15 Augustā, Piektdiena
Ziņas :

Rīgas ielas pēc negaisa kā Venēcijā

  • Facebook
  • Izdrukāt
  • Sazināties
  • Saites

Ziņas » Latvijā

Palielināt Samazināt 7 Jūl 2010 , 09:33

Rīgas ielas pēc negaisa kā Venēcijā

Spēcīgais negaiss otrdienas vakarā Rīgā izraisījis pamatīgas peļķes un apturējis arī tramvaju kustību. Pārdaugavā satiksmi traucēja nogāzts koks. Daudzviet ēkām applūduši pagrabstāvi.

Daudzas ielas Rīgas centrā bija tik pamatīgi applūdušas, ka gājēji tās caurbrist spēja vien ar uzrotītām biksēm un plikām kājām.

Kā TVNET informēja lasītāji, viena no milzu peļķēm bija izveidojusies Maskavas un Daugavpils ielas krustojumā, kur, kā ziņoja LETA, apturēja arī tramvaju kustību - peļķes dēļ nekursēja 3., 7. un 9. tramvajs. Vēlāk tramvaju kustību izdevās atjaunot. Uz notikuma vietu tika nosūtītas autocisternas, kuras atsūknēja lielo ūdens daudzumu, situāciju uz ielas normalizējot.

Pārdaugavā spēcīgais negaiss uz Slokas un Purva ielas stūra nogāzis koku, apgrūtinot satiksmi. Glābšanas dienesti informē, ka koki nogāzti arī citviet pilsētā. Izsaukumi saņemti arī saistībā ar applūdušām pagrabtelpām. Vecrīgā, Grēcinieku ielā 11, pagrabstāvā applūdis kāds veikals - Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki no telpām izsūknēja ūdeni un atbrīvoja kādu tur esošo cilvēku.

Savukārt pie viesnīcas "Islande" Ķīpsalā pēc negaisa plīsis ūdensvads, jau tā pielijušās ielas pārpludinot ar ūdeni.




IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 07 Jūlijā 2010

Skatīts : 1899 reizes

Avots : http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/337637-rigas_ielas_pec_negaisa_ka_venecija

Birkas : negaisa, lietus, peļķēm, Торрент Хоббит: Нежданное путешеств, plūdi, applūdušas, peļķes, negaiss, lietusgāzes, plūdiem

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
  • Amerikāņu tūrists ar Corvette pusmotoru

  • Ekonomiskās spuldzes atmaksājas ar laiku

  • Meitenes, uzmanieties! 7 neveiksminieka pazīmes

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Kur ir sāpes un gaudas? Kur ir ciešanas? Kur ir asas nesaskaņas? Kur ir sūdzēšanās? Kur ir brūces bez kāda pamata? Kur ir neskaidras acis? Pie tiem, kas vēlu sēž pie vīna kausa, lai izdzertu, kas ieliets. Neuzlūko vīnu, ka tas ir tik sārts kausā un tik jauki zvīļo, ka tas tik vēlīgi un gludeni ierit cilvēkā! Bet pēc tam tas kož kā čūska un dzeļ kā odze. Tavas acis tad skatīsies pēc citām un svešām sievām, un tava sirds runās pavisam aplamas lietas, un tu būsi tāds, kas jūras vidū guļ, un tāds, kas laivas masta galā guļ. "Viņi sit mani, bet man tas nesagādā sāpes; viņi kuļ mani un slāna mani, bet es to nejūtu. Kad es pamodīšos? Tad es gribu atkal darīt tāpat, un meklēt vīnu no jauna!"
-- Salamans

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 15 Augustā vēsturē

    Kam šobrīd visvairāk būtu nepieciešama sociālā palīdzība?
    Atbildes: 55

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Pedavaju kreditu

    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..

    Komentē    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..
    15 Jūnijā 2023, 11:41
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV