16 Aprīlī, Ceturtdiena
IT & zinātne :

Publisko visprecīzāko Zemes topogrāfisko karti

  • Facebook
  • Izdrukāt
  • Sazināties
  • Saites

IT & zinātne » Jaunumi

Palielināt Samazināt 19 Okt 2011 , 16:49

Publisko visprecīzāko Zemes topogrāfisko karti

ASV un Japānas speciālisti publiskojuši Zemes topogrāfisko karti, kas šobrīd ir visprecīzākā, kāda vien eksistē, vēsta ārvalstu mediji.

Šī ir jau otra šāda veida karte - pirmā bija publiskota 2009.gadā.

Jaunajā versijā iekļauti uzlabojumi, kas veikti, analizējot 260 tūkstošus ar ierīces «Terra» palīdzību iegūtos stereoattēlus.

Karte brīvi pieejama ASV Nacionālās aeronautikas un kosmosa pārvaldes (NASA) mājaslapā.





IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 19 Oktobrī 2011

Skatīts : 1604 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/news/articles/253215

Birkas : topogrāfisko, nasa, Рыбок, karti, stereoattēlus, karte, aeronautikas

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
  • Rīgā atzīmē 9.maiju

  • Krievijā stājas spēkā "sausais likums"

  • Peldkostīmi - ne pliks, ne apģērbts

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Askētisms, vienu - juteklisko vēlmju ierobežošana, lai attīstītu citas, tādas, kuras neierobežo materiālā pasaule, ir cilvēka personības skola.
-- Prišvins

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 16 Aprīlī vēsturē

    Kas ir vissvarīgākais Tavā dzīvē?
    Atbildes: 128

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Tieši jautājumi par attiecībām (2.daļa)

    Esmu tik priecīga, ka pat nespēju izteikt laimi savā sirdī. Burvestības autors, kuru satiku tiešsaistē un kura e-pasta adrese ir (solution.temple@mail.com), man izteica atkalapvienošanās mīlestības burvestību. Un tā patiešām nostrādāja, redzot savu bijušo vīru atgriezušos mājās un atceļot šķiršanos.

    Komentē    helen
    19 Janvārī 2026, 14:11
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV