14 Martā, Sestdiena

Jaunzēlande pārdzīvo šoku pēc zemestrīces

Galerijas » Ārvalstīs

Palielināt Samazināt 23 Feb 2011 , 09:48
Citas bildes šajā galerijā

IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar portālu

Ievietots : 23 Februārī 2011

Skatīts : 1439 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/news/articles/230435

Birkas : Jauzēlande, zemestrīce, sabrukušas, drupām, upuru, katastrofas, zemestrīces, Jaunzēlandes, ārkārtas

(1 Balss)
Portāls iesaka
  • Cilvēki Eifeļa torņa pakājē bauda karsto laiku

  • Divi Dziesmu svētku diriģenti

  • Briselē izveidots milzīgs ziedu paklājs

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Mums liekas, ka ir nepietiekami, lai bērnu miesa un dvēsele paliktu tāda pati, kādu to radījusi daba - mēs rūpējamies par viņu audzināšanu un izglītību, lai labais kļūtu vēl labāks, bet sliktais mainītos un kļūtu labs.
-- Lukiāns

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 14 Martā vēsturē

    Cik daudz naudas mēnesī tērējat mobilā telefona sarunām?
    Atbildes: 75

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Tieši jautājumi par attiecībām (2.daļa)

    Esmu tik priecīga, ka pat nespēju izteikt laimi savā sirdī. Burvestības autors, kuru satiku tiešsaistē un kura e-pasta adrese ir (solution.temple@mail.com), man izteica atkalapvienošanās mīlestības burvestību. Un tā patiešām nostrādāja, redzot savu bijušo vīru atgriezušos mājās un atceļot šķiršanos.

    Komentē    helen
    19 Janvārī 2026, 14:11
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV