9 Februārī , Pirmdiena
Sports :

Anglijas vārtsargs kļūdās, neizšķirts pret ASV

  • Facebook
  • Izdrukāt
  • Sazināties
  • Saites

Sports » Futbols

Palielināt Samazināt 13 Jūn 2010 , 11:36

Anglijas vārtsargs kļūdās, neizšķirts pret ASV

Pasaules kausa finālturnīra C apakšgrupas mačā šovakar Rustenburgā Anglijas izlases futbolisti cīnījās neizšķirti 1:1 ar ASV valstsvienību.

Anglijas izlasei spēle iesākās ļoti veiksmīgi un jau 4. minūtē komandas kapteinis Stīvens Džerards atklāja mača rezultātu - 1:0. Pirmajā puslaikā kopumā bumbu vairāk kontrolēja amerikāņi, tomēr reālas vārtu gūšanas iespējas radās tikai angļiem, taču lieliski ASV izlases vārtos darbojās Tims Hovards.

40. minūtē notika tas, no kā visvairāk baidījās angļu līdzjutēji, jo rupju kļūdu pieļāva vārtsargs Roberts Grīns, kurš pēc ne pārāk spēcīga Klinta Dempsija tālsitiena nespēja notvert bumbu un tā izslīdēja viņam no rokām, ieripojot vārtos - 1:1.

Otro puslaiku Anglijas futbolisti iesāka ļoti aktīvi un lieliska iespēja izcelties bija Emīlam Heskijam, taču atkal teicami nospēlēja Hovards. Turpinājumā arī amerikāņiem radās izdevība gūt vārtus, kad pēc Džozī Altidora sitiena Grīns bumbu atvairīja un tā trāpīja va vārtu stabu.

Spēles izskaņā angļiem bija vēl dažas iespējas izraut uzvaru, taču ne Veinam Rūnijam, ne Šonam Raitam-Filipsam pārspēt amerikāņu vārtsargu neizdevās.

C apakšgrupas pirmās spēļu kārtas otrais mačs notiks svētdien, kad Alžīrija tiksies ar Slovēniju.




IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 13 Jūnijā 2010

Skatīts : 2019 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/sports/articles/205935

Birkas : ASV, finālturnīra, čempionāts, izlases, čempionāta, finālturnīrs, Anglijas, kausa, Anglija, kauss

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
  • Kur un kāpēc sper zibens?

  • Ar jaunu Ginesa rekordu startē 74. pasaules čempionāts hokejā

  • 900 sekundes 2010.08.09

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Cilvēkus, kas nekam nepielāgojas, kas dzīvo tā, ka viņiem liek paša sirds, rīkojas atbilstoši paša likumiem un jūtām,- lūk, kādus man tikpat kā nekad nav nācies sastapt.
-- Šamfors

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 9 Februārī vēsturē

    Vai jūsu paziņu lokā atrodas kāds, kurš nemaksā nodokļus?
    Atbildes: 49

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Tieši jautājumi par attiecībām (2.daļa)

    Esmu tik priecīga, ka pat nespēju izteikt laimi savā sirdī. Burvestības autors, kuru satiku tiešsaistē un kura e-pasta adrese ir (solution.temple@mail.com), man izteica atkalapvienošanās mīlestības burvestību. Un tā patiešām nostrādāja, redzot savu bijušo vīru atgriezušos mājās un atceļot šķiršanos.

    Komentē    helen
    19 Janvārī 2026, 14:11
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV