8 Augustā , Pirmdiena
Vīriešiem :

Vīriešu tipi un sievietes, kuru uzmanību tie sev pievērš

Vīriešiem » Attiecības

Palielināt Samazināt 20 Mar 2011 , 17:18

Vīriešu tipi un sievietes, kuru uzmanību tie sev pievērš

Tik daudz ir runāts par sievietēm: to tipiem, viņu kaprīzēm, netikumiem. Amerikāņu kinorežisors Alfrēds Hičkoks pat ir izteicies, ka „sievietei ir jābūt kā labai šausmu filmai - jo vairāk tā rosina iztēli, jo labāk". Taču tagad pienācis laiks apskatīt, kādi esat jūs, vīrieši! Nerauciet uzacis! Protams, katrs jūs esat unikāls, taču kategorijās gan jūs var iedalīt... Lasi un izsecini, kurai kategorijai piederi! Vai arī tevī ir pa mazumiņam no katras?! Aplūkosim arī to, kādu sieviešu uzmanību pievērš katrs vīrieša tips.
 • Romantiķis. Tic, ka dzīvē notiek kā elpu aizraujošos mīlas romānos, taču... ticība nav vienīgais, kas šim pieder. Viņš arī cenšas, lai tā būtu. Ziedi, dāvaniņas, skatīšanās acīs – tas visam ir tikai sākums... Vai nojaušat, kādas sievietes met acis uz romantiķa pusi? Ir divas teorijas par to:

      1. Sievietes, kuras pašas nemēdz būt citādākas; tātad - tāds tādu atrod.
      2. Sievietes, kurām dzīvē nav paveicies iepriekš, jo viņas satikušas vienus vienīgus kretīnus,       un tagad vēlas sevi apbalvot ar romantisku vīrieti.

 

 • Mākslinieks. Lielākie plusi (vai arī mīnusi), kas šāda tipa vīrietim piemīt, ir spontānums un spēja iedvest sievietē izjūtu, ka viņa ir īpaša. Dzejolis, mākslas darbs vai dziesma, kas radīta tieši viņai. Tas apbur sievietes. Taču jāatceras, ka sievietes jūt, vai vīrietis ir uzspēlēts, samākslots, vai tas viss nāk no sirds. Vienreiz pieķerts lamatās, vīrietis diez vai vēl kādreiz spētu atgūt konkrētās sievietes uzticību. (Bez pārspīlējumiem, māksliniek!)

 

 • Dumpinieks. Šis vīrietis ļaujas liktenim, piedzīvojumiem, tas iet, kur deguns rāda, un nesatraucas par citu cilvēku viedokļiem. Sievietēm tas šķiet interesanti. Bet tikai līdz robežai. Dumpinieciskums visbiežāk saista jaunietes, meitenes bez pieredzes, kuras nav izbaudījušas vēl neko tik satraucošu. Mēdz būt, ka arī sievietes ar pieredzi ļaujas dumpinieka valdzinājumam, taču parasti šīs sievietes ilgi nepaliek ar vīrieti dumpinieku. Toties attiecību brīdī dumpinieks ienes neprātīguma vēsmas sievietes dzīvē, un tas ir tieši tas, kas viņai uz mirkli ir nepieciešams.

 

 • Misters Inteliģence. Skaistumam ir slikta īpašība; tas ar gadiem izzūd. Par inteliģenci to gan nevarētu teikt, tāpēc, ja sieviete jūt, ka esat uz viena viļņa, tas jau ir gandrīz nodrošinājums, ka jums ir pa ceļam. Harmoniskas attiecības būs tad, ja inteliģentais vīrietis veidos attiecības ar nopietnu, nosvērtu, inteliģentu sievieti.Vajadzētu būt tā, ka inteliģentais vīrietis sastop tādu pašu sievieti, tomēr dzīvē gadās arī citādāk. Bieži vien šis vīrietis sev pie sāniem izvēlas skaistu un seksīgu (bet vai gudru?) sievieti. Ja tā, tad runa noteikti ir par pusmūža krīzi un nepieciešamību pašapliecināties, esot kopā ar jaunu un skaistu sievieti, lai justu savu vērtību.

 

 • Asprātis. Smiekli dara mundru. Ja vīrietis spēj likt sievietei no sirds smieties, viņa vēlēsies atkal un atkal pie tā atgriezties; šādi cilvēki pievelk. Un visbiežāk pievelk pretstatu, jo pāris, kurā abi ir līdzīgi, laika gaitā sāks vai nu apnikt viens otram vai sāks cīnīties par sabiedrības uzmanību, tāpēc ka papildināt vienam otru būs grūti. Tajā pašā laikā, ja sieviete būs izteikti inteliģentais tips, tad visticamāk, ka arī šādā gadījumā attiecības agri vai vēlu izjuks, jo inteliģentā sieviete nespēs sadzīvot ar vīrieti-asprāti. Asprātim vajadzētu iemācīties just robežas un pielāgoties situācijām, kas prasa takta izjūtu, nopietnību un pieklājību, tad sieviete asprāti uztvertu kā vīrieti ar veselīgu humora izjūtu, nevis klaunu uz skatuves ar mūžīgiem smiekliem un neparedzamiem izgājieniem.

 

 • Džentlmenis. Vīrietis, kas visu nakti var nogulēt blakus sievietei, kas viņam patīk, nepieskaroties tai. Būt džentlmenim ir dzīvesveids. Viņš ir pieklājīgs arī tad, kad ir viens un kad nav nevienam jāizrādās. Pilnīgs pretstats asprātim. Visas sieviešu mirdzošās un ieinteresētās acis būs vērstas uz džentlmeni arī tad, ja tām pašām pasākumā jau būs pavadonis. Sieviete vienmēr būs lepna par savu vīrieti, ja tas būs džentlmenis. Tas ir mūsdienu princis baltā zirgā.

 

 • Pašpārliecinātais. Pašapziņa ir viens no lielākajiem šarma atribūtiem. Ar pašpārliecinātību, ja tā nav uzspēlēta, var iekarot sievietes sirdi. Iedomāsimies situāciju: divi vīrieši ienāk saviesīgu svinību telpā. Pirmais, noliecis galvu, ātri ieņem savu vietu, iespējams, klusi, pat mulsi sasveicinoties ar kādu. Bet otrais - ar smaidu uz lūpām lepni paver durvis, apsveicinās ar pārējiem, iepazīstinādams pats sevi ar vēl sev svešajiem cilvēkiem. Kuru sieviete ievēros? Pat ne tikai sieviete. Visi! Parasti pašpārliecinātais veido attiecības ar tikpat pašpārliecinātām un bieži vien veiksmīgām sievietēm. Sievietes piesaista pašpārliecinātā uzstājība un mērķtiecīgums viņu sirds iekarošanā.

 

 • Ārzemnieks. Atšķirīgais – akcents, valoda, cita lietu uztvere - vienmēr piesaistījis skatienus. Ar atvērtu prātu un sirdi uz jaunām lietām, daudz ceļojot "var nedaudz kļūt" par ārzemnieku. Padoms: ja vēlies, lai tava pieredze darbojas tev par labu, pieraksti ceļojumu spēcīgākos iespaidus! Šādi tu tos atcerēsies pat pēc daudziem gadiem, spējot konkrētā situācijā piemeklēt labāko no savas atmiņu lādītes.

 

 • Sportists. Pastāv uzskats, ka sports vienmēr būs viņam pirmajā vietā, bet vai tā ir? Viena no izteiktākajām īpašībām - mērķtiecība. Apņēmības pilns uzvarai gan sportā, gan mīlā. Sievietēm gan jārēķinās, ka ne vienmēr tās viņam būs pirmajā vietā, bet vīrietim ir jāatrod zelta vidusceļš, lai sieviete justos mīlēta un vajadzīga. Dāvanas, skaisti vārdi, restorāni - viss tas un vēl vairāk, ja vēlies būt ne tikai veiksmīgs sportists, bet arī mīļotais cilvēks savai sirds dāmai!

 

 • Metroseksuālis. (Deivida Bekhema tips.) Sakopts, materiāli nodrošināts, komunikabls, bieži sastopams klubos, sporta zālēs, lielveikalos. Ar smaržas pūtienu vien viņš spēj pacelt savu pašapziņu. Pastāv uzskats, ka, ja sieviete sevi kopj, viņa nespēs paciest sev blakus vīrieti, kas to nedara. Bet vai sieviete samierināsies, ja viņas vīrieša manikīrs būs sakoptāks par viņas?

 

 • Darbaholiķis. Vienkāršs vīrietis; šķietami vienīgais, kas viņu saista un raksturo, ir darbs. Neiebilst pret rutīnu, taču darbā dzenas pēc panākumiem. Lai pasaule pārim šķistu rožaināka, šāda tipa vīrietim būtu jāsastop "enerģijas lādiņš", kas palīdzētu virzīties uz priekšu gan profesionāli, gan iedvesmotu ar izklaidi, atpūtu. Vai šāda kopdzīve ir viegla? (Bet kura gan tāda ir!?)

 

 • Datortārps. Viņam šķiet, ka virtuālā pasaule ir saistošāka par reālo. Kādai jābūt sievietei, lai spētu to saprast? Iespējams, viņai jābūt ar savu pieredzi saistībā ar kādu atkarību. Tas palīdzētu arī situācijā, ja sievietei būtu apņemšanās, izārstēt mīļotā netikumu.

 

 • Brutālais. Uzskata sevi par priekšnieku visam. Cik augstu vērtē sievietes? "Kad dalīja cieņu, viņa nebija mājās." Kura ir viņa īstā? Lielākā daļa ļaužu teiktu, ka tādas nav, bet mazums ir dzirdēts par sievietēm, kurām ir tieksme uz mazohismu.

 

 • Misters Vienaldzība. Dara to, kas vien ienāk prātā, nedomājot par sekām, neiespringst uz aizrādījumiem, kā arī uzskata, ka nav nepieciešamības tos izteikt citiem. Kā mēdz sacīt: "Viss vienmēr beidzas labi." (Sievietes ar stipriem nerviem, laipni lūgtas, jo būs jāpacīnās, arī par to, lai viņš neaizmirstu jūsu satikšanās gadadienu, ja tik tālu tiksiet... )

 

Lūk, cik dažādi jūs esat! Tomēr jāatceras, ka līdzsvars pastāv jebkurā jomā, ja vien ir viens otru papildinošie spēki. Vai par tādiem var saukt sievieti un vīrieti? Jā! Jā! Un vēlreiz - JĀ! Ir lietas, kas padodas vienam vai otram, ir lietas, ko saprot tikai viens no viņiem, lietas, ko spēj iztēloties tikai viens no abiem... Šādi pasaule ir iekārtota, taču, abiem saplūstot, var pievarēt tādas virsotnes, par kurām nebija apjausmas ne vienam, ne otram. "Mīlēt" un "cienīt" - atslēgvārdi, lai izdotos!

  Raksta autors: Lauma Ieveniece

Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 904 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 20 Martā 2011

Skatīts : 2713 reizes

Avots : http://www.viriesi.lv/sievietes/viriesu-tipi-un-sievietes-kuru-uzmanibu-tie-sev-pievers

Birkas : vīriešu, vīrieši, kategorijās, tipi, vīrieša, mīlēt, tips, kategorijai, cienīt, sievietes

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • Polijā parādījies bankomāts, kurš klientus pazīst pēc pirkstu nospiedumiem

 • Ķīpsalā demonstrēs "laika mašīnu"

 • Piedāvā pārzīmēt Eiropas karti

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Apbalvojot labākos mēs tādā veidā vienlaicīgi sodam sliktākos.
-- Didro

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

 • Visi aktuālie video
 • 8 Augustā vēsturē

  Vai jūsu paziņu lokā atrodas kāds, kurš nemaksā nodokļus?
  Atbildes: 47
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV