Latvijas hokejisti turnīrā Bratislavā sīvā cīņā pagarinājumā pieveic Norvēģiju

• Sazināties
  • Saites

Sports » Hokejs

Palielināt Samazināt 16 Dec 2022 , 19:50

Latvijas hokeja izlase piektdien pārbaudes turnīru Bratislavā uzsāka ar uzvaru pār Norvēģijas valstsvienību, pretiniekus pieveicot ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 1:0).

Pirmās trešdaļas desmitajā minūtē Latviju vadībā izvirzīja Patriks Zabusovs, taču nedaudz vairāk kā pēc septiņām minūtēm ripu Latvijas vārtos raidīja Tomass Bergs-Peulsens.

Arī otrā perioda ievadā Latvijai izdevās gūt vārtus, šoreiz precīzam esot Patrikam Ozolam. Tuvojoties trešdaļas izskaņai, norvēģiem izdevās izmantot Mārtiņa Dzierkala divu minūšu noraidījumu. Otros vārtus Norvēģijas labā guva Andreass Martinsens un izlīdzināja rezultātu.

Savukārt noslēdzošās trešdaļas sākumā Latvija tika pie vairākumā, kuru izmantot izdevās Robertam Bukartam, kurš ar precīzu metienu pretinieku vārtos trešo reizi izvirzīja vadībā Latviju. Arī norvēģi prata izmantot vēl vienu vairākumu, kad 47.minūtē Latvijas vārtsargu Ēriku Vītolu pārspēja Tobiass Fladebijs.

Uzvaru nesošos vārtus pagarinājuma pirmajā minūtē guva Uvis Jānis Balinskis.

Vītols Latvijas vārtos tika galā ar 29 pretinieku metieniem, kamēr otrā laukuma galā Tobiss Normans atvairīja 12 Latvijas hokejistu metienus.

"Kaufland" kausa otrajā cīņā latvieši sestdien plkst.14 spēkosies ar Slovākiju. Latvijas pretinieču savstarpējā mačā ceturtdien ar 6:0 uzvarēja Slovākija.

Darbā ar nacionālo izlasi Vītoliņam arī šajā turnīrā asistēs Lauris Dārziņš un Peteri Nummelins. Tāpat trenera asistenta pienākumus pildīs Raimonds Vilkoits un vārtsargu treneris Edgars Lūsiņš, kurš ar komandu būs kopā tikai treniņos Latvijā.

Latvijas izlases pretinieces šajā turnīrā būs sāncenses arī 2023.gada pasaules čempionātā, kurš norisināsies Rīgā un Tamperē. Šo decembra turnīru plāno apmeklēt arī 2023.gada pasaules čempionāta Rīgas organizācijas komiteja, kā arī turnīra galvenais talismans - ezis Spaikijs.

Pasaules čempionāts hokejā Rīgā un Tamperē 2023.gadā notiks no 12. līdz 21.maijam. Rīgā norisināsies vienas grupas spēles, kurās spēkus mēros Kanāda, Čehija, Šveice, Slovākija, Latvija, Norvēģija, Kazahstāna un Slovēnija, kā arī divi ceturtdaļfināla mači.

{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Altruisms nav dabisks, tas vienmēr rodas tikai no patības, no patmīlas pārvarēšanas. Patmīla vienmēr ierodas pirmā, sevišķi stipri tā izpaužas bērnā. Patmīlu arī pārspēj tikai īslaicīgi, un tā izlaužas uz āru arī tikai pašos labākajos. Un tomēr nav nekas tik mīlīgs, maigs, patiess, tīrs kā bērns, un nekas nav tik šausmīgi egoistisks. "Topiet kā bērni" - nav jāuzņem alegoriski, bet burtiski: "Mīliet paši sevi! " - Bērni taču bieži atdod vislabāko kumosu ne pēc pavēles, bet tādēļ, ka tas viņiem sagādā prieku, tāpat kā sagādā prieku darīt labu.
-- Rainis

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

• Visi aktuālie video
  • 19 Aprīlī vēsturē

Vai jūsu paziņu lokā atrodas kāds, kurš nemaksā nodokļus?
    Atbildes: 49

„Lai karš beigtos, Krievijai tas jāzaudē,” Davosas forumā teicis Vācijas kanclers Olafs Šolcs, „tāpēc mēs piegādāsim Ukrainai bruņojumu ciešā komunikācijā ar mūsu partneriem.” Šķiet, viens no cerīgākajiem paziņojumiem. Šodien Vācijā acīmredzot tiks apstiprināts jauns aizsardzības ministrs – Boriss Pistoriuss, kuru vieni dēvē par klasisko vācu sociāldemokrātu raudzes politiķi, citi raugās uz viņu ar piesardzību, tomēr atzīst, ka diez vai ministrs pieņems lēmumus, kas nebūs saskaņoti ar Šolca politisko pozīciju. Ja Šolca pozīcija ir tāda, kādu viņš parādīja Davosā, tad nacistiskās Krievijas noorganizētā šausmu nakts varētu iet uz rīta pusi.

19 Janvārī 2023
    Elita Veidemane

Eiduka prestižajā 'Tour de Ski' sasniedz karjeras labāko rezultātu slēpojumā klasiskajā stilā

Наша команда искусных исполнителей приготовлена выдвинуть вам передовые системы утепления, которые не только гарантируют долговечную протекцию от холодильности, но и подарят вашему жилищу стильный вид.
    Мы эксплуатируем с современными строительными материалами, заверяя постоянный срок службы службы и превосходные решения. Изоляция наружных стен – это не только сокращение расходов на подогреве, но и ухаживание о окружающей природе. Экологичные инновации, каковые мы внедряем, способствуют не только личному, но и поддержанию природных ресурсов.
    Самое основное: <a href=https://ppu-prof.ru/>Утепление фасада дома снаружи цена</a> у нас стартует всего от 1250 рублей за м²! Это доступное решение, которое превратит ваш домик в истинный приятный корнер с минимальными затратами.
    Наши достижения – это не только изоляция, это образование пространства, в где каждый член символизирует ваш личный образ действия. Мы берем во внимание все твои потребности, чтобы преобразить ваш дом еще более дружелюбным и привлекательным.
    Не откладывайте заботу о своем квартире на потом! Обращайтесь к экспертам, и мы сделаем ваш обиталище не только теплым, но и стильным. Заинтересовались? Подробнее о наших работах вы можете узнать на нашем сайте. Добро пожаловать в мир гармонии и стандартов.