25 Jūnijā, Sestdiena
Dzīve :

Ziemassvētku dāvanu grozam: Latvijas ražotāju piedāvājums

Dzīve » Māja/Sadzīve

Palielināt Samazināt 14 Dec 2011 , 18:30

Ziemassvētku dāvanu grozam: Latvijas ražotāju piedāvājums

Latvijas ražotāji jau atkal mūs pārsteidz, šķiet, Ziemassvētkiem un gadumijai teju pilnībā ir iespējams sagatavoties un mīļajiem dāvanas sarūpēt no vietējo ražotāju piedāvājuma vien. Te kaut ko savam baudījumam var atrast gan gardēži, gan estēti, gan bērni, gan pieaugušie – ikviens, kas ir savas Latvijas patriots vai vienkārši labu lietu meklētājs. Re, ko mēs pamanījām!

Latviskas sveces. Latviešiem senās zīmes ir kalpojušas kā gaismas devēji, nesēji un sargātāji no ļaunā, tās vienmēr bijušas klāt cilvēka ikdienā, svarīgos darbos un notikumos. Latviešu māksliniece Baiba Linga - Bērziņa senās zīmes ir pārvērtusi svecēs, tādējādi tās kļūst par dubultām gaismas devējām. Svece ir rituāla piederums, ko izmanto visos cilvēkam svarīgos notikumos arī mūsdienās, bet jo īpaši ziemas tumšajos mēnešos. Adventes laikam aktuālākā no piedāvājuma ir svece "Tornis", tai ir 4 degļi, tā gaismu dod aptuveni 10 stundas un ienes mājās īpašu noskaņu.

Cena: 12,00 - 14,00 LVL
Ražotājs: www.latvianlights.lv

Atgādinājums par patiesām vērtībām.
Gluži kā sveiciens no pagātnes, kad ar rokām darinātas lietas un rakstītas vēstules nebija ekskluzīvas, HUGU Lācītis ar savu formu un būtību mums šodienas e-laikmetā atgādina par patiesajām vērtībām – par to, ko cilvēks spēj dot cilvēkam. Šis Latvijā radītais, ar rokām darinātais un mīkstu aitas vilnu pildītais Lācītis nav rotaļlieta. HUGU, kas savā sirdī spēj ierakstīt un saglabāt augstvērtīgu balss ierakstu, ir kā sirsnīgs ietvars visam tam cilvēcīgajam, skaistajam, patiesajam, ko cilvēki spēj dot viens otram. Tikai nedaudz saspiežot Lācīša ķepu, tu vari pateikt patiesu paldies, novēlēt veiksmi vai sniegt sirdsgudru padomu, atzīties mīlestībā, jeb vienkārši iedziedāt mīļākās dziesmas vārdus un HUGU šo vēstījumu saglabās uz mūžu, jebkurā brīdī to atskaņojot kādam, kurš tev ir ļoti svarīgs – mīļotajai, bērnam, vīram, mammai vai skolotājam. Divi vienādu lācīšu nav, tāpēc meklē un atrodi savu!

Cena: 79,00 LVL
Ražotājs: www.hugu.lv. Nopērkams dizaina veikalā "Rija" un modes veikalā "Klase".

Roku siltumam. Gada aukstajos mēnešos īpaši noderīgs aksesuārs ir cimdi, pie tam katram no mums ir savas prasības un vēlmes – kādam patīk klasiski dūrainīši, bet kādam mežģīņaini pirkstaiņi, jo būtisks taču ir ne tikai siltums, bet arī roku labsajūta cimdos. "Muhamors" piedāvā cimdus dažādām rociņām.

Cena: 12,00 - 16,00 LVL
Ražotājs: www.muhamors.lv

Stilīgas cepures. "Uniq" cepures ir adītas ar rokām, tās var iegādāties jau gatavas vai arī mājas lapā www.uniqcepures.lv, sadaļā "darbnīca", ir iespēja uzkonstruēt savu unikālo cepuri, izvēlēties izmēru un izdarīt pasūtījumu. Pasūtījums tiek izpildīts aptuveni 4 dienu laikā.

Cena: 11.00 - 14.00 LVL atkarībā no modeļa
Ražotājs: www.uniqcepures.lv

Cepures alternatīva. Ir cilvēki, kuri neatzīst cepures. Bet daļai no viņiem pieņemamas šķiet kapuces. Un ja vēl kapuce ir kā atsevišķs, stilīgs apģērba gabals, tad vienaldzīgam palikt nudien ir grūti. Lai sals nekniebtu ausīs, tās sargās adītas "Muhamora" kapuces, bet garāmgājējiem liks atskatīties uz laimīgajiem valkātājiem.

Cena: 23,00 LVL
Ražotājs: www.muhamors.lv

Šokolāde uz ādas. Šokolāde jau krietnu laiku darbojas plaši, nu tā tiek ne tikai vēderpriekam, bet arī ādas lutināšanai. Šokolādes skrubji un kakao sviesti no "Mai – Šoko" ir pilnīgi dabīgi, Latvijā ražoti ādas kopšanas līdzekļi, kuros šokolāde ir nevis kā piedeva, bet gan pamata izejviela. Ziemsvētku laikā cilvēki visvairāk iecienījuši "Svētku skrubi", kurā blakus šokolādei iekārtojušās arī apelsīnu miziņas un krustnagliņas, piešķirot skrubim neatvairāmu svētku smaržu.

Cena: 4,30 LVL
Ražotājs: www.mai-soko.lv

Rotas ar spēku. Jau izsenis skaidrs, ka katrai rotaslietai, ko nēsājam, piemīt savs noteikts spēks un enerģija, jo īpaši tad, ja rotās ir ieliktas kādas īpašas zīmes. "3 Wind Knots" rotās ir iekalta zīme, rotas ir unikālas un tapšanas process ir īpašs. Domājot labas domas, jau gatavā rotā tiek iekalta zīme un pēc tam tā vairs netiek apstrādāta. Katra rota ir citādāka, nav divu vienādu, ikvienai ir sava dvēselīte un stāsts. Tas ir tik vienkārši, iedomājies vēlēšanos, apliec rotu un drīz, pavisam drīz Tava vēlēšanās piepildīsies. Dzīvības zīme ir spēcīga aizsardzības zīme, kas dod spēku vārgajiem, dziedē slimības un stiprina savienības.

Cena: 12,00 LVL
Ražotājs: www.3windknots.com

Eglīte, kas izdzīvo. Noteikti ne viens vien zaļi domājošs cilvēks pēc Ziemassvētkiem ir sajutis kādu sāpi brīdī, kad nokaltusī un birstošā eglīte ir jāizmet atkritumos. Varbūt sirdsmieru dos eglīte, kas aug podiņā un pēc svētkiem ir stādāma ārā, lai savu dzīvi turpinātu? Ziemassvētkos aizvien populārāk kļūst rotāt podā audzētas egles. Veikalu tīklā "K – Rauta" Latvijā audzētās egles podos būs nopērkamas no novembra vidus. Piedāvājumā iekļautas Sudrabegles, Serbijas egles, Ķīnas skarbegles, Balzama baltegles.

Cena: atkarībā no augstuma, no 9,90 LVL
Nopērkamas: "K – Rauta" veikalos

Trifeles mēdz būt dažādas. Ziemassvētki ir visīstākais saldumu laiks, kad rūķi gatavo paciņas ne tikai bērniem. Sajust uz mēles kūstošu un aromātisku trifeli – tie ir svētki ne tikai decembrī, taču tieši decembrī ražotāji īpaši piedomā par izskatīgu gardumu noformējumu un saturu. SIA "Pure Chocolate" piedāvā dažādas Ziemassvētku trifeļu kolekcijas, piemēram, 12 dažādu trifeļu kasti svētku iesaiņojumā, kurā paslēpušās ābolu – kanēļa, kalvadosas, zaļās tējas, marakujas, tiramisu, maskarpones – aveņu, karameļu, ķiršu, zabaglione, apelsīnu, plūmju un vaniļas-mango trifeles. Kura no tām ir visgardākā?

Cena: 9,50 LVL
Ražotājs: SIA "Pure Chocolate"

Eņģeļu klātbūtne. Ziemassvētkos eņģeļi nolaižoties vistuvāk zemei, iespējams, tieši tāpēc mums tos Ziemassvētkos gribas ienest arī interjerā, iekārt eglītē, uzzīmēt un sajust tepat blakus. No balta lina auduma izgatavots un ar stikla pērlītēm rotāts sniegbalts eņģelis tā vien rosinās skatieniem uzturēties savā tuvumā.

Cena: 2,80 LVL
Ražotājs: www.la-vender.lv

Smaržīgs eglīšu rotājums. Jā, jā, tie ir ne tikai skaisti un interesanti, bet arī smaržo! Smaržīga bumbiņa, kas pildīta ar aromātisku kaltētu lavandu, rotāta ar stikla pērlītēm un lavandu, protams, ir 100% roku darbs un ansamblī ar egļu skujām, tā svētkos telpas iesmaržinās burvīgi.

Cena: 1,35 LVL
Ražotājs: www.la-vender.lv

Istabas zābaciņi. Arī aukstās telpās ir patīkami saglabāt eleganci un justies skaistai. Labs palīgs tajā varētu būs "KusKus" auduma zābaciņi ar ābolīšiem vai no lina. Tie ir silti, rokām darināti mājas zābaciņi, kas šūti izmantojot dabīgus materiālus – virsaudums ir kokvilna, odere – kokvilna, pildījums veidots no vilnas, bet zole no dabīgas ādas. Savukārt lina zābaciņi lepojas ar lina virsaudumu. Zābaciņus iespējams iegādāties ar vai bez aksesuāra (tas ir noņemams).

Cena: 15,99 LVL
Ražotājs: www.kuskusstore.com

Tikai pieaugušajiem! AS "Latvijas Balzams" rosina šogad pamēģināt jau pārbaudītas vērtības, taču piešķirot tām jaunas garšas nianses. AS "Latvijas Balzams" svētku laikam piedāvā īpašu kokteili, kas ir uzņēmuma speciālistu jaunatklājums. Kokteilī apvienoti divi starptautiski atzīti dzērieni – "Rīgas Melnais balzams upeņu" un "Rīgas šampanietis", veidojot ideālu garšas saspēli. Kokteiļa pagatavošanai nepieciešama 1 daļa upeņu balzama un 4 daļas šampanieša brut vai oriģinālā.

Cena: 0,5 l; 6,49 LVL ("Latvijas balzams" veikalos)
Ražotājs: AS "Latvijas Balzams"

Mans Dzimtas Koks. Latvijas radošās industrijas uzņēmums "AG.GI mondo" piedāvā ģimenisku dāvanu – palīgmateriālu bērna dzimtas koka izveidei "Mans Dzimtas Koks". Kopīga dzimtas koka veidošana ir veids, kā mēs – pieaugušie – varam saviem bērniem nodot tālāk ģimenes piederības sajūtu, iemācīt viņiem lepoties ar savu izcelsmi, valsti, senčiem. Ļoti atbilstoša dāvana arī svešumā dzīvojošiem latviešu bērniņiem!

Izmantojot šo palīgmateriālu, bērni paši var aktīvi piedalīties savas ģimenes/dzimtas vēstures veidošanas procesā. Spēle piemērota gan 3-6 gadus vecu bērnu rotaļai kopā ar vecākiem, gan arī 7-12 gadus veciem skolēniem, kuri veic savas ģimenes vēstures izpēti sociālo zinību stundās. Katrs komplekts vienlaicīgi tiek piedāvāta trīs valodās – latviešu, krievu un angļu.

Katrs komplekts vienlaicīgi izmantojams arī izglītības iestādēs, lai izveidotu attiecīgās grupiņas "Mūsu grupas koks" vai klases "Mūsu klases koks" draudzības stiprināšanai. Spēles iepakojuma izmēri: 255 x 505 x 32 mm; kaste glīti ievalcēta – ļoti piemērota dāvināšanai!

Iegādājams visos grāmatu veikalos, spēļu veikalā "Ludo", lielveikalos PRISMA, bērnu preču veikalos "Lāčuks", "Bembi", "Maijiņa" u.c., kā arī par ražotāju cenām pie tā izstrādātāja SIA "AG.GI mondo".

Cena: 8 - 10 LVL
Ražotājs: www.myfamilytree.lv, "AG.GI mondo"

Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 859 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 14 Decembrī 2011

Skatīts : 2579 reizes

Avots : http://www.svetkulaiks.lv/lv/articles/view/27/3307

Birkas : Ziemassvētkiem, ziemassvētku, ražotāji, gadumijai, Dāvanu, dāvanas, ražotāju

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • Piedāvā pārzīmēt Eiropas karti

 • Jānis Pujats: Galvenais ir tikt debesīs

 • Neskatoties uz krīzi, aktīvi pērk šašliku un alu

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Ja Dievs eksistē, tad ateisms viņam ir jāšķiet par mazāk aizvainojošu, nekā reliģija.
-- Gonkūri

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

 • Visi aktuālie video
 • 25 Jūnijā vēsturē

  Vai jūtaties droši par savu darbavietu?
  Atbildes: 56
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV