• Sazināties
  • Saites

Sports » Hokejs

Palielināt Samazināt 23 Feb 2011 , 19:24

Ar uzvaru Gagarina kausa izcīņas (KHL) Rietumu konferences ceturtdaļfinālu trešdien sāka Rīgas "Dinamo'' komanda, kas papildlaikā ar 2:1 viesos pārspēja Latvijas valstsvienības treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Maskavas klubu "Dinamo''. Uzvaras vārtus pagarinājumā guva aizsargs Oskars Cibuļskis.

Jau trešajā minūtē laukuma saimniekiem bija teicama izdevība atklāt mača rezultātu. Pēc rīdzinieku kļūdas savā aizsardzības zonā aci pret aci ar Mikaēlu Telkvistu izgāja Aleksejs Kudašovs, tomēr pārāks šajā divcīņā bija pieredzējušais Zviedrijas vārtsargs.

8. minūtē ripa nonāca Maskavas "Dinamo'' vārtos, bet mirkli pirms tam tika izgrūsti vārti, kā rezultātā vārtu guvums netika atzīts. Brīdi vēlāk Lauris Dārziņš izgāja vienatnē pret Maiklu Gārnetu, taču pārspēt mājinieku vārtu vīru Latvijas vienības rezultatīvākajam hokejistam neizdevās.

Trešdaļas turpinājumā labākas izdevības izcelties bija Maskavas hokejistiem. 14. minūtē izcilā pozīcijā atradās Baltkrievijas izlases uzbrucējs Aleksejs Ugarovs, bet Telkvists brīnumainā kārtā savus vārtus atstāja neieņemtus. Perioda izskaņā viesi ieguva tiesības spēlēt skaitliskajā pārsvarā, tomēr neko bīstamu izveidot neiznāca.

Otrajā trešdaļā nenoliedzams pārsvars piederēja Maskavas "Dinamo'' vienībai. Tā krietni vairāk uzbruka, kamēr Latvijas klubs atbildēja ar pretuzbrukumiem. Vienā no tiem Rīgas "Dinamo'' savu izdevību izmantoja, kad pēc teicamas Miķeļa Rēdliha piespēles 38. minūtē precīzi meta Marks Hartigans, kurš ripu raidīja vārtos starp Gārneta kājsargiem.

Trešās trešdaļas pirmajās sekundēs bīstama epizode radās pie Rīgas komandas vārtiem. Ripa izslīdēja caur Telkvista kājsargiem un virzījās vārtos, taču Oskars Cibuļskis briesmas acīgi novērsa.

Kad līdz trešdaļas trešdaļas beigām bija atlicis spēlēt 4 minūtes un 28 sekundes, mājinieki panāca izlīdzinājumu. Vidējā zonā kļūdījās Jēkabs Rēdlihs un viens pret vienu ar Telkvistu izgāja Leo Komarovs, kurš ar asu plaukstas metienu vārtu devītniekā panāca izlīdzinājumu.

Priekšpēdējā minūtē Maskavas "Dinamo'' bija vēl viena laba iespēja gūt vārtus, tomēr veiksme stāvēja klāt Latvijas komandai.

Papildlaikā pie pretinieka vārtiem neatļauti tika kavēts Broks Troters, un Rīgas "Dinamo'' ieguva iespēju spēlēt piecatā pret četriem. Skaitlisko pārsvaru rīdzinieki izspēlēja perfekti. Marks Hartigans pamanīja, ka uzbrukumam pieslēdzies aizsargs Oskars Cibuļskis, kas netraucēts no tuvas distances, ripu raidīja mājinieku vārtos, izraujot savai vienībai uzvaru - 2:1.

Rīgas "Dinamo'' - Maskavas "Dinamo'' 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)

Vārtu guvēji: Marks Hartigans (Dārziņš, M. Rēdlihs) 37:14 (1:0), Leo Komarovs 55:32 (1:1), Oskars Cibuļskis (Hartigans, Ozoliņš) 62:43 (2:1 vair.).

Metieni: 21 - 38

Soda minūtes: 4 - 4

Rīgas ''Dinamo'' komandas sastāvs

Vārtos: Mikaēls Telkvists (Kriss Holts).

1. maiņa: Oskars Cibuļskis – Sandis Ozoliņš; Aleksandrs Ņiživijs – Marks Hartigans – Tomašs Surovijs.

2. maiņa: Jēkabs Rēdlihs - Kristaps Sotnieks; Mārtiņš Karsums – Jānis Sprukts – Ģirts Ankipāns.

3. maiņa: Krišjānis Rēdlihs – Guntis Galviņš; Lauris Dārziņš – Broks Troters – Miķelis Rēdlihs.

Ainārs Podziņš, Roberts Petrovickis, Juris Štāls, Rodrigo Laviņš.

Savainoto spēlētāju saraksts plašāks Maskavas komandai

Maskavas "Dinamo'' lazaretē šobrīd ir septiņi spēlētāji, no kuriem vairākiem šī sezona ir beigusies. Savainoto sarakstā ir Miroslavs Šatans, Ruslans Zainuļins, Filips Novāks, Aleksejs Volkovs, Georgijs Šafiguļins, Aleksandrs Boikovs, Genādijs Stoļarovs.

Savukārt Rīgas "Dinamo'' vairs nevarēs palīdzēt viens no komandas labākajiem tiešā pienākuma veicējiem aizsargs Arvīds Reķis, kas regulārā čempionāta priekšpēdējā mačā lauza rokas pirkstu. Tikmēr ierindā atgriezies aizsargs Rodrigo Laviņš.

Kā ziņots, Rīgas kluba vadība komandai izvirzīja uzdevumu iekļūt Gagarina kausa izcīņas finālā.

Regulārās sezonas spēļu bilance pozitīva Rīgai

Regulārajā čempionātā abas komandas tikās piecas reizes. Pirmajā mačā Maskavā uzvaru ar 2:1 izcīnīja rīdzinieki, nākamajā cīņā Znaroka un Vītoliņa trenētais klubs revanšējās sāncenša laukumā, gūstot uzvaru 3:1, bet uzreiz pēc decembra pārtraukuma Latvijas vienība "Arēnā Rīga'' bija pārāka 2:1 pēcspēles metienos.

Priekšpēdējā tikšanās reizē Rīgā Šuplera audzēkņi svinēja panākumu ar 4:2, bet pēdējā reizē mūsu komanda guva virsroku ar 3:1, tad sagādājot Maskavas "Dinamo'' 11. zaudējumu pēc kārtas.

Tāpat gatavošanās ciklā 2010./2011. gada sezonai komandas spēkiem mērojās ''Latvijas Dzelzceļa kausa'' izcīņā. Toreiz (24. augustā) ''Arēnā Rīga'' uzvaru ar 4:2 guva mājinieki.

Sērijas otro spēli abas komandas izspēlēs jau ceturtdien turpat Maskavā, bet trešais un ceturtais mačs notiks 26. un 27. februārī "Arēnā Rīga".

IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 23 Februārī 2011

Skatīts : 1542 reizes

Birkas : spēli, khl, Dinamo, uzvaru, Gagarina, vārtus, Maskavas, hokejistiem, kausa, papildlaikā

{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Baumas, apmelojumi nekad nevēršas pret pašu nevainību; meli pārspīlē, bet nerodas tukšā vietā.
-- Čestertons

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

• Visi aktuālie video
  • 28 Martā vēsturē

Vai Jums ir problēmas ar kredītsaistībām?
    Atbildes: 42

„Lai karš beigtos, Krievijai tas jāzaudē,” Davosas forumā teicis Vācijas kanclers Olafs Šolcs, „tāpēc mēs piegādāsim Ukrainai bruņojumu ciešā komunikācijā ar mūsu partneriem.” Šķiet, viens no cerīgākajiem paziņojumiem. Šodien Vācijā acīmredzot tiks apstiprināts jauns aizsardzības ministrs – Boriss Pistoriuss, kuru vieni dēvē par klasisko vācu sociāldemokrātu raudzes politiķi, citi raugās uz viņu ar piesardzību, tomēr atzīst, ka diez vai ministrs pieņems lēmumus, kas nebūs saskaņoti ar Šolca politisko pozīciju. Ja Šolca pozīcija ir tāda, kādu viņš parādīja Davosā, tad nacistiskās Krievijas noorganizētā šausmu nakts varētu iet uz rīta pusi.

19 Janvārī 2023
    Elita Veidemane

Eiduka prestižajā 'Tour de Ski' sasniedz karjeras labāko rezultātu slēpojumā klasiskajā stilā

Наша команда искусных исполнителей приготовлена выдвинуть вам передовые системы утепления, которые не только гарантируют долговечную протекцию от холодильности, но и подарят вашему жилищу стильный вид.
    Мы эксплуатируем с современными строительными материалами, заверяя постоянный срок службы службы и превосходные решения. Изоляция наружных стен – это не только сокращение расходов на подогреве, но и ухаживание о окружающей природе. Экологичные инновации, каковые мы внедряем, способствуют не только личному, но и поддержанию природных ресурсов.
    Самое основное: <a href=https://ppu-prof.ru/>Утепление фасада дома снаружи цена</a> у нас стартует всего от 1250 рублей за м²! Это доступное решение, которое превратит ваш домик в истинный приятный корнер с минимальными затратами.
    Наши достижения – это не только изоляция, это образование пространства, в где каждый член символизирует ваш личный образ действия. Мы берем во внимание все твои потребности, чтобы преобразить ваш дом еще более дружелюбным и привлекательным.
    Не откладывайте заботу о своем квартире на потом! Обращайтесь к экспертам, и мы сделаем ваш обиталище не только теплым, но и стильным. Заинтересовались? Подробнее о наших работах вы можете узнать на нашем сайте. Добро пожаловать в мир гармонии и стандартов.