26 Jūnijā, Svētdiena
Izklaide :

Seriālā "Ugunsgrēks" Ķesteri gaida dramatiski notikumi, Ančevskis filmēties vēl nav aicināts

Izklaide » TV

Palielināt Samazināt 21 Aug 2010 , 16:42

Seriālā "Ugunsgrēks" Ķesteri gaida dramatiski notikumi, Ančevskis filmēties vēl nav aicināts

Jau šo svētdien, 22. augustā, televīzijas skatītāji varēs vērot pašmāju seriāla "UgunsGrēks" ceturtās sezonas pirmo sēriju. Notikumi viesnīcā atsāksies pēc it kā gadu ilga pārtraukuma, un tiek solīti pārsteigumi.

Bez ievērības netiks atstāta arī viena no šā rudens aktualitātēm – politika, jo, piemēram, Vadims ir nolēmis piedalīties vēlēšanās. Ļoti iespējams, ciemos no Murmanskas atbrauks arī Fēlikss un Serafima. Viktorija viesnīcā pagaidām neatgriezīsies. Interesants pavērsiens gaidāms Martas un Leona savdabīgajās attiecībās."Ļoti daudz jaunu aktieru šoruden seriālā nebūs, bet kaut kam jaunam, protams, ir jābūt, lai būtu intriga. Teikšu tā: šoruden seriālā parādīsies vairāk nekā divi un mazāk nekā desmit jaunu tēlu,» sarunā ar »VZ« par pārlieku daudz informācijas neizpaušanu rūpīgi piedomā seriāla «UgunsGrēks» producente Baiba Saleniece. Līdz pat sezonas pirmās sērijas demonstrēšanai intrigu par seriālā gaidāmajiem notikumiem cenšas saglabāt arī tajā iesaistītie aktieri.

Leonam seriālā klāsies skarbi

Izskatās, ka gana daudz darba šosezon varētu būt arī iepriekšējo sezonu seriāla «UgunsGrēks» noslogotākajam aktierim Ģirtam Ķesterim. «Nezinu, vai varu teikt, ka dakterim Leonam jaunā seriāla sezona ir sākusies labi.Drīzāk tā viņam ir sākusies diezgan dramatiski,» »VZ« stāsta Leona un Fēliksa lomu veidotājs aktieris Ģirts Ķesteris. Taujāts par Leona dvīņubrāļa Fēliksa gaitām, aktieris atzīst, ka izmaiņas varētu būt visai ievērojamas, tāpēc pirms pirmās sērijas demonstrēšanas skatītājiem viņš neko sīkāk nevar stāstīt un, ironiski smaidot, piebilst: «Cik man zināms, Fēlikss šobrīd ir Murmanskā un, iespējams, ir laimīgi precējies.» Patlaban Ķesteris aktīvi gatavojas jaunajai Dž. Dž. Džilindžera režisētajai izrādei «Marija Stjuarte», kuras pirmizrāde Dailes teātrī gaidāma jau 17. septembrī. «Tas man ir ļoti nopietns darbs: esmu 16. gadsimta atmosfērā un tīkoju pēc Anglijas karalienes Elizabetes un Skotijas karalienes Marijas Stjuartes rokas un mantas, » stāsta aktieris. Ar interesi Ķesteris gaida arī kādu pavisam cita rakstura lomu: «Izskatās, ka ziemā man būs iespēja nospēlēt gana lielu jefiņu Džilindžera režisētā situāciju komēdijā «Gulta, lēdijas un džentlmeņi». Ja tā notiks, tad varēšu atgriezties savā ampluā.»

Lūriņa rūpīgi glabā noslēpumu

Šīs nedēļas sākumā Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa- Egliena no savas kolēģes aktrises Veltas Līnes rokām saņēmusi Nacionālā teātra ceļojošo balvu – Antas Klints gredzenu – par sezonas spilgtāko mīlētājas lomas atveidojumu. Kā ar mīlas lietām šoruden seriālā «UgunsGrēks» klāsies Lūriņas- Eglienas veidotajai Martai, pagaidām nav zināms. «Tie notikumi seriālā tagad būs tādi, ka pagaidām neko nevaru pastāstīt, lai neatklātu pārāk daudz. Arī to, vai šī sezona Martai ir sākusies un vai tā ir sākusies veiksmīgi, nedrīkstu teikt,» »VZ« godīgi atzīstas Lūriņa-Egliena. Līdz ar to atliek tikai minēt, vai šoruden aktrisi seriālā vispār redzēsim.

Ančevskis nevar noslēpties pat Lietuvā

Neziņā par sava varoņa Alekša gaitām pagaidām dzīvo Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis. «Uz doto mirkli Aleksis vēl nav aicināts. Pagaidām tiešām nezinu, vai un kad man turpināsies darbs «UgunsGrēkā ». Tāpat arī nezinu, vai Aleksis beidzot ies ar savām kājām vai vēl turpinās dzīvot slimnīcā,» »VZ« atzīst Ančevskis.

Viņš piebilst, ka vasarā par Aleksi neesot gribējies pat domāt. «Iepriekšējās sezonas beigās norunājām, ka arī man, paralēli scenāristiem, jāpadomā par to, kas varētu notikt ar Aleksi, bet to pagaidām neesmu izdarījis, » stāsta Ančevskis, kam gribējies mazliet atiet no visām seriālu un šovu būšanām. «Vasarā kopā ar ģimeni atpūtos un nodarbojos ar savu lauku māju labiekārtošanu (lauku īpašumā aktieris ieguldījis par uzvaru šovā «Dejo ar zvaigzni 3» iegūto naudu – aut.). Visi kopā bijām aizbraukuši arī uz Klaipēdas delfināriju, un pat tur, rindā stāvot, man nāca klāt cilvēki un gribēja kopā nofotografēties. Pat Lietuvā neizdevās noslēpties,» smejot stāsta aktieris.

Šobrīd Ančevskis gatavojas jaunajai sezonai teātrī. «Sezonu sāksim ar mūziklu par mākslinieku Leo Kokli «Leo. Pēdējā bohēma». Būs ko turēt! Darbs muzikālajās izrādēs man vienmēr ir nopietns izaicinājums, jo no tām bumbiņām, ko sauc par notīm, es neko daudz nesaprotu un visu apgūstu pēc dzirdes.Kā saka – man vienalga, minors vai mažors.»

Vai Plotņikova atbrauks mājās?

Trešās seriāla «UgunsGrēks» sezonas noslēgumā Fēlikss aicināja Serafimu doties viņam līdzi uz Murmansku. Pagaidām vēl nav droši zināms, vai šajā seriāla sezonā skatītāji redzēs Rīgas Krievu teātra aktrises Veronikas Plotņikovas atveidoto kolorīto Serafimu. Vēl nezinu,vai šajā sezonā mani redzēsiet. Pagaidām neesmu filmējusies. Man vajadzētu kopā ar Fēliksu atbraukt no Murmanskas, bet vēl neesmu atbraukusi. Un vēl jau droši nezinu, ka vispār atbrauksim. Pagaidām tas viss ir noslēpums, un neko daudz nemaz nedrīkstu stāstīt,» »VZ« priecīgi stāsta Plotņikova. Plotņikova atzīst, ka strādāšana kopā ar Ģirtu Ķesteri viņai seriāla iepriekšējā sezonā ir bijis liels atklājums. Satriecošs aktieris! Tik patīkams un dabisks cilvēks. Pie mums Krievu teātrī saka – tik dabisks kā suns! Tāds teiciens tāpēc, ka suns nekad neko nespēlē un ir tāds, kāds ir,» stāsta Plotņikova. Rīgas Krievu teātrī Plotņikova šobrīd gatavojas jaunajai sezonai – oktobrī viņai gaidāma pirmā šīs sezonas pirmizrāde, bet jau septembra beigās teātrī notiks neparasts koncerts. «Sāksim ar to, ka celtniekiem un visiem, kas piedalījās teātra atjaunošanas darbos, rīkosim skaistu koncertu, kurā rādīsim visu labāko, kas mums ir,» stāsta aktrise.

Vadims politikā, Rafalsons – ne

Seriāla scenārijā it kā izlaistā gada laikā šis tas jauns noticis arī allaž aktīvā Vadima dzīvē. «Neko daudz nemaz nedrīkstu stāstīt. Varu tikai teikt, ka Vadims ir nopietni sācis sapņot par politiku, tuvojas vēlēšanas,» »VZ« stāsta Vadima lomas atveidotājs, Rīgas Krievu teātra aktieris Jakovs Rafalsons. Viņš atzīst, ka pats gan ar šāda veida sapņiem nesirgst. «Nebiju partijā pat padomju laikā, kad tas bija ļoti nepieciešams. Ar politiku jānodarbojas profesionāļiem, un mums tādu nav daudz. Ja katrs darītu to, ko viņš tiešām māk, mūsu valstī būtu krietni lielāka kārtība. Nevajag aizmirst, ka viss, kas mums pieder, tas ir godīgs vārds,» uzskata Rafalsons. Patlaban aktieris nopietni gatavojas tēvoča lomai F. Dostojevska izrādē «Tēvoča sapnis», kas savu pirmizrādi Rīgas Krievu teātrī piedzīvos novembrī. «Man ir liels prieks, ka lielie remonti ir pabeigti un mēs atgriežamies savā teātrī. Prieks ir arī par to, ka mums ir jauns galvenais režisors, ar kuru saistām noteiktas veiksmes,» neslēpj Rafalsons.

Korekcijas ievieš ģimeņu pieaugumi

Trešās seriāla sezonas sākumā viesnīcā ieradās Viktorija (aktrise Inga Misāne), kurai teju vai uzreiz tika piedāvāts kļūt par Donāta un Helēnas bērna surogātmāti. Notikumi attīstījās tik tālu, ka Viktorijai neatlika nekas cits, kā sezonas beigās doties prom no viesnīcas. «Nē, šoruden Viktorija vairs nepaspēs atgriezties viesnīcā, jo veltīšu laiku savam lielajam projektam,» »VZ« priecīgi atzīst Nacionālā teātra aktrise Inga Misāne. »VZ« jau rakstīja, ka Misānes, aktiera Gundara Grasberga un abu četrus gadus vecā dēla Kristiana ģimenē šoruden gaidāms priecīgs notikums – otrā bērniņa nākšana pasaulē. «Un par tālākajiem plāniem seriāla sakarā šobrīd neko neesmu domājusi, » piebilst aktrise.

Jau seriāla «UgunsGrēks» trešajā sezonā skatītājiem nebija iespējas vērot Dailes teātra aktrises Ilzes Ķuzules veidoto skolotāju Elzu, jo aktrise bija mātes cerībās. Seriāla veidotāji solīja, ka, ja vien aktrise vēlēsies, viņa tiks gaidīta seriālā. Šobrīd Ķuzules un Artūra Skrastiņa ģimene jau sagaidījusi ģimenes pieaugumu, dvīņi mazliet paaugušies un jaunā māmiņa šoruden atsāks strādāt teātrī. Par Ķuzules iespējamo atgriešanos seriālā pagaidām ziņu nav. «Pagaidām neesmu par to domājusi un neko ezinu arī par to, kādi ir seriāla veidotāju plāni un vai tajos ir paredzēta vieta arī man, neviens man neko nav teicis. Tas man pagaidām ir lielais nezināmais,» pirms divām nedēļām, kad seriāla jaunās sezonas sēriju filmēšana jau ritēja pilnā sparā, »VZ« atzina Ķuzule.


Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 888 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 21 Augustā 2010

Skatīts : 2666 reizes

Avots : http://zinas.nra.lv/vakara-zinas/sovbizness/29423-seriala-ugunsgreks-kesteri-gaida-dramatiski-notikumi-ancevskis-filmeti

Birkas : filmēšana, ugunsgrēks, seriālā, teātra, lomas, aktrise, viesnīcā, seriāla, scenārijā, aktieris

(1 Balss)
"Ziņu Spice" rekomendē
Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Nekas tā nedara sirdi iecietīgu, kā savas vainas apziņa, nekas - tiek cietsirdīgu, kā sava taisnīguma apziņa.
-- Talmuds

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

  • Visi aktuālie video
  • 26 Jūnijā vēsturē

    Vai jūsu paziņu lokā atrodas kāds, kurš nemaksā nodokļus?
    Atbildes: 47
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV