14 Februārī, Sestdiena
Izklaide :

"ABBA" dziedātājas apvienosies

  • Facebook
  • Izdrukāt
  • Sazināties
  • Saites

Izklaide » Mūzika

Palielināt Samazināt 1 Okt 2010 , 18:35

"ABBA" dziedātājas apvienosies

Leģendārās zviedru popmūzikas grupas "ABBA" bijušās dziedātājas Anni-Frīda Lingstada (Anni-Frid Lyngstad) un Agnēta Fēltskoga (Agnetha Fältskog) nolēmušas atkalapvienoties, lai kopā strādātu pie kāda ieraksta.

Šā gada martā grupa tika uzņemta Rokenrola slavas zālē. Uz svinīgo ceremoniju Ņujorkā ieradās arī Lingstada un Benijs Andersons. Toreiz Lingstada paziņoja, ka neplāno strādāt kopā ar Fēltskogu, taču acīmredzot pa šo laiku dziedātāja savas domas ir mainījusi.

Pagaidām nav informācijas par to, kāds būs viņu kopprojekts un kad viņas ķersies pie darba.

Zviedru popmūzikas grupa tika izveidota 1972.gadā. Popularitāti tā ieguva 1974.gadā, kad dziesma "Waterloo" ieņēma pirmo vietu Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Savas darbības laikā grupa izdevusi astoņus studijas albumus, no kuriem pēdējais - "The Visitors" - iznāca 1981.gadā. Lai arī mūziķi nebija oficiāli paziņojuši par grupas izjukšanu, tiek uzskatīts, ka tā vairs neeksistē kopš 1983.gada. Pēdējo reizi "ABBA" uzstājās 1982.gada decembrī, bet jau nākamajā gadā mūziķi pievērsās solokarjerām.





IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 01 Oktobrī 2010

Skatīts : 1526 reizes

Avots : http://www.tvnet.lv/muzika/jaunumi/348236-abba_dziedatajas_apvienosies

Birkas : grupas, zviedru, leģendārās, Eirovīzijas, ceremoniju, apvienosies, ABBA, popmūzikas, dziedātājas, dziesma

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
  • Turcijas kalnos atrasts Noasa šķirsts?

  • Jaunā Latvijas novadu karte

  • Pirāti nolaupa vācu kuģa apkalpi, arī Latvijas un Lietuvas pilsoņus

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Tev ir tiesības domāt savādāk nekā tavs laikmets, bet tev nav tiesību savādāk ģērbties.
-- Ebnere-Ešenbaha

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 14 Februārī vēsturē

    Vai jūtaties droši par savu darbavietu?
    Atbildes: 57

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Tieši jautājumi par attiecībām (2.daļa)

    Esmu tik priecīga, ka pat nespēju izteikt laimi savā sirdī. Burvestības autors, kuru satiku tiešsaistē un kura e-pasta adrese ir (solution.temple@mail.com), man izteica atkalapvienošanās mīlestības burvestību. Un tā patiešām nostrādāja, redzot savu bijušo vīru atgriezušos mājās un atceļot šķiršanos.

    Komentē    helen
    19 Janvārī 2026, 14:11
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV