14 Jūnijā, Sestdiena
Ziņas :

Notverts gāztais Lībijas diktators Muamars Kadafi

  • Facebook
  • Izdrukāt
  • Sazināties
  • Saites

Ziņas » Ārvalstīs

Palielināt Samazināt 20 Okt 2011 , 14:14

Notverts gāztais Lībijas diktators Muamars Kadafi

Lībijas nemierniekiem izdevies notvert gāzto diktatoru Muamaru Kadafi, telekanālam "Libya TV" ceturtdien paziņoja Nacionālās Pārejas padomes (NPP) spēku komandieris.

Kā pavēstīja NPP spēku lauka komandieris, gāztais diktators ievainots un sagūstīts lojālistu pēdējā bastionā Kadafi dzimtajā pilsētā Sirtā.

Lībijas jaunās varas spēki ceturtdien pilnībā ieņēmuši gāztā diktatora lojālistu pēdējo bastionu - Sirtu.

Pilsētas centrā uzvilkts NPP karogs.

NPP iepriekš deklarējusi, ka Lībijas atbrīvošana no 42 gadus ilgušās Kadafi varas tiks pasludināta tikai tad, kad lojālistiem būs atkarota Sirta.

Otrs lojālistu bastions bija Benī Valīda, bet arī to jau ieņēmuši nemiernieki un pirmdien virs tās pacēluši savu sarkani melni zaļo karogu.

Kadafi tika gāzts augustā, kad NPP karotāji ieņēma galvaspilsētu Tripoli.

IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 20 Oktobrī 2011

Skatīts : 1186 reizes

Avots : http://www.leta.lv/fnews.php?id=1F073D1B-15BA-41DA-9173-E4EB7369F8C2&rss=1

Birkas : diktatoru, nemierniekiem, Kadafi, Lībijas, diktators, Tripoli, sagūstīts, notverts

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Mēs vienmēr tiecamies pēc aizliegtā un vēlamies to, kas mums nav ļauts.
-- Ovīdijs

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 14 Jūnijā vēsturē

    Vai jūtaties droši par savu darbavietu?
    Atbildes: 57

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Pedavaju kreditu

    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..

    Komentē    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..
    15 Jūnijā 2023, 11:41
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV