19 Maijā, Ceturtdiena
Dzīve :

Oktobra mēneša horoskops

Dzīve » Mistika

Palielināt Samazināt 2 Okt 2018 , 16:26

Oktobra mēneša horoskops

Uzzini, ko tavai horoskopa zvaigznei sola oktobra mēnesis.

AUNS Tev nesagādās nekādas problēmas uzsākt jaunas lietas, projektus, būt par ideju ģeneratoru, taču novest iesākto līdz galam, spēs tuvu ne katrs. Oktobrī visiem Auna zīmes pārstāvjiem nāksies būt krietni pacietīgākiem, skrupulozākiem, lai spētu plūkt uzvaras laurus, gūt priekšniecības atzinību un pretendētu uz paaugstinājumu amatā. Sevišķi piesardzīgam jābūt, kārtojot juridiska rakstura formalitātes, vienojoties par jauno darījumu priekšnosacījumiem un pušu pienākumiem, darbu izpildes termiņiem. Vispareizāk rīkosies tie, kuri lūgs pieredzējušu speciālistu atbalstu, lai pārliecinātos, ka nav palaista garām, kāda svarīga nianse, kura vēlāk var ļoti dārgi maksāt. Ģimenes dzīvē viss ritēs daudz vienkāršāk un patīkamāk. Tu ar mīļoto sapratīsies no pusvārda, kopīgi baudīsiet dvēseliskus, romantiskus mirkļus.

VĒRSIS Lieliski pierādīsi sevi, veicot organizatoriskus pienākumus, tiekot galā ar juridiskām lietām, veiksmīgi veicot lietišķa rakstura pārrunas. Pilnīgi iespējams, tev izdosies iegūt sabiedrībā atpazīstamas un ietekmīgas personas simpātijas, atbalstu. Oktobrī tev var rasties jaunas iespējas gūt papildus peļņu, līdz ar ko, īstenot samērā ambiciozu iegribu. Nav izslēgts, tas būs glaunāks auto vai eksotisks ceļojums. Mājas dzīvē saskaņa, sirdsmiers būs atkarīgs no tavas spējas ieklausīties partnera lūgumos un svarīgākos no tiem, bez ierunām īstenot. Savukārt, no mīļotā puses vēlēsies saņemt gādību, mīļumu un atturēšanos pretenzijām brīžos, kad vēlēsies atpūsties vienatnē. Oktobra pēdējā nedēļā var aktualizēties ar mantojumiem, dzimtas nekustamo īpašumu saistītais.

DVĪŅI Ar savu optimismu viegli iekarosi apkārtējo simpātijas, kā arī spēsi pārdzīvot ikdienišķas neveiksmes, ar kurām nāksies saskarties. Šomēnes gūtie paziņas, domubiedri var spēlēt lielu lomu tavos nākotnes plānos, jūtami mainīt attieksmi pret dzīvi kopumā. Lai saglabātu labu iespaidu par sevi, dodot solījumus, rūpīgi pārdomā vai spēsi tos izpildīt laikā un norunātajā apjomā. Ja veicami kādi lielāki pirkumi vai parakstāmi ilgtermiņa līgumu, dari labāk to oktobra vidū, kad tavas analītiskās dotībā, kā arī priekšnojautā būs maksimumā. Savukārt, mēneša sākumu un nogali vari vairāk veltīt jaunu zināšanu apguvei, kontaktu veidošanai, kā arī radošiem projektiem. Kādam Dvīņu zīmes pārstāvim būs jāstājas plašākas auditorijas priekšā, par ko viņš pat būs sajūsmā, kaut arī sākotnēji nedaudz traucēs bailes, nedrošības sajūta. Privātajā jomā mēnesis solās būt mierīgs.

VĒZIS Nav izslēgts, būs pienācis īstais brīdis viest kardinālas reformas savā dzīvē, reformas, kurām līdz šim neesi psiholoģiski saņēmies. Zvaigznes iesaka būt drosmīgam, nebaidīties no pārmaiņām un vienlaikus rūpīgi ieklausīties intuīcijā. Darba lietām patiesi nozīmīga var izrādīties oktobra otrā un trešā nedēļa. Ja šajā laikā veic pārrunas ar priekšniecību, centies sevi parādīt no labākās puses, likt manīt, ka esi gatavs jauniem pienākumiem, daudz nopietnākai atbildībai. Ģimenes dzīvē jauninājumi vairāk skars atvasīšu audzināšanu. Proti, būsi nolēmis mainīt pieeju, kļūt progresīvāks savā domāšanā, komunicējot ar bērniem, izturēties kā līdzīgs pret līdzīgu. Jaunā attieksme var radīt pārsteidzoši labus rezultātus, padarīt saikni ar atvasītēm daudz ciešāku, tai pašā laikā, stiprinot viņu patstāvīgumu un atbildības sajūtu.

LAUVA Oktobra pirmajās divās nedēļās tevi garlaikos ikdienišķi pienākumi, sirdī vēlēsies īstenot, ko lielu, iespaidīgu, paliekošu. Tomēr ar pārmērīgām ambīcijām esi piesardzīgs, labāk neradi sev jaunus izaicinājumus, bet gan pabeidz iesāktos darbus un uzkrāj jaunas enerģijas rezerves. Mēneša vidū, kāds Lauvas zīmes pārstāvis var tikt iesaistīts krāšņā notikumu virpulī, kurš savedīs kopā ar ezoteriska un ļoti radoša rakstura personībām. Nav izslēgts, ka viņu ietekmē sāksi interesēties par līdz šim svešām, lai neteiktu īpatnējām lietām, zināšanām. Jauniegūtās atziņas ļaus daudz savādāk paraudzīties uz pasauli, izvirzīt jaunas prioritātes, augt garīgajā plānā. Oktobra izskaņā astroloģiskais fons ļaus vairāk laika atlicināt atpūtai, ģimenei, par ko būsi patiesi gandarīts.

JAUNAVA Lai uzsāktu, ko jaunu, tev būs nepieciešams apkārtējo iedrošinājums, zināms pamudinājums, grūdiens. Nav izslēgts, vajadzīgo atbalstu var sniegt, kāds no radinieku loka. Kā var noprast, panākumi tiešā veidā būs atkarīgi no ticības saviem spēkiem, panākumiem. Lai uzvaras lauri būtu patiesi sasniedzami, būs nepieciešams arī uzticamas komandas atbalsts. Oktobra vidū vari pievērsties saimnieciska rakstura darbiem, īstenot ar celtniecību, uzņēmuma tehnisko iekārtu atjaunināšanu saistītus pasākumus. Turpretim mēneša izskaņā, var rasties nepieciešamība vairāk komunicēt ar sadarbības partneriem, meklēt jaunus biznesa sakarus, ārpus valsts robežām. Ģimenes dzīvē svarīgi pēc iespējas vairāk uzmanības veltīt atvasītēm, protams, neaizmirst arī par otrās pusītes vēlmēm. Kādā no nedēļas nogalēm, kopīgi dodieties nelielā izbraucienā, tas spēs jūs satuvināt, radīt ciešāku emocionālo saikni.

SVARI Mēneša sākumā būsi diezgan jūtīgs, iespējams, ņemsi pārāk tuvu pie sirds apkārtējo piezīmes, kritiku. Lai nerastos problēmas saskarsmē ar līdzcilvēkiem, mēģini būt savaldīgāks, vairāk piestrādāt pie iekšējā līdzsvara, harmonijas atgūšanas un nostiprināšanas. Oktobris būs veiksmīgāks tiem, kuri pūlas mākslas, izklaides lauciņā, kā arī tiem, kuri saistīti ar starpniecības un juridisko pakalpojumu sniegšanu. Mēneša vidū iespējami negaidīti tēriņi mājokļa vajadzībām. Kādam tie būs nelieli remontdarbi, citam jaunu mēbeļu, sadzīves tehnikas iegāde, kas prasīs papildus ieguldījumus. Attiecību lietās oktobrī var būt krasi kāpumi un tik par krasi kritumi. Lielākoties tie būs saistīti ar sakāpinātajām emocijām, kuras mudinās pieņemt sasteigtus lēmumus, kā arī izteikt pārmetumus, kuri pamatīgi sadusmos partneri. Taču līdz ko, kaislības būs mitējušās, jūs samērā ātri salabsiet un baudīsiet dzīves erotisko pusi.

SKORPIONS Mēneša sākums nav īpaši piemērots apjomīgiem finanšu darījumiem, tieslietu procesiem. Saskarsmē ar oponentiem nekļūsti bravurīgs, jo tas radīs pretēju efektu vēlamajam. Labāk saglabā lietišķu, diplomātisku nostāju un rūpīgi pārdomā, ko un kā vēlies pasniegt, kādu argumentāciju izmantot. Oktobra vidū vairāk akcentēsies ģimenes dzīvē notiekošais. Pilnīgi iespējams, kāds zīmes pārstāvis, kopīgi ar partneri nopietni domās par ģimenes pieaugumu vai centīsies jau kaut ko darīt lietas labā. Brīvie Skorpioni savukārt meklēs jaunas iepazīšanās iespējas, būs ļoti enerģiski centienos iepatikties pretējam dzimumam. Mēneša izskaņā atkal lielāku lomu spēlēs darba lietas. Taču salīdzinājumā ar oktobra sākumu, nogale būs daudz veiksmīgāka, panākumus nesošāka!

STRĒLNIEKS Ja apstākļi ļaus rīkoties pēc paša radītajiem nosacījumiem, tevi neapspiedīs monotoni pienākumi, spēsi izcelties ar labiem sasniegumiem, varbūt pat gūsi plašākas sabiedrības novērtējumu. Oktobra sākums zīmīgāks Strēlniekiem, kuri strādā masu medijos, reklāmas biznesā, nodarbojas ar inženiertehniskām lietām, dizainu. Tevī jūtami pieaugs līdera dotības, kuras ļaus iekarot apkārtējo uzmanību, pulcēs ap tevi tikt pat enerģiskus cilvēkus, radīs iespēju veidot potenciāli produktīvu komandu, lai realizētu nākotnes ieceres. Mēneša vidū nedaudz samazini darba tempus, lai izslēgtu neuzmanības kļūdas un akumulētu jaunus enerģijas krājumus tālākajiem projektiem. Oktobra beigās var rasties iespējas paņemt mini atvaļinājumu un doties kādā ārzemju braucienā vai arī pavadīt vairāk laika kopā ar ģimeni, mīļoto cilvēku.

MEŽĀZIS Darba pilns, noslogots mēnesis, kurš no tevis prasīs lielu izturību un pacietību. Oktobra sākums piemērots, lai veidotu jaunus lietišķos kontaktus, dotos ārzemju komandējumā vai apgūtu jaunas profesionālās iemaņas. Tev jācenšas būt pēc iespējas sabiedriskākam, aktīvāk jāapmeklē tavā darbības jomā organizētās prezentācijas, izstādes, citus sabiedriskus pasākumus, jo tieši tajos tev radīsies iespējas gūt perspektīvus sadarbības partnerus. Mēneša vidus un izskaņa vairāk liks koncentrēties uz individuālām aktivitātēm, darbam vienatnē. Tev lieliski padosies analītiska rakstura pienākumi, pētnieciskais darbs, datu apkopošana. Lielajā steigā, centies tomēr atrast gana daudz laika otrās pusītes vajadzībām, citādi jūsu kopdzīvē var parādīties nejauki konflikti.

ŪDENSVĪRS Tev zvaigznes dos iespējas plūkt laurus vairākās dzīves jomās vienlaicīgi. Oktobris ir veiksmīgs, lai ļautos īstenot savas slēptākās vēlmes, uzdrošinātos pamēģināt lietas, kurām līdz šim tev nepietika drosmes. Finansiālā ziņā situācija ļaus dzīvot ar nedaudz plašāku vērienu, izbaudīt dzīves estētisko, grezno pusi. Taču svarīgi nekrist galējībās, apzināties savu materiālo iespēju robežas. Mīlas frontē tu tieksies pēc daudzveidības sajūtās, centīsies partneri pierunāt nelieliem eksperimentiem erotiskajā plānā. Saskarsmē ar atvasītēm pratīsi rast kopīgu valodu, pat ja jūsu dzīves skatījums būs diametrāli pretējs. Nav izslēgts, palīdzēsi bērniem tikt skaidrībā par dzīves līkločiem, daloties ar viņiem savā pieredzē, novērojumos. Mēneša izskaņā, kādam no radiniekiem var būt nepieciešama tava palīdzība, morālais atbalsts.

ZIVIS Daudz uzmanības veltīsi savām atvasītēm. Iespējams, viņas pēdējā laikā būs paviršas attiecībā pret savām skolas gaitām un tu būsi apņēmības pilns mainīt viņu uztveri. Taču šajā ziņa esi apdomīgs, vienkārša stingrība te nepalīdzēs, tev vajadzēs būt pacietīgam un stratēģiski izplānot, kā vēlies nodot bērniem vajadzīgo informāciju! Darba lietās oktobris var nest patīkamas pārmaiņas, jaunas peļņas iespējas, it sevišķi tiem Zivs zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar mākslu, pedagoģiju un netradicionālo medicīnu. Tavs specifiskais skatījums uz pasauli, ļaus saskatīt likumsakarības, kuras citiem paslīd garām neievērotas. Mīlas frontē būs grūti prognozēt notikumu gaitu, jo tā var mainīties pārlieku krasi, būt atkarīga no konkrētā mirkļa iegribām, sajūtām, vēlmēm.

Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 203 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 02 Oktobrī 2018

Skatīts : 610 reizes

Avots : https://www.tvnet.lv/6418244/oktobra-menesa-horoskops

Birkas : horoskops, horoskopa

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • Mamma ar tēti šķiras. Ģimenē ienāk patēvs...

 • Ventspilī mēģinās uzstādīt pasaules Ginesa rekordu

 • Izdos Lūcijas Garūtas CD "Kvēlot, Liesmot, Sadegt"

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Nejaušus atklājumus veic tikai tam sagatavoti prāti.
-- Paskāls

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

 • Visi aktuālie video
 • 19 Maijā vēsturē

  Vai jūs atbalstītu tautas vēlētu prezidentu?
  Atbildes: 58
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV