Savā pirmajā grāmatā "Eņģeļi manos matos" Lorna Bērne vēsta par to, kā eņģeļi jau agrā bērnībā viņai atklāja, ka Lornas uzdevums būs mācīt cilvēkiem gudrību, ko tai uztic eņģeļi un Dievs.

Grāmatā "Kāpnes uz Debesīm" Lorna turpina savas dzīves stāstu un stāstu par brīnišķīgo eņģeļu darbu pasaulē, kā arī ļauj ieskatīties dažos no iespējamiem cilvēces nākotnes modeļiem. "Viens no jautājumiem, kuru man bieži uzdod, ir par cilvēces nākotni. Eņģeļi rāda man vairākas iespējas, un viss būs atkarīgs no cilvēku pieņemtajiem lēmumiem," atklāj autore.

Pēc vīra nāves Lornai šķiet, ka viņas pasaule ir sabrukusi. Tomēr Lorna saņemas, pārkārto ikdienu un sāk gatavot izdošanai grāmatu par to, kā viņa, neizglītota četru bērnu māte, ir sākusi nest ļaudīm eņģeļu vēsti. 

Pārmaiņas palīdz pārvarēt zaudējuma sāpes un iegūt jaunus draugus. Līdztekus ikdienas rūpēm Lorna turpina sadarbību ar eņģeļiem, palīdz cilvēkiem atgūt cerību, saņemt dziedināšanu un iepazīt mīlestību. Lorna aicina cilvēkus saudzīgi attiekties pret Zemi. Viņa atgādina, ka ikvienai rīcībai ir sekas un savu nākotni veidojam mēs paši.

Lorna atklāj ļoti detalizētu un iepriekš nedzirdētu informāciju par sargeņģeļiem un veidu, kādā tie strādā un izpaužas uz Zemes. Viņa iepazīstina lasītājus arī ar pašas Zemes sargeņģeli un paskaidro, kāpēc ir tik svarīgi, lai cilvēki viņā ieklausās.

Grāmatā Lorna izstāsta traģisku mīlas stāstu, ko uzzinājusi no diviem gariem, vēl būdama maza meitene. Šie gari viņas tuvumā ir uzturējušies divdesmit gadus, lai, izmantojot Lornas spējas, dziedinātu tos, kas tiem bija nodarījuši pāri, kā arī pāridarītāju pēcnācējus, jo ļaunās rīcības ēna aptumšoja arī to dzīves.

Lornas gramatas sniedz lasītājiem - neatkarīgi no reliģiskās piederības - visaptverošu cerību, palīdzot saprast, ka pat ja viņi jūtas vientuļi, ar viņiem kopā vienmēr ir sargeņģelis.

Grāmatai pievienota īpaša dziedinošo eņģeļu lūgšana. Lorna stāsta, ka ar dziedināšanu nodarbojas visi eņģeļi, tomēr smagos gadījumos tie sauc palīgā īpašos eņģeļus dziedniekus. Dievs tos nepārtraukti sūta pasaulē, un mums atliek vien lūgt palīdzību.

Par autori:

Lorna Bērne (Lorna Byrne) piedzima 1955. gadā Dublinas priekšpilsētā Īrijā un agri iepazina gan nabadzību, bēdas, atstumtību, gan draudzību, ģimenes dzīves laimi un patiesu mīlestību. 

Pieaugot viņa arvien vairāk pieņēma savu citādību un sāka to izmantot līdzcilvēku labā. Lorna kā neviens cits spēj rosināt uzticēšanos eņģeļu spēkam. Tagad viņa ir atzīta dziedniece un mistiķe, pie kuras pēc padoma vēršas tūkstošiem lūdzēju no visas pasaules.

Lornas Bērnes grāmatas "Eņģeļi manos matos" un "Kāpnes uz Debesīm" ir kļuvušas par starptautiskiem bestselleriem.

Vairāk informācijas par autori mājaslapā www.lornabyrne.com
No angļu valodas tulkojusi Vanda Tomaševiča.