežāk domājam par cigaretēm, alkoholu vai pat narkotikām, raksta womenstars.ru. Pēc šī uzskaitījuma varētu sekot kafija, neregulāras ēdienreizes un cita slietas. Patiesībā stāsts ir par ieradumiem, kuri ilgā laikā var radīt neatgriezeniskas pārmaiņas sievietes izskatā.

3476 Pašmāju uzņēmumam 'Dzintars' jauna smaržu līnija

Sievietēm » Stils

27 Jūl 2011 , 23:31

Pašmāju uzņēmumam 'Dzintars' jauna smaržu līnija
Pašmāju uzņēmumam 'Dzintars' jauna smaržu līnija

Neraugoties uz krīzi un grūtībām "Dzintars" ne tikai ražo parfimēriju, bet arī veido arvien jaunus aromātus. Šonedēļ veikalos parādījās jauna parfimērijas līnija "Dzintars" Lady Dream. Tā portālu Delfi informē uzņēmuma pārstāvji.

3404 Gudrā iepirkšanās ābece

Sievietēm » Stils

20 Jūl 2011 , 17:33

Gudrā iepirkšanās ābece
Gudrā iepirkšanās ābece

Nereti, atnākot mājās no iepirkšanās, nākas secināt, ka iegādāto apģērbu nav kam pieskaņot. Kas jāiegaumē dodoties iepirkties, lai nepieļautu šādu un līdzīgas kļūdas, stāsta stiliste Dace Grīnberga.

3161 Svētku frizūras: padomi jaunkundžu safrizēšanai

Sievietēm » Stils

13 Jūn 2011 , 07:41

Svētku frizūras: padomi jaunkundžu safrizēšanai
Svētku frizūras: padomi jaunkundžu safrizēšanai

Mazas jaunkundzes svētku frizūrai ir jābūt stilīgai, vienkāršai, noturīgai – tādai, lai tā netraucētu viņai mesties negausīgās rotaļās kopā ar savām draudzenēm. Kā tādu uztaisīt pašai māmiņai, droši vien šis jautājums aktuāls kļuvis ne vienai vien mammai, kuras mazā atvasīte šogad tērpta skaistā kleitā dosies pretī savam pirmajam izlaidumam bērnudārzā. Šajā rakstā Jūs iepazīstināsim ar 5 praktiskiem padomiem, kas jāzina mammām pucējot pašām savas meitas.

3142 Skaistumkopšana virtuvē

Sievietēm » Stils

12 Jūn 2011 , 19:03

Skaistumkopšana virtuvē
Skaistumkopšana virtuvē

Skaistumkopšana nebūt nenozīmē, ka nepieciešamas dārgas procedūras skaistumkopšanas salonos, jo viss vajadzīgais jau ir tavā virtuvē. Tev tikai nepieciešams izbrīvēt dažas stundiņas laika un nedaudz pašiverēties pa virtuvi.

2984 Ceļvedis smaržu izvēlē un lietošanā

Sievietēm » Stils

19 Mai 2011 , 19:52

Ceļvedis smaržu izvēlē un lietošanā
Ceļvedis smaržu izvēlē un lietošanā

Katrai sievietei ir sava unikālā smarža, ko nosaka viņas ķermeņa ķīmiskā uzbūve, tādēļ, smalkajiem parfīmu aromātiem sajaucoties ar cilvēka ādas smaržu, tiek radīta individuāla smarža. Līdz ar to vienas un tās pašas smaržas uz dažādiem cilvēkiem var smaržot niansēs atšķirīgi. Daļa smaržu ir tik īpatnējas, ka pašas par sevi ir "personības", tādēļ vajadzētu izvēlēties tādas, ar kurām sieviete var "sadzīvot" un kuras izceļ viņas personību (tas pats, protams, attiecas arī uz vīriešiem).

« Atvērta lapa # 1 (no 3) » Materiāli : 1-12 (no 32) Šķirot

Tur, kur denunciācijas tiek atlīdzinātas, vainīgo netrūks.
-- Malzerbs

"Jo vairāk krievu jaunkareivju nosals tranšejās, jo būs mazāk izvarotu un nogalinātu ukraiņu"

 • Visi aktuālie video
 • 6 Decembrī vēsturē

  Vai jūsu paziņu lokā atrodas kāds, kurš nemaksā nodokļus?
  Atbildes: 47

  „Nu, nemīl tevi šeit neviens, saproti, nemīl!” – atceros bērnu dienu ķīviņu, kad mums, sētas bērniem, vajadzēja „atšūt” vienu kaimiņsētas puišeli, kurš runāja tikai krieviski, postīja mūsu „štābiņu”, regulāri zaga pīrādziņus un spārdīja kaķus. „Ņičevo, poļubiķe,” (nekas, iemīlēsit – krievu val.) – viņš augstprātīgi teica. Nesanāca – neiemīlējām. Tagad ar TV kanālu „Doždj” ir kaut kā līdzīgi: nu, nemīl jūs šeit neviens, saprotiet, nemīl! Iespējams, kāds tomēr mīl, bet tas ir mazākums. Un tas nav svarīgi. Galvenais – nebāzieties mums virsū ar savu dižpārākuma apziņu, nemāciet mūs dzīvot un nemēģiniet būt par spundi visām savām lielkrievu mucām, kuras te esat ievēluši. Brauciet prom. Mēs jums pat kādu savu pīrādziņu ceļam iedosim.

  06 Decembrī 2022
  Elita Veidemane
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV