18 Augustā, Ceturtdiena
Sievietēm :

Deviņi padomi, ko mīļākās iesaka sievām

Sievietēm » Attiecības

Palielināt Samazināt 6 Jan 2011 , 20:40

Deviņi padomi, ko mīļākās iesaka sievām

Kā noskaidrot, vai viņam ir vēl kāda? Vairāk par to zinās mīļākās, it īpaši tās, kuras bijušas abās frontēs.

Lūk, ko runā sievietes, kurām bijušas attiecības ar precētiem vīriešiem: "Netērējiet naudu detektīvam, krāpšanas pēdas tāpat atradīsies. Saku to kā mīļākā ar stāžu, laulības pārkāpšanu ilgi slēpt nav iespējams. Ja jūs vēl joprojām to neredzat, es noteikti zinu - jūs negribat to redzēt! Jums nav izdevīgi to redzēt!"

Pēkšņa impotence

Mans vīrietis žēlojās, ka sieva viņam gultā ir apnikusi: "Viens un tas pats, pilnīgs gavēnis, nekādas dažādības." Lai cik banāli tas neizklausītos, bet mīļākās tiek ieviestas gultas prieciņu dēļ. Mans Edijs tādas lietas darīja... Esmu pārliecināta, ka atgriežoties mājās, viņš vairs ne uz ko nebija spējīgs. Visu atstāja pie manis. Tā kā, ja attiecībās paliek aizvien mazāk seksa, tas jau kaut ko nozīmē. Brīnos par sievu, kas ilgi par to neaizdomājās. Ko viņa naktīs darīja? Varbūt viņi abi viens par otru bija zaudējuši interesi.

Skaties uz darbiem

Man ir bijuši divi precēti mīļākie. Pirmais - radoša personība. Sieva viņa ikdienu bija padarījusi garlaicīgu, nesen dzemdējot bērnu. Mīlestību un iekāri, kuras pietrūka mājās, šis meklēja citur. Visu brīvo laiku viņš pavadīja ar mani, ieskaitot izejamās un svētku dienas, bet sieva sēdēja mājās ar bērnu. Viņš meloja, ka ir devies ar draugiem uz kārtējo mākslinieku ballīti. Viņa ticēja, jo laikam bija naiva, no realitātes atrauta muļķe, bet viņš - egoists. Nu, ko tur vēl piebilst? Domājat, ka mākslinieks, tātad tikai māksla un iedvesma galvā? Redzēju es viņa iedvesmu - gultā. Rekomendēju sievām noņemt rozā brilles un neuzticēties skaistiem vārdiem. Skatieties uz darbiem.

Otrs bija darbabiedrs. Darbos bija iegrimis līdz ausīm, un mājas ieradās tikai pārgulēt. Līdz vēlam vakaram birojā palika kopā ar mani, dažkārt braucām uz viņa draugu dzīvokli. Sievai dziedāja, ka daudz jāstrādā, jāpelna priekšdienām. Nezinu, kāpēc, bet gan pirmajā, gan otrajā gadījumā sievas saviem vīriem zvanīja ļoti reti. Bet, pēc manām domām, ja vecim pēkšņi daudz darāmā uzradies vai kaut kas steidzīgs, vai vajag aizkavēties - laikus jāpārbauda, jo tas uzvedina uz aizdomām. Mēģiniet viņam sagādāt "pārsteigumu" - pēkšņi ierodieties viņu apraudzīt, it kā nejauši, garām ejot utt. Sargā sevi pati, tad Dievs tevi sargās (tas gadījumam, ja izrādās, ka vīrs tiešām raujas vaiga sviedros).

Jauni vārdiņi

Esmu bijusi barikāžu abās pusēs: gan kā mīļākā, gan sieva, kuras vīrs laiž pa kreisi. Man nebija ne mazāko aizdomu, ka vīram ir vēl kāda, kamēr mans mīļākais uz to neuzvedināja. Vienkārši, es sāku ievērot, ka mans jaunais vīrietis runājot iestarpina vārdus no mana leksikona (esmu dizainere), un tad man pielēca: mans vīrs jau vairākus mēnešus bieži runā par jurisprudenci (viņa darbs nav ar to saistīts) un kulināriju. Sākumā es domāju, ka tās ir viņa jaunās aizraušanās, bet katram gadījumam pārbaudīju. Trāpīts! Mīļākā - juriste, konsultē viņu uzņēmumu un piedevām - mājās ceptu gardumu mīļotāja. Un vēl es kaut kā novēroju, kā mans mīļākais pastaigājās pa ielu ar savu sievu. Tad, lūk, viņš centās iet pussoli pa priekšu, tā palielinot distanci. Un savējam vēlāk es arī to pašu tendenci ievēroju.

Kāpēc pieglaimoties?

Man ir bijuši trīs precēti mīļākie, visi ļoti akurāti, kā piemeklēti. Ģimenes saglabājās visiem. Mēs ļoti uzmanīgi sekojām pazīmēm - mati, smaržas, es vispār pirms randiņa centos neizmantot smaržas (viņi tā lūdza). Nekad viņiem nezvanīju, nekādu īsziņu. Viens no viņiem vienmēr ņēma mani līdzi komandējumā. Darba leģenda bija šāda (pārsteigšanas gadījumā tai bija jāpiesedz): "Ar mani brauc darba kolēģe, mūsu projekta koordinatore." Ne reizi neuzrāvāmies. Viņš ļoti baidījās, ka sieva varētu uzzināt. Runājot ar viņu pa telefonu, pieglaimojās. Es domāju, ja vecis pieglaimojas, tas ir aizdomīgi, vajadzētu pārbaudīt...

Meklējiet un atradīsiet

Sievas, nokratiet putekļus no ausīm, neticiet vīriem! Visi melo, bet ne visi tiek pieķerti. Ja jūs sevi apzināsieties nevis kā sievu, bet Sievieti, tad ātri sapratīsiet, kas ir kas. Ja kaut ko nojaušat, bet faktu nav, meklējiet. Atradīsiet otru SIM karti, aizdomājieties. Aizkavējas darbā - laiks parakāties. Bieži brauc komandējumos - vēl jo vairāk. Grieziet apkārt aptieciņas un kabatas, meklējiet prezervatīvus. Sekojiet, kādu veļu nēsā, vai neskrien pirms aiziešanas un pēc atnākšanas vannas istabā.

Paskatieties viņa e-pastu, skaipu, izpētiet telefona izdrukas, mobilo utt. Vai viņš aizgriežas, kad pēc darba jūs to noskūpstāt? Uzmanieties! Vai neguļ ar jums jau vairāk kā divas nedēļas? Laiks rīkoties. Kāpēc ceremonēties ar nodevēju? Apošņājiet viņu, priekš kam tad jums deguns, galu galā? Netērējiet naudu detektīvam, krāpšanas pēdas tāpat atradīsies. Saku to kā mīļākā ar stāžu, laulības pārkāpšanu ilgi slēpt nav iespējams. Ja jūs vēl joprojām to neredzat, es noteikti zinu - jūs negribat to redzēt! Jums nav izdevīgi to redzēt!

Izturas rupji, tātad nemīl

Bet mums ar mīļāko paveicās. Viņa sieva nemaz neprata apieties ar datoru un mēs sarakstījāmies un tikšanos sarunājām caur e-pastu. Viņš man tādas vēstules rakstīja... Nesaprotu, kāpēc no sievas neaizgāja, jo to pavisam nemīlēja. Bija tik rupjš runājot pa telefonu! Ja vīrs pret jums rupji izturas, vajag pievērst tam uzmanību. Es jautāju: vai tad sieva nenojauš? Saka, ka nē, jo es, redz, viņu naktī apmierinu (viņš bija īsts seksa gigants). Lūk, viņa arī zaudēja modrību, pierada, domādama, ka šis tāds no dabas rupeklis. Attiecīgi, ja vīrs uzcītīgi veic savus laulātā pienākumus, tas vēl neko nenozīmē. Var būt arī citi simptomi.

Par ko tik laimīgs?

Esmu bijusi mīļākā savas draudzenes vīram. Jā, lūk, kāda riebekle. Bet es godīgi iemīlējos, un viņš arī. Viņa ģimenē bija trīs bērni, un mēs nolēmām neko nemainīt. Bet man vēl joprojām liekas savāda sievas uzvedība (viņa tā arī neko neuzzināja). Lieta tāda, ka mēs pieļāvām daudz kļūdu. Tā, piemēram: man patīk baltas lilijas, un viņš man tās dāvināja. Bet, juzdamies vainīgs - arī viņai. Kādu reizi draudzene man stāsta: "Klausies, es nevaru saprast, kas par lietu. Es nevaru ciest baltas lilijas, Andrejs it kā to zina, bet pēdējā laikā dāvina tās nemitīgi. Man neērti teikt, lai nes rozes. Un vispār, viņš tāds dīvains palicis. Staigā pārlaimīgs, it kā nez kādu balvu vinnējis..." Lūk, tā! Dārgās sievas, ja jūsu izredzētais pēkšņi sāk aizmirst svarīgus sīkumus no jūsu kopīgās pagātnes, neatstājiet to bez ievērības. Un, ja viņš turklāt uz līdzenas vietas ir iekritis rožaini puķainā dvēseles stāvolī - vēl jo vairāk.

Meklē iemeslu strīdam

Parasti manējais vienkārši meloja. Kad taisījās aizšmaukt no mājām pie manis uz randiņu, viņš sāka piekasīties sievai un meklēt iemeslu strīdam, bet panācis, ka viņu "izbesī", devās prom. Parasti, kad sieva taujājusi, uz kurieni šis sataisījies, atbildējis: "Pie mīļākās." Sieva nomierinājusies un ne reizi nav noticējusi. Dažkārt vīri pagadās viltīgi un, jo šie slīpētāki, jo lētticīgākas viņu sievas. Lai arī mani blondie mati pāris reizes mašīnā atradušies vai sēdeklis dīvaini atpakaļ atgāzts, viņš sievai ne aci nemirkšķinādams melojis, ka nevienu nav vedis, bet viņai rēgojas. Un ticēja taču!

Jauni paņēmieni gultā

Man bija ļoti seksuāls vīrietis, tāds advancēts gultā. Es ļāvu viņam darīt visu. Man ir šādi tādi erotiski paradumi, savs stils. Kādu reizi viņš man atzinās, ka sācis šos paradumus izmēģināt ar savu sievu. Es nobijos (negribēju viņu zaudēt, pati esmu precējusies): "Viņa taču sapratīs, ka tev kāda uzradusies!" Un viņš ātri pārstāja. Tātad, ja vīrs pēkšņi maina pierasto uzvedības manieri gultā, ir vērts tam pievērst uzmanību. Un vēl: mums bija stingrs tikšanās grafiks, trīs reizes nedēļā, viņš sievai iemācīja, ka tajā laikā viņam darīšanas. Kādu reizi es nevarēju ar viņu satikties. Bet viņš tik un tā nebrauca mājās, bet blandījās kaut kur apkārt, lai neradītu sievai aizdomas!


Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 521 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 06 Janvārī 2011

Skatīts : 1563 reizes

Avots : http://woman.delfi.lv/relationships/greksudze/devini-padomi-ko-milakas-iesaka-sievam.d?id=36083238

Birkas : sievām, mīļākās, padomi, laulības, attiecības, sievietes, vīriešiem, precētiem, krāpšanas, mīļākā

(1 Balss)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • Kas sieviešu apģērbā tracina vīriešus?

 • Guntars Račs veltījis Grodumam dzejoli

 • Latvijas tirgū ienāk jaunie Citroen DS3 un C3

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Vīns tika saukts par Venēras pienu.
-- Helvēcijs

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

 • Visi aktuālie video
 • 18 Augustā vēsturē

  Vai Jums ir problēmas ar kredītsaistībām?
  Atbildes: 41
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV


  Kā noskaidrot, vai viņam ir vēl kāda? Vairāk par to zinās mīļākās, it īpaši tās, kuras bijušas abās frontēs.">