Cilvēks pats ir visu slimību un bēdu izraisītājs. Tādēļ, ja ar jums ir atgadījies kas slikts, vainu meklējiet vispirms sevī un tad citos. Domās ejiet savā pagātnē tik tālu atpakaļ, kamēr tās atrodiet. Atraduši, labojiet savas kļūdas, ja vēl ir iespējams. Atvainojieties tiem cilvēkiem, kuriem kādreiz esat nodarījuši pāri (kaut domās).
Daudzi cilvēki domā, ka vislielākais grēks ir otra cilvēka nogalināšana. Bet ir vēl lielāks noziegums – mīlestības nogalināšana, tāpēc ka pirms cilvēka nogalināšanas jāiznīcina sevī mīlestība pret viņu.
Mīlestība pret bērniem pieskaitāma pie augstākajām Visuma jūtām, un tāpēc ikviena šīs mīlestības pārkāpuma forma – atteikšanās no bērniem, nevēlēšanās gūt bērnus vai būt stāvoklī, nemaz nerunājot par grūtniecības pārtraukšanu ne tikai rīcībā, vārdos, bet pat domās – var novest pie ļoti smagām slimībām, likteņa maiņas.
Starp daudziem pārkāpumiem, kurus cilvēks pieļauj, pats smagākais ir mīlestības nogalināšana pret Dievu, bērniem, vecākiem, radiem, darbu un dabu.
Cilvēks, kurš nogalina sevī mīlestību, nevar tikt izārstēts tikai ar tabletēm.
Dažus vārdus par domu. Katru mirkli cilvēks vai nu rada vai grauj. Pasaule ir pretrunīgu domu pilna. Daudzu slimību cēlonis ir iznīcinošas domas. Nav pasakāms, cik ļoti cilvēks ir atbildīgs par savas domas kvalitāti.
Kad cilvēks domās pievēršas Dievam un lūdz piedošanu par nodarīto, ar viņa dvēseli un miesu notiek pārsteidzošas izmaiņas. Tajā brīdī cilvēks apzinās savu nepilnību, atveras tam, kas mūs radījis, un saņem no tā spēkus, lai izmainītos, saplūstot ar Visuma harmoniju.
Nožēlot – tas nozīmē visus spēkus virzīt uz sevis izmainīšanu un nekad neatkārtot savas kļūdas.
Katrs cilvēks var palīdzēt pats sev – vispirms ar pareizu uzvedību, pareizu attieksmi pret pasauli, uzturu.
Cilvēks lēnprātīgi uzņemot jebkurus dzīves pārbaudījumus, ekonomē milzīgu daudzumu spēku, šie spēki tiek izlietoti garīgām izmaiņām, pašattīstībai.
Dažas vienkāršas patiesības:
- Vislabākie dziedinātāji ir austošas saules stari, tīras domas un sirds tiekšanās pēc cildeniem darbiem. Tikpat svarīgi ir izprast savas kļūdas, atzīt tās un ar grēku nožēlu panākt harmoniju ar Visumu un Dievišķo. Tātad, galvenā aizsardzība pret slimībām ir ētikas augstāko likumību izpilde.
- Pilnībā apturēt organisma novecošanas procesu nav iespējams, taču, norūdot savu organismu, mēs varam pagarināt tā jaunību. Pirmkārt, vajag atteikties no alkohola un smēķēšanas. Dzīvot tīrā vidē, vismaz dažas stundas dienā strādāt zemes darbus. Ievērot saprātīgu darba un atpūtas režīmu, kārtīgi izgulēties. Būt optimistam, nebaidīties no nāves, paturot prātā vienkāršu patiesību: divreiz nemirsim, no vienas nāves neizbēgsim. Nepiedalīties sarunās par slimībām. Dzīvot pierastos apstākļos (labāk laukos), nemainīt dzīves vietas.
- Cilvēks ir dabas daļa un kā tādam tam ir jādzīvo, tādēļ saskarsmei ar to ir jābūt ik dienas, jo daba ir intensīva enerģijas papildinātāja.
- Vasarā vajag daudz staigāt basām kājām, gulēt nopļautā pļavā, jo augi mirstot atdod ļoti daudz enerģijas. Bērniem vajag ļaut rotaļāties dubļos. Ziemā tas viņus pasargās no slimībām.
- Strādājiet fizisku darbu. Nekas tā nesagrauj un neiztukšo cilvēka dvēseli kā bezdarbs. Cilvēkam ir vajadzīgs gan fizisks, gan garīgs darbs. Garlaicība ir dvēseles nāve, tai seko miesas nāve.
- Celieties ar saullēktu. Lai pirmie saules stari apspīd ne tikai jūsu miesu, bet arī dvēseli.
- Nepārēdieties!
- Uzturā lietojiet tos augļus, dārzeņus, ogas, kas ir izauguši jūsu pašu dārziņā vai meža ogas: zemenes, mellenes, dzērvenes, brūklenes u.c. Pēc iespējas mazāk lietojiet Latvijā ievestos svešzemju augļus, ogas, dārzeņus un citus pārtikas produktus. Cilvēkam uzturā jālieto tā barība, kura izaugusi tādos pašos klimatiskos apstākļoskā cilvēks dzīvo.
- Gulēt vajag doties «šodien», nevis «rīt», proti, miegs pirms pusnakts ir visveselīgākais
- Lai līdz vecumdienām saglabātu veselas kājas, nedrīkst nēsāt apavus ar augstiem papēžiem un gumijotus apavus. Vasarā pēc iespējas ilgāk vajag staigāt basām kājām.
Organisma attīrīšana
Ja cilvēkam ir tīri asinsvadi, vesels mugurkauls un nepiesārņota taisnā zarna, tad viņu var uzskatīt par praktiski veselu. Tāpat, kā mēs mazgājam seju, rokas, kājas, visu ķermeni, tāpat mums ir jāattīra mūsu iekšējie orgāni. Nevienam vēl nav ienācis prātā vairākas nedēļas vai mēnešus nemazgāties, bet par to, ka jāattīra arī iekšējie orgāni, daudzi no mums sāk domāt tikai tad, kad rodas aizcietējumi, parādās sāpes aknās, nierēs, sāk «streikot» sirds.
Pirmais solis uz atveseļošanos ir organisma absolūta tīrība. Sārņu uzkrāšanās organismā vai to aizture kavē organisma atveseļošanos. Organisma attīrīšanās notiek caur plaušām, ādas porām, nierēm un zarnu traktu. Svīšana – tā ir sviedru dziedzeru darbība, kuras rezultātā attīrās organisms. Tādēļ pretsviedru līdzekļu lietošana organismam ir ļoti kaitīga. Pilnīgi pietiek, ja katru rītu cilvēks līdz vidum nomazgājas ar aukstu ūdeni un paduses apmazgā ar ziepēm. Mēs taču regulāri mazgājamies zem dušas vai ejam vannā.
Pastāv vairākas efektīvas metodes kā attīrīt organismu. Viena no tām, pati universālākā, ir badošanās. Badoties vajag sistemātiski vienu dienu nedēļā no brokastīm līdz brokastīm vai no vakariņām līdz vakariņām. Gadā sanāk 52 dienas. Protams, šajā dienā jāizdzer 2-3 l ūdens. Pavasarī to var aizvietot ar svaigām bērzu sulām.
Cilvēki un dzīvnieki badošanos pazīst no mūžseniem laikiem. Pirmatnējiem cilvēkiem tas bija vienīgais ārstēšanās veids. Pagāja daudzi gadsimti, cilvēks badojās, kad bija ievainots vai slims, uz to viņu mudināja pašaizsardzības instinkts. Reizē ar badošanos kā tonizējoši un pretiekaisuma līdzekļi tika izmantoti ārstniecības augi.
Ne vien senākais, bet arī labākais līdzeklis cīņā ar slimībām ir badošanās, jo tā neizraisa blakus parādības. Tas ir visdabiskākais organisma attīrīšanas veids.
Instinkts, kas liek mums badoties, ja organisms ir slims, ir raksturīgs gandrīz visām dzīvām būtnēm. Slimi vai ievainoti dzīvnieki atsakās uzņemt barību, jo pašaizsardzības instinkts ir stiprāks par izsalkumu. Tādos brīžos vitālā enerģija, kas parasti tiek patērēta gremošanai, koncentrējas ievainojuma vietā un tiek izmantota kaitīgo vielu izvadīšanai un organisma attīrīšanai. Badošanās instinkts ir tik stiprs, ka tam vara pār mūsdienu civilizēto cilvēku. Es domāju, ka vienas dienas badošanās ik nedēļu ir pieņemama katram, kas vēlas rūpēties par sevi.
Jāatceras, ka badoties nedrīkst sirds slimnieki, cukurslimnieki, cilvēki ar pazeminātu asinsspiedienu un podagras slimnieki, jo badošanās laikā organismā pastiprināti uzkrājas urīnskābes sāļi.
Taupīsim psihisko enerģiju
Psihiskās enerģijas noplūdi rada dusmas, bailes, uzbudinājums, šaubas, sevis žēlošana, slinkums. Tāpat psihisko enerģiju atņem arī visas negatīvās domas un emocijas.
Ļaunums un dusmas pārvērš mierīgu mītni par čūsku midzeni. Niknums ir kā rūsa. Niknums ir slimību avots.
Jebkura gānīšanās un lamāšanās ir tumsas slavinājums. Vairieties no neķītrām lamām.
Ne vien alkohols un narkotikas sagrauj organismu, bet arī ļaunas domas un vārdi paver ceļu visām smagām slimībām.
Jāatceras, ka rupjība ir pretrunā ar visiem dabas likumiem. Rupjības karma ir visai smaga.
Jāpārvar arī jebkuras bailes. Bailes un dusmas tiek dēvētas par tumsas vārtiem. Izglītota sirds vispirms izskaudīs bailes un sapratīs dusmu kaitīgumu. Ir jāredz baiļu aura, lai saprastu, cik nejēdzīga ir šī sajūta. No visām postošajām enerģijām bailēm tā ir vissliktākā. Bailes ir barjera jebkura pasākuma īstenošanai.
Ārsti zina, ja jums ir slima sirds, dusmas spēj jūs nogalināt. Ir kāds sens teiciens: «Muļķis esot tas cilvēks, kas nespēj sadusmoties, bet gudrs tas, kas negrib dusmoties.»
Ik viens cilvēks var ievērojami pagarināt savu mūžu, ja ievēro zināmu režīmu itin visur: uzturā, dzīvesveidā, domās un jūtās.
Vienotība, prieks, svinīgums, mīlestība un radošs darbs palielina cilvēka psihisko enerģiju un ir profilaktisks līdzeklis pret daudzām slimībām. Citas domas un jūtas pozitīvi ietekmē psihiskās enerģijas kvalitāti.
Cilvēks parasti aizmirst arī visdziedinošāko spēku mīlestību: «Mīliet cits citu» – tas ir gudri dots bauslis. Nekas nevar labāk par mīlestību harmonizēt psihisko enerģiju. Enerģijas iedarbīgums pieaug, pastiprinoties mīlestības jūtām.
Prieks ir gara veselība. Katra dabas apbrīnošana rada uzvaras staru. Senajā Indijā bija ārstu kopiena, kas sevi dēvēja par prieka radītājiem. Viņi apgalvoja, ka slimo var sekmīgi izdziedināt, ja ap viņu valda prieks. Viņi zināja, ka prieka jūtas, kas pievelk pasaulīgā labākās vibrācijas, ir dziedinošas, tās uzlabo slimnieka pašsajūtu un dziedināšana norit sekmīgi. Prieks – tas ir īpašs ugunīgs stāvoklis. Prieka ugunis staro un nes gaismu.
Jāpiemin arī klusēšanas lietderīgums, kas palīdz uzkrāt psihisko enerģiju. Pietiek nedaudz mēnešu, lai saskatītu, cik noderīga ir mērenības ievērošana vārdos. Ne jau velti tautas gudrība klusēšanu atzīst par zeltu.
Piemēram, galvassāpes. Kas var būt labāks par klusēšanu.
Klusēšana rada labākos apstākļus gara spēku uzkrāšanai. Katrs vārds, kas adresēts otram cilvēkam, padara mūs no viņa atkarīgus, uzliek mums kaut kādas saistības. Katrs izrunāts vārds vienlaikus «aprij» arī paša runātāja enerģiju.
Slinkums un gara trulums guļ vienā šūpulī. Vislabākās idejas nevar īstenoties dzīvē, ja skatienu aizsedz slinkuma auts. Labāk mirt darbā, nekā bezdarbībā. Nesen pieņemtais likums par to, ka pensijas vecumu sasniegušie cilvēki nedrīkst strādāt algotu darbu, ir pretrunā ar visiem Dabas likumiem. Nevis nāve ir traģēdija, bet dzīve bezdarbībā.
Kā atbrīvoties no smagām slimībām
Šis krievu tautas dziednieces un gaišreģes Anastasijas padoms noderēs katram no jums.
Katrā iesētajā sēkliņā ir ļoti daudz kosmiskās informācijas. Tās apjoms nav salīdzināms ar cilvēka iegūtās informācijas apjomu.
Iegūstot šo informāciju, var efektīvāk, iedarbīgāk par jebkurām zālēm cīnīties ar cilvēka organisma slimībām. Taču par šīm slimībām jāzina jau sēkliņai, lai nobriešanas procesā tā varētu piesātināt augli ar nepieciešamajām vielām pareizajā proporcijā tieši konkrētā cilvēka dziedināšanai, viņa konkrētajai slimībai vai vairākām slimībām, ja tādas ir, vai cilvēkam ir noslieces uz tām.
Lai gurķa, tomāta vai jebkura cita ģimenes dārziņā izaudzētā auga sēkliņa ietvertu sevī šādu informāciju, pirms sēšanas attiecīgā sēkliņa vai sēkliņas, tās iepriekš nemērcējot, jāpatur mutē ne mazāk kā 9 minūtes. Pirms tam – pirms pašas sējas – sēkliņa 30 sekundes jāpatur starp kopā saliktām plaukstām. To darot, jāstāv uz zemes ar basām kājām tajā vietā, kur tās paredzēts sēt. Pēc 30 sekundēm plaukstas paver vaļā un uzpūš sēkliņām elpu, cenšoties izelpot visu gaisu, kas ir plaušās. Vēl 30 sekundes sēkliņas jāpatur pavērtās plaukstās tā, lai uz tām kristu saules stari. Tad jāsēj.
Nekādā gadījumā sējumu nedrīkst tūlīt laistīt! To drīkst darīt tikai pēc 3 diennaktīm. Sēja jāveic katram attiecīgajam augam labvēlīgā laikā.
Agra sēja bez laistīšanas ir mazāk bīstama nekā vēla.
Šādi iesētu augu dobēs nevajag izravēt pilnīgi visas nezāles, jāatstāj vismaz no katras sugas pa vienai. Šīs nezāles var nepieciešamības gadījumā nogriezt.
Sēkliņa šādā veidā uzņem visu nepieciešamo informāciju par attiecīgo cilvēku un augļu audzēšanas periodā no Kosmosa un Zemes maksimāli uzņem tieši konkrētajam cilvēkam nepieciešamo enerģiju.
Augšanas periodā ar augiem jākontaktējas – vismaz 1 reizi augšanas laikā pilnmēness periodā pie tiem jāpieiet un jāpieskaras.
Šādā veidā no sēklām izaudzētie augļi savu audzētāju spēj izdziedināt no absolūti visām slimībām, spēj jūtami palēnināt organisma novecošanos, palīdz atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem, vairākkārt palielina intelektuālās spējas, sniedz dvēseles mieru.
Visefektīvākā iedarbība ir tad, ja šos augļus lieto ne vēlāk kā 3 dienas pēc novākšanas.
Fragmentu salikums no B.Plūmes grāmatas «Kā dziedināt smagas slimības»
Materiāls tapis sadarbībā ar www.e-mistika.lv.