6 Novembrī , Ceturtdiena
Dzīve :

200 kilometrus no Rīgas pamanīts krievu tanks

  • Facebook
  • Izdrukāt
  • Sazināties
  • Saites

Dzīve » Humors

Palielināt Samazināt 5 Feb 2011 , 18:37

200 kilometrus no Rīgas pamanīts krievu tanks

Vakar netālu no Igaunijas un Latvijas pierobežas pilsētas Missio, 200 km no Rīgas pamanījām krievu tanku T-34. Tanka stobrs bija pavērsts Pleskavas šosejas virzienā. Tanks bija nomaskēts aiz kupenām un autobusa pieturas. Tā atrašanās vieta ļauj pilnībā kontrolēt visu transportu, kas virzās Rīgas virzienā.

Tikai piebraucot tuvāk pamanījām, ka tanks ir izveidots no sniega un ledus. Mērogs 1:1. Kā mums paskaidroja vietējie iedzīvotāji, skulptūru ir izveidojuši Missio skolnieki. Bet iemesls, kāpēc tāds veidojums tapis, nevienam nebija skaidrs.

Paredzu, ka visiem interesentiem, kas vēlas redzēt sniega tanku, vajadzētu pasteigties, jo nevienlīdzīgajā cīņā ar pavasari tas cietīs neglābjamu sakāvi.

Reportāžu iesūtīja Meilster.


IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 05 Februārī 2011

Skatīts : 3599 reizes

Avots : http://aculiecinieks.delfi.lv/news/neticamais/200-kilometrus-no-rigas-pamanits-krievu-tanks.d?id=36665743

Birkas : šosejas, pierobežas, krievu, Pleskavas, kopija, robežas, Igaunijas, Tanks, t-34, tanku

(1 Balss)
"Ziņu Spice" rekomendē
  • Tuvojas 'Dzejas dienas 2010'

  • Skaistākās Polijas un Lietuvas pludmales ir pavisam tuvu

  • Notiks Rīgas pilsētas svētki

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Esi ne tikai labs, bet arī labs attieksmē pret kādu.
-- Toro

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 6 Novembrī vēsturē

    Cik daudz naudas mēnesī tērējat mobilā telefona sarunām?
    Atbildes: 75

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Pedavaju kreditu

    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..

    Komentē    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..
    15 Jūnijā 2023, 11:41
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV


    Vakar netālu no Igaunijas un Latvijas pierobežas pilsētas Missio, 200 km no Rīgas pamanījām krievu tanku T-34. Tanka stobrs bija pavērsts Pleskavas šosejas virzienā. Tanks bija nomaskēts aiz kupenām un autobusa pieturas. Tā atrašanās vieta ļauj pilnībā kontrolēt visu transportu, kas virzās Rīgas virzienā.">