27 Janvārī, Piektdiena
Dzīve :

Tavs horoskops decembrim

 • Facebook
 • Izdrukāt
 • Sazināties
 • Saites

Dzīve » Mistika

Palielināt Samazināt 26 Nov 2010 , 11:08

Tavs horoskops decembrim

Šī mēneša jubilārs Strēlnieks apkārtējos viesīs uzticību un paļaušanos. Tuvojošos svētku sajūta manāmi uzlabos jubilāra omu. Kā ar garastāvokli būs pārējiem?

AUNS

Decembra sākumā būsi nedaudz pasīvāks nekā ierasts. Iespējams, iepriekšējie darbi no tevis būs paņēmuši daudz spēka un enerģijas. Taču optimisma trūkumu tev pārmest nevarēs, būsi jautrs un dzīvespriecīgs. Tevi var vairāk interesēt garīgas vērtības, vairāk laika veltīsi savai ģimenei, tuviniekiem, it sevišķi tas izpaudīsies, Saulgriežu periodā. Pašos Ziemassvētkos tieksies būt mājās, rīkosi kopīgu eglītes vakaru, saaicinot pie sevis kuplāku radu loku. Attiecībās ar otro pusīti mācēsi rast kopīgu valodu, taču dažubrīd tas nenāksies viegli. Jaunā gada svinības būsi nolēmis sarīkot grandiozākas nekā ierasts. Nav izslēgts, ka dosies ārpus valsts, lai vēl vairāk izbaudītu brīvdienu burvību.

VĒRSIS 

Šis mēnesis var izvērsties nedaudz saspringtāks nekā sākotnēji varētu domāt, taču, pateicoties tavam gribasspēkam un lielajai pacietībai, viss ieies vēlamajā sliedēs. Kāds autoritatīvs cilvēks, kura viedoklī tu patiesi ieklausies var kardināli manīt tavu attieksmi pret dzīvi. Nav izslēgts, ka aktuāla kļūs meditācija, darbs ar sevi, savas personības attīstīšana. Šajā sakarā vari apmeklēt dažādus kursus, seminārus. Domāsi, kā uzlabot savu materiālo stāvokli. Meklē atbalstu domubiedru vidū! Iespējams, pat spēsi vienoties par kopīga projekta īstenošanu. Ja nepieciešams, vari doties uz ārzemēm, taču šajā gadījumā esi uzmanīgāks, neuzticies pirmajai iespaidam par iespējamo sadarbības partneri, centies iegūt pēc iespējas vairāk informācijas pirms uzsākt konkrētas lietas. Mīlas frontē tu būsi uzdevumu augstumos.

DVĪŅI
Nevēlēsies sēdēt malā, bet gan aktīvi iesaistīties visos notikumos. Būsi gaidīts viesis jebkurā kompānijā, pratīsi atrast kopīgu valodu ar atšķirīgi domājošiem cilvēkiem. Nav izslēgts, ka tev uzradīsies jauns hobijs. Privātā dzīvē tieksies pēc pārmaiņām, iespējamas jaunas attiecības. Kontaktējoties ar augstākstāvošajiem, nekļūsti pārlieku pļāpīgs, esi noteikts un lietišķs, pretējā gadījumā, vari radīt par sevi nevēlamu iespaidu. Ģimenes lietās tev būs svarīga personīgā brīvība. Nevēlēsies būt pārlieku piesaistīts mājas dzīvei, vairāk meklēsi iespēju būt sabiedrībā, kopā ar otro pusīti apmeklējot dažādus izklaides pasākumus. Ja kārto ar nekustamo īpašumu saistītas jautājumus, vēlams nopietnāku vērību pievērst juridiskajām lietām. Kopumā veiksmīgs periods tiem, kuri saistīti ar masu medijiem, radošo jomu vai pilda starpnieka funkcijas. 

VĒZIS
Tev būs svarīgs apkārtējo viedoklis. Vēlēsies radīt par sevi cik vien var labu iespaidu. Lai sasniegtu iecerēto būsi gatavs mainīt imidžu, ļauties drosmīgām pārmaiņām. Piemērots laiks, lai apgūtu jaunas zināšanas, kā arī nostiprinātu jau esošās. Profesionālā ziņā iespējama izaugsme, taču tā lielā mērā būs atkarīga no tava gribasspēka un spējas pārvarēt šķēršļus, neļauties sevis žēlošanai. Psiholoģiskajā plānā līdzsvaru palīdzēs atgūt meditācija, nodarbošanās ar garīgām praksēm. Iespējams, apsvērsi domu apmeklēt astrologu. Ziemassvētku periods tavā sirdī ienesīs siltumu un mājīgumu. Pavadīsi daudz laika kopā ar savējiem, tieksies izzināt viņu dzīvē notiekošo, sniegt savu padomu, morālo atbalstu. 

LAUVA
Šomēnes vairāk domāsi par izklaidi, nekā par darbu. Kaut arī profesionālajā plānā iespējamas patīkamas pārmaiņas, pat finansiālās situācijas uzlabošanās, tomēr primāro lomu spēlēs attiecības ar otro pusīti. Mīlas frontē nenāksies viegli gūt saskaņu, nāksies pārkāpt savam pašlepnumam, vairāk ieklausīties partnera domās, izjūtās, taču rezultāts neliks par sevi vilties. Attiecībās ar kolēģiem tev būs svarīgi, lai tiec novērtēts, respektēts un apkārtējie rēķinās ar tavu viedokli. Nekļūsti pārlieku uzstājīgs un ārišķīgs, jo tas radīs pretēju efektu. Ziemassvētkus centīsies pavadīt ar tuviniekiem, savukārt Jaunajā gadā vēlēsies būt pēc iespējas plašākā kompānijā un lustēties uz nebēdu.

JAUNAVA
Būsi nolēmis visu salikt pa plauktiņiem. Mēneša pirmā dekāde vairāk paies kārtojot darba lietas, saimnieciskos jautājumus, savukārt, sākot no mēneša vidus, vairāk aktualizēsies privātās dzīves nianses. Tieksies daudzveidot savu ikdienu, attiecības ar partneri. Nav izslēgts, ka ļausies erotiskiem eksperimentiem, uz kuriem tevi var pamudināt mīļotais, jūtot tavu tieksmi pēc jaunām vēsmām. Decembra izskaņā darba lietas liksi pie malas un ļausies kopīgam laikam ar ģimeni. Ziemas saulgriežu laiks paies ļoti sirsnīgi un silti. Jaunā gada sagaidīšana var izvērsties pārsteigumiem bagāta. Iespējams, nodarbosies ar sev ko netipisku, piemēram, zīlēšanu.

SVARI
Būsi ļoti aizņemts. Decembra pirmā nedēļa var tik veltīta kādam nopietnam darba komandējumam, kurš dos iespēju ne tikai pierādīt sevi, bet arī gūt jaunas zināšanas, kontaktus. Centies izmantot visas iespējas, kuras liktenis tev šajā brīdī piespēlē. Esi uzmanīgāks ieguldot savus personīgos finanšu līdzekļus dažādos projektos, cerēto rezultātu gūsi tikai tad, ja pirms tam veiksi visus nepieciešamos aprēķinus un nepaļausies uz labu laimi. Vari nodarboties ar starpnieka funkcijām, pateicoties savām diplomāta dotībām, tev tas lieliski padosies. Privātā dzīvē mācēsi panākt savu. Būsi mīļš, valdzinošs un uzmanīgs pret partneri. Tu rūpēsies, lai svētkos visi justos labi, būsi sabiedrības dvēsele.

SKORPIONS
Tieksies īstenot savus mērķus, ko darīsi visai enerģiski un pat uzstājīgi. Būsi neiecietīgs pret šķēršļiem, kavēkļiem. Nav izslēgts, ka tavi asie izteicieni var aizskart ne vienu vien kolēģi vai sadarbības partneri, tāpēc centies būt diplomātiskāks un iejūtīgāks. Mēnesis solās būt finansiāli veiksmīgs. Iespējami jauni projekti, kuri sniegs ne tikai materiālu labumu, bet ļaus tev ievērojami paplašināt redzesloku. Privātā dzīvē tieksies pēc pilnības. Vēlēsies, lai partneris pielāgojas tavām vēlmēm, ieklausās tavos padomos. Tomēr, mīļotajam tava pārlieku aizgādnieciskā attieksme var neiet pie sirds. Kā līdzsvarojošs faktors būs labā saskaņa intīmajā sfērā. Ziemassvētku laikā tev būs vēlme iepriecināt tuviniekus ne tikai ar tradicionālajām dāvaniņām, bet tev padomā būs kas grandiozāks.

STRĒLNIEKS
Apkārtējos viesīsi uzticību un paļaušanos. Nav izslēgts, ka cilvēki pie tevis vērsīsies pēc profesionāla padoma. Mēneša sākums piemērots finanšu darījumiem, jaunu projektu realizācijai. Vienīgais, aizdodot naudu, esi uzmanīgāks un prātīgāk izvērtē riskus, kurus uzņemies. Ja materiālais stāvoklis atļaus, iespējams, uzsāksi mājās remontu vai vairosi tajā komforta un dizaina elementus. Sākot jau no decembra vidus, darba lietas novirzīsi otrajā plānā un vairāk vērības pievērsīsi patīkamām nodarbēm, hobijam, ģimenei. Svētku sajūta tev ievērojami uzlabos garastāvokli. Tie, kuri saistīti ar radošo jomu, var izjust zināmu pacēlumu, iedvesmas pieplūdu, kas mudinās paveikt ko ievērības cienīgu. 

MEŽĀZIS
Vēlēsies nostabilizēt savas pozīcijas profesionālajā sfērā. Meklēsi iespējas paplašināt savu kontaktu loku, darba iemaņas. Nav izslēgts, ka saskarsies ar negodīgu rīcību, ko visai asi pārdzīvosi, taču, atceries, ka tādā veidā sev nepalīdzēsi. Stāvi pāri neveiksmēm un vērs skatu uz pozitīvo. Šogad visticamāk būsi nolēmis savu dzimšanas dienu sagaidīt kuplākā cilvēku lokā. Nav izslēgts, ka veltīsi ne mazums laika un līdzekļu, lai iecerētās svinības izdotos patiesi nevainojamas. Attiecībās ar mīļoto vēlēsies saņemt vairāk uzmanības apliecinājumu, komplimentu, uzslavu. Atvasītes var sagādāt nelielas galvassāpes dēļ sarežģījumiem skolas gaitās, taču šīs problēmas būs viegli pārvaramas, tev tik vajadzēs vairāk laika veltīt audzinošiem pasākumiem. Jaunā gada sagaidīšana paies ļoti jautrās noskaņās. 

ŪDESNVĪRS
Pateicoties savai oriģinalitātei un nestandarta domāšanai, gūsi labus panākumus ne tikai darbā, bet arī tīri ikdienišķās situācijās. Nav izslēgts, ka iekarosi kādas pretējā dzimuma personas simpātijas. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem labs laiks, lai iepazītos. Mēneša sākumā tev var pietrūkt enerģijas, lai novestu lietas līdz galam, taču sākot ar decembra vidu, viss nostāsies savās vietās. Gaidāmie svētki mēneša beigās liks jau laikus sarosīties, meklēt saviem tuviniekiem piemērotākās dāvanas. Tu gādāsi par attiecīgo noskaņu, izrotājot savu mitekli un iesaistot šajā procesā arī ģimenes locekļus. Sevišķi bērniem patiks kopā pavadītais laiks, sevišķi, ja tas paies tradīciju garā.

ZIVIS
Vēlams izvairīties no intrigām, neieklausīties baumās un neļauties provokatoru "izlēcieniem”. Centies koncentrēties uz saviem tiešajiem darba pienākumiem. Priekšniecība par labi padarītu darbu var izteikt atzinību, taču uzreiz cerēt uz paaugstinājumu nevajadzētu. Lai sasniegtu virsotnes karjerā, tev nāksies papūlēties nedaudz vairāk. Privātajās lietās būsi svārstīgs un neizlēmīgs. Tev būs svarīgi atrast iekšējo līdzsvaru un panākt saskanīgākas attiecības ar laulāto. Iespējams, šajā ziņā varētu palīdzēt tava intuīcija un psihologa dotības. Izrunājies ar partneri, noskaidro, kas nomāc viņu un izstāsti, kas satrauc vai nepatīk tev, centieties nonākt pie kopsaucēja. Ziemassvētku periods sola pacēlumu ģimenes lietās, uzlabosies sapratne ar atvasītēm. Savukārt, otrā pusīte centīsies visādi pārsteigt tevi, atdari viņai ar to pašu.

IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 26 Novembrī 2010

Skatīts : 2142 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/221639

Birkas : horoskopu, zodiaka, horoskopi, zodiaks, decembrim, horoskops

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • 10 soļi uz labāku gremošanas sistēmu

 • Velkot džipu, dubļos iestieg arī traktors

 • Kuģītis "Jelgava" ietriecas Akmens tiltā

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Visi smaidiņi
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Apvainojot citu, tu nerūpējies pats par sevi.
-- Da Vinči

Cilvēki sajūsmā par "Midsomeras slepkavības" Bārnabija uzrunu latviešiem

 • Visi aktuālie video
 • 27 Janvārī vēsturē

  Vai Jums ir problēmas ar kredītsaistībām?
  Atbildes: 42

  „Lai karš beigtos, Krievijai tas jāzaudē,” Davosas forumā teicis Vācijas kanclers Olafs Šolcs, „tāpēc mēs piegādāsim Ukrainai bruņojumu ciešā komunikācijā ar mūsu partneriem.” Šķiet, viens no cerīgākajiem paziņojumiem. Šodien Vācijā acīmredzot tiks apstiprināts jauns aizsardzības ministrs – Boriss Pistoriuss, kuru vieni dēvē par klasisko vācu sociāldemokrātu raudzes politiķi, citi raugās uz viņu ar piesardzību, tomēr atzīst, ka diez vai ministrs pieņems lēmumus, kas nebūs saskaņoti ar Šolca politisko pozīciju. Ja Šolca pozīcija ir tāda, kādu viņš parādīja Davosā, tad nacistiskās Krievijas noorganizētā šausmu nakts varētu iet uz rīta pusi.

  19 Janvārī 2023
  Elita Veidemane

  Hercoga Jēkaba iekšzemes ūdensceļu plāns

  Paldies par aizrādījumu - kļūme izlabota !

  Komentē    Admin
  28 Janvārī 2014, 18:31
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV