2 Oktobrī , Svētdiena
Dzīve :

Tavs horoskops decembrim

Dzīve » Mistika

Palielināt Samazināt 30 Nov 2011 , 13:07

Tavs horoskops decembrim

Jubilāra - Strēlnieka - intereses būs ļoti mainīgas un nepastāvīgas. Labā ziņa - mēneša beigas paies ļoti labā omā. Kā gada nogalē veiksiem pārējām 11 zīmēm?

 • AUNS 

Tu vēlēsies būt sabiedrības uzmanības centrā. Lai to panāktu būsi gatavs uz daudz ko. Kāds var nolemt diezgan kardināli mainīt savu imidžu, jo sevišķi ārējās pārmaiņas skars daiļo dzimumu. Neskatoties uz tavā pūlēm, attiecības ar pretējo dzimumu var neveidoties tik labvēlīgas kā gribētos. Vēlams neļauties pēkšņiem dusmu uzplūdiem, jo tas visu sarežģīs vēl vairāk. Esi nedaudz askētiskāks un tu redzēsi, ka lietas sāks virzīties vēlamā gultnē. Profesionālajā kontekstā viss ritēs savu gaitu. Mēneša sākumā var iezīmēties pāris būtiski darba komandējumi, savukārt sākot no 14. datuma, tu vairāk atskatīsies uz šogad paveikto un izdarīsi sev būtiskus secinājumus. Ziemassvētkus un Jauno gadu vēlēsies sagaidīt tuvu cilvēku sabiedrībā.

 • VĒRSIS 

Šomēnes vari vairākkārtīgi saskarties ar pēkšņām apstākļu maiņām, negaidītiem notikumiem. Par cik, tu pēc dabas esi konservatīvs cilvēks, kurš tiecas pēc stabilitātes, pārmaiņas nebūt nebūs tev pa prātam. Tomēr šoreiz nāksies vien pielāgoties un iejusties jaunos apstākļos. Kāds no tuviniekiem var palīdzēt gan ar padomu, gan arīdzan ar materiālo atbalstu. Nav izslēgta dzīves vietas maiņa. Darba lietas prasīs lielu pacietību, izturību un pašaizliedzību, taču par laimi, rezultāts neliks par sevi vilties. Tev labi padosies analītiskais, saimnieciskais darbs, kā arī organizatoriskās lietas. Augstākstāvošie var pastiprinātāki vērtēt tavu darbu. Tāpēc centies nepievilt uz sevi liktās cerības. Mēneša nogalē aizmirsti par profesionālajām likstām, uztraukumiem un ļaujies svētkiem.

 • DVĪŅI 

Brīvie zīmes pārstāvji var aktīvi pievērsties savai privātajai dzīvei, vairāk laika pavadīt sabiedriskos pasākumos, ar mērķi satikt savu otro pusīti. Ja būsi pietiekami neatlaidīgs un klausīsi savai iekšējai balsij, tev viss izdosies kā nākas. Savukārt precētie visādi centīsies uzlabot un pilnveidot attiecības ar partneri. Tavas pūles tiks atzinīgi novērtētas no mīļotā cilvēka puses. Darba jomā var risināties visai būtiski un izšķiroši notikumi. Ja līdz šim būsi sevi labi pierādījis, pastāv iespēja pakāpties pa karjeras kāpnēm. Tomēr rēķinies, ka jauns amats nozīmēs daudz vairāk sviedru un ieguldījumu, lai nostiprinātu savas pozīcijas un pierādītu, ka esi savas vietas cienīgs. Jaungada nakts sola patīkamus pārsteigumus!

 • VĒZIS

Decembra pirmajos datumos būtiski nekrist galējībās, it sevišķi, ja veic lielākus pirkumus. Nopietnāk izvērtē attiecīgās preces kvalitāti, neļauj pārdevējam sevi apvārdot. Mēneša sākumā labāk pievērsies radošām un sabiedriskām lietām. Daži zīmes pārstāvji var aktīvi komunicēt ar ārzemju sadarbības partneriem, uzņemt viņus pie sevis. 15. un 16. datums var iezīmēt kaut kā jauna sākumu. Iespējams, tu pievērsīsies kādam projektam, kurš visai spēcīgi mainīs tavu ikdienu, paplašinās tavu redzesloku un ļaus iemantot jaunus domubiedrus. Decembra 20. - tajos datumos tu būsi pārņemts ar svētku organizēšanu. Vēlēsies katram tuviniekam sagādāt patīkamu dāvanu, radīt mājās svinīgu atmosfēru. 

 • LAUVA

Viss būs tavās rokās. Ja neļausies slinkumam, bet gan aktīvi ķersies klāt saviem pienākumiem, spēsi uzrādīt patiesi labus rezultātus. Mēneša sākums veiksmīgāks tiem, kuri saistīti ar tirdzniecības jomu, masu medijiem un izklaides biznesu. Tomēr attiecībās ar priekšniecību ne vienmēr spēsi panākt kopīgu valodu, iespējami strīdi un nesaskaņas. Decembra vidū var nākties vairāk uzmanības veltīt visa veida formalitātēm, juridiskajām niansēm, tieslietām. Aktualizēsies arī darījumi ar nekustamo īpašumu. Savukārt pašā gada nogalē tu vairāk vai mazāk darba lietas noliksi otrajā plānā, kā primāro izvirzot ģimeni. Spēsi uzlabot attiecības ar mīļoto cilvēku, labi sapratīsies ar atvasītēm.

 • JAUNAVA 

Kopumā šomēnes būsi noskaņots ļoti romantiski. Vēlēsies pēc iespējas vairāk laika pavadīt kopā ar mīļoto cilvēku. Uzklausi partnera teikto, tajā var slēpties ļoti daudz vērtīgas informācijas. Jūs viens otru varat papildināt, palīdzēt tikt galā ar netikumiem, uzklausīt un sniegt padomus. Ja privātā dzīvē viss ritēs ļoti gludi, tad profesionālajā sfērā nāksies krietni vien papūlēties, lai sasniegtu nospraustos mērķus. Vēlams nedaudz kritiskāk izvērtēt jaunos sadarbības partnerus, pārliecināties par viņu patiesajiem rīcības motīviem. Materiālajā aspektā tevi nesaistīs ātra, taču riskanta peļņa, būsi noskaņots uz ilglaicīgāku, drošāku un stabilāku labumu. Ziemassvētkos tu vari nolemt doties pie lauku radiniekiem, lai pavadītu svētkus ar dabas saistītā gaisotnē.

 • SVARI 

Var ievērojami uzlaboties tavs finansiālais stāvoklis. Iespējams, tev tiks piedāvāts labāk apmaksāts darbs. Pratīsi novērtēt likteņa labvēlību, centīsies pilnībā izmantot radušās iespējas. Redzot tevis sasniegto, var saaktivizēties kāds skauģis, kurš centīsies celt neslavu. Galvenais, nereaģē uz nelabvēļa izgājieniem, tavi darbi runās skaļāk par jebkuriem vārdiem. Brīžiem vari sajusties noguris un enerģētiski iztukšots. Lai to novērstu, aktīvāk pievērsies sportiskām, relaksējošām nodarbēm. Tieši joga, meditācija, baseina un sporta zāles apmeklēšana, kā arī sirsnīgas sarunas ar gudru un uzticamu cilvēku palīdzēs atgūt iekšējo līdzsvaru un pārliecību par saviem spēkiem. Ziemas saulgriežos tieksies pēc dvēseliskā miera un klusuma.

 • SKORPIONS 

Tev labi padosies intelektuāls darbs. Vari pievērsties sevis garīgajai pilnveidošanai. Lieti noderēs tavas plānotāja un stratēģa dotības, it sevišķi, ja ir plānots uzsākt jaunas lietas. Dažiem zīmes pārstāvjiem var pastiprināties interese par ezoteriskajām lietām. Nav izslēgts, ka nolemsi nopietnāk apgūt astroloģiju vai numeroloģiju. Attiecībās ar laulāto viss būs atkarīgs no tavas spējas piekāpties. Ja būsi spītīgs, no konfliktiem neizvairīsies. Ieteicams vairāk laika pavadīt kopā, uzklausīt vienam otru. Mēneša sākumā un izskaņā pastiprināsies intuīcija. Šajos periodos iespējami zīmīgi sapņi. Svētku brīvdienās tu daudz uzmanības veltīsi ģimenei, rūpēsies par tuvinieku labsajūtu.

 • STRĒLNIEKS 

Tavas intereses būs ļoti mainīgas un nepastāvīgas. Pats mēneša sākums nav piemērots, lai uzsāktu jaunas lietas, risinātu finansiālos jautājumus. Labāk veiksies tiem, kuri saistīti ar mākslas pasauli, žurnālistiku. Decembra vidus vairāk izcels priekšplānā privāto dzīvi. Svarīgi šajā laikā veltīt pietiekami daudz uzmanības ģimenes lietām, it sevišķi, attiecībām ar mīļoto. Iespējams, tev nāksies ne reizi vien morāli atbalstīt partneri, uzklausīt viņa problēmas. Mēneša beigās būsi ļoti labā noskaņojumā, pratīsi uzlabot omu apkārtējiem, kas padarīs tevi par gaidītu cilvēku jebkurā kompānijā. Pavisam lustīgi ies ap Jaunā gada sagaidīšanas brīdi. 

 • MEŽĀZIS 

Gada pēdējā mēnesī būsi nolēmis «izlikties» uz visiem simts procentiem. Īpaši spilgti tas izpaudīsies tiem zīmes pārstāvjiem, kuriem ir savs bizness. Nav izslēgts, ka diezgan negaidīti vari nolemt paplašināt firmas darbības loku, piesaistīt tai papildus investorus. Decembra vidū tu lielāku vērību veltīsi mājas dzīvei, sevišķi savām atvasītēm. Iespējamas krasākas pārmaiņas attiecībās ar mīļoto cilvēku. Tomēr viss, kas notiks, notiks uz labu. Decembra izskaņā tu nedaudz samazināsi tempus, vairāk ļausi sev atpūsties. Kāda drauga iespaidā vari pievērsties jaunam hobijam. Ziemassvētkus vēlēsies pavadīt tradicionālā, ģimeniskā garā. Savukārt Vecā gada aizvadīšana var aizritēt ļoti sabiedriskās nokrāsās.

 • ŪDENSVĪRS 

Tevī modīsies oratora talants. Vēlēsies pēc iespējas plašākam cilvēku lokam paust savus uzskatus. Pateicoties savai nestandarta domāšanai un sabiedriskumam, gūsi apkārtējo ievērību. Reālus panākumus var gūt tie, kuri saistīti ar pedagoģiju, psiholoģiju un politiku. Mājas dzīvē vēlēsies būt brīvs un neatkarīgs. Tavu nostāju laulātais var tulkot kā diezgan egoistisku, savtīgu. Lai nerastos konflikti, centies panākt kompromisu starp savām un mīļotā cilvēka vēlmēm. Šomēnes var nākties kārtot ar mantojumiem saistītas lietas. Kārtojot visa veida juridiskās nianses, esi ļoti uzmanīgs, neļaujies paviršai attieksmei. Decembra nogale paies svinīgā, patīkamā noskaņā. Vairāk kā citkārt pie sevis uzņemsi viesus un arīdzan pats dosies ciemoties.

 • ZIVIS 
Mēneša sākumā vairāk uzmanības vajadzētu veltīt veselībai, izvairīties no visa veida pārmērībām, piekopt aktīvāku dzīves veidu. Uzturā ieteicams mazāk lietot treknus ēdienus, vairāk iekļaujot savā ēdiena kartē dārzeņus un svaigas augļu sulas. 10. – 14. decembris var aktualizēt attiecības ar tuviniekiem. Iespējams, kāds no radiniekiem vērsīsies pie tevis pēc palīdzības. Mīļotais cilvēks var vēlēties, lai tu vairāk laika velti savstarpējām attiecībām, nopietnāk uzklausi viņa teikto. Šoreiz arī zvaigznes iesaka ieklausīties dzīves biedrā, viņa viedoklis būs ļoti trāpīgs un spēs daudz ko pasniegt pavisam citā skatījumā. Darba lietas šomēnes nebūs pārāk uzsvērtas. Ja līdz šim nebūsi radījis kādus sarežģījumus, tad decembrī varēsi baudīt padarītā augļus.

Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 400 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 30 Novembrī 2011

Skatīts : 1201 reizi

Avots : http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/256979

Birkas : zīmēm, Strēlnieka, zodiaka, horoskops, horoskopi, zodiaks

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Būt ar sevi pārāk neapmierinātam - vājība, būt pārāk apmierinātam - muļķība.
-- Staņevs

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

 • Visi aktuālie video
 • 2 Oktobrī vēsturē

  Vai Jums ir problēmas ar kredītsaistībām?
  Atbildes: 41
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV