5 Oktobrī , Trešdiena
Dzīve :

Tavs horoskops janvārim

Dzīve » Mistika

Palielināt Samazināt 30 Dec 2011 , 08:43

Tavs horoskops janvārim

Jauns gads, jauns mēnesis un jauns jubilārs - Mežāzis! Izmanto šo mēnesi, lai īstenotu mērķus, pierādītu profesionalitāti, skaļāk pieteiktu sevi konkurentu vidū.

 • AUNS 

Janvārī būsi ļoti enerģisks. Līdzcilvēkiem tu kalposi par piemēru. Tev izdosies uzlabot savu sabiedrisko tēlu un iegūt jaunus atbalstītājus, domubiedrus. Paaugstinātais sāncensības gars liks nemitīgi attīstīties, pilnveidot sevi, lai būtu soli priekšā konkurentiem. Šomēnes vairākkārtīgi vari doties darba komandējumos. Materiālajā plānā gaidāms uzplaukums. Tev derētu nopietnāk padomāt par uzkrājuma veidošanu, jo tas ļaus izjust papildus stabilitāti. Kopumā janvāris var iezīmēt kāpumu pa karjeras kāpnēm, jaunu iespēju izmantošanu. Mēneša pirmā puse vairāk iezīmēs sabiedriskās aktivitātes, savukārt sākot no janvāra vidus, nopietnāku uzmanību veltīsi saimnieciskajiem jautājumiem. Attiecībās ar otro pusīti var rasties domstarpības, kurām pamatā būs tava pārliekā aizņemtība ar darba lietām. Centies nedaudz rūpīgāk sabalansēt laiku starp karjeru un mājas dzīvi.

 • VĒRSIS 

Tev smaidīs veiksme. Nevarēsi sūdzēties par pienākumiem darbā, kā arī mājas dzīvē viss ritēs savu gaitu. Daži zīmes pārstāvji var izjust vēlmi iepazīties ar citu tautu kultūru, pievērsties garīgām lietām. Savukārt, kāds var nolemt izmēģināt savu laimi biznesā. Labāk veiksies tiem, kuri savā profesionālajā darbībā ir neatkarīgi, paši plāno savu darba grafiku. Ja nebūsi apmierināts ar esošajiem apstākļiem, būsi ar mieru apsvērt citas darba iespējas. Finansu jautājumos var iestāties lielāka skaidrība. Var parādīties iespēja uzlabot ienākumus, atdot parādus. Attiecībā uz laulības jomu, tu spēsi panākt kopīgu valodu ar partneri, padarīt attiecības kaislīgākas un romantiskākas. Tavas atvasītes var sagādāt patīkamu pārsteigumu ar saviem sasniegumiem ārpus skolas aktivitātēs.

 • DVĪŅI 

Gada sākumā būsi nesteidzīgs. Vēlēsies tikt skaidrībā par saviem turpmākajiem mērķiem. Nav izslēgts, ka tieši šomēnes nolemsi paņemt atvaļinājumu un doties izbaudīt ziemas priekus ārpus valsts robežām. Būtiski jautājumi skars privāto dzīvi. Tu daudz laika veltīsi otrai pusītei, sevišķi janvāra sākumā. Pēkšņi vari nolemt, ka ir pienācis īstais laiks pārmaiņām tavā ārienē. Tu vari nolemt visai kardināli mainīt savu imidžu, sevišķi spilgti tas izpaudīsies daiļā dzimuma pārstāvēm. Jaunie akcenti tavā apģērbā pastiprināti pievērsīs pretējā dzimuma pārstāvjus. Visticamāk, saņemsi ne vienu vien uzmanības apliecinājumu. Savās mājās būsi īstens saimnieks, rūpēsies, lai miteklis būtu tīrs un kārtīgs. Veselības ziņā svarīgi sekot līdzi laikapstākļu maiņām, rūpīgāk piemeklējot atbilstošu apģērbu, lai saaukstēšanās nepārsteidz tevi nesagatavotu.

 • VĒZIS 

Ļoti piemērots mēnesis, lai risinātu nopietnus darba jautājumus. Nevilcinies ar izvēli, ja tavā priekšā pavīd jauna iespēja nopelnīt, nelaid to garām! Iespējams, nāksies vairākkārtīgi risināt ar nekustamo īpašumu, apdrošināšanu vai mantojumiem saistītas lietas. Ja nepieciešams, droši vari doties uz ārzemēm, meklēt jaunas sadarbības iespējas. Pateicoties neatlaidībai, tev var izdoties piesaistīt nepieciešamos līdzekļus kādas sen lolotas ieceres īstenošanai. Materiālajā plānā svarīgi sabalansēt ieņēmumus ar izdevumiem, atturies no parādsaistībām. Privātā dzīvē uzbangos jauns jūtu vilnis. Ja uz doto brīdi baudi brīva cilvēka statusu, tad zini, ka šomēnes kāda persona tevī var radīt nepārprotamas simpātijas. Galvenais, neminstinies, bet rīkojies, pretējā gadījumā, vēlāk to patiesi nožēlosi.

 • LAUVA 

Vari tikt burtiski apkrauts ar darbiem. Taču tu nevarēsi sūdzēties, jo arīdzan augļi par ieguldītajām pūlēm būs ļoti adekvāti. Lielākais stimuls tavai rosībai, būs domas par iespējamo karjeras izaugsmi. Vienīgi esi uzmanīgs ar pārslodzēm, tās var negatīvi atsaukties uz tavu veselību. Darba vidē būsi kā neformālais līderis, pratīsi saliedēt kolektīvu un uzturēt tajā možu garu. Kontaktējoties ar augstākstāvošajiem, esi nedaudz piezemētāks, neatļaujies lieku! Par naudu šomēnes tev nebūs jāsaspringst, varēsi atļauties palutināt sevi ar kādu lielāku pirkumu. Janvārī uzlabosies attiecības ar atvasītēm. Pavadot laiku kopā ar viņām gūsi daudz pozitīvu emociju. Iespējams, abi ar mīļoto cilvēku pievērsīsieties jaunam hobijam, kas ļaus padarīt savstarpējās attiecības daudz ciešākas. 

 • JAUNAVA 

Par panākumiem darba jomā nevarēsi sūdzēties. Sevišķi, ja būsi atvērtāks pret visa veida novitātēm, nebaidīsies pieņemt jaunus izaicinājumus. Apzinies, ka šomēnes notiekošās pārmaiņas būs tikai uz labu. Vienīgais attiecībās ar kolēģiem var parādīties spriedze, kas ne reizi vien var novest pie konflikta. Nav izslēgts, ka tieši tava attieksme arī būs par cēloni domstarpībām. Lai padarītu situāciju pieņemamāku, esi pretimnākošāks, atturies no sev raksturīgās kritizēšanas un pamācīšanas. Šomēnes der arī atcerēties par atpūtu. Vēlamākas būtu mērenas fiziskas aktivitātes svaigā gaisā. Mājas dzīvē tu vēlēsies būt noteicējs. Mīļotais cilvēks būs pacietīgs, taču, ja kļūsi pārlieku uzstājīgs, no strīdiem neizvairīsies. Attiecībās ar atvasītēm problēmu nebūs.

 • SVARI 

Gads iesāksies ļoti mierīgi. Mēneša pirmajā pusē tu vairāk laika veltīsi privātai dzīvei, mājokļa labiekārtošanai. Risinot darba jautājumus, būsi ļoti nopietns un lietišķs. Tieši pagājušā gadā paveiktais var būt par izšķirošo momentu šī brīža lēmumu pieņemšanā. Iespējams, uzstādīsi sev visai ambiciozu mērķi, kuram būs nepieciešams veltīt daudz laika un arīdzan līdzekļu. Materiālais plāns tev raizes nesagādās, sevišķi janvāra vidus var izcelties ar labiem ienākumiem. Attiecībās ar otro pusīti tev var būt priekšā nopietna izvēle. Iespējams, lietas var skart iespējamo ģimenes pieaugumu. Katrā ziņā saskaņa ar partneri un līdzīgais domu gājiens ļaus pieņemt pareizo lēmumu.

 • SKORPIONS 

Par garlaicību tev nebūs jāsūdzas. Risināsies zīmīgi notikumi gan privātajā jomā, gan darba lietās. Būtiski pievērst pienācīgu uzmanību savai izaugsmei, varbūt ir pienācis laiks paplašināt savas zināšanas, profesionālās iemaņas. Lielu nozīmi panākumos spēlēs pazīšanās ar ietekmīgiem cilvēkiem. Pastiprinātā atbildības sajūta liks ļoti rūpīgi izvērtēt augstākstāvošo piedāvājumus uzņemties papildus saistības. Galvenais, nezaudē pārliecību par savām spējām, ja uzdrošināsies nedaudz vairāk kā ierasts, tas tev var pavērt pilnīgi citas perspektīvas. Romantiskajā frontē būsi gatavs jauniem iekarojumiem. Attiecību jautājumu kārtošanai piemērotāka būs janvāra nogale.

 • STRĒLNIEKS 

Šomēnes tev vajadzēs bruņoties ar pacietību. Rēķinies, ka arī šķietami ikdienišķas un vienkāršas lietas var prasīt daudz vairāk laika un enerģijas. Ja spēsi izturēt šos sava veida pārbaudījumus, tev var parādīties pilnīgi citas iespējams, tu savādāk vari sākt skatīties uz apkārt notiekošo. Arī apkārtējie pratīs saskatīt tevis paveikto, izteikt savu atzinību un novērtējumu. Janvāra sākumā tu vari izjust zināmus materiālos sarežģījumus, taču sākot ar 12. datumu, tu jutīsi, ka lietas sāk virzīties tev vēlamākā gultnē. Parādoties lielākai rocībai, vari nolemt pievērsties sev iecerētajai mājokļa labiekārtošanai, remontam. Attiecībās ar otro pusīti tev nedaudz pietrūks romantiskuma, tomēr savstarpējā saskaņa kopumā būs pat ļoti laba.

 • MEŽĀZIS

Izmanto šo mēnesi, lai īstenotu mērķus, pierādītu profesionalitāti, skaļāk pieteiktu sevi konkurentu vidū. Tieši janvārī tev var nākties pieņemt būtisku lēmumu, kurš kardināli var mainīt tavu ikdienu. Nav izslēgti braucieni, kuri sniegs ļoti krāšņu emociju gammu. Kaut arī pēc dabas esi konservatīvs, tev var nākties pieņemt dažāda veida novitātes, nopietnāk pievērsties sevis izglītošanai. Dažiem zīmes pārstāvjiem var uzlaboties materiālais stāvoklis, pateicoties mantojumam vai prēmijai par labi padarītu darbu. Arī sabiedriskās aktivitātes prasīs savu. Apmeklējot dažāda veida prezentācijas, tu vari iegūt vērtīgus lietišķos kontaktus.

 • ŪDENSVĪRS

Sāc ar to, ka tiec skaidrībā ko vēlies tu, pretējā gadījumā noteikumus var sākt diktēt apkārtējo vēlmes un vajadzības. Tikai tad, kad būsi nospraudis sev skaidru mērķi, lietas sāks virzīties vēlamajā virzienā. Tu lieliski tiksi galā ar saimnieciskajiem un organizatoriskajiem jautājumiem. Šomēnes var atjaunoties attiecības ar kādu izbijušu partneri. Materiālajā plānā nedrīkst ļauties emocijām, visus lēmumus ir kārtīgi jāizsver un tikai tad, jāpieņem galīgā izvēle. Iespējami zināmi tēriņi tuvinieku vajadzībām. Kāds no zīmes pārstāvjiem var nolemt iestūrēt laulības ostā vai kā citādi ievirzīt attiecības ar otro pusīti nopietnākā gultnē. Attiecībās ar atvasītēm svarīgi neuzspiest savu gribu, vairāk laika pavadīt savstarpējās sarunās.

 • ZIVIS 

Gadu iesāksi ļoti enerģiski. Labprāt iesaistīsies jaunos projektos, sevišķi veiksmīgas būs tieši radošas ievirzes aktivitātes. Ar savu azartisko attieksmi spēsi aizraut apkārtējos. Iespējams, tu pievērsīsies labdarībai, veicot ziedojumus vai iesaistoties kādā palīdzības organizācijā kā brīvprātīgais. Ja janvāra pirmajā pusē vairāk būsi tendēts uz ideju ģenerēšanu, tad sākot no padsmitajiem datumiem tu lielāku uzmanību sāksi veltīt biznesa lietām. Pateicoties intuīcijai, tu apzināsies cilvēkus, ar kuriem ir nepieciešams dibināt kontaktus, lai pilnvērtīgāk īstenotu savas ieceres. Mājas dzīvē būsi ļoti gādīgs pret savējiem. Attiecībās ar mīļoto vēlēsies radīt pēc iespējas romantiskāku gaisotni.


Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 324 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 30 Decembrī 2011

Skatīts : 974 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/259742

Birkas : zodiaka, Mežāzis, horoskops, horoskopi

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Klūp tas, kas skrien. Kas lien, tas nepaklūp.
-- Plīnijs

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

 • Visi aktuālie video
 • 5 Oktobrī vēsturē

  Uz kā gatavojat ēst savās mājās?
  Atbildes: 75
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV