5 Decembrī , Otrdiena
Psiholoģiskais tests “Profesionālā orientācija”

Vai tev izdodas saglabāt vēsu prātu dažādās dzīves situācijās, pat, ja tās nebūt nav vienkāršas?

Protams, ka ikvienam no mums būtu interesanti ielūkoties aiz katrām no šīm durvīm, taču jūsu laime atrodas tikai aiz vienām no tām. Izvēlieties īstās!

Ir tāds teiciens, ka piparkūku mīkla jāgatavo tūdaļ pēc Jāņiem. Jo ilgāk visas garšiņas savienojas, jo piparkūkām īpašāka garša. Jāņus esam nokavējuši, bet līdz Ziemassvētkiem vēl ir laiks, tāpēc tie, kas grib gatavot piparkūku mīklu paši, - ir īstais laiks! Bet vai tu zini, kāda varētu būt piparkūku mīklas recepte? Izpildi testu, ievietojot receptes pagatavošanā trūkstošos vārdus!

Mūsu katra apziņā evolūcija vēro pati sevi, apzinās sevi.
-- Šardēns

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

 • Visi aktuālie video
 • 5 Decembrī vēsturē

  Vai uzskatāt, ka klimata pārmaiņas var reāli apdraudēt Latviju?
  Atbildes: 49

  „Lai karš beigtos, Krievijai tas jāzaudē,” Davosas forumā teicis Vācijas kanclers Olafs Šolcs, „tāpēc mēs piegādāsim Ukrainai bruņojumu ciešā komunikācijā ar mūsu partneriem.” Šķiet, viens no cerīgākajiem paziņojumiem. Šodien Vācijā acīmredzot tiks apstiprināts jauns aizsardzības ministrs – Boriss Pistoriuss, kuru vieni dēvē par klasisko vācu sociāldemokrātu raudzes politiķi, citi raugās uz viņu ar piesardzību, tomēr atzīst, ka diez vai ministrs pieņems lēmumus, kas nebūs saskaņoti ar Šolca politisko pozīciju. Ja Šolca pozīcija ir tāda, kādu viņš parādīja Davosā, tad nacistiskās Krievijas noorganizētā šausmu nakts varētu iet uz rīta pusi.

  19 Janvārī 2023
  Elita Veidemane

  Pedavaju kreditu

  LIELISKAS ZIŅAS JUMS..

  Komentē    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..
  15 Jūnijā 2023, 11:41
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV