3 Oktobrī , Pirmdiena
Izklaide :

Festivāla „Jaunais vilnis” desmitā jubileja pulcēs megazvaigznes un miljardierus

Izklaide » Notikumi

Palielināt Samazināt 5 Jūl 2011 , 18:07

Festivāla „Jaunais vilnis” desmitā jubileja pulcēs megazvaigznes un miljardierus

Ar joni tuvojas starptautiskais jauno izpildītāju konkurss Jaunais vilnis 2011, kas Jūrmalā notiks no 26. līdz 31. jūlijam. Tik grandiozus svētkus kā šovasar, svinot „Jaunā viļņa” desmitgadi, Jūrmala vēl nebūs piedzīvojusi.

Vērienīgais pasākums, ap kuru jau sacelta pamatīga ažiotāža, solās būt vēl grandiozāks nekā iepriekšējos gados, jo Jūrmalā šis konkurss notiks jau desmito gadu. Pilnībā izpārdotas biļetes gan skatītāju zālē, gan VIP ložās, un kuluāros tiek lēsts, ka uz „Jauno vilni” ieradīsies pat tik ietekmīgas personas kā Romāns Abramovičs un Vladimirs Putins.

„Jaunā viļņa” režisors sola Pugačovu

„Jaunā viļņa” pārstāve Svetlana Jevdokimova atklāj, ka pasākums patiešām būs vērienīgs.  Proti, Dzintaru koncertzālē visas sešas dienas katru koncerta vakaru muzicēs kāda pasaules vai Eiropas līmeņa megazvaigzne. To, ka šovs būs grandiozs, sarunā ar Kas Jauns apstiprina arī kāda šovbiznesa pārstāve no Maskavas, kura zina teikt, ka organizatori esot uzaicinājuši britu dziedātāju un komponistu Sīlu un notiek pārrunas ar britu dziedātāju Šadē.
Festivāla vērienīgumu sola arī „Jaunā viļņa” režisors Aleksandrs Revzins. Šopavasar, viesojoties Rīgā, viņš sarunā ar Kas Jauns pastāstīja, ka konkursa organizatori čakli strādā, lai izveidotu daudzveidīgu un interesantu programmu „Jaunā viļņa” desmitgades svinībām. Turklāt šogad, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, konkursa organizatori vēlas mainīt „Jaunā viļņa” skatuvisko koncepciju, tiesa gan, konkursa skatuviskās pārvērtības jāveic, saglabājot Dzintaru koncertzāles vēsturisko arhitektūru. Taujājot Revzinam, vai par godu „Jaunā viļņa” jubilejai uz Jūrmalu šovasar atbrauks arī konkursa ilggadējā mūza Alla Pugačova, viņš žurnālam „Kas Jauns” skaidroja, ka pagājušajā gadā Pugačova neieradās, jo viņai bija veselības problēmas. „Šogad ļoti ceru, ka ar veselību konkursa mūzai viss būs kārtībā un viņa būs Jūrmalā uz „Jauno vilni”,” prognozēja Revzins.
Savukārt Maestro Raimonds Pauls atklāj, ka ar „Jauno vilni”, kā vienmēr, vēl nav nekādas skaidrības, jo konkursa organizatoriem tā ir ierasta lieta, ka koncertprogramma tiek apstiprināta dažas dienas pirms pasākuma. Maestro prāto, ka šogad uz konkursa desmitgadi ieradīsies liela mēroga zvaigznes, jo konkursa organizatori, pieaicinot sponsorus, var atļauties maksāt pasaulē zināmiem mūziķiem lielus honorārus.
Konkursa organizatori jau noteikuši 16 dalībniekus, kuri šogad cīnīsies par uzvaru jubilejas konkursā. Latviju „Jaunajā vilnī” pārstāvēs dziedātāja LieneCandy jeb Liene Bronuša. Savukārt konkursa atklāšanas dienā uz Dzintaru koncertzāles skatuves redzēsim un dzirdēsim arī iepriekšējo gadu „Jaunā viļņa” konkursantus no Latvijas.

Romāns Abramovičs pērn Jaunajā vilnī. Šogad solās ierasties vēl vairāk miljardieru!

Tik smalkus viesus Jūrmala vēl nebūs redzējusi


Jau pagājušajā gadā Jūrmalā „Jaunā viļņa” laikā atpūtās vairāki krievu miljardieri. Viņu vidū bija krievu miljardieris Romans Abraovičs, kas Rīgas ostā pietauvojās ar savu 64,5 miljonus vērto jahtu „Pelorus”, uz kuras pavadīja laiku, kamēr uzturējās Latvijā. Interesanti, ka Abramovičs nepārvietojās luksusa klases automašīnā, bet vizinājās neuzkrītošā „Volkswagen” markas busiņā un apsargu ielenkumā brīvi pastaigājās pa Jūrmalas pludmali.

Pērn smalko viesu vidū varēja sastapt arī Krievijas miljardieri un Eiropas dārgākās viesnīcas „Mardan Palace” īpašnieku Telmanu Ismailovu, mūžībā aizgājušā Krievijas prezidenta Borisa Jeļcina meitu Tatjanu Djačenko, Krievijas ekspremjeru Mihailu Kasjanovu un Ukrainas bagātāko cilvēku — miljardieri Rinatu Ahmetovu.
Krievijas šovbiznesa aprindu kuluāros runā, ka šogad „Jauno vilni” apmeklēs ļoti smalki viesi, kuri ierindojušies biznesa žurnāla „Forbes” pasaules bagātāko cilvēku topā. Šogad tāpat kā pagājušajā gadā uz „Jauno vilni” tiek gaidīts miljardieris Abramovičs un pat Krievijas Federācijas premjerministrs Vladimirs Putins, kurš ne vienu reizi vien aicināts ar savu klātbūtni pagodināt „Jauno vilni”.
Tiek lēsts, ka Krievijas oligarhi ieradīsies ar savām privātajām lidmašīnām, kuras uzņems privāto lidmašīnu apkalpošanas angārs Rīgas lidostā. Runā, ka šajās dienās Rīgas lidostā nosēdīsies vairāki desmiti privāto gaisa kuģu.

VIP ložas un biļetes jau izpirktas

Šogad, kā jau jubilejas konkursā, palielinājušās arī biļešu cenas uz „Jauno vilni”. Piemēram, VIP ložu cenas — 10 vietas pie galdiņa uz visām konkursa dienām izmaksās 20 000 latu, bet pērn tās maksājušas „vien” 15 000 latu. Taču arī šīs dārgās biļetes vairs nav iespējams iegādāties.
„Biļešu servisa” pārstāve pirms dažām nedēļām žurnālam „Kas Jauns” atklāja, ka visas vietas pie galdiņiem VIP zonā visām sešām koncerta dienām ir izpārdotas, cilvēki ne tikai norezervējuši VIP sēdvietas, bet jau samaksājuši naudu par iespēju „Jauno vilni” vērot no VIP zāles. Biļeti sēdvietai pie galdiņa nevarēja nopirkt tikai uz vienu dienu, vieta VIP ložā bija jāiegādājas komplektā uz visām sešām dienām. Arī biļetes Dzintaru koncertzāles skatītāju zālē uz „Jaunā viļņa” atklāšanu jau pilnībā izpārdotas. Vienīgi vēl bija iespējams iegādāties biļetes uz dažām konkursa dienām, un šo biļešu cena bija no 30 līdz 70 latiem.
Arī Jūrmalas viesnīcās „Jaunā viļņa” laikā būs grūti atrast brīvus numuriņus, jo lielākoties visi apartamenti jau rezervēti. „Baltic Beach Hotel” pārstāve atzīst, ka viesnīcā uz Jauno vilni ir ļoti liels noslogojums, tāpat ir „Hotel Jūrmala SPA” viesnīcā, kuru iecienījušas tādas krievu šovbiznesa zvaigznes kā Kristīna Orbakaite, Nikolajs Baskovs, Ksenija Sobčaka un Jurijs Antonovs. Pat šikās Vecrīgas viesnīcas „Grand Palace Hotel” apartamenti jau rezervēti uz „Jaunā viļņa” laiku. Viesnīcas vadītāja Bernharda Loeva sieva Svetlana Loeva atklāj, ka iepriekšējos gados viesnīcā apmetušies vairāki miljonāri, kā arī pasaules mēroga zvaigznes, kurām attālums no Rīgas līdz Jūrmalai nav bijis šķērslis.

Garneles varēs ar karotēm smelt

Sagaidīt augstos viesus gatavi arī Jūrmalas viesnīcnieki un restorānu īpašnieki. Piemēram, Krievijas slavenību iecienītā Jūrmalas restorāna „36. līnija” saimnieks Lauris Aleksejevs sarunā atklāj, ka Maskavas šovbiznesa zvaigznes un uzņēmēji jau sākuši rezervēt galdiņus restorānā.
Jau iepriekšējos gados restorāna vasaras terase kļuva par neoficiālu „Jaunā viļņa” dienas centru, kur gan koncertu apmeklētāji, gan dziedātāji ieradās, lai paēstu brokastis un pusdienas, un arī šis gads nebūs izņēmums. Pērn šefpavārs Lauris Aleksejevs izdomāja viesus cienāt ar restorāna apkaimes kūpinātavās kūpinātām svaigām, tikko no jūras izzvejotām zivīm, un krievu viesi bijuši sajūsmā. Arī šoreiz restorānā varēs mieloties ar kūpinātām zivīm, un Lauris prāto, ka šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, topā būs latviešiem tik zināmie kartupeļi ar siļķi un krējumu, kas bijis viens no pieprasītākajiem ēdieniem arī krievvalodīgo viesu un arī slavenību vidū.
Šogad iecerēti arī dažādi jauninājumi. Iepretim restorānam pludmalē jau uzcelta jauna telts, kas būs vēl ērtāka un omulīgāka. Tajā būs radīta pludmales atmosfēra un viesi varēs atpūsties šūpuļtīklos. Teltī atradīsies koka laiva ar 30 kilogramiem garneļu, un viesi par fiksētu samaksu varēs ar karotēm tās smelt, cik vien gribēs. Restorāna saimnieks garantē, ka garneļu nepietrūks...

„Jaunā viļņa” rīkotāji slavē LieniCandy

Protams, konkursam gatavojas ne tikai tā organizatori, viesi, Jūrmalas viesnīcnieki un krodzinieki, bet arī paši dalībnieki. Un interesanti, ka konkursa pārstāvji pagājušajā nedēļā atzinuši, ka „Jaunajam vilnim” pagaidām vislabāk sagatavojusies esot tieši Latvijas pārstāve LieneCandy.
Žurnālam „Kas Jauns dziedātāja neilgi pirms pašiem Jāņiem atklāja, ka „Jaunā viļņa” organizatori apstiprinājuši arī visas trīs viņas izpildāmās dziesmas. Kā pasaules hitu Latvijas pārstāve gribējusi izpildīt kādu no Lady Gaga dziesmām, taču organizatori tam nav piekrituši, tāpēc Liene izvēlējusies Eltona Džona „Can You Feel the Love Tonight”, kas labi zināma no animācijas filmas „Karalis lauva”. Arī pašmāju hits — Candy un Roberta Lejasmeijera „Rīts ir tālu vēl” — apmierinājis organizatoru prasības. Bet trešā būšot kāda no Lienes jaunajām dziesmām, ko viņa radījusi kopā ar Kurtu Kesadaru.
Jāpiebilst, ka šī būs viena no konkursa nedaudzajām reizēm, kad Latvijas pārstāvja izpildījumā neskanēs Maestro Raimonda Paula dziesma. LieneCandy neslēpj, ka sarunas ar Maestro par viņa dziesmām bijušas, taču abi vienojušies, ka dziedātājai tuvāka ir deju mūzika.
„Liene pati atlasīja dziesmas, un es tur iekšā nejaucos. Jau vairākkārt esmu norādījis, ka man nepatīk pie konkursa žūrijas galda vērtēt savas dziesmas,” sarunā ar žurnālu „Kas Jauns” atzīst Pauls, vēlot LieneiCandy sagatavot patiešām labu priekšnesumu. „Galvenais — lai labi uzstājas un nenošauj garām, jo priekšnesums nav tikai laba dziedāšana, bet arī „numurs” kā tāds,” ir pārliecināts Maestro. Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šoreiz viņš Latvijas pārstāvi atrādīšot Laimai Vaikulei.
Kā zināms, LieneCandy iemēģinājusi roku arī savu tērpu veidošanā. Taču „Jaunajā vilnī”, visticamāk, viņa izmantos kāda krievu tērpu meistara kolekciju, pēc konkursa rīkotāju ieskatiem

Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 586 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 05 Jūlijā 2011

Skatīts : 1760 reizes

Avots : http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/52135/festivala-jaunais-vilnis-desmita-jubileja-pulces-megazvaigznes-un-miljardierus

Birkas : Jūrmalā, jubileja, Pauls, Dzintaru, festivāla, Jūrmala, Pugačova, konkurss, miljardierus, Vilnis

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • Krievija piedāvā Polijai kopā būvēt Baltijas AES

 • Ar locekli uzgleznoti Ušakovs un Šlesers

 • Veiktas izmaiņas 'Brīvā viļņa' padomē

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Lai nokļūtu izsmalcinātā sabiedrībā, ir jānēsā fraka, mundieris vai livreja.
-- Ebnere-Ešenbaha

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

 • Visi aktuālie video
 • 3 Oktobrī vēsturē

  Vai jūtaties droši par savu darbavietu?
  Atbildes: 56
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV