28 Novembrī, Pirmdiena
Dzīve :

Tavs horoskops oktobrim

Dzīve » Mistika

Palielināt Samazināt 24 Sep 2010 , 09:13

Tavs horoskops oktobrim

Šī mēneša jubilāriem Svariem gaidāma harmonija gan partnerattiecībās, gan darbā un jubilejas svinības izdosies jaukas. Vai harmonija un svētki paredzami arī citām zīmēm?

Auns:
Labs laiks materiālu jautājumu risināšanai. Varbūt kādu prāvāku naudas summiņu saņemsi gluži vai no gaisa, katrā gadījumā negaidīti. Būtu labi, ja iesāktos remontdarbus tu pabeigtu mēneša sākumā, jo vēlāk zvaigznes vairs nebūs tik labvēlīgas pret šāda veida pasākumiem un lietas var ieilgt. Ieteicams darboties kolektīvā, neskopoties ar padomiem un pieņemt arī citu cilvēku palīdzību, ja nepieciešams. Nozīmīgākos savas dzīves mirkļus ir vērts fiksēt video vai momentuzņēmumā! Velti lielāku uzmanību mīļotajam cilvēkam. Iespējams kāds pārpratums, kas drīzumā noskaidrosies.

Vērsis:
Ļoti labs laiks ceļojumiem, bet labāk, ja tie būtu ar noteiktu mērķi un darba darīšanās nevis tikai kā atpūta, izklaide. Varbūt kāds gūs popularitāti vai uzstāsies svešā valstī. Kļūsi neparasti aktīvs, sabiedrisks, labprāt veidosi jaunus kontaktus, uzlabosi esošās attiecības un aicināsi pie sevis ciemos draugus. Palīdzi bērniem viņu izglītības jautājumu risināšanā un arī pats vari paplašināt savu redzesloku. Brīvajā laikā ieteicams pievērsties sava tēla uzlabošanai. Varbūt pienācis laiks pieteikties kādā sporta klubā. Sieviešu kārtas pārstāvēm ieteicams padomāt par frizūras maiņu.

Dvīņi:
Oktobra sākums piemērots, lai atrisinātu ieilgušas problēmas, sevišķi juridiska rakstura. Būsi ārkārtīgi apdomīgs, organizēts un pašpārliecināts, varbūt tev pat uzticēs kāda projekta vadīšanu. Palielināsies arī tava autoritāte kolēģu acīs. Labs brīdis, lai bosam palūgtu lielāku algu vai papildus brīvdienu uz firmas rēķina. Nav izslēgta kāda iepazīšanās, kas ietekmēs tavu likteni, un vēl konkrētāk – karjeru. Vispār šajā laikā izjutīsi augstāk stāvošo spēku ietekmi uz savu dzīvi, daudz kas notiks neizprotamā veidā. Mīlas lietās uzvedīsies gluži kā iesācējs, sarksi un bālēsi, kad tiksies ar kādu simpātisku būtni.

Vēzis:
Profesionālajā jomā veiksies radošajiem Ūdens stihijas pārstāvjiem. Arī pedagogi un psihologi aktīvi pierādīs sevi. Kopumā būsi dzīvespriecīgs. Tevi pārņems vēlme darīt labu, izdabāt draugiem un radiem vai uzņemties padarīt kolēģu darbu. Aktuāli braucieni darba darīšanās. Sākot no mēneša vidus, tavs enerģijas tonuss mazināsies, būs grūtāk saprasties ar līdzcilvēkiem, daudz ko uztversi sakāpināti, personiski. Brīvdienas ieteicams tik tiešām izmantot kā brīvdienas un pavadīt tās mierīgi ģimenes lokā! Nolemsi, ka pienācis laiks gūt garīgas zināšanas un meklēsi savu Skolotāju.

Lauva:
Tavi uzskati un vēlmes šajā periodā nebūt nesaskanēs ar sabiedrībā pieņemto uzvedības modeli. Akli aizstāvot savu taisnību, principus iekulsies nepatikšanās. Nebūtu vēlams iesaistīties politiskās intrigās, cīnīties par varu, ietekmes sfērām. Jutīsies ierobežots, nespēsi radoši izpausties, tāpēc labāk padosies fizisks, ne garīgs darbs. Priecēs veselības stāvoklis, vari pat atsākt sportiskas aktivitātes. Brīvdienās, dodoties ārpus mājas, veic visus profilaktiskos pasākumus, lai novērstu svešu personu ielavīšanos savā miteklī. Varbūt tava otrā pusīti vērsīsies pie tevis ar kādu lūgumu vai priekšlikumu.

Jaunava:
Būsi neierasti patiess, līdzjūtīgs, arī asprātīgs un tas cilvēkus piesaistīs. Vieglāk kā parasti spēsi veidot kontaktus, panākt sev vēlamo rezultātu. Sekmēsies darbs valsts ierēdņiem, arī Jaunavām priekšniekiem, ja vien viņi būs gana pretī nākoši. Tai pat laikā esi piesardzīgs, rūpīgi izskati līgumus, piedāvājumus, jo nav izslēgts, ka saskarsies ar viltniekiem. Neļauj nevienam sevi izmantot un arī pats neesi nejauks! Pārstrādāšanās draud ar veselības problēmām. Ieteicams paņemt papildus brīvdienu un atpūsties no stresa. Palielināsies tava pievilcība, īpaši daiļā dzimuma pārstāves pārsteigs ar savu šarmu, iznesību.

Svari:
Labvēlīgs laiks partnerattiecību dibināšanai vai kāda personīga rakstura konflikta noskaidrošanai. Padosies viss ar psiholoģiju saistītais. Lieliski spēsi palīdzēt citiem, izpratīsi svešus cilvēkus. Katrā gadījumā attiecības ar apkārtējiem būs harmoniskas gan darbā, gan mājās. Dzimšanas dienā saņemsi uzmanības apliecinājumus no kolēģiem un kopā jauki atzīmēsiet jubilejas pasākumu. Ieteicams pievērsties izglītības jautājumu risināšanai, varbūt ir pienācis laiks apmeklēt kādus profesionalitātes paaugstināšanas kursus. Daiļā dzimuma pārstāvēm patiks parūpēties par izskatu, jauna apģērba iegādi. 

Skorpions
Tu būsi samērā neiecietīgs, nespēsi iziet uz kompromisiem. Nelolo nekādus godkārīgus plānus, tie neizdosies, centies būt nesavtīgs. Nav arī izslēgts, ka pret tevi tiks kalta sazvērestība vai nonāksi ļaužu valodās. Tomēr esi iecietīgs pret saviem varbūtējiem nelabvēļiem, viņu intrigas tāpat drīz nāks gaismā. Stresa noņemšanai ieteicams ar kādu atklāti izrunāties un vislabāk, ja tas būtu neitrāls cilvēks. Labāk veiksies gados jaunākajiem Skorpioniem, viņiem ir izredzes iegūt popularitāti un iekarot simpātijas profesionālajā ziņā. Vari nodarboties ar finanšu un juridiskajiem jautājumiem.

Strēlnieks:
Tieksies pēc atzinības, slavas, varbūt pat dosies ārpus mūsu zemes robežām, lai pierādītu sevi arī ārzemju kolēģiem. Vari iesaistīties kolektīvos pasākumos, darbos, tev patiks atrasties sabiedrībā. Nav izslēgts, ka daži izmantos šo zvaigžņu labvēlību, lai uzlabotu savu biznesu vai iepatiktos sev vēlamai personai. Diemžēl kādam popularitāte būs pavisam sagrozījusi galvu un viņš sāks izturēties pavisam augstprātīgi. Svarīgi notikumi risināsies mīlas jomā, varbūt kaldināsi plānus par kopdzīves uzsākšanu vai pat oficiālām laulībām. Bet tie, kam jau ir ģimene un bērni, apsvērs kopīga ceļojuma iespējas.   
 
Mežāzis:
Sekmēsies darba lietas, sevišķi ar mākslu, izklaidi saistītās jomās. Tomēr kopsummā ieteicams lielāku vērību veltīt privātai dzīvei, ne darbam, vismaz mēneša sākumā. Veiksmīgi risināsi bērnu audzināšanas jautājumus, jūs spēsiet vienoties par tālākās izglītības jautājumiem. Veiksies romantiskajā sfērā, sevišķi jau neprecētajiem zīmes pārstāvjiem. Iespējams, daži šajā laikā iestūrēs laulības ostā. Labs laiks, lai izrunātu kādus sasāpējušus jautājumus, panāktu kompromisus. Oktobra nogalē saaktualizēsies karjeras lietas, varbūt tev tiks piedāvāts augstāks postenis. Sevišķi aktīvs laiks politiķiem. 

Ūdensvīrs:
Vari turpināt pagājušajā mēnesī iesākto. Vēlmes būs mainīgas, garastāvoklis tāpat. Pastiprināti tieksies pēc brīvības, būsi noskaņojies uz romantikas viļņa. Daži var nolemt uz laiku pārtraukt esošo savienību un iesaistīties jaunās attiecībās. Diemžēl šāda taktika tev var laupīt visas izredzes reiz atjaunot sarautās saites. Nav izslēgts, ka izjuks kāds labi saplānots pasākums, bet vismaz tā nebūs tava vaina. Sākot no oktobra vidus pieaugs interese par okultām tēmām, varbūt meklēsi iespējas iestāties attiecīgos kursos. Nav izslēgta hroniskas kaites saasināšanās, kas tevi savedīs kopā ar dziedniekiem. Ieteicamas masāžas!

Zivis:
Oktobrī būsi iedvesmas pilns, izpaudīsies radoši, lai kādas profesijas pārstāvis tu būtu. Padosies stila, dizaina lietas, aizraus māksla, viss skaistais. Vēlēsies, lai tev apkārt būtu smaidoši, jauki cilvēki un arī pats centīsies izstarot draudzīgumu un dzīvesprieku. Kopumā vairāk vērības veltīsi mājai, partnerattiecībām, tikai tad darbam. Varbūt aizrausies ar pretējā dzimuma kolēģi, centīsies ielūgt viņu uz kādu pasākumu, lai tiktos arī ārpus darba. Ja finanses atļauj, dodies uz siltām zemēm, pabaudīt sauli un jūru pirms bargās ziemas iestāšanās. Oktobra nogalē iespējami mistiski notikumi, kurus būs pagrūti izskaidrot.

Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

....


Nobalsots 1253 reizes


Maksa (0.00 Eur) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +371........ | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 24 Septembrī 2010

Skatīts : 3760 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/214353

Birkas : horoskopu, zīmēm, zodiaka, horoskops, horoskopiem, horoskopi, zodiaks

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Veca mīlestība nerūs, veca draudzība neput.
-- Latviešu skv.

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

  • Visi aktuālie video
  • 28 Novembrī vēsturē

    Vai jūs atbalstītu tautas vēlētu prezidentu?
    Atbildes: 60
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV