22 Septembrī, Otrdiena
Īpašā sadaļa :

Dr. Tereško tējas - 2.daļa

Īpašā sadaļa » Noderīgi

Palielināt Samazināt 7 Feb 2011 , 18:33

Dr. Tereško tējas - 2.daļa

Dr. Tereško tējas ir pazīstamas Latvijā kopš 1995. gada, kad ārstu ģimene Artūrs un Baiba Tereško pēc kvalifikācijas celšanas kursiem Maskavas Ārstniecības augu un garšvielu izpētes institūtā nodibināja uzņēmumu „Dr. Tereško tējas”. Pašos pirmsākumos ārstniecības augi tika vākti divatā, ar šķērēm sagriezti un žāvēti uz dzīvokļa balkona un fasēti pašu līmētajās kulītes.

Patlaban strādājam modernā ražotnē, kur ir nodarbināti 10 srādnieki. Tēju drogu gatavošanai izmantojam savvaļā augošus, kā arī „zaļajās”zemnieku saimniecībās kultivētos ārstniecības augus. Augus sagriežam un žāvējam, izmantojot ražīgu un augstvērtīgu tehniku, bet pakošanu veicam ar roku darbu, kas nodrošina nemainīgi augstu ārstniecības augu tēju kvalitāti.

Uzņēmuma produkcija ir ieguvusi Eiropas standarta apliecinošu sertifikāciju un ir atvērta eksportam.Veselības tēja TONUSS


Satur augus, kuriem ir stimulējošas, omu uzlabojošas un depresiju mazinošas īpašības.

 

Mūsu straujajā laikmetā cilvēki nogurst no milzīgās informācijas plūsmas, pārmērīgās fiziskās un garīgās slodzes, zaudē optimismu un dzīvesprieku. Taču daba pati ir parūpējusies par tās daļu - cilvēku un piedāvā tam nepieciešamos augus, kas palīdz uzturēt organismu labā fiziskā un garīgā formā.
 
Veselības tējas TONUSS sastāvā iekļauti augi, kuri uzlabo garastāvokli un darbojas kā antidepresanti  (asinszāle, kalmes sakne), augi, kuru ietekmē aktivizējas iekšējo orgānu darbība un nostiprinās nervu sistēma (melisa, gurķumētra). Tējas sastāvā ir redzamas arī auzu skaras, kuras ievāktas ziedēšanas stadijā, un naudulis - šie augi samazina noguruma sajūtu un ir arī lielisks vitamīnu avots nogurušajam organismam.
 
Kopumā Veselības tēja TONUSS ne tikai tonizē organismu un normalizē garastāvokli, bet arī aktivizē organisma iekšējās rezerves un paaugstina organisma spējas pielāgoties nelabvēlīgiem vides apstākļiem.

1 ēdamkarote tējas satur :

 • Baltdadža laksti - 0.31 g.
 • Zvērenes laksti - 0.31 g.
 • Sējas auzas skaras - 0.31 g.
 • Nauduļa laksti - 0.31 g.
 • Citronmelisas laksti - 0.21 g.
 • Kalmes saknes - 0.21 g.
 • Asinszāles laksti - 0.08 g.

Veselības tēja BŪSIM JAUNI


Satur augus, kuriem ir organismu spēcinošas un atjaunošas īpašības.

 

Mūžīgas jaunības eliksīra meklēšana ir alķīmija medicīnā, tomēr, izprotot to, kas izraisa organisma novecošanos, cilvēks var daudz ko darīt savā labā un lielā mērā aizkavēt šo nenovēršamo procesu.
 
Mūžīgi dzīvot mums nav lemts, tomēr katrs savu dzīvi var nodzīvot dažādi – vai nu vienās mokās, nepārtraukti slimojot, vai arī ar stipru veselību un vienā jautrībā, jo nav lielāka prieka, kā būt veselam. Katrs ir ievērojis, ka viena vecuma cilvēki bieži izskatās it kā būtu dažāda vecuma. Ir veikti daudzi pētījumi, kuros noskaidrots, kā ir jādzīvo un kas ir jādara, lai nodzīvotu garu mūžu bez slimībām un labā izskatā. Atklātā patiesība ir pavisam vienkārša- cilvēkam jāpiedzimst no fiziski un garīgi veseliem vecākiem, jādzīvo tīrā vidē, jātic Dievam, jāvēl visiem tas labākais, fiziski daudz jāstrādā, jālieto vienkārša pašu zemes barība bez pārmērībām ēšanā, jādzer avota ūdens un ārstniecības augu tējas. Cik no tā mēs izpildām? Daudzi cilvēki savā dzīvē neko no tā nedara. Bet vajag sākt un izdarīt vismaz to, kas no mums ir atkarīgs un iespējams.

Tējā BŪSIM JAUNI ietilpst augi, kas netiešā veidā, uzlabojot iekšējo orgānu darbību, palēnina novecošanās procesu.
 
Tā, mārdadža lapas un sēklas uzlabo aknu darbību, auzas dot organismam nepieciešamos mikroelementus un vitamīnus, asinszāles laksti samazina depresijas rašanās iespēju un uzlabo gremošanu, kārkla miza ,,šķidrina" asinis, tā mazinot infarkta un insulta risku; vilkābeles ogas palēnina sirdsdarbību, kā rezultātā, sirds var vairāk atpūsties; kapmirtes lapas paplašina asinsvadus un samazina asinsspiedienu, tātad attālina asinsvadu novecošanos, ko sauc par sklerozi..


Kopumā veselības tēja BŪSIM JAUNI vairo fizisko un garīgo spēku; to lietojot cilvēks jūtas jaunāks, spēcīgāks; tā palīdz uzsākt veselīgu dzīves veidu, kas dod iespēju būt jauniem līdz vecumam.

1 ēdamkarote tējas satur :

 • Auzu skaras - 0.37 g.
 • Mārdadža lapas - 0.37 g.
 • Vilkābeles ogas - 0.37 g.
 • Lucernas laksti - 0.37 g.
 • Baltā kārkla miza - 0.30 g.
 • Asinszāle - 0.07 g.

Veselības tēja MIERAM UN MIEGAM


Satur augus, kam ir nomierinošas, relaksāciju izraisošas īpašības.

 

Pēc nogurdinošas darbadienas daudziem cilvēkiem rodas iemigšanas grūtības un dažāda rakstura miega traucējumi, kuru dēļ pēc nakts ir pazeminātas darbaspējas un garastāvoklis. Ir pierādīts, ka miega traucējumi izsauc depresiju un tā, savukārt, pastiprina bezmiegu. No šī apburtā loka ir grūti izkļūt laukā. "Miega zāles” šo problēmu neatrisina, pie tam, ilgstoši tās lietojot, veidojas pieradums un atkarība, bet antidepresanti izraisa dažādas blakusparādības.
 
Daba ir parūpējusies par cilvēkiem, dodama tiem tādus augus, kas nomierina un palīdz iemigt, neizraisot paģiru sindromu nākamajā dienā.
 
Veselības tējā MIERAM UN MIEGAM vilkābele samazina nervozitāti, piparmētra un melisa tonizē un atsvaidzina, kā arī uzlabo garastāvokli, vīgrieze samazina stresa sajūtu, baldriānsizraisa miegu, bet tikai tad, kad cilvēks ir nolicies gulēt. Viršiem arī ir viegla miegu izraisoša iedarbība, tāpēc bezmiega gadījumā palīdz karote viršu medus, īpaši bērniem. Gurķu mētra nostiprina nervu sistēmu un dod tējai patīkamu smaržu.


Kopumā Veselības tēja MIEGAM UN MIERAM nomierina un atslābina- to var lietot no rīta, kad ir nervozitāte un saspringti nervi. Šī tēja sekmē miega iestāšanos, ja cilvēks atrodas mierīgos apstākļos, tāpēc to nav ieteicams lietot, ja ir paredzams tāls ceļš mašīnā pie stūres.

1 ēdamkarote tējas satur :

 • Piparmētras lapas - 0.43 g.
 • Virša ziedi - 0.20 g.
 • Vīgriezes ziedi - 0.20 g.
 • Vilkābeles ziedi - 0.20 g.
 • Citronmelisas laksti - 0.20 g.
 • Ugunspuķes laksti - 0.20 g.
 • Baldriāna saknes - 0.20 g.

Veselības tēja KUŅĢIM


Satur augus, kam ir kuņģa skābi mazinošas, kā arī spazmas un iekaisumu mazinošas īpašības.

 

Ir pierādīts, ka kuņģa un 12 pirkstu zarnas iekaisumu izraisa specifiskas baktērijas, kas ir spējīgas dzīvot skābā vidē; skābes pārmērīga veidošanās ir organisma mēģinājums atbrīvoties no šīm baktērijām, kas reizēm arī izdodas, taču biežāk skābe bojā gļotādu un izveidojas kuņģa vai 12 pirkstu zarnas čūla. Ne vienmēr šīs baktērijas veido iekaisumu - ja organisma aizsardzības spēki ir stipri, tad tās tiek savaldītas un klusītiņām dzīvo paslēpušās kuņģa gļotādā, gaidot izdevīgu brīdi. Ja tāds brīdis pienāk un iekaisums sākas, tad ir jāveic speciāla ārstēšana ar antibiotiķiem un skābi mazinošiem līdzekļiem, lai pilnīgi iznīcinātu baktērijas. Taču ar to vien nepietiek- ir jānostiprina veselība un jāsakārto gremošana, lai baktērijas nevarētu atkal veikt savu postošo darbību. Par to, ka baciļi pēc kāda laika būs atkal atpakaļ kuņģī, varam nešaubīties - nedzīvojam sterilā kolbā.
 
Veselības tējas KUŅĢIM sastāvā ietilpst pelašķa ziedi, kuru iespaidā samazinās iekaisums un pārtraucas erozīvā asiņošana, ja tāda ir bijusi; cigoriņa sakne pastiprina aizkuņģa dziedzera darbību, arī insulīna izdalīšanos, asinszāle iznīcina baktērijas, samazina iekaisumu un veicina kuņģa gļotādas atjaunošanos; sarkanā āboliņa ziedi arī veicina kuņģa gļotādas reģenerāciju un padara to nepieejamu mikrobiem. Maura sūrene veicina saistaudu veidošanos, kas ir svarīgi sadziedējot kuņģa un 12 pirkstu zarnas iekaisumu un čūlu; gandrenes laksti samazina kuņģa skābes sekrēciju; raudenes laksti stimulē gremošanu, samazina spazmas un nomierina; viršu ziedi normalizē veģetatīvās nervu sistēmas darbību.
 
Kopumā Veselības tēja KUŅĢIM uzlabo gremošanas trakta funkcionālo stāvokli, stiprina organisma vispārējo un kuņģa lokālo imunitāti, samazinot iespēju atkārtoti saslimt ar kuņģa iekaisumu; tā veicina ātrāku atveseļošanos un uzlabo pašsajūtu.  

1 ēdamkarote tējas satur :

 • Raudenes laksti - 0.30 g.
 • Gandrenes laksti - 0.30 g.
 • Piparmētras lapas - 0.30 g.
 • Pelašķa laksti - 0.20 g.
 • Pļavas āboliņa ziedi - 0.20 g.
 • Cigoriņa saknes - 0.20 g.
 • Virša ziedi - 0.11 g.
 • Asinszāles laksti - 0.06 g.
 • Maura sūrenes laksti - 0.04 g.

Veselības tēja TAVAM VĒDERAM


Satur augus, kuriem ir gremošanas dziedzerus stimulējošas, spazmas un iekaisumu mazinošas īpašības.

 

Gremošanas traucējumi bieži var izraisīt un būt par cēloni dažādām nopietnām organisma vainām, tāpēc ir ļoti svarīgi tos nepieļaut. To panāk, izvēloties cilvēkam piemērotus pārtikas produktus, kas bez traucējumiem sagremojas, svarīgi ir nepārēsties un rūpīgi sakošļāt barību. Ja gremošanas traucējumi tomēr rodas, vajag griezties pie ārsta, visu izmeklēt un adekvāti ārstēt.
 
Gadījumā, ja atrod, ka ir gremošanas trakta gļotādu iekaisums un atrofija, nepietiekama gremošanas sekrētu izdalīšanās, vājas kuņģa un zarnu kustības, tad varētu ieteikt Veselības tēju TAVAM VĒDERAM, kuras sastāvā ir iekļauti augi, kas pastiprina gremošanas sulu sekrēciju, samazina iekaisumu, noņem zarnu spazmas un uzpūšanos, kā arī veicina gļotādu atjaunošanos. Ja mēģina to panākt ar medikamentu palīdzību, tad tabletes jādzer saujām. Ārstniecības augiem ir tā priekšrocība, ka tie darbojas daudzos virzienos vienlaicīgi un savstarpēji "nekožas”. Īpaši labi ārstniecības augi palīdz cīnīties ar gremošanas trakta slimībām, varētu teikt, ka tas ir viņu "īstais lauciņš”; tieši caur gremošanas sistēmu tie labvēlīgi iedarbojas uz visu organismu un to atveseļo.
 
Veselības tējā TAVAM VĒDERAM asinszāle, pelašķi un ārstniecības veronika stimulē galvenokārt kuņģa sulas veidošanos, puplaksis un vērmele veicina žults izdalīšanos un taukainas barības sagremošanu, cigoriņa saknes iespaidā pastiprināti izdalās aizkuņģa dziedzera sekrēts un labāk gremojas olbaltumvielas un ogļhidrāti, piparmētra samazina gremošanas trakta spazmas un zarnu uzpūšanos, bet ceļmallapas veicina bojāto gļotādu atjaunošanos.

Kopumā Veselības tēja TAVAM VĒDERAM veicina gremošanas dziedzeru saskaņotu darbību, uzlabo barības sagremošanu un palīdz tai uzsūkties. Šī tēja vairāk piemērota vecākiem cilvēkiem, jo jaunajiem visu sulu parasti ir par daudz.

1 ēdamkarote tējas satur :

 • Sējas auzas skaras - 0.51 g.
 • Cigoriņa saknes - 0.29 g.
 • Ceļmallapas lapas - 0.26 g.
 • Piparmētras lapas - 0.20 g.
 • Pelašķa laksti - 0.15 g.
 • Veronikas laksti - 0.10 g.
 • Vērmeles laksti - 0.10 g.
 • Gārsas laksti - 0.10 g.
 • Asinszāles laksti - 0.06 g.
 • Puplakša laksti - 0.06 g.

Veselības tēja SVARA SAMAZINĀŠANAI


Satur augus, kam ir vielu maiņu un apetīti ietekmējošas īpašības, kas izraisa ķermeņa svara samazināšanos.

 

Daudzi cilvēki jūtas neērti par to, ka ir resni, bet nekādi nevar atbrīvoties no liekā svara. Tā tiešām ir ne tikai psiholoģiska, bet arī fiziska rakstura problēma, jo aptaukošanās izsauc dažādus veselības traucējumus, sākot ar paaugstinātu asinsspiedienu un beidzot ar vēnu varikozi. No otras puses, arī dažādi organisma funkciju traucējumi bieži izraisa aptaukošanos un tas jāņem vērā, uzņemoties šo pacientu ārstēšanu. Visus nevar mērīt ar vienu mēru. Piemēram, novājināta vairogdziedzera darbība izraisa nepārvaramu slinkumu kustēties, vielu maiņas palēnināšanos, apātiju un aptaukošanos. Tādi gadījumi ir reti, taču par tādu iespēju ir jāpadomā un aktīvi jāizmeklē, jo šie cilvēki par savu izskatu un veselību neuztraucas un pie ārsta neiet.
 
Citiem nenormāla apetīte rodas stresa apstākļos, kad pastiprināti izdalās kuņģa skābe - ar ēdienu tā tiek neitralizēta. Kuņģa iekaisums un čūla neveidojas, bet liekie kilogrami krājas. Šie cilvēki ir bieži viesi pie ārsta, taču, neizmainot dzīves un darba apstākļus, neko nevar panākt, bet tam visam šiem cilvēkiem nav laika un viss paliek nodomu līmenī.
 
Daļai cilvēku organisma šūnas "nepazīst” insulīnu un nelaiž to iekšā, tā teikt, aizslēdz durtiņas, tāpēc nenoārdās un nepārveidojas enerģijā ogļhidrātus saturošie produkti (cukurs, maize, putraimi, kartupeļi); glikoze, kas veidojas no šiem produktiem, tiek pārvērsta taukos; cukura asinīs un šūnās ir daudz, bet enerģijas maz. Šo stāvokli medicīnā sauc par otrā tipa cukura diabētu. Šajā variantā, ja arī cilvēks neko daudz neēd, tas tik un tā paliek resnāks, taču šiem cilvēkiem var reāli palīdzēt, nozīmējot specifiskus medikamentus.
Taču vairākums resnu cilvēku tādi ir vienkārši tāpēc, ka ir iesākuši un pieraduši daudz un nepareizi ēst, aiz slinkuma maz kustēties un daudz gulēt.
 
Pirms nopietni ķerties pie svara samazināšanas pasākumiem, vajadzētu aiziet pie ārsta un noskaidrot vai nav kādi būtiski veselības traucējumi; ja ir, tad jāārstējas ar speciālām zālēm, ja nav, tad jākonsultējas ar dietologu, lai noskaidrotu savu konstitucionālo tipu, un pēc tā piemērotu diētu, jo tā nevar būt visiem vienāda. Šeit piedāvātā tēja varētu būt lielisks komponents svara samazināšanas terapijas kompleksā.
 
Veselības tēja SVARA SAMAZINĀŠANAI palīdz "nomest” liekos kilogramus, jo šīs tējas sastāvā ietilpst augi, kas aktivizē vielumaiņu- tie ir zvērene, trejkrāsu vijolīte un vārpata; savukārt, gandrene, trejkrāsu vijolīte un vīnogu lapas samazina apetīti. Maura sūrenes darbības iespaidā pastiprinās nieru darbība, bet ugunspuķe uzlabo tējas garšu un veicina vēdera izeju.

Kopumā Veselības tēja SVARA SAMAZINĀŠANAI vājina apetīti, pastiprina vielu maiņu un uzlabo vispārējo veselības stāvokli.

1 ēdamkarote tējas satur :

 • Ugunspuķes laksti - 0.39 g.
 • Gārsas laksti - 0.39 g.
 • Zvērenes laksti - 0.39 g.
 • Lucernas laksti - 0.39 g.
 • Vārpatas saknes - 0.07 g.
 • Trejkrāsu vijolītes laksti - 0.03 g.
 • Maura sūrenes laksti - 0.03 g.

Veselības tēja CUKURA VIELU MAIŅAS KOMPENSĀCIJAI


Satur augus, kam ir cukura līmeni asinīs samazinošas īpašības. Pirms lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu. Lietojot tēju, kontrolēt cukura līmeni asinīs un insulīna devu.

 

Cukura vielu maiņas traucējumi cilvēkam izraisa slimību, ko sauc par diabētu. Šīs slimības pirmajā variantā netiek sašķelts un izmantots cukurs, jo aizkuņģa dziedzeris neražo insulīnu- vielu, kas veic šo procesu. Otrajā slimības variantā insulīna ir pietiekami, bet šūnas to nepazīst un nelaiž iekšā, protams, arī tādā situācijā cukurs netiek izmantots. Abos gadījumos vielu maiņa norit nepareizi, veidojas toksiskas vielas, kuras bojā asinsvadus un nervus.
 
Veselības tējā CUKURA VIELU MAIŅAS KOMPENSĀCIJAI ir apvienoti augi, kas veicina insulīna veidošanos aizkuņģa dziedzera šūnās; tie ir lucernas laksti un pienenes saknes; savukārt, mellenes lapas un āboliņa ziedi sekmē cukura izmantošanu šūnās. Asinsvadu stāvokli uzlabo nātru lapas, to iespaidā samazinās asinsvadu caurlaidība un trauslums; pupiņu pākstis veicina vielu maiņas gala produktu izvadīšanu no organisma, kas ir ļoti būtiski, lai mazinātu intoksikāciju.
 
Kopumā veselības tēja CUKURA VIELU MAIŅAS KOMPENSĀCIJAI samazina komplikāciju rašanās iespēju, kas raksturīgas diabētam, kā arī nedaudz pazemina cukura līmeni asinīs. Labāki rezultāti, lietojot šo tēju, ir novēroti 2. tipa cukura diabēta gadījumā.

Pirms uzsākt lietot tēju, ieteicams konsultēties ar ārstu un kontrolēt cukura līmeni asinīs, jo, iespējams, būs jāsamazina insulīna preparātu deva.

1 ēdamkarote tējas satur :

 • Mellenes laksti - 0.42 g.
 • Nātres laksti - 0.33 g.
 • Pupiņas pākstis - 0.31 g.
 • Lucernas ziedi - 0.28 g.
 • Pienenes saknes - 0.25 g.

Veselības tēja ORGANISMA ATTĪRĪŠANAI


Satur augus, kam ir aknu, nieru un zarnu trakta darbību veicinošas īpašības

 

Cilvēkam ir seši orgāni, kas attīra organismu no vielu maiņas produktiem un no svešām,nevēlamām vielām, kuras cilvēks uzņem ar barību, ūdeni, gaisu vai kuras nokļūst organismā kādā citādā veidā. Šie orgāni ir:
 • zarnas
 • nieres
 • aknas
 • āda
 • plaušas
 • un liesa
Šo orgānu uzturēšana labā darba kārtībā tad arī nodrošina organisma attīrīšanu un līdz ar to arī labu veselību un izskatu. Citādā veidā attīrīšana nenotiek. Cilvēks nav santehnikas ietaise, ko var padarīt tīru ar skābi un skalošanu no visām pusēm un pa visiem caurumiem. 
 
Pie kvalitatīvas barības ir ieteicams pievienot ārstniecības augus, kas veicina attīrošo orgānu darbību.
 
Veselības tējas ORGANISMA ATTĪRĪŠANAI sastāvā ir augi ar ļoti bagātu saturu un vispusīgu darbību, tomēr katrs no tiem tautas praksē tiek lietots, lai salīdzinoši vairāk veicinātu kāda konkrēta orgāna attīrošo darbību:
Kumelītes ziedi stimulē zarnu darbību, novērš gāzu uzkrāšanos un aizcietējumus, asinszāles lakstu ietekmē intensīvāk darbojas āda, izdalās vairāk sviedri, cilvēks intensīvāk elpo, kaķpēdiņas ziedi uzlabo aknu darbību, to ietekmē veidojas vairāk žults, zemenes lapas stimulē liesas darbību, kurā notiek asiņu attīrīšana, bērza lapas stimulē nieru darbību, bet gārsas laksti attīra no sāļiem locītavas un samazina skābi visā organismā. 
 
Šo tēju ieteicams lietot jebkuram cilvēkam kā garšīgu, aromātisku un veselīgu rīta dzērienu labai pašsajūtai un veselībai.

1 ēdamkarote tējas satur :

 • Kumelītes ziedi - 0.42 g.
 • Gārsas laksti - 0.33 g.
 • Avenes lapas - 0.33 g.
 • Bērza lapas - 0.31 g.
 • Kaķpēdiņas ziedi - 0.21 g.
 • Asinszāles laksti - 0.06 g.

Veselības tēja IMUNITĀTES STIPRINĀŠANAI


Satur augus, kam ir imūnsistēmu stiprinošas, vīrusus un mikrobus nomācošas īpašības.

 

Daudzi cilvēki bieži slimo, īpaši bērni skolās un bērnudārzos. Tas notiek tāpēc, ka dažādu iemeslu dēļ tiem ir novājinātas organisma iekšējās aizsardzības spējas, ko zinātniski sauc par imunitāti.

Veselības tējā IMUNITĀTES STIPRIMĀŠANAI ir iekļauti augi, kas vēsturiski ir lietoti tautas medicīnā kā organisma aizsardzības spēju veicinātāji. Tādi augi ir ehināceja, salvija,ugunspuķe unpiparmētra. Starp citu,ugunspuķes lapas tējā cilvēki lietojuši senatnē ne tikai pēc krietnas nosalšanas, lai nesaslimtu, bet arī ikdienā kā melnās tējas aizvietotāju. Paturot tikko plūktas ugunspuķes lapas saspiestas māla podā, līdz pods sasilst un šīs nomelnējušās lapas izžāvējot, iegūst tēju, kas pēc savas krāsas, garšas un smaržas ir ļoti līdzīga Indijas melnajai tējai.

Salvija kavē arī vīrusu vairošanos, kas ir ļoti būtiski saslimšanas gadījumā. Liepu ziedi, avenes lapas un vīgriezes ziedi veicina svīšanu, normalizē temperatūru. Islandes ķērpis, kavē nevēlamo baktēriju augšanu un vairošanos.
 

Kopumā veselības tēja IMUNITĀTES STIPRINĀŠANAI paaugstina organisma aizsardzības spējas, mazina risku saaukstēties un zaudēt darba spējas, kā arī paātrina atveseļošanos saaukstēšanās un gripas gadījumā.

1 ēdamkarote tējas satur :

 • Vīgriezes ziedi - 0.44 g.
 • Ugunspuķes laksti - 0.35 g.
 • Avenes lapas - 0.32 g.
 • Islandes ķērpis - 0.22 g.
 • Salvijas lapas - 0.22 g.
 • Ehinacejas laksti - 0.22 g.
 • Liepas ziedi - 0.10 g.

Veselības tēja BRONHIEM


Satur augus, kuriem ir bronhu iekaisumu mazinošas un atklepošanu veicinošas īpašības.

Tautas dziedniecībā gadu simteņiem ilgi pielieto augus, kas ietekmē elpošanas sistēmu, lai mazinātu kairinošu klepu, mīkstinātu sausu klepu, pazeminātu temperatūru un sekmētu ātrāku atveseļošanos.

Zāļu maisījumā Veselības tēja BRONHIEM ir pēc noteiktas, pārbaudītas receptes apvienoti augi, kas, viens otru papildinot, veic šo uzdevumu.

priedes pumpuri, gaiļbiksītes ziedi un dedestiņas laksti sekmē atklepošanu, alantes sakne, islandes ķērpis aptur vīrusu un mikrobu vairošanos, raudenes laksti un liepas ziedi samazina temperatūru, bet asinszāles laksti un sarkanā āboliņa ziedi veicina trahejas un bronhu gļotādas atjaunošanos.

Kopumā Veselības tēja BRONHIEM ir vairāk piemērota akūtu bronhu un plaušu iekaisumu ārstēšanai; tā paaugstina arī organisma aizsardzības spējas, mazina iespēju saslimt ar elpceļu slimībām, tāpēc to ir ieteicams lietot kā profilaktisku līdzekli, lai izvairītos no šīm slimībām, īpaši ja uz tām ir nosliece.

1 ēdamkarote tējas satur :

 • Raudenes laksti - 0.42 g.
 • Dedestiņas laksti - 0.29 g.
 • Meža avenes lapas - 0.31 g.
 • Kumelītes ziedi - 0.21 g.
 • Islandes ķērpja laponis - 0.21 g.
 • Liepas ziedi - 0.10 g.
 • Asinszāles laksti - 0.03 g.
 • Alantes saknes - 0.03 g.
 • Gaiļbikša ziedi - 0.03 g.


Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 673 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 07 Februārī 2011

Skatīts : 2021 reizi

Avots : http://www.fitoterapija.lv/lv/internet-shop.php

Birkas : ģimene, augi, tēju, ārstniecības, augus, ārstu, Tereško, tējas, augu

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • Izdod pastmarkas ar ūpi un zaļo vārnu

 • Uz asteroīda virsmas pirmo reizi atrasts ūdens

 • Par 300 gramiem kandžas policija soda ar 250 latiem

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Jaunu cilvēku atmiņā pastāvīgi ir jāatsvaidzina zelta likums: nekā lieka! Lai visur būtu pasargāts no pārsātināšanās un riebuma.
-- Komenskis

"Liepājas brāļi" ar dziesmu pateicas mediķiem

 • Visi aktuālie video
 • 22 Septembrī vēsturē

  Vai jūs atbalstītu tautas vēlētu prezidentu?
  Atbildes: 56
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV