7 Februārī , Otrdiena

Latvija: Restarts

Spēles » Stratēģijas 04 Septembrī 2010, 12:13 Palielināt Samazināt

10. Saeimas četru darbības gadu laikā (spēles laika režīmā – dažas stundas) spēlētājs var vadīt valsti, pieņemot sarežģītus un atbildīgus lēmumus. Spēlētāja rokās ir plašs instrumentu klāsts: viņš var paaugstināt vai pazemināt nodokļus, pensijas vai algas valsts iestāžu darbiniekiem, samazināt vai nesamazināt ministriju skaitu, segt vai nesegt ārējos parādus. Spēli zaudē tas, kurš noved valsti līdz bankrotam, bet uzvar tas, kas panāk labākos ekonomikas rādītājus, ienākumus valsts kasē, tautas optimismu un iedzīvotāju skaita pieaugumu.

REKLĀMA

Materiāls publicēts sadarbībā ar portālu

Ievietots : 04 Septembrī 2010

Skatīts : 1279 reizes

Spēlēts : 79 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/news/velesanas2010/articles/213450

(Balsu nav)

Komentāri

Komentāru kopskaits: 0
Visi smaidiņi

Ja nepieciešams cilvēku apvainot, tad apvainojumam ir jābūt tik smagam, lai atkristu nepieciešamība bīties par atriebību tā sakarā.
-- Makiavelli

Cilvēki sajūsmā par "Midsomeras slepkavības" Bārnabija uzrunu latviešiem

 • Visi aktuālie video
 • 7 Februārī vēsturē

  Kas ir vissvarīgākais Tavā dzīvē?
  Atbildes: 128

  „Lai karš beigtos, Krievijai tas jāzaudē,” Davosas forumā teicis Vācijas kanclers Olafs Šolcs, „tāpēc mēs piegādāsim Ukrainai bruņojumu ciešā komunikācijā ar mūsu partneriem.” Šķiet, viens no cerīgākajiem paziņojumiem. Šodien Vācijā acīmredzot tiks apstiprināts jauns aizsardzības ministrs – Boriss Pistoriuss, kuru vieni dēvē par klasisko vācu sociāldemokrātu raudzes politiķi, citi raugās uz viņu ar piesardzību, tomēr atzīst, ka diez vai ministrs pieņems lēmumus, kas nebūs saskaņoti ar Šolca politisko pozīciju. Ja Šolca pozīcija ir tāda, kādu viņš parādīja Davosā, tad nacistiskās Krievijas noorganizētā šausmu nakts varētu iet uz rīta pusi.

  19 Janvārī 2023
  Elita Veidemane

  Hercoga Jēkaba iekšzemes ūdensceļu plāns

  Paldies par aizrādījumu - kļūme izlabota !

  Komentē    Admin
  28 Janvārī 2014, 18:31
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV