26 Novembrī, Sestdiena
Izklaide :

Ar ko TV pārsteigs mūs šogad: seriāli!

Izklaide » TV

Palielināt Samazināt 8 Jan 2011 , 08:29

Ar ko TV pārsteigs mūs šogad: seriāli!

Ir iesācies jaunais gads, kas sev līdzi nes arī televīzijas programmu jaunumus. Tāpēc TVNET centās uzzināt, ar ko tieši mūs pārsteigs katra televīzija. Šoreiz par jaunajiem seriāliem!

LNT programmā

Jauniešiem adresētās "Intrigantes” otrās sezonas sērijas

Jau no 5. janvāra trešdienās 22:05.

Manhetenas vidusskolēnu dzīve vēl joprojām ir cieši saistīta ar viņu vecāku maka biezumu – turīgākie turpina luksusa dzīvesveidu, kamēr tie, kuru banku kontos nav – un diezin vai vispār būs – ieripojuši miljoni, turpina atrasties bagātnieku ēnā. Tomēr viņi nav nokāruši degunu un turpina ķepuroties pa izraudzītās karjeras kāpnēm. "Intrigante" joprojām ir modīgākais visu stilīgo jauniešu seriāls – par komunikāciju, attiecībām, dzīvesveidu un, protams, modi un stilu. Tajā atklājas gan viņu domas un dzīves uztvere, gan sapņi un realitāte, kas ne vienmēr ir salda un vienkārša. Un tas, ka viņu dzīvē nozīmīga daļa ir arī alkohols un sekss, protams, "Intrigantes" virzienā liek zibeņus mest pusaudžu vecākiem, taču šā seriāla autori tik priekā berzē rokas un turpina provocēt, uzdodot arvien āķīgākus jautājumus un piespēlējot savas dumpīguma pilnās atbildes, ko interpretēt katrs var pa savam. "Intrigantes" otro sezonu Amerikā noskatījās 3,4 miljoni skatītāju!

ASV krimināldrāma "Asinsbrāļi”

No 3. janvāra darbdienās plkst. 22.30

Divi brāļi. Katrs savā likuma pusē! Viens ir politiķis, otrs – noziedznieks, taču abu metodes, kā sasniegt mērķi, principā ir vienādas. Ieroču izvēle ir viņu pašu ziņā, un nereti tā pārkāpj likuma robežas. Džeimss Vaitijs Baldžers jaunākais bija gangsteris, kurš 10 gadus bija FIB vismeklētāko personu sarakstā, kamēr viņa brālis Viljams Baldžers bija ietekmīgs politiķis. Viņu piedzīvotais lika amerikāņu scenāristam, režisoram un TV producentam Bleikam Māstersam radīt seriālu, liekot lietā visu pieredzi, ko viņš ieguva, kā līdzautors veidojot seriālu „Likums un kārtība”, kā arī, atsakoties no savām ambīcijām "Asinsbrāļus" adaptēt lielajam ekrānam, to padarīt par oriģinālu un visdažādākās tēmas skarošu seriālu.


Foto: Publicitātes foto

Iemīļotais seriāls "O.C. Kaislības Kalifornijā"

No 13.janvāra darbdienās 16:10

Kad advokāts Sendijs Koens un viņa sieva Kērstina nolēma nepatikšanās ar likumu nonākušo grūti audzināmo pusaudzi Raienu no nelabvēlīga rajona pieņemt savā namā, viņiem nebija ne jausmas, ka šis notikums uz visiem laikiem mainīs viņu dzīvi. Tomēr jau pavisam drīz Raiens apjauš, ka likumi, kas valda pār šīm ģimenēm, daudz neatšķiras no tiem, pēc kuriem dzīvo cilvēki viņa dzimtajā, nabadzīgajā Čino. Nepatikšanas seko Raienam, lai kur viņš ietu, jo īpaši pēc tam, kad daiļās Marisas draugs Lūks ievēro, ka viņa meitene patīk arī Raienam. Un tomēr Raienam tā ir otra, unikāla iespēja sākt visu no jauna. Pavisam citā pasaulē. Bagāto, skaisto un veiksmīgo jauniešu dzīve ir ierasta tēma visdažādākā veida seriālos. Taču atšķirībā no „Beverlihilzas” Džoša Švarca radītais seriāls „O.C.” tikai pie vides atspoguļojuma vien nepaliek – tas piedāvā daudz vairāk, nekā no jauniešu seriāla varētu gaidīt.


Foto: Publicitātes foto

Situāciju komēdija "Jampadracis mājās”

No 14.janvāra darbdienās 15:40

Jāatzīst gan, ka Deivs nav nekāds tolerantais tēvs - viņš mēdz būt neiecietīgs un cinisks, ātri aizsvilstas dusmās. Bērni jau gan arī nav no tiem, kas vienmēr liktu saviem vecākiem izjust tikai lepnumu. Pavisam viņu ir trīs – 15 gadus vecais Lerijs ne tuvu nav populārākais puisis skolā, toties arvien turas kopā ar savu labāko draugu Keniju, kas liek Deivam uztraukties, ka viņi abi ir geji. 16 gadus vecajai Hilerijai tūliņ sāksies karstākais randiņu posms. 13 gadus vecais Maiks šobrīd gandrīz pilnībā pazudis videospēļu pasaulē. Šķiet, viņš ir pat vēl ciniskāks par Leriju. Ja godīgi, Deivs skaita dienas, kas vēl atlikušas līdz bērnu prombraukšanai uz koledžu. Ar tādām atvasēm viņu arī ir grūti par to vainot. Labi, ka vismaz Deiva sieva Vikija dzīvi uztver vienkāršāk un dzīvespriecīgāk. Tieši viņa visbiežāk ir tā, kas mēģina dzēst Deiva ātrās dusmas. Mūsdienās, kad bērnus lutina un uzmana tikpat rūpīgi kā atombumbu izejvielu plutoniju, nav slikti redzēt arī tādus vecākus, kas tik ļoti ap savām atvasēm neucinās.


Foto: Publicitātes foto

Krievu seriāla "Likuma sargs" jaunā otrā sezona

No 13.janvāra ceturtdienās 22:05

Stepans Kruča vada Bitovskas milicijas kriminālizmeklēšanas nodaļu. Viņš ir īsts saimnieks "savā zemē" un neapstāsies, pirms šajā zemē nesāks valdīt miers un likumpaklausība. Bandīti viņu iedēvējuši par Vilku, piesargājoties ne bez pamata - izvairīties gan var no paša likuma, bet ne jau no šā neuzpērkamā likuma sarga. Detektīvseriāla sižeta pamatā ir pazīstamā rakstnieka Vladimira Koļičova darbi. Galvenajās lomās Sergejs Plotņikovs, Vitālijs Konovaļčuks, Mihails Babičevs.


Foto: Publicitātes foto

Intriģējošais seriāls „Veronica Mars”

Sākot ar 7. februāri, no pirmdienas līdz ceturtdienai ap 23:00

Pēc savas labākās draudzenes slepkavības un tēva atstādināšanas no šerifa amata Veronika velta savu dzīvi, lai izpētītu visneiedomājamākos noslēpumus.


Foto: Publicitātes foto

TV3 programmā

Viena no sezonas aktualitātēm ir seriāls "UgunsGrēks", kuru skatītāji gaida atgriežamies zilajos ekrānos jau kopš noslēguma sērijas pirms Ziemassvētkiem. Šajā pavasarī, piektajā sezonā, seriāls savus skatītājus un fanus iepriecinās – seriāls būs skatāms visas piecas darba dienas nedēļā.

Daudzsēriju Vācijas seriāls "Alises sirdsbalss"

No 13.janvāra ik darbdienu 15:30

Ar stingru apņemšanos nedomāt vairs par vīriešiem Alise Lenca atstāj Berlīni, lai sāktu jaunu dzīvi pie saviem vecākiem Šēnrodā. Viņa nolemj aizmirst pagātni ar izjukušām attiecībām, bankrotējušu biznesu un veselu kalnu parādu. Ceļā uz Šēnrodu viņa sastop pievilcīgu puisi, kas uzreiz viņā izraisa simpātijas. Taču tikšanās ir nejauša, un Alisei šķiet, ka viņa nekad vairs neredzēs jauko Kristiānu. Šajā mirklī arī sākas aizraujošais stāsts... Galvenajās lomās: Terēze Šolce (Theresa Scholze), Jans Hartmans (Jan Hartmann), Nadine Varmuta (Nadine Warmuth), Klaudia Broša (Claudia Brosch) un citi.


Foto: Publicitātes foto

Krievijas daudzsēriju seriāls "Dakteris Tirsa”

No 12.janvāra ik darba dienu 17:20

Kādā no Maskavas klīnikām strādā 40 gadus vecs ārsts vārdā Genādijs Tirsa (Mihails Porečenkovs). Viņa darbības lauciņš ir sporta traumas un sportistu ārstēšana un rehabilitācija, un viņš savu darbu veic vienkārši ģeniāli. Viņš ne vien spēj pareizi noteikt diagnozi, kad visa Krievijas Medicīnas zinātņu akadēmija bezpalīdzīgi plāta rokas, bet arī atgriež cilvēkus sportā un daļu izrauj nāvei no ķetnām. Genādijs Tirsa ir zvērināts pesimists, viņš ar gluži vai dumpīgu lecīgumu noraida augstāku spēku esamību, ir ciniskāks par vairumu mediķu un ir īpatnēji asprātīgs. Viņš ir pārliecināts, ka pieaudzis, prātīgs cilvēks spēj tikt galā ar dzīvi pats saviem spēkiem, un uzskata, ka cilvēks ir pats sava likteņa saimnieks un jebkura viņa izdarītā izvēle ir cieņas vērta. Kolēģi viņu vienlaikus dievina (kā gan var nemīlēt ģēniju?) un necieš (ne katrs izpelnās iesauku Frankenšteins).


Foto: Publicitātes foto

LTV1 programmā

Jauns populārzinātnisks seriāls bērniem „Mārvijs Hemmers” (52 sērijas)

No 9. janvāra svētdienā plkst. 10:00

Mārvijs Hemmers ir 3D datorgrafikā animēts žurcis, kurš vada populārzinātnisku raidījumu bērniem. Zinātkārais Mārvijs iepazīstina ar aizraujošām un iespaidīgām reportāžām no „Nacionālās Ģeogrāfijas” pasaules, kuras stāsta par dzīvniekiem, skaidro dabas parādības un pat mēra okeāna dziļumu.


Foto: Publicitātes foto

Daudzsēriju animācijas filma „Nellija un Cēzars” (52 sērijas)

No 9. janvāra sestdienās un svētdienās plkst. 8:35

Nellija ir mīlīga, draiska pelīte, kurai ļoti patīk dejot, un viņas virpuļošana, viņas graciozie palēcieni varētu liecināt, ka viņai ir arī savs sapnis par balerīnas karjeru. Savukārt Cēzars ir varžu puika. Viņam piestāv bungas – soļošanas ritmam un dzīvošanas ritmam. Abu galveno varoņu piedzīvojumus kuplina draugi - bebrs Freds, vāvere Mina, ezis Leo. Septiņas minūtes garās sērijas LTV1 ēterā ik reizi tiks demonstrētas pa trim.


Foto: Publicitātes foto

Francijas daudzsēriju animācijas filma "Zaķīšu piedzīvojumi” (52 sērijas)

No 14. janvāra ceturtdienās un piektdienās plkst. 16:10

Zaļojoša pakalna pakājē dzīvo kāda pavisam īpaša ģimene – septiņi jauki un jautri zaķīši: pieci zaķēnu bērni Pūciņa, Sīkaļa, Rūdis, Pūpēdītis, Piruete un divi pieaugušie. Tētis Ansis ir dārznieks, viņš allaž rūpējas par saviem mazajiem, bet tante Cinnija, lai arī dažkārt pūcējas un mēdz būt stingra, ir dikti labsirdīga. Tā kā bērni ir jau paaugušies, tētis Ansis nolemj, ka pienācis laiks pārvākties uz jaunām, lielākām un plašākām mājām – Brūklenēm. Un nu tik var sākties lielie piedzīvojumi!


Foto: Publicitātes foto

Francijas TV seriāls „Mafijas klans” (24 sērijas)

No 14. janvāra piektdienās plkst. 22:10

Korsika. Bastijā uz ielas tiek nogalināts vietējās mafijas krusttēvs Fransuā Paoli. Par vienīgo savu legālo un nelegālo darījumu mantinieci viņš iecēlis savu brāļameitu – jaunu, spožu advokāti Sandru Paoli. Ne visiem tas ir pa prātam, tomēr Sandra pieņem izaicinājumu. Vientulībai nolemtā jaunā sieviete atklāj sevī ēnas pusi, kas palīdz viņai izdzīvot... Seriāla režisors - Luī Šokets, lomās - Elēna Filjēra, Tjerī Neviks, Patriks Delizola, Mariza Berensone, Daniels Divāls, Klods Faraldo un citi.


Foto: Publicitātes foto

Vācijas daudzsēriju ģimenes filma „Sveika, Robij!” (37 sērijas)

No 22. janvāra sestdienās plkst. 11:00

Jūras biologs Jens Lenarts saņem jaunu izaicinājumu – viņu uzaicina kļūt par jūras dzīvnieku patversmes vadītāju uz salas Baltijas jūrā. Pētnieks piekrīt darba piedāvājumam un uz salu dodas kopā ar desmit gadus veco meitu Lauru. Jenam palīdz asistente Karla, viņi ir lieliska komanda. Abi aizrautīgi rūpējas par jūras lauvām, roņiem, putniem un citiem salas apkārtnes iemītniekiem. Robija ir glīta, gudra un veikla jūras lauvene, kas pieradusi pie cilvēkiem, vienmēr gatava izpalīdzēt. Seriāla režisori Monika Cinnenberga un Kristofs Klunkers, lomās - Čiko un Rino, Zuzanna Gertnere, Peters Cintners, Markuss Grisers, Gerhards Olševskis, Lēna Nikolausa, Janko Šlīps.


Foto: Publicitātes foto

Romantisks Polijas seriāls „Tagad vai nekad” (44 sērijas)

No 24. janvāra no pirmdienas līdz ceturtdienai 18:30

Seriāla „Tagad vai nekad” galvenie varoņi ir pilsētnieki vecumā ap 20. Viņiem ir dinamiska dzīve, interesants darbs. Viņi zina, ko nozīmē draudzība un mīlestība, bet katram no viņiem ir arī savas dzīves likstas. Piedzīvojumi sākas, kad Marta, Jūlija, Basja, Roberts un Andžejs satiekas, lai dotos uz Madeiru sagaidīt Jauno gadu. Seriāla režisors - Gregors Kučeriška.


Foto: Publicitātes foto

LTV7 programmā

Fantastikas seriāls, Lielbritānija / Vācija / ASV "Dinotopija”

No 13.01. darbdienās 10:50

Kamēr viņi lido pa gaisu, liekas itin baisi, bet, kad tādi mazi dinozauriņi līdzās cilvēkiem steidzīgi tipina kaut ko darīt un kārtot, tad viss liekas tīri ikdienišķi. Bet – kad tāda sadzīves idille jau kādu brīdi ir skatīta, tad parādās īsti mežonīga pasaule. Visos notikumos ļoti tuvu pašām galvenajām norisēm allaž atrodas divi drosmīgi puiši - Karls un Deivids Skoti un viņu tēvs Frenks Skots. Un ģimenē viņi „audzina” mazu dinozauriņu...


Foto: Publicitātes foto

Krievijas daudzsēriju detektīvfilma "Tiesa”

No 07. 01. darbdienās 10:00

Darbības vieta - tiesa kā valsts institūcija, kur tiek aizstāvēts likums, kā vieta, kur cīnās labais pret ļauno, patiesība pret meliem, godīgums pret ļaunprātību, likums pret likuma pārkāpumiem. Notikumi un tajos iesaistītie cilvēki māca, ka no tiesas nedrīkst baidīties, ja dzīvo divdesmit pirmajā gadsimtā, ja dzīvo valstī, kur likumam ir spēks. Katra sērija ir kādas atsevišķas lietas izskatīšana, gadījumu, kuru taisnīgam atrisinājumam un sakārtošanai vajadzīga likuma prasību iesaistīšana, ir daudz. Slepkavība. Laupīšana. Mantas dalīšana.

Režisors - Andrejs Silkins. Lomās: Natalija Vdovina, Aleksandrs Golubevs, Jaroslavs Boiko, Anatolijs Ternickis, Sergejs Nikoņenko.


Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 637 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 08 Janvārī 2011

Skatīts : 1911 reizi

Avots : http://www.tvnet.lv/izklaide/tv_radio/361012-ar_ko_tv_parsteigs_mus_sogad_seriali

Birkas : televīzijas, LTV2, seriāls, seriāli, TV3, televīzija, LTV1, Lnt, tv, seriāliem

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • Holivudas skaistuma ikonas (2.daļa)

 • NASA zondi sagrābuši citplanētieši, kuri vēloties sazināties ar Zemi

 • Zingers un viņa dāvana sievietēm

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Cilvēks netur tik lielā vērtē savus līdzcilvēkus, lai atzītu kāda spējas pildīt augstu amatu. Atzīt cilvēka nopelnus pēc viņa nāves gadījumā, ja viņš šo amatu ir veicis godprātīgi, tas ir viss uz ko mēs esam spējīgi.
-- Vovenargs

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

 • Visi aktuālie video
 • 26 Novembrī vēsturē

  Vai Jums ir problēmas ar kredītsaistībām?
  Atbildes: 41
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV