Vizītes ietvaros paredzēti labdarības un sabiedriski pasākumi Rīgā un Jūrmalā. Lielākais notikums būs Ginesa rekorda "Visvairāk vēstuļu Santa Klausam 24 stundu laikā" reģistrēšana Galerijā Azur.

Santa Klauss un viņa palīgi rūķi dosies uz bērnu sociālās aprūpes centru "Pļavnieki", kur dzīvo mazuļi no dzimšanas līdz trīs gadu vecumam, kā arī lielāki bērni ar kustību traucējumiem. Kopumā sociālās aprūpes centrā mīt vairāk nekā 80 bērnu un visiem Santa Klauss būs atvedis dāvanas,

Nākamā vizīte būs uz Rīgas pilsētas sociālo aprūpes centru "Gaiļezers", kur dzīvo 430 iemītnieku vecumā no 18 līdz 100 gadiem. Centra iemītniekiem ir nepieciešamas praktiskas lietas – mājas bikses, sporta bikses, pidžamas, nakstkrekli (dažādi izmēri). Tapēc visus Latvijas iedzīvotājus aicinām iesaistīties un ziedot centra "Gaiļezers" iemītniekiem nepieciešamo apģērbu! Adrese – Rīga, Mežciems, Hipokrāta iela 6, tālr. 29643008.

Kā jau katru gadu Santa Klauss apciemos bērnus Iļģuciema sieviešu cietuma mātes un bērnu nodaļā, kurā līdz četru gadu vecumam uzturas ieslodzīto sieviešu, kurām nav atņemtas vecāku tiesības, bērni. Santa Klauss apciemos arī nepilngadīgas meitenes, kas atrodas ieslodzījumā. Vizīte nav vienkārša žēlsirdība, tā pievērš sabiedrības uzmanību no ieslodzījuma atbrīvoto reabilitācijas problēmai.

11.decembrī plkst.12:30 Santa Klauss apciemos rotaļlietu veikalu "Lāčuks", Rīgā, Čaka ielā 72, kur bērni varēs nodot Santa Klausam vēstules. Visā Latvijā "Lāčuks" veikalos jau no 1.decembra ir uzstādītas pastkastītes vēstulēm Santa Klausam. Veikala "Lāčuks" darbinieki nodos Santa Klausam dāvanas un nepieciešamās preces bērnu sociālās aprūpes centra "Pļavnieki" un Iļģuciema sieviešu cietuma mātes un bērnu nodaļas bērniem.

13:00 Santa Klauss ieradīsies "Galerija Azur", kur veikali ziedos dāvanas labdarībai. Bērni varēs nofotografēties ar Santa Klausu un rūķiem. Šeit notiks Ginesa rekorda "Visvairāk vēstuļu Santa Klausam uzrakstītas vienā vietā 24 stundu laikā" rezultātu apkopošana. Jau no 10.decembra plkst.14:00 visi bērni un pieaugušie tiek aicināti doties uz "Galeriju Azur", lai uzrakstītu Santa Klausam savu vēstuli, kas tiks iekļauta Ginesa rekorda vēstuļu rullī. Santa Klauss 11.decembrī noslēgs rekordu un uzrakstītās vēstules paņems līdzi uz Lapzemi.

15:00 Santa Klauss Jūrmalā, "Līvu Akvaparkā" sveiks Jūrmalas iedzīvotājus un pilsētas viesus, iedegs Ziemassvētku egli, uzstādīs pastkastīti vēstulēm un apsveiks turnīra "Noķer Santa Klausu!", kas tajā dienā norisināsies "Līvu Akvaparkā ", dalībniekus. No 1.decembra "Līvu Akvaparkā" notiek jau tradicionālā labdarības akcija "Uzdāvini grāmatu nepazīstamajam draugam!". Visi tiek aicināti nest jaunas vai izlasītas grāmatas, ko Santa Klauss 11.decembrī aizvedīs bērniem un pieaugušajiem, kam tās ir īpaši nepieciešamas.

16:00 Santa Klauss atbrauks uz "Rūķu vakariņām" restorānā "Charlie Pizza" Doma laukumā (Šķūņu 19), kur bērni varēs nobaudīt īpašās rūķu ēdienkartes ēdienus un dzērienus. Pavāri būs sagatavojuši arī milzīgu (iespējams, vislielāko Latvijā!) picu, ar kuru tiks bērni cienāti. Šeit Santa Klauss uzstādīs arī pastkastīti vēstulēm, lai bērni vēl līdz Ziemassvētkiem var rakstīt un nest viņam vēstules.