8 Februārī , Svētdiena

Smaržīgās peonijas: izstāde Dabas muzejā

Galerijas » Sievietēm

Palielināt Samazināt 13 Jūn 2018 , 19:05
Citas bildes šajā galerijā

IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar portālu

Ievietots : 13 Jūnijā 2018

Skatīts : 2028 reizes

Avots : http://www.la.lv/mode-nakusas-vecmaminu-pukes-smarzigas-peonijas-dabas-muzeja/

Birkas : šķirņu, selekcionārs, muzejā, dārzkopju, peoniju, peonijas, puķu

(Balsu nav)
Portāls iesaka
  • Kawasaki GTR1400

  • Smaržīgās peonijas: izstāde Dabas muzejā

  • 'Eurobasket 2011' izloze Viļņā

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Labākā atriebība - aizmirstība, tā apbeda ienaidnieku viņa paša pīšļos.
-- Grasians

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 8 Februārī vēsturē

    Kā rūpējaties par ugunsdrošību mājās?
    Atbildes: 19

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Tieši jautājumi par attiecībām (2.daļa)

    Esmu tik priecīga, ka pat nespēju izteikt laimi savā sirdī. Burvestības autors, kuru satiku tiešsaistē un kura e-pasta adrese ir (solution.temple@mail.com), man izteica atkalapvienošanās mīlestības burvestību. Un tā patiešām nostrādāja, redzot savu bijušo vīru atgriezušos mājās un atceļot šķiršanos.

    Komentē    helen
    19 Janvārī 2026, 14:11
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV