27 Janvārī, Piektdiena
Dzīve :

Tavs horoskops jūnijam

 • Facebook
 • Izdrukāt
 • Sazināties
 • Saites

Dzīve » Mistika

Palielināt Samazināt 27 Mai 2011 , 07:54

Tavs horoskops jūnijam

Šī mēneša jubilāriem Dvīņiem šis mēnesis paskries garām ļoti ātri - aktīvi darbojoties, iesaistoties dažādos pasākumos un uzņemoties daudzus pienākumus. Bet kā citām zīmēm? Vai tām arī laiks paies vienā skriešanā? Vai tomēr varēs laiski atpūsties?

Veiksmīgs mēnesis dažādās jomās. Pirmkārt jau pieaugs tava pašpārliecinātība, kas ļaus mērķtiecīgāk darboties, sasniegt nospraustos mērķus. Alksi jaunu iespaidu, varbūt apceļosi svešas zemes vai apmeklēsi kādus seminārus. Daiļā dzimuma pārstāves pārsteigs apkārtējos ar savu izskatu, seksapīlu. Savukārt ģimenes cilvēkiem lielāku uzmanību būtu jāpievērš bērna izglītībai. Mēneša nogalē aktīvi pievērsīsies fiziskām nodarbēm, aizrausies ar tūrismu un braukāsi ar riteni. Tiem, kas sirgst ar hroniskām veselības kaitēm nāksies meklēt jaunas alternatīvas metodes pašsajūtas uzlabošanai.

 • VĒRSIS

Būsi nolēmis atpūsties un dosies atvaļinājumā. Labs laiks, lai satiktu sen neredzētus draugus, pabaudītu dzīvi. Lielu uzmanību pievērsīsi attiecību sfērai, tev nebūs vienaldzīgi ko citi par tevi domā. Centīsies ar kādu salīgt mieru, atzīsi savas pieļautās kļūdas. Diemžēl ne visiem zīmes pārstāvjiem būs lemts izklaidēties un atpūsties, jo kādam ir arī jāstrādā. Neskumsti pārāk, jo īstenībā šis ir labs laiks arī darba jautājumu kārtošanai, karjeras pilnveidošanai. Privātajā plānā tevi visvairāk interesēs komforta radīšana dzīvesvietā. Vari iegādāties jaunu interjeru.

 • DVĪŅI 

Mēnesis aizskries vēja spārniem. Tu aktīvi iesaistīsies dažādās sabiedriskajās aktivitātēs gan darbā, gan ārpus tā. Iespējams, organizēsi Līgo svētku pasākumu darba vietā vai kādu tūrisma braucienu kolēģiem. Daudz laika, enerģijas tērēsi tuvinieku, kolēģu problēmu risināšanai un beigās sapratīsi, ka netiec galā ar saviem pienākumiem. Vienīgi mīļotais cilvēks ar izpratni raudzīsies uz tavu aizņemtību un nepārmetīs, ka vakaros vēlu nāc mājās. Izrādīsies, ka apkārtējie nav tik atsaucīgi kā tu un nebūt nesteidzas tev palīgā. Jebkurā gadījumā laiks piemērotāks, lai pabeigtu iesākto nevis ķertos klāt jaunām lietām. Emociju iespaidā pie stūres nesēdies!

 • VĒZIS

Līdz Jāņiem nāksies kārtīgi pasvīst darba frontē. Iespējams daudzas lietas, ko uzsāksi nenesīs cerēto rezultātu un nāksies atkal visu sākt no gala. Būsi samērā emocionāli noskaņots, kas gan nav nekas neparasts pirms dzimšanas dienas laikā. Gados jaunākajiem zīmes pārstāvjiem lielu uzmanību prasīs izglītības jautājumu risināšana. Pagaidām vēl nekādi neizjutīsi, ka atnākusi vasara, jo būsi aizņemts un ne pārāk labā omā. Sieviešu kārtas pārstāves izmēģinās kādu jaunu diētu vai ķersies pie sporta nodarbībām, lai uzlabotu figūru. Pastāv iespēja iegūt jaunus paziņas, ja dosies tālākā ceļā.

 • LAUVA 

Aktīvs mēnesis tiem, kas saistīti ar izklaides, ēdināšanas jomu. Tomēr arī pārējie Lauvas vismaz Līgo svētku laikā aizrausies ar viesmīlību un organizēs pasākumus. Darbā var iznākt saskarties ar konkurentu negodīgo rīcību un tava taisnības mīlestība būs ļoti aizskarta. Tomēr kopumā tavs cīņas gars būs noplacis, jo vairāk sapņosi par atpūtu un nevēlēsies strādāt. Mājās uzvedīsies samērā neatkarīgi, nevēlēsies saskaņot savu rīcību ar apkārtējiem, kas izsauks lielu sašutumu. Atklāsi sevī īstu gardēdi, daudz uzmanības veltīsi tieši ēdiena pagatavošanai. Pārmērīga alkohola lietošana var radīt veselības problēmas.

 • JAUNAVA 

Esi pēc iespējas piesardzīgāks izvēloties sadarbības partnerus un draugus. Varbūt kāds gribēs aptraipīt tavu labo vārdu vai piesavināties tavas idejas. Arī pret jauniem darījumiem izturies rezervēti. Centies svētku laiku pavadīt ģimenes lokā, lai pēc tam nebūtu jānoklausās viņu pārmetumos. No laulības saitēm brīvajiem nav izslēgta romantiska iepazīšanās. Laiks nav pārāk piemērots tāliem braucieniem, tev labāk klāsies vidē, kuru pārzini. Neatsakies no draugu piedāvājuma apmeklēt pirti, jo ūdens procedūras nāks par labu tavai veselībai. Tavus šī mēneša plānus galvenokārt ietekmēs materiālā situācija.

 • SVARI

Dzīve piedāvās dažādas iespējas kā izpausties. Vieni aktīvi iesaistīsies darba lietās, kamēr citi tikpat braši baudīs dzīvi un atpūtīsies. Iespējams, nolemsi apgūt kādas jaunas iemaņas un apmeklēsi kursus, semināru. Piedāvājumu, interešu būs daudz, bet laika maz, tāpēc nebūs viegli pieņemt lēmumu, kam veltīt uzmanību. Līgo vakars paies romantiskās noskaņās, šogad pilnīgi noteikti būsi nolēmis doties papardes zieda meklējumos. Tev ļoti nepatiks kāda cilvēka kritika. Jūnija nogalē, varbūt pat izvairīsies no tikšanās ar viņu. Iespējams, nedaudz pārtērēsi enerģiju, līdz ar ko veselības stāvoklis pasliktināsies.

 • SKORPIONS

Būsi ļoti darbspējīgs, centīsies it visur pielikt savu roku vai sniegsi padomus pat, ja neviens tevi nelūgs. Prātīgāk darīsi, ja lielāko uzmanību veltīsi ģimenes dzīvei, jo to tuvinieki vismaz pratīs novērtēt. Vispār attiecības mājās veidosies viegli. Aktīvs laiks tiem, kas aizraujas ar ūdens tūrismu, pastāv iespējas vinnēt kādos mačos. Varbūt arī svētku laiku pavadīsi tuvāk dabai, kādā pārgājienā. Pamaini mazliet savu ēdienkarti un pacenties izslēgt no tās gaļas ēdienus vismaz uz laiku. Mēneša nogalē var atklāties kāds nepadarīts darbs, kas liks steidzīgi rīkoties un labot pieļautās kļūdas.

 • STRĒLNIEKS

Tavā dzīvē pēkšņi viss var sagriezties kājām gaisā. Iespējams, nāksies pielāgoties negaidītiem apstākļiem, pavadīt laiku kopā ar pilnīgi atšķirīgiem cilvēkiem kā ierasts. Pat ja sākumā tev šķitīs, ka esi nonācis krustcelēs, tomēr ar laiku spēsi saprast, ka viss notiekošais tev nācis tikai par labu. Šī brīža lēmumi var iespaidot tavus turpmākos dzīves gadus, tāpēc katru soli pārdomā kārtīgi. Saskarsmē ar draugiem un tuviniekiem centies iziet uz kompromisu, pat ja zini, ka taisnība ir tavā pusē. Veiksmīgs laiks, lai uzsāktu kādu skaistumkopšanas kūri. Jāņus nolemsi pavadīt jautrā kompānijā cenšoties piekopt vismaz dažas šo svētku tradīcijas.

 • MEŽĀZIS

Kļūsi pašpārliecinātāks un vairāk ticēsi saviem spēkiem, darba lietas veiksmīgi ritēs uz priekšu un par brīnumu nesagādās tev raizes. Būsi labā fiziskajā, arī garīgajā formā. Nav izslēgts, ka negaidīti parādīsies iespēja papildus uzlabot savu materiālo stāvokli. Neatsaki palīdzīgu roku draugam, jo var pienākt brīdis, kad varat būt mainītās lomās. Līgo svētkus noteikti pavadīsi ģimenes lokā piekopjot tautas tradīcijas, neaizmirsīsi arī par papardes zieda meklējumiem. Tiem, kas nesen atraduši savas otrās pusītes šis laiks būs īpaši romantisks un kaisles pilns. Jūnijā pievērsīsi daudz uzmanību ar veselību saistītajiem jautājumiem.

 • ŪDENSVĪRS

Vēlēsies krasas pārmaiņas ikdienas dzīvē, vari kļūt pārlieku nemierīgs un pat stresains. Patiks atrasties vienā kompānijā ar līdzīgi domājošajiem. Varbūt aizpildi brīvo laiku paplašinot savu redzesloku, uzsāc kādus agrāk ieinteresējušus kursus. Radošajiem zīmes pārstāvjiem īpaši veiksmīga mēneša otrā puse. Būs svarīgi spēt uztvert informāciju, lai vēlāk to veiksmīgi varētu izmantot savā labā. Nozīmīgi būs partnerattiecību jautājumi, iespējams kāds Ūdensvīrs ar savu otro pusīti nolems iestūrēt laulības ostā. Katrā ziņā tev patiks uzņemt viesus, organizēt dažādus pasākumus.

 • ZIVIS

Šomēnes viennozīmīgi būsi uzmanības centrā jebkurā kompānijā vai pasākumā, varētu pat teikt, ka nespēsi vien atkauties no pielūdzējiem, faniem. Kādam vari kļūt par piemēru, autoritāti tieši savā spilgtā un oriģinālā tēla dēļ. Attiecības ar pretējo dzimumu veidosies īpaši veiksmīgi. Ja liktenis pamet tev darba iespējas ārpus dzimtenes robežām, piekrīti nevilcinoties, jo veiksme stāvēs tavā pusē. Nav izslēgts, ka negaidīti tev parādīsies pat vairāki darba piedāvājumi, par kuriem nekādi nespēsi izšķirties. Uzticies savai intuīcijai, tā tevi aizvedīs pa pareizo ceļu pretī laimei. Pavadi vairāk laiku kopā ar tuviniekiem, ģimenes locekļiem.


IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 27 Maijā 2011

Skatīts : 1502 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/239207

Birkas : zīmēm, zodiaka, horoskops, jūnijam, horoskopa, zodiaks

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • Kas jāzina, dodoties pirmajā kruīza braucienā

 • «Vella kalpus» uz lielā ekrāna tik drīz neredzēt

 • Laimes terapija

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Visi smaidiņi
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Kas bieži atkārtojas, kļūst garlaikojošs un nogurdinošs.
-- Bualo

Cilvēki sajūsmā par "Midsomeras slepkavības" Bārnabija uzrunu latviešiem

 • Visi aktuālie video
 • 27 Janvārī vēsturē

  Vai uzskatāt, ka klimata pārmaiņas var reāli apdraudēt Latviju?
  Atbildes: 49

  „Lai karš beigtos, Krievijai tas jāzaudē,” Davosas forumā teicis Vācijas kanclers Olafs Šolcs, „tāpēc mēs piegādāsim Ukrainai bruņojumu ciešā komunikācijā ar mūsu partneriem.” Šķiet, viens no cerīgākajiem paziņojumiem. Šodien Vācijā acīmredzot tiks apstiprināts jauns aizsardzības ministrs – Boriss Pistoriuss, kuru vieni dēvē par klasisko vācu sociāldemokrātu raudzes politiķi, citi raugās uz viņu ar piesardzību, tomēr atzīst, ka diez vai ministrs pieņems lēmumus, kas nebūs saskaņoti ar Šolca politisko pozīciju. Ja Šolca pozīcija ir tāda, kādu viņš parādīja Davosā, tad nacistiskās Krievijas noorganizētā šausmu nakts varētu iet uz rīta pusi.

  19 Janvārī 2023
  Elita Veidemane

  Hercoga Jēkaba iekšzemes ūdensceļu plāns

  Paldies par aizrādījumu - kļūme izlabota !

  Komentē    Admin
  28 Janvārī 2014, 18:31
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV