Svētkus organizē Rīgas Dome Izglītības, kultūras un sporta departaments, pasūtījumu izpilda SIA „Ideju institūts”. Daugavmalā darbosies Jāņu, Sadziedāšanās, Jauniešu un Pušķošanas/Tradīciju un rotaļu sētas, padomājot par visdažādākajām gaumēm.
Jāņu sētā uzstāsies „Lady Sweet” kopā ar „Sweet Waterz” (trīs vokālistes un pieci mūziķi), honorārs kopā ar nodokļiem visiem kopā — 3465,99 lati. No visām mūziķu grupām šis ir augstākais atalgojums svētkos. „Dzelzs vilks” un „Autobuss debesīs” saņem pa 770 latiem (vai 600 latu bez nodokļiem), „Hāgenskalna muzikanti” — 385,11 lati.
No solistiem vislabāk novērtēts Ingus Pētersons — 641,85 lati, savukārt Andrim Daniļenko un Valdim Zilveram atvēlēts par abiem kopā 385,11 lati. Tradīciju sētā uzstāsies folkloras kopas, uz tām visām piešķirti 1026,96 lati.
Koncertu skatuvju menedžeriem un administratoriem nekāda dižā peļņa nebūs — pa 25 latiem „uz degunu” (pēc nodokļu nomaksas). Toties viņu ir vesels bars — kopā 75, tā ka par visiem sakrājas pāris tūkstoši. Par koncerta programmas izveidi autoram maksā 400 latu, par scenārija izstrādi — 700 latu.
Diezgan prāvas ir koncerta programmas „mākslinieciskās producēšanas un autoruzraudzības izmaksas” — 3000 latu kopā ar nodokļiem. Un vēl ir programmas „tehniskās realizācijas un autoruzraudzības izmaksas” — arī 3000 latu. Lēts prieks nekad nav lielie ekrāni — divu LED ekrānu nodrošināšana izmaksās 5200 latu.
Atšķirībā no Ziemas saulgriežu svinēšanas šoreiz Domē ne Jānis Šmits (LPP/LC), ne kāds cits nav pukojies par pagāniskām izdarībām, kuras nevajag atbalstīt. Pašvaldība ir piešķīrusi naudu ugunskuriem (metāla konstrukcijām, transportam, malkai u.c.), kopumā 8276 latus kopā ar PVN.
Pierēķinot nodokļus, kopumā pasākuma tāme — mūziķi, ozollapu virtenes, Jāņu zāles, citi rotājumi, skatuves nodrošinājums un citi izdevumi svētkiem — pārsniedz 60 000 latu.