Kazaņas "Ak Bars" otro gadu pēc kārtas izcīna KHL čempiontitulu

• Sazināties
  • Saites

Sports » Hokejs

Palielināt Samazināt 28 Apr 2010 , 11:28

Otro gadu pēc kārtas Gagarina kausu otrdien izcīnīja Kazaņas ''Ak Bars'' hokejisti, kas ar ar 2:0 septītajā un izšķirošajā finālspēlē izbraukumā pieveica Latvijas valstsvienības treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Balašihas kubu MVD.

Līdz ar to sērijā līdz četriem panākumiem ''Ak Bars'' svinēja uzvaru 4-3.

Spēles pirmajā periodā, kurš aizritēja līdzīgā cīņā, vārti netika gūti, taču pēc aizvadītajām 40 minūtēm rezultāts MVD jau bija nelabvēlīgs 0:2.

Spēles otrās trešdaļas otrajā minūtē Aleksejevs neviena netraucēts no vārtu priekšas viegli pārspēja MVD vārtsargu Maiklu Gārnetu pēc precīzām Aleksandra Stepanova un Jevgēņija Bodrova piespēlēm.

Pēc gūtajiem vārtiem spēle kļuva atklātāka, jo MVD vairāk centās uzbrukt, kamēr "Ak Bars" arī negribēja zaudēt cīņā par iniciatīvu un vairākas reizes varēja palielināt pārsvaru. Tas Kazaņas hokejistiem izdevās perioda 16.minūtē, kad atkal Gārnets tika pārspēts no vārtu priekšas. To paveica somu hokejists Kapanens pēc Dmitrija Kazionova piespēles.

Trešās trešdaļās sākumā MVD vēlreiz panāca skaitlisko vairākumu, bet veiksme nebija viņu sabiedrotā un vārtos labi darbojās "Ak Bars" somu vārtsargs Petri Vehanens. Periods kopumā aizritēja spraigā cīņā, bet ar maz labiem vārtu gūšanas momentiem. Līdz ar to "Ak Bars" triumfēja ne tikai visā spēlē, bet arī sērijā un turnīrā.

Kazaņas ''Ak Bars'' - Balašihas MVD 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)

Vārtu guvēji: Ņikita Aleksejevs (Stepanovs, Bodrovs) 21:18 (1:0), Niko Kapanens (Kazinovs) 35:16 (2:0).

Metieni: 17 - 27

Soda minūtes: 2 - 8

Par izslēgšanas spēļu vērtīgāko spēlētāju jeb MVP tika nosaukts uzvarētājkomandas aizsargs Iļja Ņikuļins, kurš 22 mačos guva 5 vārtus un atdeva 6 rezultatīvas piespēles.

Savainojuma dēļ, sākot ar ceturto spēli, ''Ak Bars'' komandai nevarēja palīdzēt komandas kapteinis Aleksejs Morozovs.

Rietumu konferences finālā Balašihas MVD 4-3 pārspēja pagājušā gada finālisti Jaroslavļas "Lokomotiv", bet Kazaņas ''Ak Bars'' austrumu zonā 4-2 pieveica regulārā čempionāta labāko komandu Ufas ''Salavat Julajev''.

Kā zināms, pagājušajā sezonā ''Ak Bars'' finālsērijā 4-3 pieveica Jaroslavļas "Lokomotiv".

Tagad jau tuvākajās dienās Znaroks un Vītoliņš varēs pievienoties Latvijas izlasei, kas ceturtdien un piektdien aizvadīs pārbaudes mačus ar Baltkrievijas valstsvienību.

IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 28 Aprīlī 2010

Skatīts : 1574 reizes

Birkas : Balašiha, khl, Kazaņa, Ak Bars, Gagarina kauss, Znaroks, čempioni, kauss, MVD

{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Atriebība ir bauda seklai un zemiskai dvēselei.
-- Juvenāls

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

• Visi aktuālie video
  • 19 Martā vēsturē

Vai jūsu paziņu lokā atrodas kāds, kurš nemaksā nodokļus?
    Atbildes: 49

„Lai karš beigtos, Krievijai tas jāzaudē,” Davosas forumā teicis Vācijas kanclers Olafs Šolcs, „tāpēc mēs piegādāsim Ukrainai bruņojumu ciešā komunikācijā ar mūsu partneriem.” Šķiet, viens no cerīgākajiem paziņojumiem. Šodien Vācijā acīmredzot tiks apstiprināts jauns aizsardzības ministrs – Boriss Pistoriuss, kuru vieni dēvē par klasisko vācu sociāldemokrātu raudzes politiķi, citi raugās uz viņu ar piesardzību, tomēr atzīst, ka diez vai ministrs pieņems lēmumus, kas nebūs saskaņoti ar Šolca politisko pozīciju. Ja Šolca pozīcija ir tāda, kādu viņš parādīja Davosā, tad nacistiskās Krievijas noorganizētā šausmu nakts varētu iet uz rīta pusi.

19 Janvārī 2023
    Elita Veidemane

Eiduka prestižajā 'Tour de Ski' sasniedz karjeras labāko rezultātu slēpojumā klasiskajā stilā

Наша команда искусных исполнителей приготовлена выдвинуть вам передовые системы утепления, которые не только гарантируют долговечную протекцию от холодильности, но и подарят вашему жилищу стильный вид.
    Мы эксплуатируем с современными строительными материалами, заверяя постоянный срок службы службы и превосходные решения. Изоляция наружных стен – это не только сокращение расходов на подогреве, но и ухаживание о окружающей природе. Экологичные инновации, каковые мы внедряем, способствуют не только личному, но и поддержанию природных ресурсов.
    Самое основное: <a href=https://ppu-prof.ru/>Утепление фасада дома снаружи цена</a> у нас стартует всего от 1250 рублей за м²! Это доступное решение, которое превратит ваш домик в истинный приятный корнер с минимальными затратами.
    Наши достижения – это не только изоляция, это образование пространства, в где каждый член символизирует ваш личный образ действия. Мы берем во внимание все твои потребности, чтобы преобразить ваш дом еще более дружелюбным и привлекательным.
    Не откладывайте заботу о своем квартире на потом! Обращайтесь к экспертам, и мы сделаем ваш обиталище не только теплым, но и стильным. Заинтересовались? Подробнее о наших работах вы можете узнать на нашем сайте. Добро пожаловать в мир гармонии и стандартов.