17 Janvārī, Sestdiena

Modes skate zem ūdens

Galerijas » Sievietēm

Palielināt Samazināt 24 Aug 2010 , 07:29
Citas bildes šajā galerijā

IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar portālu

Ievietots : 24 Augustā 2010

Skatīts : 1339 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/sieviete/articles/212219/galery/1/article

Birkas : SCHINDLER’S, Seulā, skati, zemūdens, modes, Skate, ūdens, dizainers, Schizofrantik, Korejas

(Balsu nav)
Portāls iesaka
  • Ušakovs ielīgo Jāņus Zāļu tirgū Doma laukumā

  • Vērienīgs ugunsgrēks vilcienu stacijā Turcijā

  • Nordea Rīgas maratons

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Daba uzstāj, lai cilvēks nomodā būdams laiku pa laikam aizmirstos; šeit arī sakņojas tabakas smēķēšanas, reibinošo dzērienu un opija lietošanas paradumi.
-- Gēte

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 17 Janvārī vēsturē

    Cik daudz naudas mēnesī tērējat mobilā telefona sarunām?
    Atbildes: 75

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Tieši jautājumi par attiecībām (1.daļa)

    Es nekad īsti neticu, ka jebkad varēšu atgūt savu vīru. Ar tempļa atkalapvienošanās risinājumu mīlestības burvestība atkal ir atjaunojusi mieru. Priecājos būt jūsu liecību lapā, lai dalītos savā laimē. Sazinieties ar viņu un dalieties savā liecībā. Sazinieties ar viņu, rakstot uz šo e-pastu ((egbedietakuta@gmail.com.)) vai rakstot viņam WhatsApp, zvanot uz šo tālruņa numuru +1(659)2027218

    Komentē    Seoyun Allis
    27 Novembrī 2025, 06:04
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV