15 Decembrī, Pirmdiena
Sports :

Latvija B grupā un Šauļos. Pretinieki zināmi

  • Facebook
  • Izdrukāt
  • Sazināties
  • Saites

Sports » Basketbols

Palielināt Samazināt 31 Jan 2011 , 17:51

Latvija B grupā un Šauļos. Pretinieki zināmi

Latvijas basketbola izlase 2011. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā spēlēs vienā grupā ar Serbijas, Francijas, Vācijas, Izraēlas un Itālijas valstsvienībām, noskaidrojās svētdien Viļņā notikušajā izlozē.

Izlozē 24 komandas tika sadalītas četrās grupās. Latviju B grupā ielozēja Lietuvas basketbola leģenda Arvīds Sabonis, to no sestā groza izvelkot kā pirmo. Tā kā jau pirms izlozes bija zināms, ka Latvija nespēlēs vienā grupā ar čempionāta saimniekiem lietuviešiem, kuri bija nokļuvuši A grupā, tad Ainara Bagatska trenētā komanda automātiski nonāca B grupā.

Savas spēles B grupas komandas aizvadīs Šauļos.

Latvijas izlases pretinieki būs 2009. gada Eiropas vicečempioni Serbijas basketbolisti, fiziski spēcīgā Francijas izlase, Vācija, kurā iespējams spēlēs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigzne Dirks Novickis, allaž neparocīgā Izraēla un ambiciozā Itālija, ar kuru tika spēlēts jau kvalifikācijas turnīrā.

Uz divām finālturnīrā atlikušajām vakancēm pretendē Somija, Ungārija un Portugāle, kas ceļazīmju ieguvējus noteiks augustā.

Pirmajā grupu turnīrā pēc apļa izspēles katras grupas trīs spēcīgākās komandas iekļūs otrajā grupu kārtā, kur turpinās cīņu par vietu ceturtdaļfinālā. Otrajā kārtā būs divas grupas pa sešām komandām.

EČ finālturnīrs notiks no 31. augusta līdz 18. septembrim Lietuvas pilsētās - Kauņā, Viļņā, Šauļos, Panevēžā, Klaipēdā un Alītā. Izšķirošās spēles cīņā par godalgām paredzētas Viļņā un Kauņā.

2011. gada EČ finālturnīra grupas:

A grupa

Spānija, Turcija, Lietuva, Lielbritānija, Polija, papildus kvalifikācijas otrā komanda*

B grupa

Serbija, Francija, Vācija, Izraēla, Itālija, Latvija

C grupa

Grieķija, Horvātija, Melnkalne, Maķedonija, Bosnija un Hercegovina, papildus kvalifikācijas pirmā komanda*

D grupa

Slovēnija, Krievija, Beļģija, Gruzija, Bulgārija, Ukraina.




IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 31 Janvārī 2011

Skatīts : 1426 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/sports/articles/228123

Birkas : izlase, pretinieki, komandas, Šauļos, , эстер, izlozē, čempionāta, basketbola, finālturnīrs

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Tie, kuri savas runas papildina ar izaicinošu uzvedību un pavēlniecisku toni, ar to tikai pierāda savu argumentu vājumu.
-- Montēņs

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 15 Decembrī vēsturē

    Kas ir vissvarīgākais Tavā dzīvē?
    Atbildes: 128

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Tieši jautājumi par attiecībām (1.daļa)

    Es nekad īsti neticu, ka jebkad varēšu atgūt savu vīru. Ar tempļa atkalapvienošanās risinājumu mīlestības burvestība atkal ir atjaunojusi mieru. Priecājos būt jūsu liecību lapā, lai dalītos savā laimē. Sazinieties ar viņu un dalieties savā liecībā. Sazinieties ar viņu, rakstot uz šo e-pastu ((egbedietakuta@gmail.com.)) vai rakstot viņam WhatsApp, zvanot uz šo tālruņa numuru +1(659)2027218

    Komentē    Seoyun Allis
    27 Novembrī 2025, 06:04
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV