15 Jūnijā, Svētdiena
Sports :

Grabustei trešā vieta septiņcīņas sacensībās Čehijā

  • Facebook
  • Izdrukāt
  • Sazināties
  • Saites

Sports » Vieglatlētika

Palielināt Samazināt 16 Jūn 2011 , 21:28

Grabustei trešā vieta septiņcīņas sacensībās Čehijā

Latvijas sportiste Aiga Grabuste ceturtdien izcīnīja trešo vietu IAAF "World Challenge" sērijas septiņcīņas sacensībās, kas divas dienas risinājās Čehijas pilsētā Kladno.

Šo pozīciju Latvijas sportiste ieņēma arī pēc trešdien notikušajām pirmajām četrām disciplīnām.

Ceturtdien sportistes sacentās atlikušajās trīs disciplīnās - tāllēkšanā, šķēpmešanā un 800 metru skrējienā.

Tāllēkšanā Grabuste aizlēca 6,65 metrus tālu, kas bija labākais rezultāts starp visām dalībniecēm, šķēpmešanas sacensībās Latvijas sportiste uzrādīja rezultātu 43,13 metri, kas viņai deva ceturto vietu, bet 800 metru distanci Grabuste veica divās minūtēs un 13,68 sekundēs, ieņemot piekto vietu savā skrējienā.

Septiņu disciplīnu summā Grabuste tika pie 6252 punktiem, bet uzvaru ar 6773 punktiem izcīnīja krieviete Tatjana Černova. Tikmēr otrā palika Polijas sportiste Karolina Timinska, kura summā savāca 6516 punktus.


IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 16 Jūnijā 2011

Skatīts : 1597 reizes

Avots : http://sports.delfi.lv/news/other_kinds/atlethics/grabustei-tresa-vieta-septincinas-sacensibas-cehija.d?id=39131251

Birkas : tāllēkšanā, Grabuste, Čehijas, sacensībās, Grabustei, septiņcīņas, sportiste, Čehijā

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Ja tu lej asaras par to, ka nav saules, tad neredzēsi arī zvaigžņu.
-- Tagore

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 15 Jūnijā vēsturē

    Vai jūs atbalstītu tautas vēlētu prezidentu?
    Atbildes: 63

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Pedavaju kreditu

    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..

    Komentē    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..
    15 Jūnijā 2023, 11:41
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV


    Latvijas sportiste Aiga Grabuste ceturtdien izcīnīja trešo vietu IAAF "World Challenge" sērijas septiņcīņas sacensībās, kas divas dienas risinājās Čehijas pilsētā Kladno.">