10 Decembrī, Sestdiena

Гибель парома "Эстония"

Kino / Filmas » Dokumentālās filmas 29 Augustā 2011, 15:32

Гибель парома "Эстония"
Гибель парома "Эстония"


27 сентября 1994 года в семь часов вечера паром «Эстония» - гордость новообразованной республики - покинул Таллиннский порт и отправился в свой обычный рейс - к берегам Швеции, в Стокгольм.
350 километров на пароме, пусть даже и через достаточно коварную Балтику - это все-таки не многодневное путешествие через океан, а потому пассажиры относились к рейсу скорее как к кратковременной увеселительной прогулке. Другими словами, никто (•том числе и команда парома) не ждал никаких сюрпризов.

Lasīt vairāk

Pavisam lapas : 1 « Atvērta lapa # 1 » Materiāli : 1-1 Šķirot

Grūti atturēties no tā, kas kļuvis par paradumu.
-- Rivaroli

"Jo vairāk krievu jaunkareivju nosals tranšejās, jo būs mazāk izvarotu un nogalinātu ukraiņu"

 • Visi aktuālie video
 • 10 Decembrī vēsturē

  Vai jūs atbalstītu tautas vēlētu prezidentu?
  Atbildes: 60

  Vai telekanāls „Doždj” tiešām tika uzaicināts strādāt Latvijā? Vai ielūgums nāca no Ārlietu ministrijas? „Nevienam formālus ielūgumus neesam sūtījuši, cik zinu, tenderī arī neesam piedalījušies, bet agrā pavasarī teicām, ka atbalstīsim vajātus Krievijas žurnālistus, un tā bija publiska komunikācija,” atbild ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. Pēc tam daudzi krievu mediji tikušies ar Ārlietu ministrijas, NEPLP un citu iestāžu pārstāvjiem, spriežot jau par praktiskiem jautājumiem. Kārtējo reizi esam bijuši vientiesīgu cerību pārņemti, proti, ka mums blakus būs patiesi kremļa kritiķi. Izrādījās – parasti impēristi, kuri cīnās nevis pret putinismu, bet gan pret nepareizajām metodēm tā ieviešanā un uzturēšanā...

  09 Decembrī 2022
  Elita Veidemane

  Hercoga Jēkaba iekšzemes ūdensceļu plāns

  Paldies par aizrādījumu - kļūme izlabota !

  Komentē    Admin
  28 Janvārī 2014, 18:31
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV