6 Decembrī , Otrdiena
Vīriešiem :

4187 Meitenes, sargiet savus vīriešus!

Vīriešiem » Veselība

31 Jan 2014 , 15:32

Meitenes, sargiet savus vīriešus!
Meitenes, sargiet savus vīriešus!

Vīriešu mirstība no sirds un asinsvadu slimībām Latvijā ir dramatiska. Kārtējo reizi izdzirdot šos biedējošos vārdus, portāls TVNET devās uz interviju pie kardiologa, asociētā profesora Gustava Latkovska. Viņš apstiprināja problēmas nopietnību un pauda savu redzējumu, kā situāciju uzlabot.

3522 Viltīgā slimība – apendicīts

Vīriešiem » Veselība

30 Jūl 2011 , 13:29

Viltīgā slimība – apendicīts
Viltīgā slimība – apendicīts

Viens no bīstamākajiem vēdersāpju iemesliem ir akūts aklās zarnas piedēkļa iekaisums.

2760 Kā mobilie tālruņi ietekmē cilvēka veselību

Vīriešiem » Veselība

1 Mai 2011 , 08:41

Kā mobilie tālruņi ietekmē cilvēka veselību
Kā mobilie tālruņi ietekmē cilvēka veselību

Kopš mobilo telefonu ienākšanas tirgū un mūsu ikdienā norisinās arī diskusijas par to ietekmi uz cilvēka veselību.

2588 Diēta sirds un asinsvadu veselībai

Vīriešiem » Veselība

30 Mar 2011 , 09:40

Diēta sirds un asinsvadu veselībai
Diēta sirds un asinsvadu veselībai

Sirds mūsu organismā darbojas kā sūknis, kam jāpaveic smags darbs, lai nodrošinātu asinsapgādi visam ķermenim. Lielākā daļa sirds un asinsvadu slimnieku ir cilvēki ar lieko svaru, kas rada papildus slodzi sirdij un asinsvadiem, ilgtermiņā izraisot arī nespēku, galvas reiboni, vēnu varikozi, sirds ritma traucējumus un citas veselības problēmas.

2543 Klusi un neatgriezeniski

Vīriešiem » Veselība

22 Mar 2011 , 18:29

Klusi un neatgriezeniski
Klusi un neatgriezeniski

"Kad cilvēkam redzeslauka sānos jeb perifērijā parādās traucējumi, piemēram, tumši laukumi, miglains, neskaidrs attēls, tas nozīmē, ka redzes nervs jau atrofējies. Diemžēl tas noticis uz visiem laikiem. Tāpēc ir tik svarīgi glaukomu "noķert", pirms radušās kādas sūdzības," saka acu ārste optometriste Maija Salna, mudinot uz regulārām acu pārbaudēm.

2467 Pretdrudža medikamentu anatomija

Vīriešiem » Veselība

16 Mar 2011 , 14:05

Pretdrudža medikamentu anatomija
Pretdrudža medikamentu anatomija

Pietiek kādu laiku uzturēties sabiedriskā vietā, kur kāds šņaukājas, lai cilvēks, kurš nevar lepoties ar spēcīgu imūnsistēmu, jau vakarpusē sāktu justies nelāgi. Kad slimība ir klāt, nākas secināt, ka preventīvie pasākumi, lai no šīs likstas izvairītos, nav bijuši pietiekami efektīvi, tādēļ jāveic cīniņš ar sekām.

2394 Ja hroniski tirpst un sāp rokas

Vīriešiem » Veselība

2 Mar 2011 , 13:17

Ja hroniski tirpst un sāp rokas
Ja hroniski tirpst un sāp rokas

Iedomājieties cilvēku, kura darba specifika diendienā prasa veikt vienveidīgas, monotonas kustības ar sasprindzinātām rokām. Tas var būt darbs kādā ražotnē vai celtniecībā, sūtījumu šķirošana pastā, tekstu ievadīšana datorā, govju slaukšana, darbs ar vibrējošu tehniku, kas visu laiku jānotur noteiktā stāvoklī.

2370 Prostatas slimības

Vīriešiem » Veselība

26 Feb 2011 , 07:45

Prostatas slimības
Prostatas slimības

Tā dēvētā "vīriešu slimība" ir prostatas iekaisums, ko biežāk konstatē gados jauniem vīriešiem.Arī prostatas labdabīgs audzējs – prostatas hiperplāzija jeb adenoma ir tikai vīriešiem raksturīga kaite. Tā lielākoties piemeklē vīriešus pēc 40, bet 60 – 65 gadu vecumā tā novērojama jau ap 30 procentiem, pēc dažu autoru atzinuma – pat 50 - 60 procentiem.

2367 Nedari to, kas liek novecot

Vīriešiem » Veselība

25 Feb 2011 , 19:17

Nedari to, kas liek novecot
Nedari to, kas liek novecot

Ir ieradumi, kas cilvēkam liek izskatīties un justies vecākam. Skaistumu bojā ne jau tikai plaši zināmie kaitīgie ieradumi, tādi kā smēķēšana, pārmērīga alkohola lietošana vai cepināšanās saulē.

2346 Kā tikt pie normāla asinsspiediena?

Vīriešiem » Veselība

23 Feb 2011 , 09:55

Kā tikt pie normāla asinsspiediena?
Kā tikt pie normāla asinsspiediena?

Paaugstinātu asinsspiedienu- arteriālo hipertensiju - speciālisti dēvē par tautas slimību, jo tas vērojams gandrīz katram otrajam iedzīvotājam, stāsta Inguna Almbauere, klīnikas «Premium Medical» komunikāciju speciāliste.

2188 Iepazīsties – antibiotikas!

Vīriešiem » Veselība

31 Jan 2011 , 15:41

Iepazīsties – antibiotikas!
Iepazīsties – antibiotikas!

Pasaulē ir daudz dažādu baktēriju, daļa no tām – cilvēka organismam noderīgas un labvēlīgas. Bet ir sliktās baktērijas, tā saucamās patogēnās baktērijas, kas atrodas uz ādas, plaušās, degunā, mutes dobumā utt. Ja rodas izdevīgi apstākļi, tās savairojas un rada iekaisumu.

2093 Ja insults, jārīkojas ātri

Vīriešiem » Veselība

20 Jan 2011 , 06:01

Ja insults, jārīkojas ātri
Ja insults, jārīkojas ātri

Neskaidra runa, streipuļojoša gaita, neadekvātas kustības ne vienmēr raksturīgas alkoholu lietojušam cilvēkam. Ļoti iespējams, tie ir insulta simptomi, un dzīvība atkarīga no operatīvas un pareizas apkārtējo rīcības. Parasti insulta cēloņi ir pēkšņi, bet ārstēšana – ilga. Insults ir diezgan izplatīta saslimšana, risks aug, cilvēkam kļūstot vecākam, un dubultojas pēc 55 gadu vecuma.

« Atvērta lapa # 1 (no 4) » Materiāli : 1-12 (no 45) Šķirot

Vissmagākais ir apvainojums, kas nācis no cilvēka, kuram neesi nodarījis nekā ļauna.
-- Abu El Faradžs

"Jo vairāk krievu jaunkareivju nosals tranšejās, jo būs mazāk izvarotu un nogalinātu ukraiņu"

 • Visi aktuālie video
 • 6 Decembrī vēsturē

  Vai Jums ir problēmas ar kredītsaistībām?
  Atbildes: 42

  „Nu, nemīl tevi šeit neviens, saproti, nemīl!” – atceros bērnu dienu ķīviņu, kad mums, sētas bērniem, vajadzēja „atšūt” vienu kaimiņsētas puišeli, kurš runāja tikai krieviski, postīja mūsu „štābiņu”, regulāri zaga pīrādziņus un spārdīja kaķus. „Ņičevo, poļubiķe,” (nekas, iemīlēsit – krievu val.) – viņš augstprātīgi teica. Nesanāca – neiemīlējām. Tagad ar TV kanālu „Doždj” ir kaut kā līdzīgi: nu, nemīl jūs šeit neviens, saprotiet, nemīl! Iespējams, kāds tomēr mīl, bet tas ir mazākums. Un tas nav svarīgi. Galvenais – nebāzieties mums virsū ar savu dižpārākuma apziņu, nemāciet mūs dzīvot un nemēģiniet būt par spundi visām savām lielkrievu mucām, kuras te esat ievēluši. Brauciet prom. Mēs jums pat kādu savu pīrādziņu ceļam iedosim.

  06 Decembrī 2022
  Elita Veidemane
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV