17 Augustā, Trešdiena
Sievietēm :

Kā vīriešus padarīt vājus

Sievietēm » Dažādi (S)

Palielināt Samazināt 13 Jūn 2010 , 12:35

Kā vīriešus padarīt vājus

Padari vīriešus vājus – izmantojot pieredzējušas sievietes ieročus. Seksa meistare Anne Vesta iepazīstina ar flirtēšanas mākslu.

Kopš Ēdenes dārzā tika ieviesti ražas svētki, vīriešu pasaule dzīvo ilgās pēc tā, lai TU viņus uzaicinātu paspēlēties ar uguni! Šo uzaicināšanas mākslu instinktīvi pārvalda katra sieviete un izspēlē to dažreiz izteiksmīgāk, dažreiz slēptāk. Bet kas gan seko pēc visiem šiem skatieniem un smaidiem? Uz kurieni tie ved? Nekur! Labākais flirts ir tas, kurš uz finālu gan norāda, taču to neapsola. Tā ir spēle, kurā jāpiedalās viegli, taču ar pilnu atdevi!

Piecas fāzes

Sākumā ir pirmais kontakts, ko pavada simpātijas un seksuāla pievilkšanās. Tad seko aplidošanas fāze. Tad emocionālā piesaiste, un tai seko erotiskas gaisotnes rašanās, kas veicina lēmuma pieņemšanu: Tiksimies vēlreiz? Iesim pie manis tūlīt? Vai arī nedarīsim neko? Piektajā fāzē flirts pāriet seksuālā priekšspēlē. Izlaižot kādu no fāzēm, piemēram, jau pēc pirmajiem skatiem raidot signālu Ņem mani, tiek sabojāts viss prieks. Šī ir kļūda, ko bieži vien pieļauj vīrieši. Taču arī mēs reizēm aizmirstam, ka stiprais dzimums vispirms kā nākas jāsavaldzina un tikai pēc tam var sekot viss pārējais...

NULLES FĀZE

Tavs uznāciens!
Lai piesaistītu izvēlīgos vīriešu skatienus, labākais ierocis ir esības vieglums. Iedomājies Kameronu Diazu: viņa pa dzīvi iet ar tik dzīvespriecīgu smaidu, ka neviens pat neievēro to, ka patiesībā viņa nav nekāda skaistule!

Draudzīgums ir seksīgs!
Smaids raisa simpātijas. Iespaidu par sievieti tas maina tikpat ļoti kā ķirurģiska krūšu palielināšana no A uz D izmēru. Smaidot sieviete izskatās skaistāka, jaunāka un auglīgāka. Tātad, lai kur arī tu dotos – uz lielveikalu vai kino, smaidi cik spēka.

Seksapīls ir... enerģija!
Lai tevi ieraudzītu, labākā recepte ir līgana gaita (domās klausies mūziku!), atliekti pleci un atklāts skatiens – tātad, vēlme, lai tevi pamana. Ja tu ejot lūkosies uz savām kājām, palaidīsi garām visus ieinteresētos skatienus.

Solo dāmām
Flirtēšana sievietei labāk padodas vienatnē, nevis draudzeņu ielenkumā, kas kā žūrija kritiskām acīm nopēta visus kandidātus.

Vīrietis redz sarkano
Un pret šādas krāsas kleitas vai aksesuāru valkātāju izturas uzmanīgi un dāsni. Jo sarkanā krāsa liek sarosīties viņa hormoniem un izraisa seksuālas asociācijas ar sievietes dzimumorgāniem, no skūpstīšanās piesārtušām lūpām vai uzbudinātu ādu... Tomēr atceries: saglabā savu individualitāti un nekļūsti par kāda seksa simbola pakaļdarinājumu – citādi tev būs tikai klišejisks flirts ar vīriešiem, kas meklē klišejiskas sievietes.

PIRMĀ FĀZE

Pirmais kontakts
Vienota recepte neeksistē, katra tikšanās ir vienreizēja. Ir tikai viens noteikums: tas, ko vēlas vīrietis, ir – nost ar emancipāciju, dodiet man Femme fatale. Viņam jājūtas kā medniekam, nevis medījumam. Taču vīrietim patīk, ja viņu uzaicina – viņš grib būt drošs, ka netiks atraidīts, un vienlaikus sajust adrenalīnu no tā, ka ir uzdrīkstējies. Tāpēc raidi viņam pāris ielūgumu.

Priekšroka vientuļajiem
Labākie spēles partneri ir vīrieši, kuri ir vieni. Būs grūti viņu izdabūt laukā no kompānijas. Turklāt viņš jutīsies saistīts un flirtēs tā, kā varētu patikt viņa draugiem – pārāk bravurīgi.

Noķer mani!
Vīrieši pasauli redz citādi nekā sievietes – mednieka uzmanība tiek veltīta tam, kas kustas (vai tie būtu futbola spēlētāji vai sievietes gurni). Tāpēc nepielīpi bāra krēslam. Kusties telpā, dejo un uzsmaidi vīrietim, ko esi izvēlējusies.

Laiks rit
Trīs sekundes skaties viņam acīs. Apmēram tik ilgi, kā domās izrunājot teikumu: «Tūkstošiem ziloņu dodas pāri Alpiem.» Šīs trīs sekundes radīs intimitāti, un būs skaidrs tas, ka skatiens nav nejaušs. Pēc tam, kad būsi paskatījusies, uzsmaidi viņam! Tas ir signāls! Ja viņš pasmaida pretī: bingo! Ja skatās projām, tad pie sevis prāto, vai tu viņu nes cauri. Tādēļ pēc desmit minūtēm paskaties vēlreiz.

Apstulbinošā nejaušība
Esi zvaigzne, kas spīd pie debesīm. Notver viņa skatienu. Viņš smaida? Novērs skatienu! Pienācis laiks uzmeklēt labierīcības. Taču, ejot vīrietim garām, nomurmini kādu komplimentu («Glīta žakete. Piestāv tavām acīm.»). Tu būsi viņu uzaicinājusi, taču nebūsi piedāvājusies. Lieliski! Tava aiziešanas pamodinās vīrietī mednieka instinktu. Ja pēc tavas atgriešanās viņš tevi ar acīm uzmeklēs, uzskati, ka vīrietis ir uzķēries.

OTRĀ FĀZE

Aplidot un ļauties aplidošanai
Pēc pirmā kontakta viņš gribēs zināt: viņa tiešām domāja mani vai tikai vāc trofejas? Tā kā vīrieša ego ir jutīgs un tomēr piekukuļojams, tev vajadzētu raidīt «Jā, es domāju tevi» signālus – smaidīt, māt ar galvu, klausīties, paķiķināt un runāt seksīgā balsī. Noķer vilni!

Pie galda
Sēdēt pāri stūrim ir flirta pozīcija numur viens. Tas nav tik tuvu kā blakus (šajā fāzē tas būtu pāragri) un ne tik distancēti kā pretim. Turklāt šī poza paver iespēju it kā nejaušiem pieskārieniem: ja zem galda saskarsies jūsu kājas, nebūs skaidrs – tas bija nejauši vai apzināti. Vai nav satraucoši?!

Kājās stāvot
Siena aiz muguras garantē to, ka flirtējot tevi neviens negaidīti neiztraucēs. Turklāt šādi viņš varēs skatīties tikai uz tevi, nevis tev pāri vai uz saviem draugiem.

Sarunājoties
Kamēr viņš runā, skaties uz viņu. Lūkojies viņam acīs un iztēlojies, ka tavējās staro. Šis ieinteresētais skatiens liks viņam aizmirst visu uz pasaules, izņemto tevi!

Galantā uzpirkšana
Izsaki komplimentus par to, kas nav redzams. Ja viņš ir izskatīgs, paslavē viņa gudrību. Ja gudrs – izskatu. Ja viņš ir veiksmīgs, paslavē humora izjūtu. Īsāk sakot: izsaki komplimentus par to, ko viņš nav pieradis dzirdēt.

