29 Novembrī, Svētdiena
Izklaide :

Atklāts LNT jaunais šovs "Mazo dziesmas Latvijai"!

Izklaide » TV

Palielināt Samazināt 28 Feb 2011 , 06:02

Atklāts LNT jaunais šovs "Mazo dziesmas Latvijai"!

Šo svētdien, 27.02., LNT vēra priekškaru sezonas jaunajam šovam "Mazo dziesmas Latvijai”! Iepazīšanās raidījumā bērni izpildīja savas iemīļotākās dziesmas. Žūrija visaugstāko vērtējumu šoreiz deva mazajai Agatei Albekeitei no Skrīveriem.

Muzikālais lielprojekts turpināsies 11 svētdienas

Jaunā šova priekškaru šo svētdien vēra un koncertu vadīja LNT seja Māris Grigalis un operdziedātāja Evita Zālīte. Kā izrādās, kopumā šova atlasei pieteicās 537 dziedātāji no visas Latvijas. Pēc atlasēm vien deviņi mazie dziedātāji startē jaunajā šovā.

Par šova "Mazo dziesmas Latvijai” krusttēvu tika izvēlēts valsts prezidents Valdis Zatlers,

kurš ar kundzi bija apmeklējuši pirmo šova raidījumu. "Novēlu jums visiem daudz, daudz prieka - lai jums viss izdodas," šovā novēlēja prezidents Valdis Zatlers.

"Ir nozīmīgi, lai ir kas tāds, kas ar mīlestību ierobežoti mūsu egoismu. Un tie ir bērni, kuri palīdz mums daudzas lietas ieraudzīt no jauna...Bērns ir svētība, noslēpums – un mēs varams ar aizturētu elpu vērot, kas no tā attīstīsies... Dziesma ir arī veids, kas liek apskatīties citādāk uz bērnu,” par šova būtību izsakās mācītājs Juris Rubenis.

LNT jaunais šovs tika atklāts ar visu šova dalībnieku kopīgu dziesmu – U. Marhilēviča/G. Rača "Tikai Tā”, kuru, kas

interesanti, uz televīzijas ekrāniem pavadīja arī subtitri. Tas tamdēļ, lai var citi bērni dziedāt līdzi!


Foto: Felicija Survilo/TVNET

Uzvarētājām ceļojums uz Disnejlendu!

Lai gan šajā spēlē nebūs izbalsošanas un atgriešanās, deviņas skanīgās bērnu balsis tomēr vērtēs arī žūrija. Šoreiz to pārstāvēja dziedātāja Olga Rajecka, dziedoša aktrise, televīzijas raidījuma vadītāja Vita Bačunaite un komponists Mārtiņš Brauns.

Katrā koncertā visi dalībnieki saņems punktus, kas summēsies viņu fināla balsojumam.

Maija pēdējā raidījumā tiks noteikts uzvarētājs, kuram tiks dota iespēja aizceļot uz sapņu Disnejlendu Parīzē. Skatītāji šajā šovā varēs balsot bez maksas.

Dalībnieku dosjē un žūrijas vērtējums pirmā raidījuma koncertam

Foto: Felicija/TVNET

Agate Albekeite (9.g.)

Agate Albekeite ir Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 3. klases skolniece. Brīvajā laikā Agatei ļoti patīk dziedāt, zīmēt, vizināties ar divriteni! Tāpat Agate apmeklē Skrīveru mākslas skolu, dzied korī un darbojās riteņbraukšanas pulciņā. Taču nākotnē meitene par visu vairāk vēlas kļūt par slavenu dziedātāju.

Žūrijas vērtējums: 29 punkti

 

Foto: Felicija/TVNET

Kristaps Solovjevs (10.g.)

Desmitgadīgais Kristaps Solovjovs mācās Talsu pamatskolā un paralēli arī Talsu mūzikas skolas kora klasē. Viņam ļoti patīk dejot arī tautiskās dejas, tāpēc savas spējas viņš pierāda arī tautas deju kolektīvā „Sprīdīši”. Brīvajā laikā Kristapam pie sirds iet sportošana, tāpēc, kad vien sanāk, kopā ar tēti viņi abi spēlē hokeju, futbolu un slēpo. Kristapam ļoti patīk arī ceļot, bet mīļākā vieta pasaulē ir viņa mājas Talsos!

Žūrijas vērtējums: 28 punkti

Foto: Felicija/TVNET

Emīls Mangulis (11.g.)

Emīls Mangulis paralēli mācībām Ogres pamatskolā cītīgi apmeklē arī Ogres mūzikas skolu, basketbola skolu un vokālo studiju. Zēna talants un vēlme dziedāt vainagojies ar panākumiem – 2008.gadā dziedājis Gavrošas lomu mūziklā „Les Miserables”, ar grupu „The King Boys” bijis finālists konkursā ”New wave juniors 2010”, kā arī bijis daudzu citu vokālo konkursu laureāts. Bez dziedāšanas Emīlam ļoti patīk spēlēt arī basketbolu, taču puikas dzīves lielākais sapnis ir koncertēt pa visu pasauli un vadīt pašam savu muzikālo šovu.

Žūrijas vērtējums: 26 punkti

Foto: Felicija/TVNET

Alīna Ņikitina (10.g.)

Alīna Ņikitina ir smaidīga un dzīvespriecīga dziedātāja no Cēsīm. Meitene mācās Cēsu pilsētas pamatskolas 3.a klasē. Paralēli mācībām meitene apgūst vijolspēli A.Kalniņa Cēsu mūzikas skolā un dziedāšanu Cēsu bērnu un jauniešu centrā. Alīna brīvajā laikā mīl lasīt grāmatas un viņai ļoti patīk arī slēpot. Brīvdienas vislabprātāk mazā dziedātāja pavada ceļojot kopā ar ģimeni, bet viņas nepiepildītais sapnis ir kādreiz aizbraukt uz Parīzi. Mājās Alīnu vienmēr gaida  sunītis Cebo, bet, kad Alīna spēlē vijoli, tad vienmēr četrkājainais draugs dzied līdzi! Mūzikas skolotāja par Alīnu saka – viņa ir īsts spridzeklītis!

Žūrijas vērtējums: 26 punkti

Foto: Felicija/TVNET

Valērija Satibaldijeva (11.g.)

Meitene mācās Ludzas 2.pamatskolā. Meitene ļoti lepojas, ka dzīvo Latvijas senākajā pilsētā Ludzā un uzskata, ka tā ir arī skaistākā, jo to iekļauj 5 ezeri! Ārpus pamatskolas Valērija mācās arī Ludzas Mūzikas pamatskolā un darbojas Ludzas Bērnu un jauniešu centrā – vokālajā studijā „Spices”. Valērija attīsta arī savas vijoles spēles prasmes un nākotnē sapņo kļūt par vijolnieci un būt par Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra solisti.

Žūrijas vērtējums: 25 punkti

Foto: Felicija/TVNET

Adrija Silva Kukuvasa (7.g.)

Adrija Silva Kukuvasa ir septiņgadīga pirmklasniece no Mārupes. Paralēli mācībām Mārupes pamatskolā meitene apgūst ģitārspēli Mārupes mākslas un mūzikas skolā, „Namiņš” pie skolotājas Līgas Taubes mācās skanēšanu. Jau trīs gadu vecumā mazo dziedātāju konkursā „Cālis” ieguvusi skaļākā cāļa titulu. Adrijai ļoti patīk kaķi, tāpēc arī mājās ir kaķis Džokijs, kurš dažkārt kliedē garlaicību. Viņas lielākais sapnis ir tēlot Feju kādā mākslas filmā.

Žūrijas vērtējums:25 punkti

Foto: Felicija/TVNET

Kristīne Cielava (12.g.)
Kristīnei Cielavai ļoti patīk latviešu folklora un latviešu tautas dziesmas. Kristīne lepojas ar to, ka viņa zina vairāk nekā 60 latviešu tautas dziesmas. Brīvajā laikā Kristīne mīl nodarboties ar rokdarbiem – adīšanu, tamborēšanu un izšūšanu un pašmācības ceļā apguvusi klavierspēli. Kopā ar māsīcu Sindiju mīl gatavot koncertu programmas visdažādākajiem mājas svētkiem. Tas vien, ka Kristīnes mīļākā grāmata ir „Pepija Garzeķe”, pasaka daudz par viņu pašu – sirsnīga, izpalīdzīga un mērķtiecīga!

Žūrijas vērtējums: 25 punkti

Foto: Felicija/TVNET

Ralfs Liģeris

Ralfs Liģeris mācās Jāņa  Norviļa  Madonas mūzikas skolā –eifonija klasē un dzied popgrupā „Smaidiņš”. Madonas sporta skolā Ralfs apmeklē slēpošanas pulciņu, taču lielāko Ralfa ikdienas daļu aizņem mūzika, jo tā viņam patīk vislabāk. Ralfs nākotnē vēlas kļūt par profesionālu mūziķi un jau tagad apzināti dodas uz savu lielo dzīves mērķi.

Žūrijas vērtējums: 25 punkti

 

 

Foto: Felicija/TVNET

Gabors Goldmanis (7.g.)

Gabors Goldmanis mācās Rīgas 6.vidusskolā, bet paralēli arī Jāzepa Mediņa 1.mūzikas skolā - 1.kora klasē. Puisis dzied Jāzepa Mediņu zēnu korī, kā arī mācās spēlēt klavieres, vijoli un nedaudz blokflautu. Ir ieguvis sertifikātu par Rīgas Domas kora skolas mūzikas pirms apmācību. Paralēli visām muzikālajām aktivitātēm, puisis labprāt zīmē un nodarbojas ar peldēšanu. Un neskatoties uz to, ka viņam ļoti patīk dziedāt, zēns apsver iespēju kādreiz dzīvē kļūt par ārstu.

Žūrijas vērtējums: 24 punkti


Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 853 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 28 Februārī 2011

Skatīts : 2561 reizi

Avots : http://www.tvnet.lv/izklaide/tv_radio/367716-atklats_lnt_jaunais_sovs_mazo_dziesmas_latvijai

Birkas : šovam, šovs, bērni, dziesmas, žūrija, dziedātāji, Zatlers, Lnt, muzikālais, šova

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
0  
1 violeta   (06 Martā 2011 21:54) [Materiāls]
stiligi
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Audzināts cilvēks sarunā ar zemākstāvošiem nekļūs augstprātīgs.
-- Česterfīlds

"Liepājas brāļi" ar dziesmu pateicas mediķiem

  • Visi aktuālie video
  • 29 Novembrī vēsturē

    Kā rūpējaties par ugunsdrošību mājās?
    Atbildes: 19
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV