22 Novembrī, Piektdiena
Īpašā sadaļa :

Dr. Tereško tējas - 3.daļa

  • Facebook
  • Izdrukāt
  • Sazināties
  • Saites

Īpašā sadaļa » Noderīgi

Palielināt Samazināt 7 Feb 2011 , 19:45

Dr. Tereško tējas - 3.daļa

Dr. Tereško tējas ir pazīstamas Latvijā kopš 1995. gada, kad ārstu ģimene Artūrs un Baiba Tereško pēc kvalifikācijas celšanas kursiem Maskavas Ārstniecības augu un garšvielu izpētes institūtā nodibināja uzņēmumu „Dr. Tereško tējas”. Pašos pirmsākumos ārstniecības augi tika vākti divatā, ar šķērēm sagriezti un žāvēti uz dzīvokļa balkona un fasēti pašu līmētajās kulītes.

Patlaban strādājam modernā ražotnē, kur ir nodarbināti 10 srādnieki. Tēju drogu gatavošanai izmantojam savvaļā augošus, kā arī „zaļajās”zemnieku saimniecībās kultivētos ārstniecības augus. Augus sagriežam un žāvējam, izmantojot ražīgu un augstvērtīgu tehniku, bet pakošanu veicam ar roku darbu, kas nodrošina nemainīgi augstu ārstniecības augu tēju kvalitāti.

Uzņēmuma produkcija ir ieguvusi Eiropas standarta apliecinošu sertifikāciju un ir atvērta eksportam.



Veselības tēja PLAUŠĀM


Satur augus, kam ir plaušu iekaisumu mazinošas, atklepošanu veicinošas un bronhu spazmas mazinošas īpašības.

Reti kad hroniskas plaušu slimības ir novērojamas nesmēķētājiem. Pirmais pasākums, kas ir jāveic, ja grib atbrīvoties no hroniska bronhu un plaušu iekaisuma, ir atmest smēķēšanu. Ja turpina smēķēt, nekādas zāles un tējas nepalīdz.
 

Hronisku plaušu slimību gadījumos ir nepieciešams samazināt iekaisumu, paplašināt bronhus, veicināt krēpu izdalīšanos un atjaunot bronhu gļotādu. Šos uzdevumus lielā mērā var palīdzēt veikt ārstniecības augi, kas ir apvienoti Veselības tējā PLAUŠĀM.
 
 Krēpu sašķidrināšanu un izvadīšanu veicina māllēpes lapas, dedestiņas laksti un griķu ziedi. Nātres lapas un sēklas, kā arī āboliņa ziedi samazina iekaisumu, bet ceļmallapas lapas veicina bronhu gļotādas un plaušu audu atjaunošanos.
 
Kopumā tēja PLAUŠĀM uzlabo vispārējo veselības stāvokli, paātrina atveseļošanās procesu hronisku plaušu slimību gadījumos un novērš tālāku iekaisuma attīstīšanos.

1 ēdamkarote tējas satur :

  • Griķa ziedi - 0.30 g.
  • Ugunspuķes laksti - 0.30 g.
  • Nātres laksti - 0.30 g.
  • Ceļmallapas lapas - 0.21 g.
  • Lupīnas ziedi - 0.21 g.
  • Mārsila laksti - 0.21 g.
  • Salvijas laksti - 0.11 g.
  • Priedes pumpuri - 0.10 g.
  • Vaivariņa dzinumi - 0.03 g.

Veselības tēja MĪKSTI UN VIEGLI


Satur augus, kuriem ir zarnu darbību stimulējošas, vēdera izeju mīkstinošas un iekaisumu mazinošas īpašības.

 

Normālu zarnu darbību nodrošina pareizs uzturs, kustības un psihisks miers. Ja, izpildot arī šos nosacījumus saglabājas aizcietējumi, uzpūšas vēders un moka vēdergraizes, tad gremošanas trakts ir jāizmeklē sākot ar zobiem un beidzot ar resno zarnu.

Vieglākos gadījumos var palīdzēt šeit piedāvātā tēja. Krūkļa mizas darbības rezultātā pastiprinās resnās zarnas kustības, ugunspuķe veicina zarnu satura sašķidrināšanos, kumelītes samazina spazmas un iekaisumu, linsēklas "ieeļļo” zarnu gļotādu, vircele novērš iekaisumu visā gremošanas traktā, samazina zarnu uzpūšanos un spazmas, kā arī jūtami atvieglo vēdera izeju, neveidojot pierašanu un blakusparādības.

Kopumā Veselības tēja MĪKSTI UN VIEGLI uzlabo gremošanas procesu, atvieglo vēdera izeju un samazina hemoroīdu radītos traucējumus.

1 ēdamkarote tējas satur :

  • Ugunspuķes laksti - 0.42 g.
  • Kumelītes ziedi - 0.33 g.
  • Vīrceles laksti - 0.33 g.
  • Linsēklas - 0.33 g.
  • Baltdadža laksti - 0.31 g.
  • Krūkļa miza - 0.06 g.

Veselības tēja NIERU BĻODIŅU UN URĪNPŪŠĻA IEKAISUMA ĀRSTĒŠANAI


Satur augus, kam ir urindzenošas, pretiekasuma, nomierinošas un spazmas mazinošas īpašības.

 

Iekaisums nierubļodiņās un urīnpūslī var veidoties, ja, pazeminoties organisma aizsardzības spējām, aktivizējas baktērijas, kas parasti sadzīvo ar cilvēku un neizraisa nekādus traucējumus.
Arī ielaistas, neārstētas seksuāli transmisīvas slimības bieži vien izpaužas ar nieru bļodiņu un urīnpūšļa iekaisumu; jebkurā gadījumā jānoskaidro slimības izsaucējs un jālieto specifiski antibiotiķi, bet, lai slimība nekļūtu hroniska un lai paātrinātu atveseļošanos, ieteicams līdztekus lietot šo tēju. Iekaisuma attīstīšanos stipri veicina piespiedu urīna aizture, tāpēc dzīvē jāievēro tāds likums - kad gribas čurāt, tas ir jāizdara nekavējoties.
 
Veselības tējas NIERU BĻODIŅU UN URĪNPŪŠĻA IEKAISUMA ĀRSTĒŠANAIsastāvā ietilpstaugi un to daļas,kas kavē mikrobu augšanu- tie ir islandes ķērpja laponis un baltdadža laksti, savukārt, brūklenes lapas, tīruma kosas laksti un bērza lapas sekmē urīna izdalīšanos un novērš sastrēgumu nierēs. Nātres lapas uzlabo asins sastāvu, kā arī asinsvadu stāvokli, un kopā ar ceļmallapas lapām sekmē urīnceļu gļotādas atjaunošanos līdz normālam stāvoklim. Sveķenes laksti neļauj veidoties nierakmeņiem, bet mežrožu augļi ir lielisks vitamīnu un minerālvielu avots, kas stiprina organisma aizsardzības spējas.
 

Kopumā šī tēja ne tikai palīdz organismam tikt galā ar iekaisumu, bet arī uzlabo vispārējo veselības stāvokli. Ir bijuši daudzi gadījumi, kad strauju veselības uzlabošanos novēro jau otrajā dienā, kamēr ārstējot ar antibiotiķiem dažreiz vispār neizdodas pieveikt iekaisumu un izveidojas hronisks pielonefrīts.

1 ēdamkarote tējas satur :

  • Baltdadža laksti - 0.32 g.
  • Brūklenes lapas - 0.32 g.
  • Mežrozes augļi - 0.32 g.
  • Tīruma kosas laksti - 0.21 g.
  • Bērza lapas - 0.21 g.
  • Nātres laksti - 0.18 g.
  • Kliņģerītes ziedi - 0.08 g.
  • Sveķenes laksti - 0.08 g.
  • Islandes ķērpja laponis - 0.08 g.

Veselības tēja NIERĒM


Satur augus. kuriem ir iekaisumu mazinošas, urīndzenošas un sāpes mazinošas īpašības.

Nieres daba ir veidojusi kā filtru sistēmu, kur tūkstošiem sīku caurulīšu savijas ar tikpat sīkiem asinsvadiem un veido tūkstošiem kamoliņu, kuros asinis filtrē, atsūc šķidrumu un koncentrē to, veidojot urīnu. Aknas veic visus priekšdarbus, neitralizējot dažādus savienojumus un padarot šo filtrāciju iespējamu. Īstenībā urīns veidojas aknās, nieres to tikai atdala no asinīm un koncentrē.

Dažreiz šo filtru sistēmu bojā iekaisums, kas izraisa filtrācijas traucējumus un iekaisumam raksturīgus fiziskus un laboratoriskus simptomus. Arī gadiem ritot, nieru funkcijas kļūst vājākas un nespēj pilnvērtīgi veikt organisma attīrīšanas funkcijas. Tādos gadījumos ir nepieciešams nierēm palīdzēt. To var mēģināt izdarīt, pievienojot atveseļošanas pasākumiem Veselības tēju NIERĒM, kas pagatavota ar nolūku stimulēt nieru filtrācijas spējas, samazināt iekaisumu un ar to saistītos traucējumus.
 
Veselības tējā NIERĒM ietilpst brūklenes lapas, paegļa ogas, bērza lapas. Drogai no šiem augiem piemīt urīndzenošas īpašības, baltdadža laksti novērš iekaisumu un samazina audzēju veidošanās briesmas, auzas ir lielisks mikroelementu avots un atveseļo organismu kopumā, tās arī nomierina nervus un samazina gludās muskulatūras spazmas; plostbārzis ir viens no retajiem augiem, ko ar sekmēm var lietot glomerulonefrīta ārstēšanai, tā darbības rezultātā samazinās olbaltuma daudzums urīnā un ar olbaltuma zudumu saistītā vispārējā tūska; āboliņa ziedi veicina gļotādu atjaunošanos, kā arī samazina iekaisumu un sāpes. Kazenes laksti nedaudz stimulē nieru darbību, pastiprina zarnu kustības un veicina vēdera izeju.
 
Kopumā veselības tēja NIERĒM stimulē nieru darbību, ne īpaši palielinot urīna daudzumu, bet vairāk palielinot tā īpatnējo svaru. Šīs tējas lietošana samazina nieru mazspējas veidošanās iespēju hroniska nieru iekaisuma gadījumā.

1 ēdamkarote tējas satur :

  • Baltdadža laksti - 0.31 g.
  • Auzu skaras - 0.31 g.
  • Plostbārža laksti - 0.21 g.
  • Brūklenes lapas - 0.21 g.
  • Pļavas āboliņa ziedi - 0.21 g.
  • Kazenes laksti - 0.21 g.
  • Kliņģerītes ziedi - 0.14 g.
  • Paegļa ogas 0.14 g.
  • Bērza lapas - 0.14 g.

Veselības tēja NIERAKMEŅU ŠĶĪDINĀŠANAI


Tējas sastāvā ir augi, kam ir nierakmeņus šķīdinošas, urīndzenošas un iekaisumu mazinošas īpašības.

 

Nierakmeņi nieru bļodiņās un citur urīnceļos veidojas, ja šajā sistēmā ilgstoši pastāv hronisks iekaisums, kas ir galvenais šīs slimības cēlonis. Uz iekaisuma fona nierakmeņi var pastiprināti veidoties, ja cilvēks ēd tikai kādu vienu produktu, piemēram, biezpienu vai pienu, vai lieto daudz kalcija preparātus, kas, pateicoties reklāmai, ir modē. Riska faktori ir arī pārmērīga šokolādes, gaļas un alkoholisko dzērienu lietošana. Arī atsevišķi medikamenti var veicināt nierakmeņu veidošanos. Par to ir jālasa zāļu preparātu anotācijās.
Nierakmeņu slimības gadījumā obligāti jānovērš urīna izvadīšanās traucējumi (priekšdziedzera palielināšanās, anatomiskas izmaiņas urīnvados u. c.).
 
Kalcija oksalāti un fosfāti sastāda 70 % no visiem akmeņiem, tie šķīst vāji, bet šīs tējas darbības rezultātā var sadalīties mazākos gabaliņos un izvadīties laukā vai arī, diemžēl, iesprūst, izraisot nieru koliku. To nevar paredzēt un vieglāk ir no nierakmeņu slimības izvairīties nekā to ārstēt.
 
 Retāk sastopami ir magnija, amonija un kalcija fosfāti- šie akmeņi šķīst, ja lieto kukurūzas sakņu novārījumu; urāti ir sastopami 10-12% gadījumos, tos var izšķīdināt, lietojot augu valsts barību un ārstniecības augu tējas, lai organismā izveidojas neitrāla vai viegli bāziska vide un urīns kļūst neitrāls.
 
Dabā ir atrodami ārstniecības augi, kuru lietošana sekmē nierakmeņu šķīšanu un aizkavē jaunu akmeņu veidošanos. Veselības tējā NIERAKMEŅU ŠĶĪDINĀŠANAI šim nolūkam kalpo zeltslotiņa, pupiņu pākstis un viršu ziedi. Savukārt bērza lapām un tīruma kosai piemīt gan urīndzenošas, gan pretiekaisuma īpašības, bet nātres lapas uzlabo asinsvadu stāvokli un nodrošina organismu ar dzelzi un mikroelementiem.
 

Nierakmeņu slimība ir uzveicama, ja cilvēks izmaina savu ēdienkarti, lai normalizētu organisma skābju-sārmu līmeni, lieto šeit minētos ārstniecības augus, novērš hronisko iekaisuma procesu un urinēšanas traucējumus; par to liecina USS izmeklējumi. Neko lietas labā neuzsākot, akmeņu "bombardēšana” parasti ir jāatkārto daudzas reizes, jo tā nenovērš slimības cēloni.

1 ēdamkarote tējas satur :

  • Zeltslotiņas laksti - 0.44 g.
  • Virša ziedi - 0.44 g.
  • Sveķenes laksti - 0.35 g.
  • Tīruma kosas laksti - 0.22 g.
  • Nātres lapas - 0.22 g.
  • Bērza lapas - 0.22 g.

Veselības tēja LOCĪTAVĀM


Satur augus, kuriem ir locītavu iekaisumu mazinošas īpašības, kā arī augus, kas veicina locītavu skrimšļu atjaunošanus.

 

Dzīves laikā locītavas biežitiek traumētas; jauniem cilvēkiem tas lielākoties paiet bez sekām, bet vēlākos gados pat neierasta lielāka fiziska slodze var bojāt skrimsli un būt par cēloni locītavu deformācijas attīstībai. Tiesa gan, ja cilvēks ir pieradis pie fiziskas slodzes un katru dienu veic kādu fizisku darbu, viņa kauli līdz sirmam vecumam saglabājas stipri un nekāda osteoporoze tos neskar. Lai cik tas liktos paradoksāli, bet tieši fiziska slodze ir labākais līdzeklis pret locītavu deformāciju un kaulu lūzumiem. Tomēr arī fiziski aktīviem cilvēkiem reizēm attīstās locītavu iekaisums un deformācija. Tam par iemeslu var būt gan gremošanas un uzsūkšanās traucējumi, kuru rezultātā locītavu skrimšļi nesaņem vajadzīgās barības vielas; gan arī to sīko asinsvadiņu slēgšanās, kas apgādā skrimšļus un kaulus ar šīm barības vielām un skābekli.
 
Traucējumi aknu un nieru darbībā, kad organismā uzkrājas palielināts urīnskābes daudzums, izsauc lēkmjveidīgas sāpes mazajās locītavās; šo slimību sauc par podagru jeb ģikti. Pret to palīdz cīnīties gārsas laksti, kas sekmē urīnskābes sāļu izdalīšanos no organisma.
 
Gārsas laksti ir svarīga Veselības tējas LOCĪTAVĀM sastāvdaļa. Šinī tējā ir iekļauti arī augi, kas labvēlīgi ietekmē gremošanu. Tādi šinī tējā ir nātres lapas, amoliņa laksti, savukārt, tīruma kosas laksti, bērza lapas, paegļa augļi stimulē nieru darbību un izvada no organisma liekos sāļus. Pēc austrumu medicīnas koncepcijas, locītavu slimības ir saistītas ar nieru funkciju.Veselības tējā LOCĪTAVĀM ir redzama arī kārkla miza, kas satur salicilātus un tāpēc efektīgi samazina locītavu sāpes un iekaisumu, bet atšķirībā no aspirīna neizraisa kuņģa gļotādas iekaisumu. Kliņģerītes ziedi un vārnaskājas laksti sekmē atjaunošanās procesus gan tieši locītavu skrimšļos, gan visā organismā. 

1 ēdamkarote tējas satur :

  • Nātres laksti - 0.39 g.
  • Kārkla miza - 0.39 g.
  • Vārnkājas laksti - 0.20 g.
  • Bērza lapas - 0.20 g.
  • Kliņģerītes ziedi  - 0.10 g.
  • Paegļa ogas - 0.10 g.
  • Tīruma kosas laksti - 0.09 g.
  • Dzeltenā amoliņa laksti - 0.03 g.
  • Gārsas laksti - 0.10 g.

Veselības tēja SIEVIETĒM


Satur augus, kam ir ikmēneša ciklu regulējošas, pretiekaisuma, kā arī sāpes mazinošas īpašības.

 

Sieviešu sevišķās fizioloģiskās norises ir atkarīgas ne tikai no hormonālā līmeņa, bet arī no viņu vispārējā veselības stāvokļa, ko var uzlabot, lietojot ārstniecības augu tējas. Var iedarboties arī hormonu līmenī, tikai fitoterapijai tādā gadījumā jābūt ļoti individuālai. 
 
Veselības tēja SIEVIETĒM sastāvā ir augi, kas samazina pārmērīgu asiņošanu un normalizē ikmēneša ciklu (raskrēsliņš, ganu plikstiņšun vībotne), asinszāle ir augs ar ļoti daudzpusīgu darbību; tā palīdz novērst iekaisumu, uzlabo reģenerācijas procesus, kas ir ļoti būtiski sievietes veselības atjaunošanas procesā pēc dzemdībām vai kādām citām manipulācijām. Asinszālei ir konstatēta arī tonizējoša un garastāvokli uzlabojoša iedarbība. Šīs tējas sastāvā ietilpst baltdadzis - augs, kas pastiprina sirdsdarbību, tonizē zarnu trakta darbību; šo augu tautas medicīnā lieto arī nieru darbības traucējumu un iekaisuma novēršanai, bet nieres un reproduktīvie orgāni cilvēkam, kā zināms, ir apvienoti vienā sistēmā, tāpēc baltdadzis samazina iekaisumu arī šajos orgānos un uzlabo sievietes pašsajūtu. Pret dažāda veida iekaisumiem darbojas arī Islandes ķērpis, kas ir viens no spēcīgākajiem dabas antibiotiķiem un tieši tādēļ ir iekļauts tējas sastāvā. Tas neļauj vairoties mikrobiem un, novēršot varbūtējos iekaisuma procesus, palielina apaugļošanās iespēju.

1 ēdamkarote tējas satur :

  • Raspodiņa laksti - 0.32 g.
  • Vībotnes laksti - 0.32 g.
  • Baltdadža laksti - 0.32 g.
  • Ganu plikstiņa laksti - 0.18 g.
  • Maura retēja laksti - 0.18 g.
  • Islandes ķērpis - 0.11 g.
  • Asinszāles laksti - 0.05 g.
  • Kliņģerītes ziedi - 0.32 g.

Veselības tēja "BĒRNIEM"


Bērniem ir nepieciešams lietot ūdeni vai augu tējas uzlējumu pietiekamā daudzumā, lai vielu maiņas procesi noritētu normāli, lai veidotos laba veselība un noturība pret slimībām.

Augu maisījumā "Veselības tēja bērniem” ietilpst Latvijas laukos un mežos augoši augi, kurus lieto dziedniecībā un pārtikā. Veselības tējas bērniem sastāvs veidots izmantojot tautas pieredzi, tā ir lietojama kā uztura tēja ikdienā.

Tēja sastāv no izžāvētu augu daļām, kuru lielums ir 0,2-1.0 cm. Ir redzamas un atpazīstamas meža avenes lapu, ugunspuķes lakstu, kumelītes ziedu un auzas lakstu un skaru  daļas. Tējas smarža ir atsvaidzinoša, jūtams kumelītes rūgtenais aromāts.

Šīs tējas sastāvā ietilpst meža avenes lapas, tās satur C vitamīnu, ēteriskās eļļas un dod tējai labu smaržu; ugunspuķe piešķir tējai patīkami skābenu garšu, labvēlīgi iedarbojas uz gremošanu; kumelītes ziedi novērš zarnu gāzēšanos, jo satur vielas, kas mazina zarnu spazmas, auzu laksti un skaras satur dažādus mikroelementus un aminoskābes, kas nepieciešami bērna attīstībai. Sējas auzas tiek lietotas pārtikā kopš seniem laikiem. Tās satur daudzas vērtīgas neaizstājamās aminoskābes un mikroelementus un vitamīnus

Tējai ir savelkoši-miecējoša, nedaudz saldena garša ar patīkamu pēcgaršu.

Bērnam augot, tā organismam ir ļoti nepieciešams ūdens. Krūts bērnam diennaktī ir nepieciešams pusotrs litrs šķidruma. Ja bērns tiek barots ar krūti, šķidruma daudzums var būt pietiekams, tad viss ir kārtībā un papildus dzirdīšana nav vajadzīga, taču bieži vien mātes pienā barības vielu daudzums gan ir pietiekams, bet tā ir par maz un bērns izrāda neapmierinātību ar brēkšanu. Tādos gadījumos parasti sāk barot ar mākslīgiem barības maisījumiem, taču tad bērns vai nu uzbarojas, vai atsakās no mātes piena. Lai saglabātu krūts barošanu un nekaitētu bērnam ar pārbarošanu, barošanas starplaikos ir ieteicams padzirdīt bērnu ar ļoti vāji saldinātu ūdeni vai nekoncentrētu ārstniecības augu tējas uzlējumu. Arī lielākiem bērniem ir nepieciešams lietot ūdeni vai augu tējas uzlējumu pietiekamā daudzumā, lai vielu maiņas procesi noritētu normāli, lai veidotos laba veselība un noturība pret slimībām. No žāvētiem augiem pagatavota tēja ir smaržīga, bērniem tā labāk patīk, vecāki to var paši tīrās pļavās savākt un sagatavot. Ikdienas tējā bērniem veselības stiprināšanai, var ieteikt kumelītes ziedus, citronmelisas lakstus, ugunspuķes lakstus, mežrozītes augļus, kaltētas upenes, mellenes. Ja bērnam pūšas vēders, var pievienot dilles, ķimenes, fenheļa sēklas, ja bērns nemierīgs, ieteicams lietot piparmētras, melisas, vīgriezes lakstu tēju. Saaukstēšanās gadījumā var lietot mārsila lakstu, liepas ziedu tējas uzlējumu.

 

Tējas uzlējuma pagatavošana un dozēšana.

Ja tējas uzlējumu lieto, lai vienkārši bērnu padzirdītu, tēju gatavo vāju, pievieno glāzei tējas pusi tējkarotes cukura.

Tējas uzlējuma pagatavošanai bērnam vienai diennaktij ņem tik tējkarotes drogas, cik bērnam gadu, aplej ar tik daudz karsta ūdens, cik bērns parasti izdzer diennakts laikā, pagaida 5-10 minūtes līdz ievelkas un dod bērnam dzert, kad tas prasa. No 14 gadu vecuma bērnam var dot pieauguša cilvēka diennakts devu - 3 ēdamkarotes drogas. To var izmantot dozēšanas kontrolēšanai - jāņem tik pilnas tējkarotes, lai 14 karotītes būtu tikpat daudz, cik 3 ēdamkarotes.

Neatkarīgi no bērna vecuma, sāk ar nelielu devu – 20-30 ml, jo, lai arī ļoti reti, tomēr gadās alerģija pat pret kumelīti. Kumelītes ziedu, fenheļa  tēju bērniem var dot no viena mēneša vecuma, tēju ar piparmētru, ķimenēm, var dot no divu mēnešu vecuma, bet mežrozīšu augļu tēju var dot ne agrāk kā pēc 3 mēnešiem. Tējas ar augļiem un ogām var dot no 4 mēnešiem, citrona sulu pievienot no 5 mēnešiem, medu pievienot no 7 mēnešiem. Pēc 10 mēnešiem bērniem var dot arī pieaugušo tējas, protams, saglabājot minēto dozēšanu.

Parasti bērnam, kuru baro ar krūti, papildus dzirdīšana nav vajadzīga, taču tam vajag piedāvāt padzerties, ja:

  • tas ir nemierīgs un raud,
  • tas atrodas karstā telpā un tādēļ svīst,
  • bērnam ir paaugstināta ķermeņa temperatūra slimības dēļ,
  • bērnam ir šķidra vēdera izeja vairāk kā 5 reizes dienā,
  • bērns cieš no aizcietējumiem,

Var pirms krūts barošanas bērnam iedot 1-4 tējkarotes tējas, tas uzlabo barības uzņemšanu un mazina koliku veidošanās iespējas barošanas laikā.


Veselības tēja VĪRIEŠIEM


Satur augus, kam ir organismu tonizējošas un potenci stiprinošas īpašības.

 

Vīriešiem labākajos gados bieži vien lielas rūpes ir par savu potenci. Ir daudz faktoru, kas to bojā. Niknākās potences ienaidnieces ir cigaretes, jo, ilgstoši smēķējot, sašaurinās asinsvadi, un asinis nevar brīvi ieplūst locekļa kavernozajos ķermeņos, bet tieši šis process mehāniski nodrošina erekciju. Taču visvairāk potence cieš tad, kad izveidojas un ieilgst priekšdziedzera iekaisums. Ne mazākus seksuālus traucējumus izraisa priekšdziedzera labdabīga palielināšanās, ko medicīnā sauc par prostatas adenomu.

Priekšdziedzera iekaisums izpaužas ar sāpēm starpenē, bet par prostatas adenomu visbiežāk liecina vājā urīna plūsma, vajadzība celties un čurāt naktīs. Daudzmaz labus rezultātus panāk, ja iekaisuma ārstēšanai pielieto imūnmodulatorus un antibiotiķus, taču pat šī kombinācija ne vienmēr uzveic iekaisumu. Priekšdziedzera masāža, ko dažreiz pielieto ārstēšanā, ir kaitīga ārstēšanas metode, jo paplašina iekaisuma zonu. Prostatas adenomas operatīva terapija ar priekšdziedzera izņemšanu parasti potenci pilnīgi sagrauj.
Lai cik tas šķistu paradoksāli, bet ir pierādīts, ka sēklinieki vīriešiem darbojas un nodrošina pietiekamu hormonālu līmeni līdz sirmam vecumam, tāpēc reti kļūst par impotences iemeslu. 

Veselības tējā VĪRIEŠIEM ir iekļauti augi, kas mazina priekšdziedzera iekaisumu un tīra asinsvadus, kas būtiski uzlabo apskatāmo stāvokli, bet pārējais, kas attiecas uz pārtiku, kaitīgiem ieradumiem, mazkustību, alkoholu, ir atkarīgs no paša vīrieša, tā izglītības, motivācijas un apņemšanās visu vērst uz labu..

Šīs tējas sastāvā ietilpst lazdas lapas un miza, kuras iespaidā paplašinās un tīrās asinsvadi, kā arī samazinās priekšdziedzera iekaisums un apjoms; zvērenes laksti tonizē un aktivizē nogurušo organismu; nauduļi paaugstina dzimumtieksmi, bet zeltsakne stimulē centrālo nervu sistēmu.

1 ēdamkarote tējas satur :

  • Nauduļa laksti - 0.42 g.
  • Zvērenes laksti - 0.42 g.
  • Lazdas lapas - 0.31 g.
  • Lazdas miza - 0.31 g.
  • Lupstāja saknes - 0.21 g.

Veselības tēja VAIROGS (audzēju veidošanās profilaksei un lietošanai ķīmijterapijas laikā)


Satur augus, kas stimulē organisma imunitāti aizsardzībai pret ļaundabīgām saslimšanām un augus, kas palīdz pārvarēt ķīmijterapijas radītos veselības traucējumus.

Dzīvē tā notiek, ka visbiežāk pie fitoterapeita nāk cilvēki, kas jau ir izgājuši ķīmijterapijas kursu. Šo pacientu stāvoklis ir, maigi izsakoties, kritisks, jo viņi cieš no ķīmijterapijas blakusiedarbības. Lai šiem cilvēkiem palīdzētu, viņiem pašiem jāzina, kas ar viņiem ir noticis, kādi procesi organismā notiek – kaut vai tāpēc, lai viņi izpildītu ārsta norādījumus. Tāpēc ir vajadzīgs šis skarbais stāsts.

Blakusparādības rodas vairāku iemeslu dēļ. Pats nopietnākais ir tas, ka, lietojot ķīmijterapijas līdzekļus, kopā ar audzēja šūnām iet bojā arī veselās organisma šūnas. Visvairāk cieš šūnas, kas straujāk dalās. No parastajām šūnām audzēju šūnas atšķiras ar to, ka strauji un nekontrolēti dalās, bet bioķīmiskās barošanās reakcijas, enerģijas iegūšanas veids un fermentatīvās saites ir tādas pašas kā veselām šūnām. Audzēju šūnām ir atšķirīgi izmēri un forma, bieži vien tās ir ar diviem un trim kodoliem, bet tam būtiskas nozīmes nav, jo ķīmijterapijas preparāti šīs atšķirības «neredz». Ķīmijterapijas preparāti iznīcina šūnas, kas strauji dalās, iedarbojoties uz šūnu kodolu DNS struktūru, neļaujot tām dalīties vai arī mainot DNS struktūru tā, ka jaunās šūnas, kas veidojas, daloties audzēja šūnām, nav dzīvotspējīgas.
 
Organismā strauji dalās ne tikai audzēja šūnas, bet arī šūnas kaulu smadzenēs – no tām veidojas asins šūnas (leikocīti, eritrocīti, trombocīti), kuņģa-zarnu trakta gļotādu šūnas, nieru, urīnvadu un citu iekšējo orgānu gļotādu šūnas, dzimumšūnas (olšūnas, spermatozoīdi), ādas virsējās kārtas un matu sīpoliņu šūnas, arī aknu un nieru šūnas. Kad šīs šūnas iet bojā, veidojas daudz dažādu traucējumu, kādus vien var iedomāties, kad sagrauta šo orgānu un sistēmu darbība. Zinot visu par ķīmijterapiju, šķiet smieklīgi, ka cilvēki baidās no plankumainā suņstobra, vai zilās kurpītes preparātiem, bet droši ļaujas ķīmijterapijai.

Uz šūnām, kas ir nobriedušas un lēni dalās, ķīmijterapijas preparāti iedarbojas vāji. No vienas puses, tas ir labi, jo necieš muskuļi, kauli, saistaudi, tomēr ir arī sliktā puse, jo audzēji, kas sastāv no augsti diferencētām šūnām, pret ķīmijterapiju ir nejutīgi. Šo bēdīgo stāvokli par labāku vērš tas, ka audzēja šūnas tomēr nav tik labi aizsargātas pret ķīmisku vielu uzbrukumu kā veselās šūnas, un iet bojā ātrāk. Zinātnieki ir atklājuši, ka audzēja šūnu gēns, kas nosaka šūnu nejutību pret ķīmisku vielu iedarbību, bieži ir ar defektiem. Šis gēns ir nosaukts par MDR (Multi Drug Resistance – angl.) gēnu. Tomēr aknu un nieru šūnas cieš pamatīgi, jo tās cenšas šo ķīmiju neitralizēt un izvadīt. Arī ķīmijpreparātus ir grūti nodozēt; ārsti nevar zināt, kāda deva būs vajadzīga, lai iznīcinātu audzēja šūnas un vismaz kādai daļai organisma veselo šūnu saglabātu dzīvotspēju. Nevar arī paredzēt, kā konkrētam pacientam noteiktā deva iedarbosies uz aknām un nierēm. Taču šī terapija ir vajadzīga, jo citas iespējas nav.

Iepriecina tas, ka pēc ķīmijterapijas notiek organisma atjaunošanās, jo veselās organisma šūnas vispār dalās tikai aptuveni 30 reizes, bet pēc tam, lai nepieļautu ģenētiskas novirzes, tiek iedarbināts šūnas iznīcināšanas mehānisms. Šo procesu sauc par apoptozi. Ķīmijterapijas rezultātā apoptoze iestājas uzreiz, taču pēc kāda laika, kad indīgās vielas ir izvadītas no organisma, beigtās šūnas vietā iestājas cilmes šūna, kas pārveidojas par orgāna šūnu, un dzīve turpinās. Tāpēc īsu laiku pēc ķīmijterapijas ir ļoti grūti, bet pēc tam stāvoklis uzlabojas.

Uzsākot ķīmijterapiju, jau pirmajā dienā novērojamas sākotnējās blakusparādības, kas izpaužas kā slikta dūša, vemšana, caureja, paaugstināta temperatūra, drudzis. Pēc 7–10 dienām sākas attālinātas blakusparādības, kas saistītas ar asinsrades pārtraukšanos, kad samazinās eritrocītu un leikocītu līmenis. Blakusparādības, kas saistītas ar imūndeficītu un ar orgānu toksisku bojājumu, sauc par vēlīnām, tās iestājas aptuveni mēnesi pēc ķīmijterapijas kursa pabeigšanas. Bieži vien stāvokļa pasliktināšanos šajā laikā saista ar šodien veikto ārstēšanu, kaut vai tā būtu kumelīšu tēja, par homeopātisko Conium nemaz nerunājot.

Ja reiz ir uzbrukusi tik nopietna slimība kā audzējs, jāsakopo visi fiziskie un garīgie spēki; lai to uzveiktu, nedrīkst panikā mētāties no viena dziednieka pie otra un zaudēt laiku. Jāiet tomēr tradicionālais ceļš – jāļaujas ķirurģiskai manipulācijai, ķīmijterapijai un staru terapijai, taču nedrīkst arī aizmirst par tautas medicīnu. Dažādu augu tējas un homeopātiskie preparāti jālieto gan pirms ķīmijterapijas, gan tās laikā, gan pēc tam. Par ārstniecības augu lietošanu ķīmijterapijas laikā un vispār par fitoterapiju pret audzējiem ir aizstāvētas daudzas disertācijas, un šis pasākums ir nolikts uz zinātniskiem pamatiem. Visi zinātnieki un praktizējošie onkologi izsaka pārliecību, ka fitoterapija ir jālieto vienlaikus ar ķirurģisku ārstēšanu, ķīmijterapiju un staru terapiju.

Profilaktiski pirms ķīmijterapijas kursa ārstniecības augus lieto, lai mazinātu blakusparādības, kas paredzamas, veicot šo terapiju; ķīmijterapijas laikā ārstniecības augus lieto, lai mazinātu saindēšanās sekas, atindētu organismu, aizsargātu veselās šūnas un audus un lai padarītu audzēja šūnas jutīgas pret ķīmijterapijas preparātiem. Ir vairākas augu grupas, kas vienlīdz labi noder visu veidu audzēju ārstēšanā. Varētu teikt, ka šie augi veido terapijas bāzi un tai pēc vajadzības var pievienot augus tādu vai citādu simptomu mazināšanai. Ir arī daži specifiski augi konkrētu audzēju ārstēšanai – par tiem stāstīšu, apskatot konkrētas orgānu un sistēmu slimības.

Bāzes fitoterapijai noderīgi augi ar imūnmodulējošām, adaptogēnām, antioksidantu un skābekļa izmantošanu uzlabojošām (hipoksiju mazinošām) īpašībām. Tos visus zinot un pazīstot, var izveidot fitoterapijas sistēmu, kas būs noderīga kā bāzes terapija jebkuras lokalizācijas un jebkura veida audzēja apkarošanai.

Pirmajā posmā jāsagatavojas operācijai vai ķīmijterapijai, vai staru terapijai. Šajā posmā galvenā vērība jāvelta imūnsistēmas sakārtošanai un organisma spēcināšanai. Ārstēšanā var būt dažādas nianses, tomēr vispārīgos vilcienos terapijai jābūt šādai:
1.Uzreiz, tikko kļuvis zināms par slimību, vajag sākt lietot zilās kurpītes 5% tinktūru pēc iepriekš apskatītās shēmas 5 mēnešus.
2.Vienlaikus ar zilās kurpītes tinktūru jālieto tēja, ko esmu nosaucis par veselības tēju «Vairogs».
 
Vārnkājas laksti             15,0 – imūnmodulējoša darbība, aizkavē metastāžu veidošanos;
māllēpes lapas               10,0 – stiprina nespecifisko imunitāti;
ehinacejas laksti            10,0 – imūnmodulējoša darbība, veicina fagocītu veidošanu
nātres laksti                    10,0 – imūnmodulējoša darbība, aktivizē cilmes šūnas;
kosas laksti                     10,0 – veicina fagocitozi, satur silīcija un cinka savienojumus;
kaķpēdiņas ziedi           10,0 – antihipoksiska darbība, aizsargā aknu šūnas;
kliņģerītes ziedi             10,0 – antihipoksiska darbība, aktivizē cilmes šūnas;
vīgriezes ziedi               10,0 – antioksidantu darbība, veicina šūnu attīrīšanu;
trejdaivu sunīša laksti   10,0 antioksidantu darbība, stimulē humorālo imunitāti;
bērza lapas, miza           10,0 – stiprina šūnu imunitāti, uzlabo nieru un aknu darbību;
asinszāles laksti             5,0 – veicina fagocitozi un asins tīrīšanu
pienenes saknes            10,0 – adaptogēns, veicina gremošanu
mārdadža lapas             10,0 – aizsargā aknas, veicina atindēšanos;
cigoriņa saknes              10,0 – aizsargā aknas, žulti dzenoša darbība.
 
Pagatavošana un lietošana: ņem 2 ēdamkarotes drogas, aplej ar 2 glāzēm verdoša ūdens, ļauj ievilkties 10 minūtes, nokāš. Biezumiem uzlej 2 glāzes ūdens un vāra 10 minūtes, ūdens izvilkumu un novārījumu salej abus vienā traukā. Izdzer dienas garumā, kad gribas padzerties – neatkarīgi no ēdienreizēm. Šī tēja jālieto ķīmijterapijas laikā un mēnesi pēc tam.

1 ēdamkarote tējas satur :

  • Purva vārnkājas laksti - 0.25 g.
  • Ceļmallapas lapas - 0.18 g.
  • Ehinacejas laksti - 0.12 g.
  • Lielās nātres laksti - 0.12 g.
  • Tīruma kosas laksti - 0.12 g.
  • Dzeltenā kaķpēdiņa ziedi - 0.06 g.
  • Kliņģerītes ziedi - 0.12 g.
  • Vīgriezes ziedi - 0.12 g.
  • Trejdaivu sunīša laksti - 0.12 g.
  • Bērza lapas, miza - 0.12 g.
  • Asinszāles laksti - 0.03 g.
  • Pienenes saknes - 0.12 g.
  • Mārdadža lapas - 0.12 g.
  • Cigoriņa saknes - 0.12 g.

Veselības tēja ESI VESELS


Satur augus kam ir aknum nieru un zarnu trakta darbību uzlabojošas un audzēju attīstību nomācošas īpašības. Šo tēju ieteicams lietot pec ķimioterapijas un kā profilaktisku līdzekli, lai nesaslimtu ar audzējiem, ja ie nelabvēlīga iedzimtība.

Periodā pēc ķīmijterapijas ārstēšanai ar ārstniecības augu preparātiem ir būtiska nozīme. Tos var izmantot, lai mazinātu intoksikācijas simptomus, novērstu vemšanu, galvassāpes, sirdsdarbības un nieru darbības traucējumus, normalizētu gremošanu, palīdzētu atgūt svaru, kā arī daudzos citos gadījumos. Šeit apskatītos augus var lietot pa vienam, bet labāki rezultāti ir, ja tos apvieno vienā maisījumā, kur salikti augi noteiktā daudzumā no visām grupām un vēl augi simptomātisku traucējumu novēršanai. Pievieno augus, kas ir specifiski konkrētiem audzējiem. Veidojot recepti, jāņem vērā augu savstarpējā saderība pēc to karstuma un aukstuma, sausuma un mitruma īpašībām, bet tas ir garš un cits stāsts. Ja arī kaut ko neizdodas pareizi savietot, nekāds sliktums netiks nodarīts, vienīgi iedarbība būs vājāka. Dažādu augu iedarbība uz audzēju ir ļoti atšķirīga, vajag izmantot visu to iedarbības gammu, ko augi var dot. Nosacīti augus pēc to darbības var sadalīt pa grupām. Pēcķīmijterapijas periodā vai arī audzēja 4. stadijā, kad nekāda cita ārstēšana nav iespējama, jebkādas lokalizācijas un veida onkoloģiskas saslimšanas gadījumā jāievēro noteikta sistēma: jāņem pa augam no katras grupas – īpaši tie, kam ir daudzveidīga darbība.

  • Tieša citostatiska iedarbība uz audzēju šūnām ir plankumainajam suņstobram, rudens vēlziedei, kapmirtei, tauksaknei, melnsaknei, smaildadzim, purva vārnkājai, anomālajai peonijai, dumbrāju zaķpēdiņai un vēl dažiem mazpazīstamiem augiem
  • Organisma aizsargspēkus stimulē un modulē dažādu sugu kurpītes, strutene, Pallasa eiforbija, Helēna ālante, mazā ūdenslēca, zeltsakne – tie ir galvenie šīs grupas augi.
  • Hormonālo līmeni atjauno un uztur līdzsvarā Eiropas vilknadze, pļavas zeltaine, dziedniecības tauksakne, ārstniecības un meža dižzirdzene, pļavas silpurene, parastā marūbija, smaržīgais miešķis, vībotne, sarkanā mušmire. Šie augi ir īpaši derīgi, ārstējot hormonaktīvus audzējus. Statistika liecina, ka krūts dziedzera, olnīcu, priekšdziedzera, sēklinieku, vairogdziedzera un virsnieru audzēji ir aptuveni 40% no visiem audzēju gadījumiem. Vairogdziedzerim īpaši patīk trejdaivu sunītis, parastā zilgalvīte, ķeraiņu un parastā madara, gumainā cūknātre.
  • Ārējos un iekšējos toksīnus, kas veidojas, lietojot ķīmijterapijas līdzekļus, palīdz izvadīt kurpīšu sugu augi, ārstniecības dižzirdzenes sakne, lakrica, dzeltenais amoliņš, ārstniecības salvija.
  • Aknu darbību palīdz uzlabot zilā kurpīte, dzeltenā kaķpēdiņa, mārdadzis, pienene, puplaksis, biškrēsliņš, vērmele.
  • Nieru darbību uzlabo kurpītes, lielais dadzis, brūklene, tīruma kosa, maura sūrene un daudzi citi augi.
  • Ādu attīrīt palīdz liepas ziedi, meža avenes laksti, upenes lapas un ogas, smaržīgā miešķa laksti.
  • Plaušas attīrīt palīdz bērza lapas un pumpuri, melnā plūškoka ziedi, maura sūrene, purva vaivariņš, mārsils, Islandes ķērpis, māllēpes lapas.
  • Resnās zarnas darbību uzlabo asinszāle, kumelīte, Islandes ķērpis, blusu sūrene, zirgskābene, pabērzs, krūklis, šaurlapu ugunspuķe.
  • Organisma vielmaiņu uzlabo meža zemene, mellene, ārstniecības veronika, smaržīgais miešķis, lielā nātre, trejdaivu sunītis, dzeltenā madara, purva vārnkāja, lielais dadzis, dzeltenais amoliņš, virza, ancītis.
  • Mikrocirkulāciju un skābekļa apmaiņu veicina kurpītes preparāti, eleuterokoks, leizeja, biezlapu bergēmija, zeltainā radiola.
  • Sāpju sindromu mazina kurpītes preparāti, plankumainais suņstobrs, melnā naktene, kumelīte, lakrica.
  • Depresijas, baiļu sajūtas un miega traucējumu mazināšanai var izmantot asinszāli, šaurlapu ugunspuķi, zilo kāpnīti, apiņa rogas, baldriānu, ārstniecības veroniku, māteri, parasto marūbiju; īpaši šajā ziņā jāuzteic kurpītes preparātu lietošana.
 
Pēc ķīmijterapijas periodā kopā ar zilās kurpītes vai arī plankumainā suņstobra 5% tinktūru ieteicams lietot tēju, ko esmu nosaucis par veselības tēju «Esi vesels».

 Pagatavošana un lietošana: ņem 2 ēdamkarotes drogas, aplej ar 2 glāzēm verdoša ūdens, ļauj ievilkties 10 minūtes, nokāš. Biezumiem uzlej 2 glāzes ūdens un vāra 10 minūtes, ūdens izvilkumu un novārījumu salej abus vienā traukā. Izdzer dienas garumā, kad gribas padzerties – neatkarīgi no ēdienreizēm. Šī tēja jālieto pēc ķīmijterapijas ilgstoši, lai izsargātos no slimības recidīviem.

Veselības tēja FM


Satur augus, kam ir fibromiomas un mastopātijas attīstību kavējošas īpašības.

 Satur augus, kam ir fibromiomas un mastopātijas attīstību kavējošas īpašības.

Tējas sastāvā ir maura sūrenes laksti, kas novērš asiņošanu no dzemdes, pie dažādām ginekoloģiskām saslimšanām, arī pie stipras menstruālas asiņošanas, kas parasti notiek fibromiomas gadījumā. Zemenes lapas mazina asiņošanu no dzemdes un kavē fibromiomas attīstību (īpaši, saknes). Alantes sakne uzlabo vispārējo organisma veselību un liek organismam atgriezties pie veselības programmas, kur mezgliem dzemdē un krūtīs vieta nav paredzēta. Raspodiņa laksti veicina hormonālā līmeņa stabilizēšanu sievietes organismā, novēršot disharmoniju kā pamatu fibromiomas un mastopātijas attīstībai. Pelašķa lakstiem piemīt pretaudzēju aktivitāte, tas samazina arī jebkāda veida asiņošanu. Nātres laksti palīdz mazināt mezglu augšanas ātrumu un norobežot tos, novērst iespējamu asiņošanu un mazasinību. Dižzirdzenes saknes novērš spazmas un sāpes, stiprina vispārējo imunitāti, mazina miega traucējumus. Ganu plikstiņa lakstu darbība ir asinsspiedienu mazinoša, tie uzlabo dzemdes apasiņošanu, novērš gremošanas traucējumus. Bārbeles lapas pazemina asinsspiedienu, ja tas ir paaugstināts, sekmē žults izdalīšanos un novērš gremošanas traucējumus, palēnina sirdsdarbību, mazina mikrobu un sēnīšu radītos iekaisumus.

1 ēdamkarote tējas satur :

  • Maura sūrenes laksti - 0.27 g.
  • Zemenes lapas - 0.21 g.
  • Alantes saknes - 0.20 g.
  • Raspodiņa laksti - 0.21 g.
  • Pelašķa laksti - 0.21 g.
  • Nātres laksti - 0.19 g.
  • Dižzirdzenes saknes - 0.14 g.
  • Ganu plikstiņa laksti - 0.14 g.
  • Bārbeles lapas - 0.08 g.

IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 07 Februārī 2011

Skatīts : 5516 reizes

Avots : http://www.fitoterapija.lv/lv/internet-shop.php

Birkas : ģimene, tēju, augi, ārstniecības, augus, ārstu, Tereško, tējas, augu

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
  • Produkti sieviešu skaistumam

  • Mensona bijusī sieva Dita fon Tīza kaila filmējas Rundāles pilī

  • Cēsīs norisināsies Livonijas svētki

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Tev, meit', es saku, bet tu - vedekla, klausies!
-- Armēņu sakāmv.

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 22 Novembrī vēsturē

    Vai uzskatāt, ka klimata pārmaiņas var reāli apdraudēt Latviju?
    Atbildes: 49

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Eiduka prestižajā 'Tour de Ski' sasniedz karjeras labāko rezultātu slēpojumā klasiskajā stilā

    Наша команда искусных исполнителей приготовлена выдвинуть вам передовые системы утепления, которые не только гарантируют долговечную протекцию от холодильности, но и подарят вашему жилищу стильный вид.
    Мы эксплуатируем с современными строительными материалами, заверяя постоянный срок службы службы и превосходные решения. Изоляция наружных стен – это не только сокращение расходов на подогреве, но и ухаживание о окружающей природе. Экологичные инновации, каковые мы внедряем, способствуют не только личному, но и поддержанию природных ресурсов.
    Самое основное: <a href=https://ppu-prof.ru/>Утепление фасада дома снаружи цена</a> у нас стартует всего от 1250 рублей за м²! Это доступное решение, которое превратит ваш домик в истинный приятный корнер с минимальными затратами.
    Наши достижения – это не только изоляция, это образование пространства, в где каждый член символизирует ваш личный образ действия. Мы берем во внимание все твои потребности, чтобы преобразить ваш дом еще более дружелюбным и привлекательным.
    Подробнее на <a href=https://ppu-prof.ru/>ppu-prof.ru</a>
    Не откладывайте заботу о своем квартире на потом! Обращайтесь к экспертам, и мы сделаем ваш обиталище не только теплым, но и стильным. Заинтересовались? Подробнее о наших работах вы можете узнать на нашем сайте. Добро пожаловать в мир гармонии и стандартов.

    Komentē    ppu-prof_ea
    18 Janvārī 2024, 11:58
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV