Tas, ka viedtālruni izlaiž kompānija, kuras vārds pamatā saistās ar gaisa kuģiem, jau vien ir neparasti. Vēl neparastāks ir pats tālrunis.
Lielās tehnoloģiju kompānijas (Samsung, Apple, LG, HTC u.c.), kas saimnieko viedtālruņu tirgū, savā starpā sacenšas, barojot patērētājus ar informāciju par megapikseļiem, gigaherciem un dažādām unikālām aplikācijām. Megapikseļi un gigaherci ir arī Boeing Black, taču šajā telefonā tiem ir otršķirīga nozīme. Boeing mērķaudioriju uzrunā ar ierīces drošību, šifrēšanas tehnoloģijām un augsto informācijas aizsardzības līmeni.
Boeing viedtālruni darbina Android platforma, un tas izstrādāts, koncentrējoties ne tikai uz drošību, bet arī kā moduļu ierīce, lai būtu izgatavojams daudzās un dažādās konfigurācijās un lietojams dažādās situācijās un operācijās.
Diži daudz par savu telefonu Boeing neatklāj, jo tā tomēr ir samērā slepena ierīce. Kompānija skaidro, ka tai nav jāpilda Informācijas brīvības akta prasības, jo Black tehnika ir slepena un būtiska valsts drošībai.
Zināms ir tikai tas, ka telefonam ir 4,3 collu qHD izšķirtspējas ekrāns, 1,2 gigahercu divkodolu procesors, Bluetooth 2.1, 1590 mAh baterija, tas sver 170 gramus un darbosies GSM, LTE un WCDMA tīklos. Boeing Black iebūvētās atmiņas apjoms precīzi netiek norādīts, taču to jebkurā gadījumā var paplašināt ar microSD atmiņas karti.
Boeing Black ir hermētiski noslēgta ierīce, un visām skrūvēm ir speciāls pārklājums, kura bojājumi skaidri apliecinās mēģinājumu telefonu uzlauzt. Tāpat Boeing norāda, ka mēģinājumi telefonu uzlauzt palaidīs ierīcē iebūvētas funkcijas, kas izdzēš gan saturu, gan programmatūru un to padara nelietojamu.