8 Augustā , Pirmdiena
Vīriešiem :

Vīriešu izskata trūkumi sieviešu acīs

Vīriešiem » Stils

Palielināt Samazināt 12 Mai 2011 , 07:50

Vīriešu izskata trūkumi sieviešu acīs

Lai iestātos sociālais taisnīgums un vēl pelēkajā pavasara gaidīšanas laikā varētu sasildīt sirdi, iepilinot darvas pilienu „ienaidnieka” medus mucā, šodien ļauni patīksmināsimies par vīriešu izskata trūkumiem.

Uzreiz jāpiebilst, ka lai spēles „cita acī skabargu redz, bet savējā baļķi nē” noteikumi būtu pavisam godīgi, vīriešus pirms „apriešanas” vajadzētu tomēr iedalīt divās kategorijās – vieni ir tie, kas tiek aprūpēti, uzpasēti un apčubināti sievas, draudzenes vai mammas personā, bet otri pa dzīvi sitas pašu spēkiem, tāpēc otrajiem dosim nelielas atlaides.

Tātad, vientuļš vīrietis vulgaris (parastais). Pilnīgi iegājis sevī vai pievērsies lietām, kas svarīgākas par paša ārējo izskatu, apģērbam pievērš tikai tik lielu uzmanību, lai ziemā nesaltu un vasarā nebūtu pārāk karsti. Tradicionāli ir pat nostiprinājies uzskats, ka par vīrieša izskatu ir jārūpējas sievai vai mātei, tādējādi sieviete pati šajā sadaļā vīrieti ir padarījusi par mazu un bezatbildīgu bērnu. Gadījumā, ja „tradicionāli” audzinātais vīrietis paliek bez aprūpētājas, viņš lieki sevi neapgrūtina, tāpēc ģērbj un kopj sevi inerces vadīts vai savas saprašanas robežās. Skaisti ir tad, ja vīrieša saprašana ir pietiekama un viņš sevi aprūpē vienlīdz nopietni kā sievietes. Par laimi, mūsdienās ir daudz vīriešu, kas sevi kopj un apģērbj tā, ka viņu izskats atstāj par vīrieti ļoti labu iespaidu. Taču inerces vadīto vīrieti aplūkojot vidējai statistiskai vientuļai sievietei jau ir plāns kā viņu nomazgāt, noskūt, pabarot, safrizēt, iesmaržināt un apģērbt. Šo vīriešu kategoriju uzskatīsim par vienkārši vēl nenobučoto vardi no pasakas, un tā kā „guļošu nesit”, ķersimies uzreiz klāt medusmaizei, respektīvi, vīrietim, par kuru kāds rūpējas vai arī viņš izskatās tā, it kā par viņu kāds rūpētos.

Tāpat kā sievietes, arī vīrieši nedrīkst palaisties slinkumā un kultivēt nevīžību.Agrita, 50 gadi, kasiere: „Vīrietim nedrīkst būt gari mati. Es domāju tos gadījumus, kad ir aizkavējies gājiens pie friziera. Ja šādi labi noauguši mati vēl iemanās ziemā vai vasarā līst ārā no cepures, nu tas ir kas īpaši atbaidošs. Un tad vēl blaugznas uz pleciem. Īpaši izteiksmīgi tās izskatās uz melnas žaketes. Vai tad Hedenšolders reklāma nav redzēta?”.

Gunta, 41 gads, attiecību speciāliste: „Zobi! Slikti zobi, vai to iztrūkums vispār. Smirdīga elpa. Ja ir lieks svars komplektā ar nošļukušām biksēm, tā, ka redzama tā vieta, kur mugura saplīsusi No šī lūdzu neizdarīt secinājumus, ka ar tādiem esmu satikusies, lai gan tā tas tomēr ir.”.

Baiba, 34 gadi, konsultante: „Man šausmīgi riebjas netīri mati. Es tādus vīriešus saucu par sviestagalvām. Nepatīk nekoptas rokas, kad ienadži ir saplaisājuši un uzauguši pusnagam. Negludināti, netīri pelēki samazgāti krekli, cauras vai „smaidošas” kurpes automātiski ieskaita vīrieti neveiksminieku rindās. Neapgriezti kāju nagi, citreiz pat tādi pārragojušies, kā kapļi, vai neērtu apavu nospiesti zili. Traģiski. Sabiedrībai to nedrīkst rādīt. Briesmīgi ir arī tad, ja vīrietis ne pārāk augstu vērtē ķermeņa kultūru un pirms seksa neuzskata par pašsaprotamu kaut vai apmazgāšanos. Un, ja vēl mēģina tādu visu dienu čurājušu krāniņu neuzkrītoši iemānīt man mutē, tas vispār ir bezkaunības un necieņas pret sievieti kalngals. Diez kā viņam patiktu laizīt „zvejniekciemu””.

Interesanti, ka auguma aprises vīriešiem tiek izpētītas vēl vairāk kā sievietēm un netiek piedota neviena pārmērība.Nelda, 44 gadi, ekonomiste: „Man konkrēti riebjas un kaitina ļoti tievi, vārgas miesasbūves vīrieši. Ja daba nav apveltījusi vīrieti ar augumu, tad būtu jāpadomā un jāatrod kādas fiziskās aktivitātes, lai kaut nedaudz uzlabotos formas. Uzskatu, ka nemaz nevajag sporta zāli meklēt un ieguldīt lielas naudas kaut kādos uztura bagātinātājos, vienkārši ir jāatrod sev piemērotas fiziskās aktivitātes un pie regulāras slodzes tad arī var panākt vīrišķīgāku ķermeņa izskatu. Otra pretīgā lieta ir neskūtas paduses. Lai jau vēl ir citas ķermeņa vietas, kur apmatojums arī varētu nebūt, bet padusēs tam nav jābūt nekādā gadījumā.”

Katrīna, 30 gadi, žurnāliste: „Skatoties uz resnu vīrieti, vienmēr iedomāju par to, kad viņš pēdējo reizi ir redzējis savu krāniņu bez spoguļa palīdzības. Man gan vienreiz ir bijis sekss ar vīrieti, kuram ir alusvēders. Jāatzīst, ka atkārtot to negribējās, jo ķermeņa apjomi ierobežo kustību brīvību un kaut vai apķert tādu vīrieti ir grūti. Skaistums tomēr nenāk tikai „no iekšām””.

Varbūt līdz šim nebiji par to domājusi, tomēr, ir sievietes, kurām lietišķās etiķetes un ģērbšanās stila kļūdas vīrieša garderobē var sacelt pamatīgu vētru tējas glāzē.

Anda, 30 gadi, juriste: „Tracina, ka vīrieši neprot nēsāt uzvalku. Manuprāt, ja reiz velk uzvalku, tad tas liecina par viņa darbošanos lietišķā vai biznesa vidē – tātad vīrietis ir vairāk vai mazāk skolots un viņa statuss prasa noteiktu uzvedību. Ja vīrietis ikdienā nēsājot uzvalku nevar apgūt niecīgas teorētiskas zināšanas lietišķajā etiķetē un staigā aizpogājot visas pogas kā zaldāts (!!!), tad jāvelk t-krekls – tam nav pogu! Vēl jauks žests – sabāzt rokas uzvalka bikšu kabatās, vai turēt pildspalvu ārējā krūšu kabatā. Tas tracina, jo izskatās, ka pērtiķis no zoodārza būtu ietērps cilvēku drēbēs. Esmu novērojusi, ka kungs no mazpilsētas, kurš reizi gadā atbrauc uz teātri Rīgā, nez kādēļ šīs nianses zina un savai dāmai kaunu nedara, pat neskatoties uz to, ka viņa foto neliks uz smalku žurnālu vākiem.”

Džineta, 34 gadi, referente ministrijā: „Nepatīk, ka neprot izvēlēties zeķes. Pie melnām kurpēm un biksēm nav jāvelk gaiši brūnas zeķes... un nav jāsēž tā sakrustojot kājas, ka virs šīm nepiemērotajām zeķēm vēl atklājas bālās un spalvainās kājas! Ja patīk tā sēdēt, tad ir jānēsā atbilstoša garuma zeķes. Un vēl par zeķēm runājot - nepatīk, ja tās velk vaļējās kurpēs. Vīrietis iešļūcenēs vai sandalēs un šortos ar zeķēm nudien nerada patīkamu iespaidu. Tāpat riebjas, ka no nošļukušajām biksēm lien ārā apakšbikses. Ja vēl tā būtu centimetru plata apmale – bet nē!!! Džinsi tiek nēsāti tā, ka staklis beidzas ceļgalu rajonā, attiecīgi jostasvieta ir zemāk par dibena vidusdaļu. Bet kādēļ visiem apkārtējiem jāskatās uz ne pirmā svaiguma apakšbiksēm ar nomazgātu un izbalējušu ābolīšu rakstu? Un diemžēl ar to grēko sen jau no pusaudžu vecuma izauguši vīrieši”.

Eva, 32 gadi, uzņēmēja: „Mani tracina pārāk uzpucēti, kopti vīrieši. Viņš ir nosauļojies, matus taisno ar matu pannu, viņam ir novaksētas visas vietas, nopulēti nagi, pie stilista veidotas uzacis, uz rokas milzīga rokassoma, mugurā kaut kas ultramoderns, man nesaprotams. Manuprāt, tāds vīrietis nemaz neprot priecāties un jūsmot par sievietes skaistumu, bet domā tikai par sevi. Es pat teiktu, ka tas ir skumji. Savā guļamistabā tādu vīrieti es neredzu. Neuzbudina. Tāpat arī man nepatīk vīrieši ar gariem matiem vai balinātām šķipsnām. Esmu novērojusi, ka šis niķis vīriešiem piemetas ap 40 gadu vecumu un manā skatījumā liecina par vecuma marasmu, nevis mēģinājumu  atgriezties jaunībā. ”

Bet sievietes mēdz būt arī samērā pieticīgas vai vienkārši saprātīgas un spēj redzēt vīrieša labo sirdi arī aiz maldinošās jau otro gadu uz vēdera caurās vestes.


Maija, 29 gadi, pasniedzēja: „Godīgi sakot, mani šis jautājums maz interesē, jo neesmu baigā ārējā izskata pētniece. Man vienīgais - lai cilvēkam ir tīri nagi! Te nav runa par darbā sastrādātām rokām, pret kurām izjūtu cieņu, bet vienkārši tīriem  nagiem...ciest nevaru, ka cilvēks uztaisās uz tip-top, bet nagi melni!”

Ināra, 56 gadi, priekšniece: „Domāju, ka tā ir sievietes darīšana sakopt savu vīrieti. Sievai ir jādomā par vīra krekliem, izbuktētām biksēm un citām lietām, jo skaties kā gribi, kopā ar vīrieti jau vērtēs arī mani. Tāpēc es pirms katras iziešanas no mājas vēlreiz pārgludinu jau izgludinātos kreklus un jūtos mierīga, ka ar manu vīrieti viss ir vislabākajā kārtībā. Un man nav jādomā par to, kas mani viņā tracinātu. Kādu to veci pašas sev blakus uztaisām un pieļaujam, tāds viņš arī ir. Ja māte savu dēlu nav pienācīgi audzinājusi un izkopusi viņā ģērbšanās un ķermeņa kultūru, tad audzināšanas darbu pārņem tā sieviete, kas tādu „nekādu” vīrieti ir atzinusi sev par labu esam, un tad jau viņai arī vairs nav nekādu morālu tiesību pārmest nevīžību vai neizdarību. Nu, paslavē viņu kādreiz, kad pašam nejauši vai ar piedomāšanu izdodas sakombinēt cienījamu tērpu. Pati redzēsi – nākamreiz jau viņš gribēs censties. Taču ja tam nav pacietības, tad arī nebrīnies, ka viss jādara pašai.”

Bieži mēs pašas sievietes pieļaujam, ka vīrieši mūsu klātbūtnē ir nekopti. Ja mūs tas neapmierini, par to ir jāinformē otra puse, taču nedrīkst to darīt kā mamma, jo uz mammas aizrādījumiem jebkurš parasti cenšas reaģēt ar spītīgu turēšanos pretī vai automātisku pakļaušanos bez domāšanas. Iespējams, ka cilvēks pats neapzinās, ka viņa sviedri ir „elpu aizraujoši” un aromāts no mutes sen sūta sveicienus higiēnistam. Bezkaislīga informēšana atvieglos dzīvi kā vienam, tā otram.

Arī audzinot dēlus nedrīkst no prāta izlaist, ka veselīga ģērbšanās un ķermeņa kultūras ieaudzināšana,

  nevis domāšana un rīkošanās viņa vietā, ir mazā vīrieša paša interesēs.

Ja vīrietis ir paviršs un nedaudz apputējis, viņu uzskata par neveiksminieku vai nevīžīgas sievas laulāto draugu, bet tad, ja vīrieša izskats liek sievietei aizdomāties, kurš no viņiem vannas istabā ir pavadījis vairāk laika, zaudējuma gadījumā sieviete visticamāk kopto bikšaini ieskaitīs geju rindās. Īsāk sakot - padod tik paēdušai sievietei vīrieti, gan jau viņa pati atradīs, kur piesieties. Dažkārt arī pamatoti.

Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 694 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 12 Maijā 2011

Skatīts : 2084 reizes

Avots : http://www.tvnet.lv/sievietem/dzive/377175-viriesu_izskata_trukumi_sieviesu_acis

Birkas : vīriešu, izskatu, vīriešus, izskata, nevīžību, kopj, trūkumi, sieviešu, vīrietis, trūkumiem

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Pat visiecietīgākie cilvēki nenoliegs, ka tiesnešiem ir tiesības vajāt tos, kas pieturas pie ateisma, pat notiesāt tos uz nāvi, ja nav citas iespējas, kā no viņiem atpestīt sabiedrību.
-- Sāds

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

  • Visi aktuālie video
  • 8 Augustā vēsturē

    Vai Jums ir problēmas ar kredītsaistībām?
    Atbildes: 41
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV