"Dinamo" izcīna uzvaru, nodrošinot vietu Gagarina kausa izcīņā

• Sazināties
  • Saites

Sports » Hokejs

Palielināt Samazināt 19 Feb 2011 , 08:54

Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta priekšpēdējā spēlē piektdien savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) uzvarēja Magņitogorskas "Metallurg" vienību.

Tomēr Latvijas klubs jau pirms šīs spēles beigām garantēja vietu Gagarina kausa izcīņā, jo zaudējumu savā laukumā piektdien piedzīvoja Ņižņijnovgorodas "Torpedo" komanda, kas ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpās Omskas "Avangard".

Maču komandas sāka diezgan aktīvi un izveidoja vairākus bīstamus uzbrukumus, līdz ar to daudz darba bija abiem vārtsargiem - Mikaēlam Telkvistam rīdzinieku vārtos un Georgijam Gelašvili pretējā laukuma pusē. Cīņas rezultāts tika atklāts 12.minūtē, kad "Dinamo" spēlēja skaitliskajā vairākumā. Uzbrukumam sekmīgi pieslēdzās Krišjānis Rēdlihs, kurš saņēma Jāņa Sprukta piespēli un raidīja ripu vārtu apakšējā stūrī.

Pēc gūtajiem vārtiem spēles temps nekritās un komandas turpināja spēlēt atklātu un interesantu hokeju, izveidojot vairākus labus un pietiekami bīstamus uzbrukumus, tomēr abi vārtsargi bija uzdevumu augstumos un pirmajā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās.

Otro trešdaļu "Dinamo" sāka ļoti sekmīgi un pēc nospēlētas minūtes un 49 sekundēm dubultoja pārsvaru. Pretinieku komandas vārtu priekšā labi nocīnījās Lauris Dārziņš, kurš ar savām aktivitātēm palīdzēja pie ripas tikt Miķelim Rēdliham, kurš bija nekļūdīgs - 2:0.

Tomēr divu vārtu pārsvaru rīdziniekiem izdevās noturēt vien 19 sekundes, jo "Dinamo" savā aizsardzības zonā pārāk brīvi ļāva justies Kļimenko, kurš to izmantoja un vienus vārtus atguva. Pēc gūtajiem vārtiem "Metallurg" hokejisti izveidoja vēl vairākus bīstamus uzbrukumus un rīdziniekus no vārtu zaudējuma glāba tikai Telkvista meistarība.

Otrās trešdaļas beigu daļā sekmīgāk jau spēlēja "Dinamo" komanda, kurai, spēlējot vairākumā, izdevās atjaunot divu vārtu pārsvaru, tiesa, mazliet kuriozā veidā. Hartigans vārtu virzienā novirzīja Gelašvili atvairīto ripu, kas atsitās pret "Metallurg" aizsarga kāju un lēnām ieslīdēja vārtos - 3:1.

Trešā trešdaļa aizritēja daudz mierīgāk par pirmajām divām. Jau pēc nospēlētām 28 sekundēm "Dinamo" palika mazākumā, tomēr viesi vairākumu nespēja realizēt, bet turpinājumā jau rīdziniekiem bija divas iespējas realizēt vairākumu un palielināt rezultāta starpību, tomēr arī tās palika neizmantotas.

Mača pēdējās minūtēs aizritēja mierīgi, jo "Dinamo" droši kontrolēja mača gaitu, bet Magņitogorskas klubs īsti necentās atspēlēties un bija samierinājies ar zaudējumu.

Rīgas "Dinamo" - Magņitogorskas "Metallurg" 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

Vārtu guvēji: Krišjānis Rēdlihs (Galviņš, Sprukts) 11:03 (1:0, vair.), Miķelis Rēdlihs (Dārziņš, Troters) 21:49 (2:0), Gļebs Klimenko (Niskala) 22:08 (1:2), Marks Hartigans (Surovijs) 37:15 (3:1, vair.).

Metieni: 33 - 25

Soda minūtes: 10 - 14

Par mača labāko spēlētāju "Dinamo" komandā tika atzīts kapteinis Sandis Ozoliņš.

Rīgas ''Dinamo'' komandas sastāvs

Vārtos: Mikaēls Telkvists (Kriss Holts).

1. maiņa: Jēkabs Rēdlihs – Sandis Ozoliņš; Aleksandrs Ņiživijs – Marks Hartigans – Tomašs Surovijs.

2. maiņa: Arvīds Reķis - Kristaps Sotnieks; Mārtiņš Karsums – Jānis Sprukts – Ģirts Ankipāns.

3. maiņa: Krišjānis Rēdlihs – Guntis Galviņš; Lauris Dārziņš – Broks Troters – Miķelis Rēdlihs.

Ainārs Podziņš, Roberts Petrovickis, Juris Štāls, Oskars Cibuļskis.

Abu komandu pirmajā spēlē Magņitogorskā uzvaru ar 5:3 guva viesi no Rīgas.

Austrumu konferences kopvērtējumā Magņitogorskas "Metallurg" ieņem 4. pozīciju, kurā arī noslēgs regulāro sezonu.

Rīdzinieki šobrīd ir pilnā sastāvā, trūkst vienīgi aizsarga Rodrigo Laviņa, kurš turpina dziedēt savainoto roku, taču trenējas kopā ar komandu.

Regulārā čempionāta pēdējo maču Rīgas "Dinamo'' aizvadīs svētdien, kad "Arēnā Rīga'' uzņems Čeļabinskas "Traktor".

IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 19 Februārī 2011

Skatīts : 1204 reizes

Birkas : khl, Dinamo, uzvaru, Gagarina, čempionāta, izcīņā, spēlē, kausa, maču, hokeja

{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Pieklājīgs lūguma noraidījums - klusēšana.
-- Publijs Sīrs

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

• Visi aktuālie video
  • 29 Martā vēsturē

Vai jūs atbalstītu tautas vēlētu prezidentu?
    Atbildes: 61

„Lai karš beigtos, Krievijai tas jāzaudē,” Davosas forumā teicis Vācijas kanclers Olafs Šolcs, „tāpēc mēs piegādāsim Ukrainai bruņojumu ciešā komunikācijā ar mūsu partneriem.” Šķiet, viens no cerīgākajiem paziņojumiem. Šodien Vācijā acīmredzot tiks apstiprināts jauns aizsardzības ministrs – Boriss Pistoriuss, kuru vieni dēvē par klasisko vācu sociāldemokrātu raudzes politiķi, citi raugās uz viņu ar piesardzību, tomēr atzīst, ka diez vai ministrs pieņems lēmumus, kas nebūs saskaņoti ar Šolca politisko pozīciju. Ja Šolca pozīcija ir tāda, kādu viņš parādīja Davosā, tad nacistiskās Krievijas noorganizētā šausmu nakts varētu iet uz rīta pusi.

19 Janvārī 2023
    Elita Veidemane

Eiduka prestižajā 'Tour de Ski' sasniedz karjeras labāko rezultātu slēpojumā klasiskajā stilā

Наша команда искусных исполнителей приготовлена выдвинуть вам передовые системы утепления, которые не только гарантируют долговечную протекцию от холодильности, но и подарят вашему жилищу стильный вид.
    Мы эксплуатируем с современными строительными материалами, заверяя постоянный срок службы службы и превосходные решения. Изоляция наружных стен – это не только сокращение расходов на подогреве, но и ухаживание о окружающей природе. Экологичные инновации, каковые мы внедряем, способствуют не только личному, но и поддержанию природных ресурсов.
    Самое основное: <a href=https://ppu-prof.ru/>Утепление фасада дома снаружи цена</a> у нас стартует всего от 1250 рублей за м²! Это доступное решение, которое превратит ваш домик в истинный приятный корнер с минимальными затратами.
    Наши достижения – это не только изоляция, это образование пространства, в где каждый член символизирует ваш личный образ действия. Мы берем во внимание все твои потребности, чтобы преобразить ваш дом еще более дружелюбным и привлекательным.
    Не откладывайте заботу о своем квартире на потом! Обращайтесь к экспертам, и мы сделаем ваш обиталище не только теплым, но и стильным. Заинтересовались? Подробнее о наших работах вы можете узнать на нашем сайте. Добро пожаловать в мир гармонии и стандартов.