Modini viņā varoni
Ļauj, lai viņš tev palīdz: «Ar cik kafijas pupiņām bija jādzer tas Sambuca liķieris?» Gudri vīrieši šim it kā nevainīgajam jautājumam redzēs cauri, tomēr tik un tā jutīsies glaimoti. Bet citi izbaudīs to, ka var būt varoņi un tev visu paskaidrot.

Smiekli
Smejies par viņa jokiem un izteicieniem – taču tikai tad, ja tie tiešām ir smieklīgi. Vīriešiem glaimo apziņa, ka viņi var sasmīdināt sievieti. Smieklus viņi uztver kā sejas orgasmu.

Signalizē bez vārdiem
Flirtējot vīrieši pēc balss tonalitātes un skatieniem nosaka tavu gatavību tuvākām attiecībām. Tāpēc vari runāt pavisam nevainīgas lietas, taču ar balsi un skatieniem pārraidīt sulīgus zemtekstus. Ja savu interesi vēlēsies slēpt un šo paralēlo komunikāciju neizmantosi, flirts drīz vien pāries neitrālā sarunā.

TREŠĀ FĀZE

Emocionālā piesaiste
Neatsakies no šīs fāzes, lai steidzīgi pārietu pie seksuālās uvertīras – tikai emocionāli ieinteresētā vīrietī radīsies arī erotiska interese, kas būs vērsta uz tavu personību un būs daudz izteiksmīgāka nekā spontāna aizrautība.

Big Talk
Tikai nelielai daļai cilvēku patīk Small talk, un vīrieši grib parunāt ne tikai par darbu. Viņi vēlas parādīt tās savas personības šķautnes, kas patīk viņiem pašiem! Tāpēc izjautā vīrieti, kā viņš kļuva par to, kas ir, par ko viņš sapņo un kas viņam patīk.

Pavedini dēmonu
Katram cilvēkam ir kāds (iedomāts) trūkums, kas viņu padara nedrošu. Izdibini viņējo! Vai šis vīrietis uzskata sevi par kautrīgu, par lētticīgu, par īsu? Attēlo šo īpašību kā pozitīvu. Ja viņš dara to pašu – tātad zina šo triku.

Triks ar lūpām
Viņš par sevi skaisti runā? Izmanto triku no kognitīvās manipulācijas arsenāla: palūkojies uz vīrieti un brīdī, kad viņš saka «es», aplaizi lūpas, un apmierināti nopūties, kā ēdot šokolādi.

Klusēšana nemelo
Ja iestājas klusuma brīdis, nepārtrauc to. Ieskaties viņam acīs. Klusums ļauj runāt skatieniem – šis ir brīdis, kurā rodas seksuālā spriedze. Un brīdis, kas visu atklāj. Arī to, ka, iespējams, starp jums nav dzirksteles.

CETURTĀ FĀZE

Erotiskās spriedzes radīšana un kāpināšana
Viņš izbauda spēli? Tad piemet vēl kādu pagali viņa ugunskuram, tomēr uzmanies, ka nepiedāvājies par daudz!

Dzēlīgie dūrieni
Bieži vien tiek ieteikts izvilināt no vīrieša apbrīnu un tādējādi viņu emocionāli piesaistīt. Taču, ja vēlies to panākt, tev jābūt ne tikai jaukai. Tev arī jāiedzeļ! Saskarsme ar citiem vīriešiem viņam ir iemācījusi to, ka provokācija liecina par simpātijām un interesi.

Satraucošā akupunktūra
Ar pirkstiem pieskaries tām vietām, ko patīk aizskart arī vīriešiem: kaklam un dekoltē. Ar īkšķi noglāsti apakšlūpu. Nu bet savējo taču!

Šova meitenes
Meties karstā dejā – ar citu sievieti. Viņš skatīsies un jautās sev – vai šīs jutekliskās kustības tu vēlāk nodemonstrēsi arī kopā ar viņu.

Pieskārienu vara
Ja vīrietim pieskaras, viņš to traktē kā vēlmi pēc seksa. Tāpēc rīkojies uzmanīgi: ejot vīrietim garām, uzliec viņam roku uz muguras lejasdaļas, apmēram delnas platumā virs dibena, lai «pabīdītu viņu malā». Kad smejies par vīrieša jokiem, pieturies pie viņa augšdelma. Ja viņš to sasprindzina, tātad vēlas tev patikt!

Guļamistabas skatiens
Paskaties uz viņa «trešo aci» – rajonā virs deguna – un domā par seksu! Tavas acu zīlītes paplašināsies tā, it kā viņš būtu tev uz krūtīm pārplēsis blūzi.

Izaicinājums
To izmanto tikai tad, ja esi gatava sekām. Paskaties vīrietim acīs, tad uz kājstarpi un tad lēnām cel skatienu augšup un ieskaties viņam acīs vēlreiz. Tavas acis būs noglāstījušas viņa locekli, un tas ir skaidrs signāls, lai no vārdiem pārietu pie darbiem.

PIEKTĀ FĀZE

Priekšspēle un guļamistaba
Pēc pirmā skūpsta noskaidro, ko vēlies tālāk, un izbaudi to. Šis flirts nu ir beidzies, taču noteikti sekos nākamais!

GAME OVER!

Ja iespējams, izvairies no šādām flirta lamatām!

Partizānu mārketings
Krūtis uz priekšu, divdomīgas piezīmes, kokteiļa salmiņa sūkāšana – tas signalizē par preci, kāda tu nemaz nevēlies būt, un piesaista nepareizo mērķauditoriju.

Vēlme patikt
Sievietēm piemīt vēlme iepatikties vīriešiem, kas viņām pašām nemaz tik ļoti nepatīk. Nejaukos viņas vēlas piedabūt pateikt ko jauku, atsvešinātos – nohipnotizēt, vēsos – sasildīt. Īsāk sakot: viņas domā, ka no vilka sanāktu labs tepiķītis pie gultas. Netērē laiku – dzīve ir pārāk īsa!

Relativitātes teorija
Komplimenti ir dāvana. Ja tu tos relativizē («Ak, nē, ko nu es, es esmu pārāk resna...»), tad apvaino dāvātāju un liec viņam noticēt savam nevērtīgumam.

Izlūkošana
Ja tu lūkojies visapkārt un gaidi, kad pa durvīm ienāks kāds aizraujošs objekts, vai arī sarunājoties nenoņem saulesbrilles, tad modini nevis medību instinktu, bet gan neomulīgu sajūtu.

Pļāpāšana
Tu runā tik ilgi, līdz viņam nokrīt ausis. Atceries: klusēšana ir zelts. Vismaz tikmēr, kamēr tu noklusē savas problēmas, vēlmi pēc bērniem, domas par savu briesmīgo frizūru un to tur šausmīgo sievieti jums pretī.

Zvaigžņu mānija
Vīna dzeršanas iedvesmota, tu analizē viņa zodiaka zīmi, mēģini apspriest numeroloģiju («Tu esi trijnieks. Tas taču sader ar manu devītnieku!»). Vīriešus atbaida runas par astroloģiju un tamlīdzīgām lietām. Izņēmums varētu būt vienīgi hiromantija – zīlējot pēc rokas, jums ir fizisks kontakts.

Žūrijas spriedums
Ja tu flirtē ar vīrieti un vienlaikus zvani draudzenēm, lai apspriestu viņu pa telefonu («O, o, viņa zodiaka zīme ir Lauva!») un uzklausītu viņu spriedumus, tad aizbaidīsi jebkuru vīrieti.

Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 1030 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 13 Jūnijā 2010

Skatīts : 3090 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/sieviete/articles/205802

Birkas : pievilšanās, vīriešus, simpātijas, sieviete, vājus, seksuāla, flirts, sievietes, seksa, sekss

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • Piedāvā pārzīmēt Eiropas karti

 • SVF Latvijai šogad prognozē pasaulē lielāko deflāciju - 3,7%

 • Matu taisnošana. Pavasara modes kliedziens

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Īsi izteicieni iegriežas cilvēku prātos, dzen saknes, zied un nes augļus, un nepārtrauc ietekmēt.
-- Bodenštats

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

 • Visi aktuālie video
 • 17 Augustā vēsturē

  Vai Jums ir problēmas ar kredītsaistībām?
  Atbildes: 41
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV