14 Jūnijā, Sestdiena
Izklaide :

Edmunda Jansona animācijas filma ieguvusi balvu Seulas starptautiskajā festivālā

  • Facebook
  • Izdrukāt
  • Sazināties
  • Saites

Izklaide » Kino

Palielināt Samazināt 29 Jūl 2011 , 18:25

Edmunda Jansona animācijas filma ieguvusi balvu Seulas starptautiskajā festivālā

Režisora Edmunda Jansona animācijas filma Pavasaris vārnu ielā (2009) apbalvota ar īpašas izcilības balvu profesionālo īsfilmu kategorijā Starptautiskajā Seulas animācijas filmu festivālā, kas norisinājās laikā no 20.jūlija līdz 24.jūlijam un ir viens no starptautiskās Animācijas filmu Asociācijas akreditētajiem festivāliem. Kā balva pie režisora šobrīd ceļo festivāla trofeja un naudas prēmija.

Pavasaris Vārnu ielā ir muzikāls stāsts par mīlestību, godu un piedošanu, kas veidots pēc Jāņa Grīziņa romāna «Vārnu ielas republika» motīviem.

Līdz šim filma ir bijusi nominēta balvām vairākās kategorijās nacionālajā kinofestivālā Lielais Kristaps 2009. gadā un piedalījusies daudzos filmu festivālos, taču starptautisku atzinību ieguvusi pirmoreiz.

Filma Pavasaris Vārnu ielā tapusi studijā Atom Art un tās radošo komandu veido filmas režisors Edmunds Jansons, scenārija un dziesmu tekstu autore Inga Ābele, mākslinieki Ilva Kļaviņa, Mārtiņš Dūmiņš un Reinis Pētersons, komponisti Ingus Baušķenieks un Egons Šubrovskis, galvenais animators - Mārtiņš Dūmiņš.

Šobrīd studijā Atom Art ir pabeigts darbs pie animācijas īsfilmas par kāda lāča identitātes meklējumiem. Jaunā filma ir mākslinieka un ilustratora Reiņa Pētersona debija animācijā un filmas tikšanās ar skatītājiem ir plānota septembrī festivālā Arsenāls.




IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 29 Jūlijā 2011

Skatīts : 1366 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/245192

Birkas : animācijas, filma, īsfilmu, apbalvota, muzikāls, filmu, balva, balvu, festivālā, prēmija

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Augstprātība un pārliecība, ka esam jau augstu cēlušies un daudz sasnieguši, ir visļaunākais un visviltīgākais klupšanas akmens.
-- sv. Antonijs

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 14 Jūnijā vēsturē

    Vai jūs atbalstītu tautas vēlētu prezidentu?
    Atbildes: 63

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Pedavaju kreditu

    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..

    Komentē    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..
    15 Jūnijā 2023, 11:41
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV