21 Janvārī, Trešdiena
IT & zinātne :

VEF izstrādā jaunu radioaparāta prototipu

  • Facebook
  • Izdrukāt
  • Sazināties
  • Saites

IT & zinātne » Tehnoloģijas

Palielināt Samazināt 2 Sep 2010 , 19:35

VEF izstrādā jaunu radioaparāta prototipu

Sakaru līdzekļu ražotājs SIA "VEF un Ko" ("VEF") ieguldījis 23 639 latu jauna radioaparāta prototipa izgatavošanā, uz kura bāzes nākotnē tiks radīts jauns radioaparāts, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "VEF" valdes priekšsēdētājs Vladislavs Meļehovs.

"VEF" 2008.gada beigās izstrādāja projektu "Prototipa izstrāde jaunam radioaparātam, izmantojot vēsturiskās "VEF" radiobūves tradīcijas un dizainu", kas tika iesniegts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā, lai piesaistītu finansiālo atbalstu no Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF). Projektam Latvijas attīstības plāna otrās darbības programmas "Uzņēmējdarbība un inovācijas" apakšaktivitātes "Jaunu produktu un tehnoloģiju izstrāde" ietvaros tika piešķirti 8640 lati.

Projekta ietvaros "VEF" radīja prototipu jaunam "VEF" radioaparātam, pielāgojot jaunākos risinājumus vēsturiskajam "VEF" radiobūves tehnoloģiskajām un dizaina tradīcijām, nodrošinot "VEF" preču zīmes augsto kvalitāti. Projekta rezultāti tiks izmantoti ekskluzīvu radioaparātu ražošanas sākšanai.

Projekta īstenošana tika sākta 2009.gada augustā un pabeigta līdz šā gada 30.jūnijam. Projektā bija iesaistīti uzņēmuma darbinieki ar pieredzi radiobūvē, projekta grupā iekļaujot augsti kvalificētu radioinženieri ar pieredzi starptautiskos inovāciju projektos.

Pēc veco radioaparātu izpētes un analīzes tika izvēlēts optimālais tehniskais risinājums, izstrādāta tehniskā dokumentācija, specifikācijas prototipa izgatavošanai. Tika izgatavoti divi radioaparātu prototipi, kurus izmēģināja, uzlaboja un sertificēja akreditētā iestādē lai varētu pabeigt jaunā radioaparāta dokumentāciju un sagatavošanu ražošanai.

Kā liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA "Lursoft" informācija, "VEF un Ko" apgrozījums pērn bijis 174 482 lati, turpretī 2008.gadā uzņēmums apgrozīja 322 616 latus.

Pērn uzņēmums spējis samazināt zaudējumus. No 16 451 lata zaudējumiem 2008.gadā, pērn "VEF" zaudējumi bija 11 608 lati.

Uzņēmuma pamatkapitāls ir 87 500 lati. 89% uzņēmuma daļu pieder Oļegam Čazovam, bet 11% - Jevgenijam Ļaļinam.

IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 02 Septembrī 2010

Skatīts : 3289 reizes

Avots : http://www2.la.lv/lat/sodienas_zinas/?doc=8479

Birkas : prototipi, prototipu, radiobūves, vef, radio, radioaparāta, radioaparāts, prototipa, radioaparātu

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
  • Latvijas zvaniķe rada īstus brīnumus

  • Patiess stāsts: kas liek sievietei kļūt par mūķeni?

  • Intervija ar Eolikas solistu Daini Dobelnieku

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Apgalvot ko tādu, ko nav iespējams pierādīt likumīgā ceļā, nozīmē apmelot.
-- Bomaršē

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 21 Janvārī vēsturē

    Uz kā gatavojat ēst savās mājās?
    Atbildes: 77

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Tieši jautājumi par attiecībām (2.daļa)

    Esmu tik priecīga, ka pat nespēju izteikt laimi savā sirdī. Burvestības autors, kuru satiku tiešsaistē un kura e-pasta adrese ir (solution.temple@mail.com), man izteica atkalapvienošanās mīlestības burvestību. Un tā patiešām nostrādāja, redzot savu bijušo vīru atgriezušos mājās un atceļot šķiršanos.

    Komentē    helen
    19 Janvārī 2026, 14:11
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV