28 Novembrī, Pirmdiena
Dzīve :

Tavs horoskops aprīlim

Dzīve » Mistika

Palielināt Samazināt 28 Mar 2011 , 14:16

Tavs horoskops aprīlim

Mēneša jubilāri Auni paspēs izcelties uz citu fona. Precētajiem nāksies savaldīt savu libido. Bet citas zīmes - kur viņu libido? Un vai tas būs jāsavalda?

 • AUNS

Auna zīmē dzimušajiem pavasaris kā tāds būs veiksmīgs. Gandrīz viss, ko uzsāksi, nesīs veiksmi un tev izdosies izcelties uz apkārtējo fona. Iespējams, iegādāsies interesantu literatūru, jo vēlēsies paplašināt savu redzesloku vēl nebijušā virzienā. Tie, kuriem ir bērni, veltīs laiku viņu hobiju attīstīšanai. Dodoties tālākā ceļā, iespējams, atklāsi savu patieso būtību. Sastapsi interesantus cilvēkus, gūsi jaunas atziņas. Kāds pretējā dzimuma pārstāvis lolos pret tevi siltas jūtas. Traki klāsies tiem, kuri ir precēti, jo būs grūti apvaldīt savu libido. Darbā centies izvairīties no konflikta situācijām, pat, ja apkārtējie nemitīgi izaicina uz tām.

 • VĒRSIS

Mēneša sākumā centies izvairīties no kardinālu lēmumu pieņemšanas. Daudzi plāni var mainīties no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ. Kaut arī pēc dabas esi konservatīvs, šajā laikā tavā dzīvē var ienākt dažādas novitātes. Ļaujot tām piepildīties, piedzīvosi jaunas atklāsmes, virzīsies uz augšu pa spirāli. Centies izvairīties no liekulīgiem cilvēkiem, nepārtērē savu enerģiju pārmērīgā labdarībā. Aprīļa nogalē vairāki zīmes pārstāvji sāks atzīmēt savas dzimšanas dienas. Cerēsi saņemt dāvanā kaut ko romantisku, ja esi daiļā dzimuma pārstāve. Nav īstais brīdis ārzemju braucieniem. Pēc iespējas vairāk laika brīvajos brīžos velti tuviniekiem.

 • DVĪŅI

Aprīļa sākumā nav vēlams iesaistīties dažādos masu pasākumos, vismaz kā organizatoram nē. Iespējams, rīkosies pārsteidzīgi, sevišķi piesardzīgs esi atrodoties pie auto stūres. Privātajā dzīvē tieksies pēc lielākas neatkarības. Varbūt piedāvāsi partnerim tā saucamo “brīvo attiecību” modeli. Arī daži biznesa kontakti ņems jaunu virzību, jo tu centīsies izvairīties no ierobežojošām situācijām. Mēneša nogalē iesāksies aizraujošs periods, ķersies klāt jauniem plāniem un daudz braukāsi apkārt. Svarīgi, lai darbs mītos ar atpūtu, tāpēc vismaz brīvdienas izmanto izklaidei, nevis darbam.

 • VĒZIS

Darba jomā labi sadarbosies ar sieviešu kārtas pārstāvēm un vispār tavā dzīvē ienāks aizbildņi, atbalstītāji, pateicoties kuriem spēsi piepildīt senas ieceres. Būsi tā aizrāvies ar biznesu, ka mājas dzīve paliks otrā plānā. Tomēr nepārdzīvo, šis ir īstais brīdis, ko veltīt sevis attīstībai, karjerai, gan jau tuvinieki būs saprotoši. Nav vēlams doties tālā ceļā, ja nu vienīgi īslaicīgos komandējumos uz kaimiņu valstīm. Draugi vēlēsies kontaktēt ar tevi, bet diez vai tam atliks laika. Var iepatikties kāds pretējā dzimuma pārstāvis, tomēr tu nebūsi gatavs uzsākt attiecības un ieņemsi nogaidošu pozīciju.

 • LAUVA

Veiksmīgs laiks dažādu pārrunu veikšanai. Tomēr, jaunas lietas labāk līdz aprīļa vidum neuzsāc. Vēlamāk vākt informāciju, kontaktēties ar cilvēkiem, bet nepieņem vitāli svarīgus lēmumus. Varbūt iepazīsies ar kādu cilvēku, kurš pievērsīs tevi jaunām idejām, kļūs par labu domubiedru. Daži zīmes pārstāvji aizrausies ar ezoteriskām tēmām, varbūt apmeklēs kādu semināru vai lasīs attiecīgu literatūru. Nav izslēgta mīlestība pret tālienē esošu cilvēku. Kaut arī tikšanās reizes būs retas, tomēr tava sirds piederēs viņam. Patiks apskatīt pasauli, ja pietiks līdzekļu, dosies kādā braucienā.

 • JAUNAVA

Attiecībās ar pretējo dzimumu būsi noslēgts, vēlēsies pēc iespējas vairāk laika veltīt sev nevis otram cilvēkam. Tava dzīve ritēs pēc paša prāta, tomēr tas nebūt nebūs viegli, jo apkārtējiem šāda kārtība nepatiks. Maz laika pavadīsi ģimenes lokā, tāpēc mājinieki meklēs kašķi un jūsu starpā ne reizi vien uzliesmos strīdi. Centies mazāk orientēties uz naudu, materiālām vērtībām, vairāk domā par garīgo dzīves pusi, savām patiesajām vēlmēm! Ja sekosi sirdij, sasniegsi cerēto daudz ātrāk, bet turpinot analizēt visus “par” un “pret”, turpat uz vietas vien paliksi vai pat atkritīsi soli atpakaļ.

 • SVARI

Pavasarī tavā dzīvē sāksies svarīgs periods, iestāsies tāds kā lūzuma punkts. Apbruņojies ar pacietību, jo situācijas nerisināsies tā, kā cerēts. Tavas attiecības ar kādu pretējā dzimuma pārstāvi mainīsies, jo būsi nolēmis uzsākt nopietnu kopdzīvi. Tai pat laikā šis nav īstais brīdis, lai uzsāktu svarīgas lietas, jo sevišķi līdz mēneša vidum. Arī darba jomā labāk atlikt projektus, ieceres uz vēlāku periodu. Necenties uzlekt augstāk kā patiesībā esi spējīgs un nesāc pierādīt visiem kaut ko tikai tāpēc, ka apkārtējie no tevis gaida brīnumus. Jo mierīgāk nodzīvosi šo mēnesi, jo ticamāk izvairīsies no liekiem sarežģījumiem un stresa.

 • SKORPIONS

Aprīlis būs svarīgs mēnesis, kad nevarēs tāpat vien gulēt uz lauriem, tai pat laikā jaunu lietu sākšanai arī nav piemērotākais laiks. Esi piesardzīgs slēdzot līgumus un vēl labāk atliec to parakstīšanu uz vēlāku periodu. Tavas finanšu lietas mazliet bremzēsies, pat, ja darbu būsi paveicis nevainojami. Nav vēlams ņemt kredītu, bet, ja esi jau pacenties pie tāda tikt iepriekš, tad tagad izjutīsi sekas. Patiks sacensties, bet labāk dari to sporta laukumā nevis darbā, citādi var sanākt kāds strīds. Partnerattiecības risināsies veiksmīgi, ja neļausi vaļu greizsirdībai. Gados jaunākajiem zīmes pārstāvjiem aktīvs romantikas un erotikas periods.

 • STRĒLNIEKS

Mēneša sākumā būsi aktīvs, vēlēsies paradīt sevi kā darbā, tā ārpus tā. Mīlas jomā iespējamas interesantas pazīšanās, kas iespējams neturpināsies ilgi, tomēr dotajā periodā ienesīs dzirksti. Darba lietās gan labāk izvairies no pārsteidzības, esi noteiktāks. Nav vēlams slēgt kontraktus, tomēr tikties ar iespējamiem sadarbības partneriem gan vari. Savukārt, ja esi nolēmis kaut kam pielikt punktu, tad dari to tagad! Labs laiks, lai pievērstos fiziskām aktivitātēm, tūrismam, dotos netālos braucienos. Patiks pavadīt laiku kopā ar bērniem, sevišķi radinieku, jo tieši ar viņiem sajutīsi labu kontaktu.

 • MEŽĀZIS

Aprīlis kopumā būs samērā sarežģīts, jo veiksmes moments bremzēsies. Tu vēlēsies daudz laika veltīt darba lietām, tomēr daudz kas kavēsies un nenotiks pēc tava prāta. Daži apsvērs domu par dzīves vietas maiņu, citi apvainojušies uz darba devēju meklēs jaunas profesionālās iespējas. Centies izvairīties no rīcības emociju iespaidā, katrā ziņā, nevajadzētu sākt jaunas lietas, labāk pabeigt esošās. Iespējams, daži zīmes pārstāvji būs paguruši pēc ziemas intensīvā darba un meklēs atpūtas iespējas. Neesi nosodošs pret bērniem, ja arī viņi negrib sēdēt pie mācību grāmatām, ja ārā spīd saulīte.

 • ŪDENSVĪRS

Kāds vēl joprojām cīnīsies ar veselības kaitēm, cits pievērsīsies sportam, lai uzlabotu pašsajūtu. Paplašināsies tavs paziņu loks, varbūt iestāties kādos kursos. Veiksies tiem, kuri darbojas tūrisma jomā un literatūras žanrā. Pievērsīsi uzmanību ģimenes biznesam, varbūt sastrādāsies ar kādu tuvinieku. Attiecībā uz tehniku arī dažādiem braucieniem, lidojumiem nav labākais brīdis, jo iespējami kavējumi un pārpratumi, pastāv arī negadījumu risks. Tai pat laikā, nez kāpēc būsi tendēts riskēt, kā arī veidosi attiecības ar cilvēkiem, kuri darbojas ekstrēmās profesijās. Mīlas jomā parādīsies jaunas aizraušanās.

 • ZIVIS

Pievērs lielāku uzmanību saviem tēriņiem, varbūt tu pārāk ieguldi jomās un lietās, kas tev nemaz nav piemērotas, vēlamas. Esi noteiktāks attiecībās ar mīļoto cilvēku, citādi viņam var sākt likties, ka esi aizrāvies ar kādu citu. Dzīvesprieks pieaugs, tomēr tas nenozīmē, ka aktīvi visur iesaistīsies, drīzāk patiks pavadīt laiku vienatnē, pafilozofējot par dzīvi vai pievēršoties saviem hobijiem. Kāda zivtiņa atklās, ka vēlas veltīt uzmanību dejām vai fotografēšanai profesionālākā līmenī kā līdz šim. Daiļās dāmas satrauksies par savu izskatu, centīsies atjaunot garderobi, apmeklēt skaistumkopšanas salonus.


Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

....


Nobalsots 479 reizes


Maksa (0.00 Eur) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +371........ | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 28 Martā 2011

Skatīts : 1439 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/232047

Birkas : zodiakam, aprīļa, zodiaka, aprīlim, horoskopam, horoskops, Auni, horoskopi

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • Iemācies pavest īstu sievieti. I daļa

 • Psihoholiķi

 • Salaspilī 20 gadu vecumā uzziedējusi dracēna

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Augstsirdība no visa atsakās, lai visu iegūtu.
-- Larošfuko

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

 • Visi aktuālie video
 • 28 Novembrī vēsturē

  Vai jūs atbalstītu tautas vēlētu prezidentu?
  Atbildes: 60
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV