25 Oktobrī, Svētdiena
Dzīve :

Tavs horoskops maijam

Dzīve » Dažādi (D)

Palielināt Samazināt 30 Apr 2010 , 08:59

Tavs horoskops maijam

Šī mēneša jubilāriem - vēršiem - maijs solās būt veiksmīgs. Varbūt jāpiedalās kādā loterijā? Cik veiksmīgs šis mēnesis varētu būt tev?

Auns:
Šis būs krasu pārmaiņu laiks, jo īpaši darba jomā. Veiksies tiem zīmes pārstāvjiem, kuri līdz šim cītīgi piestrādājuši pie savas profesionālās izaugsmes. Tādā gadījumā iespējama pakāpšanās pa karjeras kāpnēm vai kāda motivējoša atzinība no priekšniecības puses. Darbs tev sagādās prieku un kolēģu vidū tu jutīsies kā zivs ūdenī. Labprāt daudz strādāsi komandā un plānosi arī kopīgus atpūtas pasākumus. Iespējama sadarbība ar ārzemju partneriem, vari pat saņemt piedāvājumu doties strādāt uz citām zemēm. Arī romantiskas attiecības iespējamas ārpus valsts robežām.

Vērsis:
Tev veiksies finanšu darījumos, pastāv iespēja laimēt loterijā. Arī darba jomā sarežģījumu nebūs, spīdoši tiksi ar visu galā un veiksme nepametīs tevi pat vissaspringtākajās situācijās. Tomēr tas nenozīmē, ka vari slinkot un akli paļauties uz zvaigžņu labvēlību. Izmanto šo laiku, lai dibinātu jaunus kontaktus, iekrātu naudiņu un bruģētu taciņu uz savas nākotnes labklājību. Iespējams, tu beidzot sapratīsi, ka nekur nav tik labi kā mājās un veltīsi daudz laika rūpēm par savu ģimeni un mājvietu. Varbūt vēlēsies pārtraukt kādas attiecības, kuras jutīsies morāli pāraudzis.       

Dvīņi:
Iespējams, tu jutīsies apjucis un izsists no sliedēm, jo kādas pārmaiņas tevi pārsteigs nesagatavotu un liks kritiskāk palūkoties uz dažām savas līdzšinējās dzīves sfērām. Mēģini neko svarīgu šobrīd neizlemt, labāk nogaidi un rīkojies vienīgi galējas nepieciešamības gadījumā. Lietas sakārtosies, ja nemēģināsi par visu varu iejaukties apkārtējās norisēs. Nedomā vienīgi par savām problēmām, pavadi vairāk laika ar tuviniekiem un ieklausies mīļotā cilvēka padomos. Sportiskas aktivitātes tev palīdzēs rūdīt raksturu, atgūt dzīvesprieku un turklāt lieliski izskatīties! 

Vēzis:
Šomēnes daudz laika veltīsi darbam, dzims jaunas idejas, pie apvāršņa vīdēs daudzsološi projekti. Arī lietu materiālā puse neliks vilties, naudiņas būs gana un vēl nedaudz paliks pāri. Labs laiks, lai ieguldītu paliekošās vērtībās – izglītībā, mākslas darbos un nekustamā īpašumā. Tava enerģija piesaistīs un valdzinās, tādēļ iespējama ne viena vien iepazīšanās, varbūt pat uzsāksi kaislīgu mīlas dēku. Neparedzamu notikumu bagāts laiks, piemēram, kāda spontāna aizraušanās var pāraugt nopietnās jūtās, bet stabilas attiecības zaudēt līdzšinējo mirdzumu.     

Lauva:
Partnerattiecības ieņems primāro lomu tavā dzīvē. Brīvie Lauvas zīmes pārstāvji būs ģimeniski noskaņoti, tādēļ meklēs potenciālo partneri, lai veidotu kopīgu ligzdiņu. Tiem, kam jau ir partneris, var nākties piedalīties attiecību spēlītēs, ierobežot savas vēlmes un atturēties no jūtu uzplūdiem, lai viss nesāktu izskatīties pēc uzmācības. Darbā var rasties nesaskaņas ar kolēģiem, varbūt nespēsi atrast kopīgu valodu kādā jautājumā. Uzklausi objektīvu kritiku un iemācies gūt noderīgu pieredzi pat šķietami nejaukās situācijās. Tavas aktivitātes tiks novērtētas, tomēr jāuzmanās no pārsteidzības.

Jaunava:
Labs laiks, lai mācītos, mainītu darbu, pakāptos pa karjeras kāpnēm, uzsāktu vai paplašinātu savu biznesu. Būsi ļoti sabiedrisks un jauniegūtie kontakti itin drīz izrādīsies noderīgi. Tu gluži intuitīvi jutīsi pareizo virzienu un spēsi atrast nepieciešamos līdzekļus savu mērķu īstenošanai. Svarīga loma tavā dzīvē tiks atvēlēta mīlestībai, romantikai un attiecībām, vēlēsies tās atsvaidzināt un varbūt pat izkopt līdz pilnībai – katrā ziņā spilgtu ideju un izdomas to realizācijai tev netrūks! Var rasties arī jaunas aizraušanās. Parādīsies interese par neordinārām lietām, daži nolems iestāties ezoteriskos kursos.

Svari:
Var nākties samierināties ar situāciju un censties rast kompromisus ar līdzcilvēkiem. Ir laiks mainīt savu attieksmi pret daudzām lietām, tas palīdzēs saskatīt notikumu patieso nozīmi un izvēlēties pareizāko ceļu. Panākumi neizpaliks, ja vien spēsi ielūkoties savā dziļākajā būtībā, attīstīsi intuīciju un ieklausīsies savā sirdsbalsī. Veiksmīgs laiks mīlas lietām, atpūtai, ceļojumiem un jaunu iespaidu gūšanai. Mīļotais cilvēks baudīs tavus uzmanības apliecinājumus - tu būsi izdomas bagāts, varbūt ieviesīsi kādus pikantus jaunumus jūsu mīlas dzīvē. Tavās rokās var nonākt interesanta lasāmviela.   

Skorpions:
Darbs komandā nesniegs gandarījumu un cerētos rezultātus, toties darbojoties vienatnē iespējama lielu projektu attīstība un strauja virzība pa karjeras kāpnēm. Materiālām grūtībām būs pārejošs raksturs, tev vairāk jāpiestrādā pie savu ienākumu un tēriņu plānošanas, jācenšas atdot parādus un neiedzīvoties jaunos. Krasas, pozitīvas pārmaiņas var skart tavu mīlas dzīvi. Sieviešu kārtas pārstāves varbūt saņems bildinājumu vai vismaz mīļotā cilvēka dzīvokļa atslēgas. Mēneša laikā var nākties pieņemt daudz un dažādus lēmumus - šoreiz klausi savai iekšējai balsij, neklausies baumās un pieklusini prāta diktētos iebildumus.

Strēlnieks:
Tev veiksies, vari iegūt jaunus draugus un domubiedrus, sastapt īpašus cilvēkus un gūt neatsveramu attiecību pieredzi. Varbūt sapratīsi, ka senās rētas ir sadzijušas, un tu atkal spēj uzticēties un vēlies kādu mīlēt. Pagātne atkāpsies, tu būsi gatavs mesties piedzīvojumos un iesaistīties jaunās mīlas dēkās. Būsi ļoti draudzīgs un atklāts, tomēr vēlams apvaldīt pēkšņo vēlmi uzticēt noslēpumus un dalīties savos plānos ar katru sastapto svešinieku. Daudz laika veltīsi sevis un apkārtējās vides sakopšanai, veiksmīgs periods sporta un mākslas jomas pārstāvjiem.

Mežāzis:
Laiks, kad arvien vairāk sāksi prātot par globālām dzīves tēmām. Šis mēnesis kopumā būs tev labvēlīgs, ja vien nesāksi žēloties par dzīvi un slīgt pavasara depresijā kādu nerealizētu plānu dēļ. Ieteicams darboties komandā, jo tas ļaus divreiz ātrāk tikt galā ar pienākumiem un ķerties atkal pie jauniem darbiem. Iespējams, kāds šobrīd uzsāktais projekts nesīs augļus tikai pēc 2 gadiem. Tu labi sapratīsies ar gados jaunāko paaudzi. Daži Mežāži nolems izmēģināt spēkus pedagoģijas lauciņā. Citi toties sapratīs, ka vēlas kuplāku bērnu pulciņu un apspriedīs to ar laulāto draugu.

Ūdensvīrs:
Pārmaiņu laiks, dažiem tie būs plānoti pasākumi, citiem negaidīti notikumi. Jomas, kurās nāksies pielāgoties apstākļiem, mainīties būs visdažādākās. Iespējams, ne tieši tevi pašu, bet kādu tuvinieku skars problēmas, bet arī tu būsi iesaistīts to risināšanā. Nav izslēgta dzīves vietas maiņa vai labiekārtošana. Kāds sajutīsies vientuļš un dibinās attiecības, kamēr cits iegādāsies mājdzīvnieku. Tavu prātu uzlabos ezoterisku kursu apmeklēšana, kontaktēšana ar šāda tipa domubiedriem, kā arī attiecīgas literatūras studijas. Uzklausi bērnu vajadzības, bet nesāc izdabāt viņu kaprīzēm!

Zivis:
Tu atradīsies uzmanības centrā, piedalīsies dažādās sabiedriskajās aktivitātēs. Iespējams, apkārtējie pastiprināti tieksies pēc tavas klātbūtnes, lūgs padomu, gribēs izkratīt tev sirdi. Skaties, ka nepārtērē enerģiju! Darba jomā arī izrādīsi aktivitātes, tieksies pēc priekšniecības atzinības vai par klusībā cerēsi ieņemt viņa vietu. Tavas mīlas attiecības būs tik aizraujošas, ka pat apkārtējie tās apspriedīs. Populārie zīmes pārstāvji viens un divi var nonākt avīžu slejās. Pienācis laiks nomainīt garderobi, tāpēc izbrīvē laiku veikala apmeklējumam un iegādājies jaunu apģērbu, aksesuārus. Iespējams netāls brauciens.


Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 493 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 30 Aprīlī 2010

Skatīts : 1480 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/201648

Birkas : maijam, horoskops, maijs, horoskopi

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • Par 300 gramiem kandžas policija soda ar 250 latiem

 • Amerikāņu tanki Kurzemē

 • Tele2 atver pirmo telekomunikāciju interneta veikalu Latvijā

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Apstāklim, ka ticīgais ir laimīgāks par skeptiķi, nav lielāks svars par to, ka piedzēries ir laimīgāks par skaidrā esošo.
-- Šovs

"Liepājas brāļi" ar dziesmu pateicas mediķiem

 • Visi aktuālie video
 • 25 Oktobrī vēsturē

  Kam šobrīd visvairāk būtu nepieciešama sociālā palīdzība?
  Atbildes: 50
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV