Individuālo skulptūru grupā pirmo vietu ieguvis Latvijas mākslinieks Sandis Kondrāts ar darbu "Brīvais kritiens", otrajā vietā – lietuvietis Vitauts Musteiķis ar darbu "Nebeidzamā lūgšana", bet trešajā vietā vēl viens Latvijas mākslinieks Kārlis Īle ar darbu "Kailā brīvība".
Komandu skulptūru grupā pirmajā vietā – Sandis Kondrāts un Krists Zariņš ar darbu "Latvieša stāsts", otrajā vietā Krievijas pilsētas Permas pārstāves Tatjana Kuzņecova un Marina Erkoviča un viņu darbs "Gars ir brīvība, un brīvība ir gara uzvara", bet trešajā vietā britu mākslinieki Darens Džeksons un Mets Fosters "Lec un griezies, un nirsti, un smejies".
Īpašā speciālbalva komandu kategorijā piešķirta Magadanas māksliniekiem Aleksejam Vrebickim un Denisam Novickim par darbu "Pilnīga brīvība. Dvēseles lidojums".
Savukārt sponsoru simpātiju balvas tikušas Džulustanam Markovam un Kunijai Takasaevai par skulptūru "Senču aicinājums" (Krievija, Saha) un Inesei Valterei-Ūlandei par darbu "Mīlestība ir mana reliģija".
Stipra vēja brāzma sestdienas rītā bija Jelgavā sabrucinājusi vienu no Starptautiskā ledus skulptūru festivāla skulptūrām, kuru bija veidojuši mākslinieki no Krievijas Magadānas apgabala, pastāstīja Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūras "Kultūra" projektu vadītājs Ivars Pirvics, piebilstot, ka mēģināts skulptūru pielabot, lai tā atkal varētu priecēt festivāla apmeklētājus.
Stiprais vējš un putenis licis arī festivāla organizētājiem un māksliniekiem pielikt lielākas pūles pasākuma nodrošināšanai, taču nekādu būtisku traucējumu pasākuma norisē neesot un festivāls turpinās, kā plānots.
Pēc Pirvica teiktā, arī šogad tāpat kā citus gadus festivāls ir plaši apmeklēts un lielākās apmeklētāju plūsmas vērojamas tieši vakara stundās, kad ledus skulptūras tiek izgaismotas.
Patlaban festivāla norises vietā mākslinieki apglezno arī sniega sienu.
Šogad
festivālā kopumā ir aplūkojami vairāk nekā 40 dažādu pasaules valstu
mākslinieku radīti ledus objekti. Festivāla vietā izveidots ledus bārs
un slidkalniņš.
Vēl sestdien un svētdien Jelgavā, Uzvaras parkā var apskatīt 27 mazās un 13 lielās skulptūras jeb komandu darbus, kurus veidoja ledus tēlnieki no divpadsmit pasaules valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Nīderlandes, Francijas, Bulgārijas, Ukrainas, Ungārijas, Somijas, Īrijas un Lielbritānijas.