8 Decembrī , Piektdiena
Vīriešiem :

3738 Makšķerēšanas kartes turpmāk varēs iegādāties arī internetā

Vīriešiem » Vaļasprieki

28 Aug 2011 , 13:21

Makšķerēšanas kartes turpmāk varēs iegādāties arī internetā
Makšķerēšanas kartes turpmāk varēs iegādāties arī internetā

Makšķerēšanas kartes turpmāk varēs iegādāties arī internetā, aģentūrai BNS pavēstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sabiedrisko attiecību speciāliste Viktorija Kalniņa. Viņa norādīja, ka pašlaik makšķerēšanas kartes iespējams iegādāties ne tikai makšķerēšanas karšu izplatīšanas vietās ‒ specializētajos makšķernieku veikalos, pasta kompānijas "Latvijas Pasts" nodaļās u.c. ‒, bet arī elektroniski interneta mājaslapā www.makskeresanaskarte.lv.

939 Viegla atpūta un azarts

Vīriešiem » Vaļasprieki

12 Aug 2010 , 17:32

Viegla atpūta un azarts
Viegla atpūta un azarts

Minigolfs ir samērā lēta nodarbe, un vienkāršo noteikumu dēļ to var spēlēt ikviens. "Tu jau esi iegājis azartā," vērojot manu minigolfa spēli, saka Rīgas Uzvaras parka minigolfa laukuma pārvaldnieks un instruktors Tomass Rēders.

890 Makšķerniekiem: lielo zivi meklējot

Vīriešiem » Vaļasprieki

9 Aug 2010 , 12:36

Makšķerniekiem: lielo zivi meklējot
Makšķerniekiem: lielo zivi meklējot

Dodoties uz ūdenskrātuvi, makšķerniekam ir viens uzdevums - atrast un noķert zivi, vēlams, pat vairākas. Šis uzstādījums bijis jau no senlaikiem. Tagad to atvieglo modernās tehnoloģijas, kas ienāk arī makšķerēšanā.

660 Kas jāzina, iemēģinot roku zivju ķeršanā

Vīriešiem » Vaļasprieki

5 Jūl 2010 , 09:45

Kas jāzina, iemēģinot roku zivju ķeršanā
Kas jāzina, iemēģinot roku zivju ķeršanā

Sācies skolēnu vasaras brīvlaiks, arī pieaugušajiem jau ir (vai gaidāms) atvaļinājums. Un kādēļ gan brīvo laiku nepavadīt kādā lietderīgā nodarbē, piemēram, makšķerējot? Divi zaķi ar vienu šāvienu - gan atpūta svaigā gaisā, gan iespēja sarūpēt kaut ko pusdienu vai vakariņu galdam! Bet ne jau visi ir pieredzējuši makšķernieki.

440 Makšķerniekiem: klāt tīklu zvejas laiks

Vīriešiem » Vaļasprieki

14 Jūn 2010 , 19:13

Makšķerniekiem: klāt tīklu zvejas laiks
Makšķerniekiem: klāt tīklu zvejas laiks

Ja patlaban ezeros saimnieko tikai makšķernieki, pavisam drīz ūdenskrātuves nāksies dalīt ar tiem, kuri nodarbojas ar rūpniecisko zveju, proti, zvejo ar tīkliem.

100 Makšķerniekiem: maijs ir līdaku mēnesis

Vīriešiem » Vaļasprieki

28 Apr 2010 , 11:35

Makšķerniekiem: maijs ir līdaku mēnesis
Makšķerniekiem: maijs ir līdaku mēnesis

Ar 1. maiju ir atļauta līdaku makšķerēšana no laivas un krasta Alūksnes ezerā, tāpēc novada pašvaldības aģentūras darbinieki īpašu uzmanību pievērsīs makšķerēšanas noteikumu ievērošanai, kā arī licenču iegādei.

« Atvērta lapa # 1 (no 1) » Materiāli : 1-6 (no 6) Šķirot

Pasaule ir pietiekoši liela, lai apmierinātu visu cilvēku vajadzības, bet pārāk maza, lai apmierinātu cilvēcisko alkatību.
-- Gandijs M.

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

 • Visi aktuālie video
 • 8 Decembrī vēsturē

  Kas ir vissvarīgākais Tavā dzīvē?
  Atbildes: 128

  „Lai karš beigtos, Krievijai tas jāzaudē,” Davosas forumā teicis Vācijas kanclers Olafs Šolcs, „tāpēc mēs piegādāsim Ukrainai bruņojumu ciešā komunikācijā ar mūsu partneriem.” Šķiet, viens no cerīgākajiem paziņojumiem. Šodien Vācijā acīmredzot tiks apstiprināts jauns aizsardzības ministrs – Boriss Pistoriuss, kuru vieni dēvē par klasisko vācu sociāldemokrātu raudzes politiķi, citi raugās uz viņu ar piesardzību, tomēr atzīst, ka diez vai ministrs pieņems lēmumus, kas nebūs saskaņoti ar Šolca politisko pozīciju. Ja Šolca pozīcija ir tāda, kādu viņš parādīja Davosā, tad nacistiskās Krievijas noorganizētā šausmu nakts varētu iet uz rīta pusi.

  19 Janvārī 2023
  Elita Veidemane

  Pedavaju kreditu

  LIELISKAS ZIŅAS JUMS..

  Komentē    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..
  15 Jūnijā 2023, 11:41
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV